sadsad x
asdasd
En Güzel Mezuniyet Sözleri

En Güzel Mezuniyet Sözleri

08 Mayıs 2018

Mezuniyet zamanı yaklaştıkça insanlar sevdikleri arkadaşları için onlara özel ve güzel mezuniyet sözleri arayışına girmektedir. İnsanlar sevdikleri arkadaşlarının özel günlerinde yanlarında olmak istemektedirler. Kimisi bu özel günlerde yanlarında olabilirken kimisi ise bunu yapamamaktadır. Bu nedenle özel günlerde mesaj atmaktadırlar. Bu tarz mesajların arkadaşlar arasında önemi oldukça büyüktür. Birçok kişi bu özel günlerde yanlarında arkadaşlarının olmasını ister. Sevdiği insanları arkasında görmek ve onların desteklerini sırtında hissetmek ister. Bu nedenle mezuniyet olsun doğum günü olsun bütün özel günlerinde arkadaşlarının hatırladığını bilmek onları oldukça mutlu etmektedir. Birçok öğrenci lise ve üniversite mezuniyetlerini güzel bir şekilde geçirmek istemektedirler. En güzel mezuniyet zamanları ise üniversitede olmaktadır. Burada insanların kişilikleri ve arkadaşlıklar tam olarak oturmuş oluyor. Ayrıca okul hayatı da bittiğinden güzel bir mezuniyet geçirmek istemektedirler. Bu zamanlarda yakın arkadaşlarının yanında olmasını, olmuyorsa en azından onlardan tebrik mesajları almayı beklemektedirler. Bir kişinin özel günlerinde hatırlanması oldukça güzel bir duygudur. Yanında olunamıyorsa bile güzel mesajlar almak veya aranarak özel günlerinin kutlanması gerçekten cömert bir davranıştır.

Liseden Mezun Arkadaşa Mezuniyet Sözleri

mezuniyet sözleri

Lise veya üniversite fark etmeden iki türlüde arkadaşlarınız için mezuniyet sözleri gönderebilirsiniz. Arayıp tebrik edebilirsiniz. Veya bu güzel günlerinde yanlarında olabilirsiniz. Fakat mezuniyet törenlerine gitmek gibi bir düşünceniz var ise her lise okullarında bu törenler yapılmamaktadır. Böyle durumlarda arkadaşınıza veya arkadaşlarınıza özel olarak mezuniyet mesajları atmanız yeterli olur. Mezuniyet sözlerini herkesin gönderdiği sözlerden seçmeden onlara özel olarak kafanızdan düşünerek yazmanız çok daha mantıklı olacaktır. Klasik tebrik mesajları şeklinde yazabilirsiniz. Bu gönderdiğiniz kişiyi daha mutlu edecektir. Kopyalama ile gönderilen mesajları bazı kişiler pek önemsememektedir.

Üniversiteden Mezun Arkadaşa Mezuniyet Mesajları

mezuniyet mesajları

Üniversite mezuniyetleri liseye göre çok daha duygusal ve güzel geçmektedir. Liseden sonra yeni bir okul hayatı başlarken üniversiteden sonra artık okul hayatı bitmektedir. Bu nedenle öğrenciler son kez görecekleri arkadaşları ile doya doya vakit geçirerek çok iyi geçinmek istemektedir. Üniversiteden sonra çoğu kişinin arkadaşları ile bağlantısı kesilmekte ve görüşememektedirler. Mezuniyet ise bu nedenle çok önemlidir bu kişiler ve arkadaşlar için. Arkadaşlar ise birbirlerine, mezuniyetten sonra güzel mesajlar atarak motive etmektedirler. Çoğu arkadaş birbirine mezuniyet mesajı göndermektedir. Bu nedenle arkadaşlarınıza ayrı ayrı isimleri ile hitap ederek güzel mezuniyet mesajları yazmanız çok daha iyi bir izlenim yaratır. Mezun olacak arkadaşa özel mezuniyet sözleri anlamlı ve güzel bir şekilde seçilmelidir. Yakın arkadaşlarınız için okulda yaşadığınız anılarınızdan ve güzel anlarınızdan bahsederek güzel uzun bir mezuniyet mesajı yazabilirsiniz. Aynı şekilde diğer arkadaşlarınız içinde kısa ve isimleri geçecek şekilde mezuniyet mesajları yazarak onları da mutlu edebilirsiniz. Mezuniyet mesajlarını kesinlikle toplu bir şekilde göndermeyiniz. Toplu mesajlar pek itici olmaktadır. Önüne gelene atılabilecek tarzda mesajlar bu kişiler için pek bir anlam ifade etmemektedir. Bu tür mesajlar son zamanlarda oldukça fazla kullanılmaktadır.

