sadsad x
asdasd
En Güzel 10 Kadınlar Günü Hediyesi

En Güzel 10 Kadınlar Günü Hediyesi

02 Mart 2020

Kadınlar günü için hediye fikirleri geniş bir yelpazede, hayatında öneme sahip emekçi kadınların bulunduğu kişilerin beğenisine sunuluyor. Tüm dünyada 8 Mart’ta kutlanan bu özel gün ülkemizde de kutlanmaktadır. Bu özel günde, kadınlara hediye almak da oldukça ince bir davranıştır. Bu ince davranışı sergilemek istiyor, hayatınızda yer edinmiş olan kadınlara bir hediye almak istiyorsanız oldukça geniş hediye seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Çünkü bu günde, birbirinden güzel ve birbirinden ilginç kadınlar günü hediyeleri tüketicilerin beğenisine sunulmaya devam ediliyor. Dünya kadınlar gününde kişiselleştirilmiş hediyelerden dekorasyon ürünlerine, çikolatadan fotoğraf albümlerine, takı ve aksesuarlardan temel ihtiyaç ürünlerine kadar pek çok seçenekten faydalanabilir, bu hediyeler aracılığı ile sevdiğiniz kadınların yüzlerinde bir gülümsemeye neden olabilirsiniz. İşte kadınların mutlu olmasını sağlayacak olan, kendilerini özel ve önemli hissetmelerini sağlayacak olan en güzel 10 kadınlar günü hediye fikirleri listesi…

1 - Beyaz Papatya Kolye

en iyi 10 kadınlar günü hediyesi

Beyaz papatyalar; temizliği, saflığı, yalınlığı ve sadeliği temsil eden çiçeklerdir. Bu çiçekler bir demet olarak sunulduğunda dahi kadınları mutlu edebilmekte, günlerini ve bulundukları ortamları güzelleştirebilmektedir. Tam da bu noktada, yaşayan bir papatya ile kadınların zarif boyunlarını süslemek oldukça zarif bir davranış olarak karşımıza çıkmaktadır. El yapımı olarak hazırlanan, gerçek bir papatya çiçeğinin bulunduğu ve sonsuza dek yaşayacak olan bu kolyeler, hediye edeceğiniz kadına olan sevginizi, ona duyduğunuz önemi açık bir şekilde ortaya koyabilmektedir.

2 - Anı Çerçevesi

en iyi 10 kadınlar günü hediyesi

Anı çerçevesi her nedene uyum sağlayacak olan hediye önerileri arasında yerini almaktadır. Bu hediye seçeneği, doğum gününden özel gün kutlamalarına kadar her türlü sebepten dolayı kadınlara sunulabilmektedir. Eğer kadınlar günü hediyesi alacağınız kişi anneniz ise, kızınız ise ya da eşiniz ve sevgiliniz ise ışıklı anı çerçevesi yaptırabilir, birlikte geçirdiğiniz güzel zamanları ebedi hale getirebilirsiniz. Işıklı anı çerçeveleri farklı şekillerde ve tasarımlarda yaptırılabilmektedir. Genellikle ahşaptan yapılan ve konumlandırıldığı yeri güzelleştiren anı çerçeveleri kadınlar günü hediyesi için de anlamlı olmaktadır. Anı çerçeveleri iyi bir hediye seçeneği olmakla birlikte iyi bir dekorasyon ürünüdür. Yaşam alanlarının dekorasyonuna ve güzelliğine önem veren kadınlara kadınlar günü gibi özel bir günde bu hediyeyi sunabilir, onların yüzlerinde hoş bir gülüşe neden olabilirsiniz.

3 - Fotoğraflı Çikolatalar

en iyi 10 kadınlar günü hediyesi

Fotoğraflı çikolatalar anlamlı ve özel bir gün arayışı olmadan her daim kadınlara verilebilecek hediyeler arasındadır fakat kadınlar günü hediyesi olarak verildiğinde oldukça anlamlı olmaktadır. Tamamen kişiye özel olarak hazırlanabilen bu çikolatalar üzerine istenilen fotoğraflar bastırılabilmektedir. Özel bir kutuda oldukça leziz ve özel çikolataların yer aldığı bu hediye, özel hediye arayışı olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özel hazırlanan kalpli kutuda yer alan bu çikolataların üzerine fotoğraf baskısı ile birlikte mesaj da yazılabilmektedir. Dolayısı ile dünya kadınlar gününde sevdiğiniz kadınlara çikolata almak istiyorsanız, bu hediye fikrinden yararlanarak üzerine yazmak istediğiniz mesajı da ekleyip sunabilirsiniz.

4 - Gramofon Müzik Kutusu

en iyi 10 kadınlar günü hediyesi

Kadınlar gününde, kadınlara verilebilecek olan en özel ve en nostaljik ürünlerden bir tanesi gramofon müzik kutusudur. Gramofon şeklinde dizayn edilmiş bu müzik kutuları konumlandırıldığı yerde nostaljik rüzgarlar estirmekte ve aynı zamanda özel bir dekorasyon ürünü olarak kullanılabilmektedir. Eğer kadınlar gününe hediye arayışınıza bir fikir ile son vermediyseniz bu hediye fikrini düşünebilirsiniz. Çok özel parçalar arasında yer alan bu müzik kutularına ayrıca yazı da yazdırılabilmektedir. Böylelikle nostaljik bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkan bu müzik kutusu tamamen kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir.

