sadsad x
asdasd
En Anlamlı 20 Yılbaşı Hediyesi

En Anlamlı 20 Yılbaşı Hediyesi

26 Aralık 2019

** Arzu ve Murat’ın bu yıl 31 Aralık günü 10. Evlilik yıldönümleri. Arzu bu özel gün için Murat’ a sevgisini ifade eden anlamlı bir evlilik ve yılbaşı hediyesi vermek istiyor. Günlerdir bu hediyenin arayışı içinde. Murat da öte yandan sevgili eşi ile aynı şeyleri düşünüyor. ‘Aşkımı anlatan en anlamlı hediye ne olabilir?’ diye kafa yoruyor ve mükemmel hediye için karar vermeye çalışıyor. 

** Mehmet bey tam da yılbaşı gecesi dünyaya gözünü açmış. Bundan tam 60 yıl önce. Bütün ailesi bu yılbaşı gecesinde hem ona büyük bir doğum günü sürprizi, hem de anlamlı hediyeler hazırladılar.

Anlamlı yılbaşı hediyeleri yazımıza başlamadan önce, bu konuya iki farklı aileden iki örnek vererek giriş yapmak istedik. Yılbaşı günü hayatlarında önemli bir olay yaşayan o kadar çok insan var ki... Doğum günleri, evlilik yıldönümleri, tanışma yıldönümleri sayısız seçenek olabilir yılbaşı gecesi yaşananlara örnek olarak. O gün için her yıl insanlar, bu önemli anların hatırına anlamlı yılbaşı hediyeleri verme telaşındalar. Hem en etkileyici yılbaşı hediyesi hem de manevi değeri güçlü yılbaşı hediyeleri vermek; yılın bu son ve özel gününe farklı bir anlam katacak ve kutlanacak doğum günü, evlilik yıldönümü gibi günleri daha da ölümsüzleştirecektir.

Hediye Vermenin İnsan Psikolojisindeki Önemi

Hediye verme, farklı zamanlar ve farklı kültürlerle şekillenen eski bir gelenektir. İnsanlığın başlangıcından bu yana, hediyeler tüm dünyada bir toplumsal eylem biçimi olarak değiş tokuş edilmiştir. Hediye vermek toplumumuzda da çok önemlidir. Sosyal bağlar üzerinde büyük bir etkisi vardır.Kendinizi düşünün. Hediye aldığında ne hissediyorsunuz? Bu sizi mutlu ediyor mu? Kesinlikle. Ama ya hediyeyi veren kişi nasıl hissediyor? Emek verilerek paketlenmiş zarif ve süslü paketleri karşısında görmek her insana güzel duygular yaşatır, özel olduğunu ve birilerinin onu düşündüğünü onu mutlu etmek adına bir öaba harcadığını bilir.

Hediyeler ve ruh hali

Hediye verme eyleminin , alandan çok; o sürprizi planlayıp hediyeyi veren kişiyi mutlu ettiği söylenir. Bir insanı mutlu etmiş olmak, otomatik olarak size de bulaşır. Mutluluk bulaşıcıdır. Hem de daha tasarlama aşamasında hediyeniz sizi mutlu etmeye başlar. Orjinal ve anlamlı hediye arayışları içine giren bir insan, heyecanın doruklarındadır. Sonuçta da hediye verdiği kişinin mutluluğunu görmek parayla ölçülemez bir haz verir.

Arkadaşlarınız ve aileniz arasında hediyeleşmenin anlamı

anlamlı yılbaşı hediyeleri

Yardımlaşma dürtüsü, insanlık tarihi kadar eskidir. Aile ve akrabalara, arkadaşlara hediye vererek onları mutlu etmek de bir nevi bu dürtüyle bağlantılıdır. Birine hediye yoluyla mutlu olması için yardımcı olmaktır aslında hediyeleşmek.  En anlamlı, kişiye özel hediyeyi bulma arayışı da hep bundan dolayıdır. Karşımızdaki kişi ne kadar mutlu olursa, bize de yansıması daha çok olur. Aynı şekilde hediyemiz beğenilmediğinde de büyük hayalkırıklığı ve mutsuzluk duygusu yaşarız. Aile ve arkadaşlar arası hediyeleşme doğal bağlarla da bağlı olan ilişkinizi pekiştirir, bir nevi sevgi alışverişidir. Yakın olduğumuz insanlara hediye vermenin önemi bu sebeplerden de bizim için daha büyüktür. Peki anlamlı ve manevi değeri yüksek yılbaşı hediyeleri neler olabilir? Bunun için de 20 tane örnek hediye hazırladık. Ailenize, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza verilebilecek birbirinden anlamlı ve kişisel hediyeler:


130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle

anlamlı yılbaşı hediyeleri

Bu güzel puzzle’ a ekleteceğiniz resmi siz seçeceğiniz için, hemen herkese hediye edebilirsiniz. Hoş bir sürpriz olmaz mı sizce de? Hele de hediye verdiğiniz kişi puzzle yapmayı seviyorsa. Bitirdikten sonra çerçevelenip anı resim olarak da kullanılabilir. Ailenin gençleri olduğu kadar, diğer üyeleri de sevinecektir bu resimli puzzle hediyesine.