Mezuniyet Mesajları Nasıl Yazılır?

Mezun olan öğrenciler için hazır mesajlar yazmak yerine, onlara güzel ve anlamlı mesajlar hazırlayabilirsiniz. Mezuniyet mesajları hazırlamak aslında oldukça basittir. Mezun olan arkadaşa özel mezuniyet sözleri yazmak için belirli konular seçin öncelikle. Okulda yaşadığınız anılarınız, komik anlarınız ve üzücü olaylarınız dâhil çok güzel bir mesaj hazırlayabilirsiniz. En sonuna ise mezun olmanız ile alakalı olarak güzel bir bitirici sözcük ekleyerek son derece anlamlı ve duygulu bir mezuniyet mesajı hazırlamış olursunuz.

Mezuniyet Mesajı Sözleri

mezuniyet mesajları

** Sevgili Kankim, okulumuz bitti ve aramızdan ayrıldığın için üzgünüm. Ama düşünüyorum da, böyle başarılı birine tüm dünyanın ihtiyacı var. İş hayatında başarılar dilerim.

** Başarı varsa insanın aklında ,geleceği pozisyon işte bu olur. Seni ne kadar tebrik etsem azdır bitanem. İnşallah bundan sonraki hayatında da hep böyle mutlu bir şekilde ışıldarsın.

** Bazı şeyIer vardır hayatımızda. Yaşamın bir parçasıdır ama biz onIarın farkına biIe varamayız. Ta ki elimizden uçup gideceğini, kaybedeceğimizi anIayana kadar. Okul da öyIeymiş, ama biraz geç anladık.

mezuniyet sözleri

** Bilgi ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarma zamanı geldi demek. Ne çabuk geçiyor yıllar. Sana geleceğinde koskocaman mutluluklar dilerim.

** Bir insan bir iş yapabiIiyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Neydi parolamız; üşenme, vazgeçme ve erteleme. Çünkü ikimizde biliyoruz ki başarı "Ben başaracağım..." diyenlerindir. Güzellikler hep seninle olsun sevgili arkadaşım.

** Okulumuzun sonunun ve güzelliklerle karşılaşacağımızı umduğumuz bir geleceğin başındayız! Bütün bir ömür, unutamayacağımız başlangıçların öncesindeki sonda. Hayatımızın belki de en toz pembe 4 yılın sonunda. Sonunda ve başında her zaman hep yanımda olan hakkı ödenmeyecek annemizin, babamızın, ailemizin, emekleri anlatulamayacak öğretmenlerimizin ve idaremizin karşısında büyük bir heyecan, guru ve minnet borçIuyuz, teşekkür ve veda ediyoruz. XXX Lisesi unutma bizi çünkü biz unutmayacağız seni…

mezuniyet sözleri

** Çalan bir zildi tüm koca bir yılı başlatan. Bir zildi sözlüden kurtaran. Ve yine bir zil olacak hepimizi ayıran. Çalan bu son zilin ömrümüzde karşılaşacağımız tüm güzellikleri başlatan zil olması umuduyla. 