5 - İsme Özel Kupa Bardak

en iyi 10 kadınlar günü hediyesi

İsme özel kupa bardak kadınlar günü için hediye önerileri arasında bulunmaktadır. Kadınlar gününde, hayatınızda önemli bir yer etmiş kadınlara hediye almak istiyorsanız bu hediye fikrini değerlendirmeye alabilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız ve çalıştığınız yerde sizinle birlikte mesai yapan kadınlara bir jest gerçekleştirmek istiyorsanız, onların isimlerinin baş harfinin yazılı olduğu motifli bardaklardan satın alabilirsiniz. İsim yazılı kupa bardaklar tamamen kişisel hediyelerdir. Bu nedenle, kadınlar gününde kadınların kendilerine özel bir hediye sunulması onları daha da mutlu etmektedir. Eğer çevrenizdeki kadınlara kadınlar gününde hediye alacaksanız isim yazılı ve baş harf yazılı kupa bardak modellerine göz atabilir, dilediğinizi satın alarak kadınların mutlu olmasına aracı olabilirsiniz.

6 - Makyaj Aynası

en iyi 10 kadınlar günü hediyesi

Makyaj aynası, kadınların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünlerin çanta boyutunda olması ve çanta içerisinde kolaylıkla taşınabilir olması, ürünün işlevselliğini arttırmaktadır. Özellikle gününün büyük bir çoğunluğunu dışarıda geçiren, çalışma hayatı olan ve makyaj yapmayı seven kadınlara bir kadınlar günü hediyesi almayı planlıyorsanız kadınlar gününe ne hediye alınır sorusunun cevabını makyaj aynası ile bulabilirsiniz. Makyaj aynaları, her kadının ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle kadınlar gününde sevdiğiniz, önem verdiğiniz kadınlara her zaman yanlarında taşıyabilecekleri bir makyaj aynası hediye edebilirsiniz. Üstelik bu hediyeler, kişiselleştirilebilir özellikte olan hediyelerdir. Dilerseniz makyaj aynalarının üzerine isim ya da fotoğraf baskısı yaptırabilir, sevdiğiniz kadınlara daha özel bir biçimde sunabilirsiniz.

7 - Kanvas Tablo

en iyi 10 kadınlar günü hediyesi

Kanvas tablo, genel olarak hem erkeklere hem de kadınlara verilebilecek hediyeler arasında yer almaktadır. Fakat kadınlar dekorasyona ve dekorasyon ürünlerine daha fazla önem verdiği için kanvas tablolar kadınlara daha fazla uygunluk sağlamaktadır. Özellikle bu tabloların kişiye özel bir hale getirilmesi ile tasarlanması, hediyenin önemini daha da arttırmaktadır. Eğer hayatınızda bulunan özel kadınlara kadınlar gününde hediye almak istiyorsanız kanvas tablo seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kanvas tablolara fotoğraf baskısının yapılabilmesi, tabloların özelleştirilmesine aracı olmaktadır. Anılarına önem veren kadınlar, onlara dünya kadınlar gününde vereceğiniz bu özel hediye ile oldukça mutlu olacaklar, yaşam alanlarının en güzel köşesine bu hediyeyi konuşlandıracaklardır. Eğer siz de etkisi kaybolmayan, her an hatırlanılmayı sağlayacak bir hediye arıyorsanız kişiselleştirilmiş kanvas tablo yaptırabilirsiniz.

8 - Kalpli Kolye

İsimli Melek Kanadı Kolye

Kalpli kolyeler, kadınların en sevdiği takı ve aksesuarlar arasında yerini almaktadır. Özellikle açılabilen ve içerisine fotoğraf konulabilen kalpli kolyeler kadınlar için tercih edilebilecek en iyi hediye seçimi arasında yerini almaktadır. Eğer hayatınızda büyük bir öneme sahip olan kadınlar varsa ve onları dünya kadınlar gününde hediye alarak sevindirmek istiyorsanız kalpli, içerisine fotoğraf da konulabilen kolyelerden alabilirsiniz. Sevgiliye, eşe, arkadaşa, kardeşe, ablaya, anneye kısacası hayatınızda özel bir yeri olan kadınlara kadınlar günü hediyesi olarak kalpli kolye armağan edebilirsiniz. Üstelik bu hediyenin içerisine fotoğraf yerleştirerek de onlara sürpriz yapabilirsiniz.

9 - Kar Küresi

en iyi 10 kadınlar günü hediyesi

Kar küreleri tüm dünyada yaygınlığı olan hediye türüdür. Bu hediyenin dekorasyon amaçlı ve oldukça şirin olması hediyeye duyulan ilgiyi arttırmaktadır. Özellikle kadınlar kar kürelerini oldukça beğenmektedir. Eşe, sevgiliye, iş arkadaşına kısacası herkesin her kadına alabileceği bir hediye türü olan kar küreleri kadınlar günü hediye modelleri seçeneklerinden biri olarak satın alınabilinmektedir.

10 - Kadınlar Gününe Özel Yastık

en iyi 10 kadınlar günü hediyesi

Eğer kadınlar günü için bir hediye arayışında iseniz, aklınızdaki hediye fikri bir takıysa hiç kuşku duymadan kadınlar günü tasarımlı bu yastığı alabilirsiniz. Bir kadına, onu her daim olduğundan daha güzel gösterecek ve güzelliğini ortaya çıkarak bir hediye olarak takı ve aksesuarlar alınabilmektedir. Kadınlar da gerek sosyal yaşantılarında, gerekse de iş yaşantılarında bu aksesuarları sıklıkla kullanmaktadır. Dolayısı ile kadınlar gününde alacağınız hediye her daim kullanılsın istiyorsanız bu hediye fikrinden faydalanabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.