+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları

Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları

28 Eylül 2021

Sevgiliniz ya da sevgili olma yolunda emin adımlar ilerlediğiniz kişiye geçmiş olsun mesajları mı arıyorsunuz? Sevgiliye geçmiş olsun mesajlarını en çok gönderilen çiçekler ya da hediyeler için arandığını tahmin ediyoruz. Ufak bir rahatsızlık geçirdi ve siz onu mutlu etmek için geçmiş olsun dileklerinizi sunmak istiyorsanız bunun biraz da aşk dolu kokmasına dikkat etmeniz gerekir. Sadece kuru kuru geçmiş olsun mesajı bizce sevgili formatına uygun olmasa gerek. Sevgiliniz ile her zaman duygu dolu konuşmalı ve ona sevdiğinizi hissettirmelisiniz diye düşünüyoruz. Bu duygu akışını ona geçmiş olsun dilerken de iletebilmelisiniz. Elbette onun hasta olmasını hiç istemezsiniz ama olduğunda da ona ufak bir hediye ile ulaşarak sevgiliye geçmiş olsun mesajlarından dilediğinizi de seçerek sürpriz yapabilirsiniz. Mis gibi kokan bir çiçeğe kimse hayır demez. Hele bir de bir hastalık süreci atlatılıyorsa gözler sürekli kağıda olsa gerek. Sevgiliden gelecek canlı renklerde olan bir çiçek tek başına yeterli olacak mı? Elbette hayır. Aslında önemli olan onun üzerinde yazılı olan not olacaktır. Sadece geçmiş olsun bir tanem yazmak bizce çok sıradan. Ona öyle bir geçmiş olsun mesajı yazmalısınız ki, hastalığını bile unutacak kadar mutlu olsun.

En sıra dışı sevgiliye geçmiş olsun mesajlarını sizler için araştırdık. İstedik ki her şey size özel ve ait olduğu gibi, mesajınız bile anlam içersin ve sizi temsil etsin. Hem aşk dolu hem de üzüntünüzü belli edecek sevgiliye geçmiş olsun mesajları ile hediyeniz çok daha fazla anlam kazanmış olacak. Böylelikle sizler de hem hediyeniz ile hem de asıl ona ulaştıracağınız geçmiş olsun mesajınız ile akıllara kazanıyor olacaksınız. Sevgiliye geçmiş olsun mesajları illa bir hediye ile gönderilmez elbette. Bunun yanı sıra ona kısa bir mesaj yolu ile de ulaşabilirsiniz. Örneğin her akşam beraber uyuduğunuz sevgiliniz için bile gün içinde sevgiliye geçmiş olsun mesajlarından birini atarak hem güncel durumundan haberdar olabilirsiniz hem de onu gün için de bir nebze de olsa şımartmış olursunuz.

Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları

* Sakın bir daha hastalanıp beni sensiz bırakma. Geçmiş olsun canım.

* Beterin beteri vardır Allah daha büyük hastalıklardan korusun seni, dualarım seninle tez zamanda iyileşmen dileğiyle canım sevgilim geçmiş olsun.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Sen hasta olma ben senin yerine hasta olayım, ben senin yerine öleyim. Sen beni sev yeter Aşkım geçmiş olsun.

* Mesajların en samimisi, sevgilerin en sıcağını, sana yolluyorum. Günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* İlaç saatlerini aksatma sevdiğim, seni çok özledim, dön gel artık yanıma. Geçmiş olsun bir tanem.

* Aşkım sen uff mu oldun, ben geleyim seni öpeyim de uffun geçsin. Geçmiş olsun Aşkım seni çok seviyorum.

* Duydum ki hastalanmışsın. Yastıktan kalkmıyormuş başın. Yanında olabilseydim olurdum suyun ve aşın. Unutma, sen başımın tacısın. Geçmiş olsun diyor sana uzaktaki aşkın.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Geçmiş olsun temennilerimi en samimi, en içten dileklerimle gönderiyorum geçmiş olsun canım.

* Acı bir haber duydum hasta olmuşsun, yatakta yatar gözlerin gülmez olmuş. Eğer şimdi yanında olsaydım başucundan kalkmaz, hastalığın geçene kadar gözlerimi kırpmazdım. Seni seviyorum aşkım geçmiş olsun.