** Bu gönül yolculuğunda elimizden tutan uğruna köle olacağımız öğretmenlerimize, bu koca kalpli okulun tüm çalışanlarına yüzlerce defa teşekkür… Mustafa Kemal'in yıllar evvel söylediği gibi, birer kıvılcım gibi gidiyoruz ama elbette birer kor alev gibi geri döneceğiz…

mezuniyet hediyeleri

** Bugün seni böyle başında kepin elinde diplomanla görünce çok duygulandım canım oplum. İnsanın evladının başarıya gitmesi ve bir yerlere gelmesi ne kadar da mutluluk vericiymiş. Artık seni istediğim gibi bu şekilde gördüm ya! öBundan sonra lsem de gam yemem doğrusu. Başarıların daimi olsun güzel oğlum! Bahtın açık, yüzün de hep böyle çok içten gülsün yavrum.

mezuniyet sözleri

** Canım arkadaşım, bugün senin hayatındaki belki de en güzel günün. Artık hayallerine yaklaşmana ramak kaldı. Bunun için ne kadar şanslı olduğunu sen sen ol sakın unutma! İlk adımı attın ve sonraki adımlarının da inşallah böyle başarılı şekilde atarsın. Başarıların ile bundan böyle yüzünün hep güldüğüne bizler de şahit oluruz. Senin için en büyük temennimiz budur.

** Canım arkadaşım, bugün mezun olduğunu görünce inan mutluluktan içim içime sığmadı. Gözlerim doldu mutluluktan! Gerçek dostluk, dostunun başarılarını aynı anda onunla yaşaya bilmekmiş. Bana bu büyük mutluluğu en derinden hissettirdiğin için teşekkür ederim sana. Ömrün boyunca başarılar hep seninle olsun.

** Benim dünya tatlısı canım kardeşim! Biliyorsun değil mi, bugün aldığın diploma ile biz ailene en güzel armağanı verdin sen. Dilerim bundan sonraki hayatında hep böyle güzel geçer. Bu güzel başarını bana ve annene yaşattığın için sonsuz teşekkürler.

mezuniyet sözleri

** Canım oğlum okul mezuniyet gecende seni izlerken en çok ne ye sevindim biliyor musun? Meğersem sana olan emeklerimiz ve senin emeklerin hiç de boşa gitmemiş. Bugüne kadar senin için verdiğim emeklerimi boşa çıkartmadığın için sonsuz kere teşekkür ediyorum sana! Beni çok duygulandırdın. İyi ki senin gibi azimli bir oğlum olmuş Allah'ıma şükürler olsun.

** Canım öğrencim mezuniyet döneminde beni bu başarın ile ödüllendirip, bugün bana bir kez daha eğitimin önemini hissettirdiğin için sana çok teşekkür eder, hayatının bundan sonraki aşamalarında da başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

** Daha düne kadar küçücük bir çocuktun Sen. Şimdi ise en güzel başarı belgeni, yani mezuniyet diplomanı bize sunuyorsun. Canım kızım! En sonunda senin mezuniyetini de gördük çok şükür. Bundan daha güzel mutluluk ne olabilir ki?

** Evet, nihayet hepimiz okulumuzdan mezun oluyoruz. Lise hayatı denen o 4 yıllık güzel zamanın bitişine şahitlik ediyoruz. Ağzımdan 4 yıl diye çıkıveren ama aslında kolay kolay dile getiremeyeceğini adım gibi bildiğim bir şeyi anlamaya çalışıyoruz. Söylenebilecek çok fazla şey olduğunu sanmıyorum. Hani anlatılmaz, yaşanır derler ya! İşte tam olarak öyle.

mezuniyet mesajları

** Geçen sene bizlere devredilen bu meşale, şimdi bizden küçüklere devrediliyor…  Yıllardır olduğu gibi aynı hüzün, aynı ayrılık şarkıları altında. 

** Geride 8 koca sene bıraktık ve simdi mezun olduk hayatımın geri kalanı da umarım bu günüm ki gibi eğlenceli hüzünlü ama en önemlisi arkadaşlarımla geçer.