Aşk Temalı 3D LED Minyatür Bahçe

anlamlı yılbaşı hediyeleri

Bu minik bahçe romantik ve sevgi dolu bir yılbaşı hediyesi olur en sevdiğiniz için. Son derece sevimli bir kadın ve erkek figürü, isimleriniz ve sizin için önemli bir tarih yazdırma imkanı olan minyatür bahçe hediyemen.com’ un sınırsız hediye kolleksiyonundan. Farklı çeşitleri de var. Doğduğunuz güne ailt özel seçilmiş, dünyada olan önemli olayların yer aldığı resimlerin basılı olduğu bu Kanvas tablo sizce de çok özel ve anlamlı bir hediye seçeneği değil mi? Hele hediye vereceğiniz kişinin doğduğu gün sansayonel olaylar yaşanmışsa.

İki İsimli Melek Kanadı Kolye

bayana anlamlı yılbaşı hediyesi

Meleklere herkese sempati duyar. İnsanların minik, masum koruyucularıdır. Bırakın sevdiğinizi de her zaman takacağı bu melek kanadı kolye korusun ve güven hissi versin. Son derece şık ve zarif, üzerine iki isim yazdırılabilecek bir kolye de çok anlamlı ve kişiye özel bir yılbaşı hediyesi olacaktır. Takı hediye almaktan anneniz, kardeşiniz, eşiniz, sevgiliniz yakın olduğunu her kadın hoşlanacaktır. Dünyada takı sevmeyen çok az kadın vardır herhalde:)

Hayat Seninle Güzel Romantik Hediye Kutusu

erkeğe anlamlı yılbaşı hediyesi

Smiley emojisini görüp de otomatik olarak mutlu hissetmeyen veya mutluluğu aklına getirmeyen var mıdır acaba? O artık klasikleşen emojilerden. İnsanların gözünde mutlu olmakla bütünleşen smiley emojibaskılı son derece sevimli ama bir o kadar da romantik hediye kutusu. İçinde bir adet hayat seninle güzel kitabı, kupa, dilek tohumu, kar küresi, anahtarlık ve stres topu var.

Sonsuz Aşkımız 3D LED Gece Lambası

sevgiliye anlamlı yılbaşı hediyesi

Sevgiliye ve eşe verilebilecek son derece anlamlı, sevginizin şekil almış hali. Hem kadın hem de erkeğe hediye edilebilir yeni yıla girerken. Kalpler, isimleriniz ve sonsuzluk sembolü, bir de size özel tarihin yazılı olduğu bu lamba her gün kullandıkça sevdiğinize aşkınızı hatırlatacaktır.


Fotoğraf Baskılı Asimetrik Kristal Ödül

kadınlara anlamlı yılbaşı hediyesi

Bu fotoğraf baskılı asimetrik kristal ödülü, sevgilinize verebileceğiniz gibi; annenize de sevgi ve minnettarlığınızın sembolü düşüncesiyle verebilirsiniz anlamlı bir yılbaşı hediyesi olarak. Alan kişi kendini çok çok özel hissedecektir. Ödül almayı herkes sever. 


İsimli ve mesajlı sukulent natürel küp

en anlamlı yılbaşı hediyeleri

Üzerine isim ve mesaj yazdırabileceğiniz bu minik sukulent küp, herkese verilmeye uygun bir hediyedir. Çalışma masasını, mutfak tezgahını veya pencere pervazını güzelleştirecek ve evinizin havasını temiz tutacaktır.

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

sevgiliye anlamlı yılbaşı hediyesi

Üzerine sevdiğiniz ve hediyemen.com sitesine online vereceğiniz üç adet resim bastırtabileceğiniz ve sizin ve sevdiğinizin adını yazdırabileceğiniz çok zarif bir yastık. Aşkınız film şeridi gibi aksın baktıkça gözlerinizin önünden.

Kişiye Özel Fotoğraflı Şövalye Ayaklı Taş

erkeğe anlamlı yeni yıl hediyesi

Taş üzerine resim baskısı ne kadar da hoş görünüyor değil mi? Klasik resim çerçevelerinden farklı ama nostaljik bir havası var bu kişiye özel fotoğraflı şövalye ayaklı taşın. Kesinlikle tüm sevdiklerinize ve yakınlarınıza verebileceğiniz kişisel bir yılbaşı hediyesi.


Kitapsever Arkadaşa Hediye Mühür Seti

arkadaşa anlamlı yeni yıl hediyesi

Kitap okumayı ve bu kitapları kütüphanesinde korumayı seven yakınlarınız varsa çok şanslısınız. Kitapseverlere verilebilecek anlamlı hediyeler oldukça fazladır. Kitap, kitap hediye çeki, kitap ayracı, imza gününe davetiye gibi hediyelerin yanı sıra bu çok özel mühür setini hediye edebilirsiniz. Kişiye özel isim yazılı bu mührü vereceğiniz kişi kütüphanesindeki kitaplara mührünü basıp tamamen kişiselleştirebilir. 