* Sevgim ilaç, ilgim doktorun olacak. Hastalıkları sevgimizle yenip güzel günlerde buluşacağız.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Hastalık gelip geçer yüreklerde kalır sevgi, Mevla’m vermez hiçbir zaman dermanı olmayan derdi. Geçmiş olsun Hayatım.

* Geçmiş olsun sevgilim sana sevgi eczanesinden mutluluk şurubu gönderiyorum.

* Eğer üşütüp hasta olduysan geçmiş olsun, ama benim aşkımdan hasta olduysan bırak geçmesin hep kalsın.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Seni yataklara düşüren o virüsün Allah belasını versin, yolunu şaşırıp bir daha sana uğramasın, senin gibi bir güzeli yatağa bağlamasın. Geçmiş olsun Bitanem.

* Her zaman adın odamda resmin karşımda ne acılar eksiltir sevgini nede sürpriz acılar geçmiş olsun bebeğim seviyorum seni.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Söyle sevgilim! Seni soğuklar hasta ettiyse güneşi tutup getireyim, seni yağmurlar hasta ettiyse üstüne şemsiyeler gereyim, seni aşkım hasta ettiyse bırak kendini o aşka zaten iyi olacaksın.

* Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim. Seni seviyorum.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Canım benim bir an önce iyileş lütfen seni düşünmekten ben hasta oldum bebeğim ne olur kendine gel ve ayağa kalk unutma sen benim her şeyimsin sana bir şey olursa bil ki o gün bende yoğum. Seni seviyorum.

* Yaşadığımız güzel günlerin anısına, o güzel günleri yeniden yaşamak inadına, dayan, meydan oku hastalığa. Geçmiş olsun Sevgilim.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Ne olur bir daha asla hastalanma, hastalanma çünkü ben sensizliğe asla dayanamıyorum. Seni bir gün dahi görmeden yaşamak ölüm be sevgilim.

* Canım narin bebeğim, nazlı kelebeğim sen hasta oldun yataklara mı düştün, senin yerine ben hasta olayım yeter ki sen iyileş.

* Hasta olduğunu duyunca çok üzüldüm. Senin ne doktora ne ilaca ihtiyacın var senin benim sevgime ihtiyacın var. Geçmiş olsun Aşkım

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Hani diyordun ya ben senin hiç üzülmeni istemiyorum diye sevgilim. Eğer benim üzülmemi istemiyorsan hemen iyileş ne olur. Seni çok özledim.

* Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu zamanlar, geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse, o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Hayat güzeldir paylaştıkça anılar tazedir geldikçe aklına o günleri yeniden yaşamak için inadına meydan oku hayata! Geçmiş olsun aşkım!

* Seninle ne kavgam biter, ne sevdam her an seninledir duam. Geçmiş olsun dileğim bir an önce ayağa kalkman, Rabbim sana sıhhat sağlık versin anladım ki ben sensiz yapamam.

* Geçmiş olsun aşkım! Aklım hep sende, yüreğim hep seninle sakın unutma!

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Sana bir reçete yazıyorum. Sabah güne sevgi şurubu ile başlayacaksın, öğleyin bir adet mutluluk hapı içeceksin, akşamda seni her zaman düşleyen yürekte uyuyacaksın. Geçmiş olsun Bebeğim.

* Lokman hekim sadece ölüme bulamamış bir çare, sen asma o güzel yüzünü hastalığına da bulunacak bir şifa. Benim güzelime geçmiş olsun.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Hastalıklar fani sana olan sevgim baki kalacak her zaman. En kısa zamanda iyi olmanı dilerim. Seni Seviyorum.

* Geçmiş olsun Aşkım sana aşkıbiyotik yazıyorum. Sevgi artırıcı, mutluluk verici, tez elden iyileştirici.

* Geçmişler olsun Gönlümün sahibi, yüreğimin en derin sesi.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Rüzgârın estiği taraftayım senin için rüzgâra karşıyım hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım unutma bunu.

* Kıyamam sana geçmiş olsun aşkım. Tez zamanda iyileşirsin inşallah.