** Gitmek! Ne acımasız bir kelimedir, ünlemleri takarcasına peşine, vurgun yemişçesine hayattan. BizIer ayrılık adına el sallarken, geride kalan bir büyük aile.

mezuniyet sözleri

** Hak edilmiş başarıIar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim.

** Hatırlıyor musun bir günün bende böyle bir sevinci sizinle paylaşıp en güzel mesleği edineceğim demiştin. İşte sen bugün bunu bana ispatlayarak, istikrarlı duruşunu ortaya bir kere daha çıkarttın.

** Hayatın en güzel değerlerinden biri başardığını görmektir. Bugün senin başarına tekrardan şahit oldum. Tebrikler.

mezuniyet sözleri

** Düşünceler gayeyi doğurur. Gayeler eyleme dönüşür, eylemler alışkanlıkları oluşturur. Alışkanlıklarda karakter belirleyerek kaderimizi tayin eder. Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır. Mezuniyetin güzel başlangıçların kıvılcımı olsun...

** Amacımız imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı da zarif ve zevkli yollarını bulmak olmalıdır. Okul hayatın boyunca kimi zaman zorlandın, kimi zaman derin bir nefes çektin ama bak artık bitti. Şimdi hayata atılmaz zamanı. Güzellikler seninle olsun.

** Annem hep, "Herkesin kaderini kendisinin çizdiğine inanırım. Tanrının sana verdiğiyle en iyisini yapmalısın" derdi. Okulunu bitirmek için gösterdiğin azim ve çaba sonucunda sen de elinden gelenin en iyisini yaptın! Mezuniyetin güzel başlangıçlara vesile olsun.. 

mezuniyet mesajları

** Aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz. Almış olduğun diploma bir hazine değerindedir. Umarım sahip olduğun bu değerin kıymetini hiç unutmazsın. Hayatın boyunca büyük başarılar elde etmen dileği ile.

** Başarı belki insana çok şey öğretmez, fakat başarısızlık çok şey öğretir. Her başarısızlık bir tecrübedir. Hayatın boyunca karşılaşacağın hiçbir başarısızlıktan asla yılma… Gelecek senin olsun…

** Başarı kuvvetli olana gülümser, başarısızlık zayıflara çullanır. Azmettin, çabaldın ve emek verdin. İşte başardın Dostum…Nice mutlu bir gelecek hep seninle olsun. Hayata hoş geldin.

** Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. Hayatının bundan sonraki her gününde büyük başarılar elde etmen dileğiyle…

mezuniyet sözleri

** Başarının dört şartı; bilmek, istemek, cesaret etmek ve susmak. Başarını elde etmek için göstermiş olduğun emeklerin en nihayetinde boşa gitmemiş oldu. Güzel günler seninle olsun daima.

** Bilgelik bundan sonra ne yapılacağını, beceri bunun nasıl yapılacağını bilmektir. Erdem ise bunu yapmaktır. Yarınların hep dünden çok daha mutlu olsun sevgilim. Biliyorum ki okuldaki başarını hayatında da devam ettireceksin…

** Büyük adamlar olmasa hiçbir bir büyük şey başarılamaz; insanlar da ancak karar verirlerse büyük olabilirler. Savaşan kaybedebilir, savaşmayan çoktan kaybetmiştir. Yaşamın boyunca hep büyük adam olmak için çabala. Savaşmaktan asla korkma. Çünkü sen tüm engelleri aşabilecek yapıda birsin. Mezun olman da bunun bir göstergesi değil mi? Hayatın hep güneşli günlerle dolu olsun.. Başarılar dilerim sana.

mezuniyet mesajları

** Büyük başarıların sahipleri küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir. Biliyorum ki sen de hayatın boyunca aynı şevkle önüne çıkan her engelde bıkmadan usanmadan çalışacak ve hakkın olanı alacaksın. Dün olduğu gibi, yarın da seninleyim. Seni her zaman seveceğim canım sevgilim.

