sadsad x
asdasd
En Güzel Geçmiş Olsun Mesajları

En Güzel Geçmiş Olsun Mesajları

08 Mart 2018

Her insanın başına rahatsızlık veya kaza bela gelebilmektedir. Maalesef insanlar bu tür durumlarda müdahale edememekte ve ne olacağına karar verememektedir. İnsanın kaderinde ne var ise o yaşanmaktadır. Birçok insan sürekli kaza geçirmekte, vefat etmekte, hastalanmakta ve başlarına herhangi bir şeyler gelmektedir. Çevrenizde bu tarz durumlar yaşamış insanlar olunca en azından bir geçmiş olsun mesajı atmanız gerekir. Veya şifa dileklerinizi geçmiş olsun hediyesi üzerine anlamlı bir hediye notu ya da evine uğrayarak bu geçmiş olsun mesajını bizzat kendiniz iletmelisiniz. Her iki türlüde insanlar geçmiş olsun sözleri araştırarak öğrenmektedir. Hastalanan veya kaza geçiren insanlar, etrafındaki sevdikleri kişiler tarafından ziyaret edilmek ve geçmiş olsun dileklerini almak isterler. BU tarz dilekler ve nezaket kuralları bu kişilerin iyi hissetmesine neden olmaktadır. Çok ama çok eski zamanlar ve kültürlerimizden gelen bir adettir. Aslında her vefalı ve anlayışlı insanın yapması gereken davranışlar arasında yer almaktadır. Şimdi sizler için biraz bu mesajlara örnek verelim…

-Geçmiş olsun dileklerimi en saf ve güzel duygularımla sana sunuyorum. Umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun.
-Geçirdiğin rahatsızlık ve kaza oldukça üzücü. Çok kısa zamanda ailene ve sağlığına kavuşmanı diliyoruz.

Geçmiş olsun mesajları

-Senin için dua ediyorum. Tez zamanda iyileşip eski sağlığına ve mutluluğuna kavuşmanı arzuluyorum.
-Hastalık ve kaza bazen hayatın biz insanlara olan oyunudur. Bu acıların hepsi bir gün geçecek ve hepsini unutacağız. Tez zamanda eski sağlığın ile seni tekrar aramızda görmek istiyoruz.

etkileyici geçmiş olsun sözleri

-Kötü haberini aldığımda oldukça üzüldüm. Her zaman yanında olduğumu bilmeni isterim. Bunu unutma lütfen. Allah acil şifalar versin.

Geçmiş Olsun Hediyesi

fiyat

-Ölümden başka her derde bir deva vardır. Sen o güzel yüzünü asma hiçbir zaman. Her şey gelip geçicidir. Buda kısa zaman içerisinde geçecek. Sağlığına kavuşmanı ve yanımıza dönmeni umut ediyoruz.

anlamlı geçmiş olsun mesajları

-Hastalanmana ben ve ailem oldukça üzüldük. Seni eski mutlu ve neşeli halinle tekrar aramızda görmek için oldukça sabırsızlanıyoruz. Acil şifaların olsun tez zamanda iyileşmene bak.
-Hayata hastayken bile gülmek gerekiyor bazen. Gülüşlerinin yüzünden hiç eksik olmamasını diliyoruz. Mutlu ol ve çabucak eski haline geri dön. Geçmiş olsun seni seviyoruz…

sevgiliye geçmiş olsun mesajı

Yukarıdaki mesajları etrafınızda rahatsızlık geçiren ve hastalanan kişilere gönderebilirsiniz. Veya yanına uğrayarak bizzat yüzüne bu sözleri işletebilirsiniz. Birçok kişi bu tarz mesajlar aramakta ve bulmakta zorlanmaktadır. Bu kişiler internette türlü türlü aramalara yaparak sonuçlara ulaşmaya çalışmaktadırlar. Bu aramalardan bir tanesi de ‘’Şifa dilerim sözleri’’ şeklinde yapılan aramalardır.