Bebeklere Özel Hediyeler

yılbaşı hediyesi bebeğe

Hep yetişkinlerden bahsettik, tabii ki minik sevdiklerimizi de unutmayalım. Kendi çocuklarımıza, kardeşlerimize, yeğenlerimize alabileceğimiz kız ve erkeğe özel hediyeler, hediyemen.com’ da. Takılar, hediye setleri, yastıklar, resim çerçeveleri, hatta web sitesi bile bulmanız mümkün. 

Mutlu Yıllar İsme Özel Mum

anlamlı yılbaşı hediyesi

Kadın olsun, erkek olsun; hemen hemen herkese mum ışığını sever. Hele de böyle zarif bir baskı ile kişiye özel isim yazılmış bir mum, sevdikleriniz için çok anlamlı bir yeni yıl hediyesidir. Mum ışığının huzur verici bir özelliği vardır.

Ponçik Sevgililer Minyatür Bahçe

sevgiliye anlamlı yılbaşı hediyesi

Sevgilinize özel romantik bir hediye minyatür bahçe. Sevimli hediyeleri almaktan mutlu olacak sevdiklerinize tam olarak uygun son derece romantik bir hediye seçeneği. Apartman dairesinde yeşilden uzak yaşayanlar için özellikle bir mini bahçe çok anlamlı olacaktır. 

Sevgiliye Özel Kalp Sihirli Ayna

kız arkadaşa anlamlı yılbaşı hediyesi

Anlamlı hediye deyince, hemen sevgililer, aşıklar akla geliveriyor. Aşkı bir hediye ile ifade etmekten daha anlamlı bir jest olmayacağı için belki de. Kalp sihirli ayna da sevginizin ifadesi olarak verebileceğiniz hediyelerden. İçine ikinizin sevgi dolu anlarda çekilmiş bir resmini koyabileceğiniz ayna son derece de dekoratif bir obje.

Sevgiliye Özel Karikatür

sevgiliye anlamlı yılbaşı hediyesi

Birlikte gülebilmek, sevgiyi pekiştiren bir eylemdir. Karikatürler de insanların okudukça birlikte gülmesini ve aynı zamanda da karikatürün anlamını düşünmesini sağlamanın en önemli yöntemlerindendir. Her karikatürde mizah kadar bir de anlam saklıdır. Sevgiliye özel bu karikatürün hediyemen.com sitesinde kişiye özel portre seçeneği de mevcut. Siz yeter ki isteklerinizi belirtin. Uygun hediyeyi bulması ve hazırlaması bizden. 

Sonsuz Aşk İphone Telefon Kapağı

anlamlı yılbaşı hediyeleri

Telefonlarımız bütün gün elimizden düşmüyor. Bakmadığımız bir an yok gibi. Kişiye özel resimli ve isim ve mesaj yazılı bu telefon kapakları, herhalde en sık kullanılacak hediyeler olacaktır. Her gün birden fazla kez eline alacak kişi bu özel hediyeyi almaktan büyük mutluluk duyacaktır.


Tek Kişilik Karakalem Portre Resim

erkeğe anlamlı yılbaşı hediyesi

Sevdiklerinizin karakalem resmini çizdirmek... İşte size tüm sevdikleriniz için ideal anlamlı bir yılbaşı hediyesi. Karakalem resimler çok sevilir ve ilgi görür.

Sonsuz Aşk Fotoğraf Kalp Kolye

sevgiliye anlamlı yılbaşı hediyesi

Anlamlı hediyelerin en başında gelenlerden biri de bu kalp içinde resim olan, kapağına da isim yazdırabileceğiniz kolye. Her zaman gündemde kalan hediyeliklerden. .. Sevdiğiniz açıp baktıkça sizi ve ona olan sevginizi hatırlasın. 


Sevgiliye Özel Web Sitesi

sevgiliye anlamlı yılbaşı hediyesi

Sevginizi en anlamlı ifade etme yollarından biri de özel bir web sitesi olur. Hediyemen.com’ da kişiye özel web sitelerinin birçok farklı tarzda olanını bulabilir ve hediye olarak hangisini seçeceğinize karar verebilirsiniz. Teknoloji çağında, kişiye özel dizaynlı bir web sitesi mutlaka çok beğenilecektir. En etkileyici, en anlamlı, manevi değeri en yüksek olabilecek 20 hediye seçeneği sunduk. Sizin için özel bir anlamı olan bir hediye vermenin yanı sıra, bu yine kişiye özel hazırlanan hediyelerden birini veya birkaçını seçebilirsiniz bu yılbaşı akşamı. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, hediye vermek hem alan hem veren kişiyi mutlu kılar. Sevdiklerinizi ve sizi mutlu edecek en güzel hediyeleri seçeceğinize eminiz. Küçük ya da büyük, verdiğiniz insanı düşünerek ona özel hazırlattığınız hediyeler en anlamlı olanlardır bize inanın.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.