** Dünyada başarı kazanmanın iki yolu vardır: Ya kendi aklından faydalanmak, yahut da başkalarının akılsızlığından faydalanmaktır.

mezuniyet sözleri

** Eğer bile bile gücünüz yettiğinden daha azını olmayı planlıyorsanız; sizi uyarırım, hayatınızın geri kalan kısmında mutsuz olacaksınız. Kendi yeteneklerinizden ve olanaklarınızdan kaçıyor olacaksınız. Nereye gideceğinizi bilmiyorsanız her hangi bir yol sizi oraya götürecektir.

** Adım adım küçük başarılar dizisi yaratabilirsiniz. Her yolculuk ilk adımla başlar. Ama gideceğimiz yere ulaşmak için ikinci, üçüncü ve gerekli tüm adımları atmak zorundayız.

** Hayatı işe yarar bir şekilde kullanmak, onu kendisinden daha uzun ömürlü bir şey için harcamaktır. Emeğini verdiğin okulundan artık mezun oluyorsun… Umarım bundan sonraki tüm çaban mutluluğun çabası olur ve bu emeklerin karşılığını bulur.

mezuniyet sözleri

** Hayatımız, yaptığımız tercihlerin toplamıdır. Kazanmak için onca emek verdiğin okulun bitiyor artık. Bundan sonra zorlu bir hayat sınavıyla karşılaşacaksın. Ama inanıyorum ki hayatında da tercihlerin hep doğru olacak. Bütün hayatın başarılarla dolu olsun.

** İnsanı ihtiyarlatan geride bıraktığı yılların çokluğu değil, ideal yokluğudur. Yıllar cildi buruşturur, fakat idealsizlik ruhu öldürür.

** Olgun insan güzel söz söylemesini bilen insan değil, söylediğini yapan ve yapabildiğini söyleyen insandır. Yapacağım diye vakit geçirme, yaptım de. Hayatın boyunca yaptım demekten pişmanlık duymayacağın nice güzel projelere imza atman dileğiyle. Başarılar diliyorum canım arkadaşım!

mezuniyet sözleri

** Tanrıdan bir şey dileyecekseniz bilgiyi dileyin. Çünkü cahil insan dünyanın tadını çıkaramaz. Sahip olduğun değerli bilgilerin ve edindiğin tecrübelerinle yolun hep açık ve aydınlık olsun candan arkadaşım benim!

** Tırmanmayı göze alan zirvenin hazzını yaşar. Zorluğunu çektin ama umarım hayatının bundan sonraki aşamasında buna değdi dersin. Güzel yarınlar seninle olsun can dostum!

mezuniyet sözleri

** Yapamayacağın şeylerin yapabileceklerini engellemesine izin verme. Hayal ettiklerini birbir gerçekleştirme yolunda önemli bir engeli atlatıp en nihayetinde mezun oluyorsun artık. Geriye kalan tüm hayallerini de aynı başarıyla gerçekleştirmen dileklerimle. Seni Seviyorum sevgilim.

** Yönümüzü değiştirmezsek hedeflediğimiz yere varabiliriz. Önemli olan uzaklık değil, ilk adımı atabilmektir. Hayatta her zaman cesur ol. Korkma engellerden. İçindeki insanlık ve sahip olduğun bilgiler engelleri aşman için yeter sana. Yolun hep açık olsun. Mezuniyetin hayırlı olsun.

mezuniyet mesajları

** Zihinlerimizi onlara hakim olan ve baskı yapan belirli bir konuyla meşgul etmezsek, hayal gücünün tam tanımlanmamış alanında çılgınca bir oraya bir buraya koştururlar. Uzun yolculuklar tek bir adımla başlar.