* Tez tüm hekimler seferber ola, bu prenses tez zamanda iyi ola, ona en güzel sevgilerim sunula.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Üşütüp hasta olduysan geçmiş olsun. Ama aşkımdan hasta olduysan geçmesin hep kalsın!

* Sadece sana geçmiş olsun demek, o güzel gözlerinle göz göze gelmek ve yanağına bir öpücük kondurarak geçmiş olsun demek istedim Aşkım.

* Hasta olduğun zaman üzülmeyeceksin, güleceksin hastalığa karşı güçlü duracaksın ki bu hastalığı tez zamanda atlatasın. Güzel sağlıklı günler dilerim geçmiş olsun.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Bu mesaj hasta olan sevgilime şifalar getiren mesaj olsun, hastalığı bir an önce geçsin iyi olsun. Gülen gözleri yeniden gülmeye başlasın. Hayatıma geçmişler olsun.

* Geçmiş olsun sevdiğinin birtanesi, aklım hep sende nasıl oldun. Her şeyi bırakıp senin yanına gelmek istiyorum içim hiç rahat değil böyle. Seni çok seviyorum.

* En kısa zamanda iyi olman dileğiyle, dünyanın en tatlı, dünyanın en güzel sevgilisine geçmiş olsun.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

* Sen hastalanıp yataklara düşme, ben senin yerine yataktan kalkman, sen iyi ol ben ömrün boyunca hasta gezeyim bitanem.

* Aldığım nefes, içtiğim su, kalbimin sesi, ömrümün geçmişi geçmiş olsun.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Canım sevdiğim sen yataklara düşme ben senin yerine hasta olurum sen yeter ki bana gül o gülüşünü kaybetme. Seni çok seviyorum geçmiş olsun.

* Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva. Sen güzel yüzünü asma geçer bu bela, geçmiş olsun canıma.

* Geçmişler olsun gönlümün sultanı, geçmiş olsun derdimin dermanı.

* Kendine çok dikkat et, sen benim için önemlisin. Geçmiş olsun hayatım.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyorum bir tanem. Acil şifalar aşkım.

* Geçmiş olsun mesajımı sana o kadar hızlı yolluyorum ki kızıl ötesinden, sesten hızlı umarım dertlerimiz de bu kadar hızlı ve çabuk geçer geçmiş olsun hayatım.

* Ben seni esen yelden kıskanırken, sen o esen yelden hasta olmuşsun. Geçmiş olsun ama bir daha olmasın aşkım.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Geçmiş olsun gönlümün en güzel yerinde yaşayan aşkım.

* Mesajında hasta oldum diyorsun söyle gerçekten mi hastasın yoksa bana mı hastasın Geçmiş olsun tez zamanda iyileşmen dileğiyle Seni seviyorum.

* Söyle o hastalığa 24 saat içinde derhal senin bedeni terk etsin, eğer terk etmezse o virüsü doğduğuna pişman ederim. Seni seviyorum canım geçmiş olsun.

* Sevdiğim hastalanmış, sana ilaç olarak sevgimi yolluyorum. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle.

sevgiliye geçmiş olsun mesajları

* Sen neden bana sormadan hasta oluyorsun sakın bir daha hastalanıp beni sensiz bırakma. Geçmiş olsun Bitanem.

* Hadi canım kendine iyi bak ve bir an önce iyileş, bak sen iyileşmezsen ben hasta olacağım seni düşünmekten. O küçücük mikroplara asla yenilme biz seninle ne kadar büyük zorlukları aştık. Birlikte bu hastalığı da atlatacağız Aşkım. Geçmişler olsun Ömrüm.

* Geçmişler olsun, Allah’ım tez zamanda şifanı versin, seni hasta görmeye yüreğim dayanmıyor.

* Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca her şey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum. Geçmiş olsun.

* Hayatımın anlamı, yaşamımın kaynağı, ömrümün güneşi, yüreğimin en mutlu sesi geçmiş olsun.

* En kısa zamanda hastalıktan kurtulman dileğiyle, seni seviyorum.

* Keşke sen olmasaydın da ben senin yerine hasta olsaydım. Geçmiş olsun sevgilim.

Geçmiş olsun hediyeleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.