Sevgiliye Geçmiş Olsun Sözleri Örnekleri

Her insanın sevgilisine, diğerlerine göre farklı bir bağı ve yakınlığı bulunmaktadır. Sevgilisi de hastalanabilmekte ve onlara ayrı özel bir ilgi göstermek istemektedirler. İşte bu kişiler için hediyelere ve çiçeklere iliştirilebilecek tarzda, sevgiliye geçmiş olsun sözleri paylaşıyoruz…

-Her daim adın ve resmin odamın en güzel yerinde karşımda duruyor. Yaşadığın acıların hepsini bende seninle yaşıyorum. Kısa zamanda yanıma ve eski sana kavuşmam dileği ile acil şifalar diliyorum.
-Mesajın ve sevginin en samimi en sıcağını sana gönderiyorum. Seni çok seviyorum ve özlemimi bastırmak zorunda kalıyorum. Kısa zamanda şifana kavuşma dileğin ile.

arkadaşa geçmiş olsun sözleri

-Bir tanem seni oldukça özledim. Hastalığın bizi her ne kadar ayırsa da hep seninleyim. Hep senin yanındayım. Tez zamanda kavuşmamız dileği ile Allah acil şifalar versin.
-Hayatım seni oldukça özledim. Eski neşeli ve gülen halini. Bu hastalık zamanlarını da oldukça çabuk atlatacaksın sana inanıyorum.

güzel geçmiş olsun sözleri

-Hiç kimse benim sana iyi geldiğim kadar gelemez. Acılarını en iyi sarmasını ben bilirim. Kısa zamanda kavuşacağız ve eski haline döneceksin. Seni çok seviyorum. Geçmiş olsun bir tanem.
-Allah sana tez zamanda şifalar versin aşkım. Bu günlerde kısa zamanda geçecek ve eskisi gibi beraber olacağız.

resimli geçmiş olsun sözleri

-Hastalıklarının bir an önce uçup gitmesi için sana hep dua ediyorum. Seni tıpkı eskisi gibi yanımda görmek istiyorum.


Erkeğe Geçmiş Olsun Mesajları


Etrafınızda rahatsızlanan veya kaza geçiren erkek arkadaş, akrabalarınız olabilir. Bu kişiler için ziyaretine gitmek veya en azından bir geçmiş olsun mesajı atmak gerekir. Birçok kişi erkeğe geçmiş olsun mesajları hakkında bir şey bilmemektedir. Bu nedenle sizlere yardımcı olması ve fikir oluşturması amacı ile bu makaleyi hazırladık. Gelelim erkek arkadaşlarınız veya akrabalarınız için geçmiş olsun mesajlarına…

-Ayakta durabilmek için güçlü ve azimli olman gerekiyor. Kısa zamanda iyileşip eski sağlığına geri dönmen için dua ediyoruz. Ailem ve ben oldukça üzüldük. Geçmiş olsun…

geçmiş olsun sözleri kısa

-Bu zor günleri kısa zamanda atlatacaksın. Hastalığında dahi yüzünden gülücükler ve mutluluklar eksik olmasın. Dualarımız seninle. Geçmiş olsun…

geçmiş olsun sözleri kısa

-Ailecek yaşadığın kötü duruma üzüldük. Senin hep yanında olduğumuzu bilmeni isterim. Bir şeye ihtiyacın olursa çekinme lütfen. Geçmiş olsun…

sevgiliye geçmiş olsun sözleri

-Kısa zamanda iyileşerek yanımıza dönmeni umut ediyoruz. Kendini toparlaman için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Kendini iyi hissetmeye bak ve çabucak iyileş. Geçmiş olsun.
-Geçmiş olsun dileklerimi ve üzüntümü iletmek için yazıyorum. Kısa zamanda iyileşmeni dört gözle bekliyorum. Yaşadıkların beni oldukça üzdü. Çok geçmiş olsun…

geçmiş olsun mesajları

Bu makalemizde geçmiş olsun mesajlarını ve atılacak kişileri genişçe ele alarak örneklerle sunduk.

Yazdığımız birbirinden güzel mesajları değerlendirebilir sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza iletebilirsiniz. Bu tarz mesajları bir buket çiçek ile hastane odasına veya evine gönderebilirsiniz. Bu oldukça ince bir davranış olacaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.