** Hayatın kendisinin bir sınav olduğunu unutmamak adına geçtiğin bu dersi bir başarı oIarak görmen dileğiyle. Tebrikler.

mezuniyet sözleri

** Hayattan mezun olana kadar, bu gün senin hatıralarında hep olsun. Her istediğin gerçek oIsun. Tebrikler dostum!

** Her sabah gün doğarken kalkmak, kışın soğukta titremek, yazın güneşte terIemek, birbiri ardına gelen yazılılara hazırlanmak ne de zor geliyordu. Bir bitse de kurtulsak derdik. İşte bitiyor. Ama biten yaInız okul değil içimizden de bir şeyler bitiyor. Sanki alıştığımız ve her an yaşadığımız bir şeyler bitiyor.

mezuniyet sözleri

** Mesleğin en güzeli insanlık ile ölçüşen olgudur. Eğer bu seviyeye geldiğin gibi insan hayatında da başarıyı elde edersen senden mutlusu asla olmaz bu dünyada. Başarılar dilerim.

** Mezun olmak her şeyin bittiği anlamına geImez. Bu sadece bir başlangıç, bunu zaten sen biliyorsun! O yüzden şimdi sadece bu günün ve mezuniyetinin tadını doyasıya çıkart.

** Ne demeliyim veya neyden bahsetmeliyim bilmiyorum. Çok güzeldi desem az, çok yorucuydu desem hafif, nasıl başlamıştık ya desem eski, nasıl biter bir anda desem duygusal olacak… Hatırlıyor musunuz o günü diye başlasam onca hatıra diziliverecek hafızalara.

** Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

** Okul yıllarını çok arayacaksın, hayat sandığın kadar kolay değil! Bunu bilmeni isterim! Çünkü sana değer veriyorum ve ilerde üzülmeni istemiyorum. Mezuniyetini kutlarım sevgili arkadaşım.

mezuniyet mesajları

** Uzun zaman bu anı bekledik durduk ve sonunda bunu başardın. Seninle gurur duyuyoruz. Tebrikler canım.

** Üstüne bazen şarkı bazen de kopya yazdığımız sıralar geç kaldığımızda önünde ecel terleri döktüğümüz, birbirimizin resmini çizdiğimiz tahta , yazılılarda ki o kaçamak fısıltılar omuz omuza güIüp ağladığımız can gibi, tek yürek, tek bilek olduğumuz arkadaşIarımız, öğretmenlerimiz… Artık gitme vakti …

mezuniyet sözleri

** Yaşadığın her gün çalışmana fırsat kalmadan sürekli sınavlarla doludur. Maneviyatının ve vicdanının sesine her zaman kulak ver. Çünkü ancak bu şekilde en doğru kopyayı alırsın:)))

** Yaşam merdivenIerini tek tek çıkıyor, bunda da başarıIı oIuyorsun. Umarım her şey bundan sonra da istediğin gibi OIur. Mezuniyetini kutlarım.

** Yolunuz, bahtınız açık olsun. ilerki yıllarda yine karşılaştığımızda sizleri başarlı bir iş adamı, güzel işler başarmış bireyler, mutlu ve huzurlu yaşam süren insanlar olarak görmenin gururu bize yeter de artar bile.

mezuniyet sözleri

** Zaman içerisinde okuIunuzdan çok iyi bilgi ve donanımIa ayrıIdığınızın, birçok şey biIdiğinizin farkına varacaksınız. Hayatın bu yeni aşamasında okul yılları bir tatlı anı oIarak kaIırken asıI zorlu ve bütünIemesi oImayan hayat sınavında sizIere başarıIar diliyoruz.

** Arkadaşlarım olmadan bu kadar sene nasıl geçerdi hiç bilmiyorum ve bana her gün yeni şeyler katan değerli hocalarım… Hepiniz, iyi ki vardınız ve iyi ki girdiniz hayatıma, sizleri çok seven arkadaşınız ve öğrenciniz…

** Başarı senin göbek adın, bu ailedeki en zeki ve en çalışkanı sensin yavrum. Bundan sonraki hayatının da bu kadar başarılı ve güzel olması dileklerimizle… Seni çok seven ailen…

** Başka şehirlerden geldik bu üniversiteye ve hep birlikte ne kadar çok anı biriktirdik kim bilir; acı ve tatlı her anımızı birlikte paylaştık. Sizinle birlikte yaşadığım hiçbir anıyı asla unutmayacağım. Tekrar görüşene dek, hoşça kalın…

mezuniyet sözleri

** Bu şehirde ve bu okul kampüsünde yaşadığım her anının benim için ayrı bir önemi var. Her karesinde anılarım var bu okulun ve her köşesinde tanıdığım birleri. Burada geçen güzel günlerimi ve burada edindiğim arkadaşlıklarımı asla unutmayacağım…

** Bugün senin için çok özel bir gün çünkü yıllarca verdiğin emeğinin karşılığını aldın ve mezun oldun. Artık bambaşka bir hayata başlamak üzeresin. Umarız yeni hayatın hayal ettiğinden de güzel olur. Seni çok seven ailen…

** Her zaman bir amacın vardı ve bu amaca ulaşmak için çok yol kat ettin, emek harcadın ve hiç yorulmadan amacına ulaşmaya çalıştın. Sen bu başarıyı açıkçası alnının akıyla kazandın… Yeni hayatın sana uğur ve başarı getirsin can DOSTUM…

mezuniyet mesajları

** Hiç durmadan yola devam ettin ve başarılarına her gün bir yenisini ekledin. Yorulmadın ve asla bıkmadın. Pes etmek ise senin kitabında yazılı değil zaten… Seninle gurur duyuyoruz canım oğlumuz…

** Önünde yaşanmayı bekleyen hayatın umarız sana en güzel hediyeleriyle gelir. Seni her zaman sevecek olan AİLEN…

** Sen hangi yolu seçersen seç, hangi yöne gidersen git biz hep senin destekçin ve arkanda sapasağlam duran ailen olacağız. Başarılarını kutladığımız gibi, her düştüğünde de seni tekrar kaldırıp, yola devam etmeni sağlayacağız. Seni çok seven ailen…

mezuniyet sözleri

** Seninle ne de güzel günler, aylar, yıllar geçirdik benim can dostum. Ne zaman bir omza ihtiyaç duysam hep orada olduğun için sana onlarca kez teşekkürler. Ömrümün her döneminde seninle görüşmek ve hiç kopamamak üzere…

** Şimdi her şey o kadar puslu ve bulanık ki… Sanki o kadar anıyı biz birlikte yaşamamışız da senelerce kulaklarımıza bir hikâye fısıldamışlar gibi… Oysaki bugün yeni bir hayat için heyecanla atıyor kalplerimiz… Sizleri çok seviyorum, iyi ki tanımışım hepinizi…

** Tam da büyüme çağımda tanıdım sizleri. Dünyanın bana en asi geldiği zamanlarda girdiğiniz hayatıma ve bana en az ailem kadar çok destek oldunuz. Sizler de benim kardeşlerim sayılırsınız artık. Hepinizi çok seviyorum…

** Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin ve ne kadar anı not ederse etsin beynim, bu yıllara ait yaşadıklarımı hep en özel yerde muhafaza edeceğim. Anılarımı sakladığım sandığıma saklayıp hiç unutmamak üzere onları sonsuza kadar oraya kilitleyeceğim…

mezuniyet sözleri

** Yeni bir dönem başlıyor hayatında ve her şey senin şekillendirdiğin şekilde yol alacak. Umarım bu hayat sana hep güler, şans ve başarı her zaman seninle olur. Seni çok seven ANNEN…

** Zaman öyle hızlı bitti ki, hiç inanamadım yolun sonuna geldiğimize… Yıllığımız için yazılar yazmaya başladığımızda, mezun olmanın sınırında olduğumuzu fark edemedim bile… Hepinizi çok özleyeceğim ve her birinizi düşündüğümde sizi kocaman bir gülümsemeyle anacağım…

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.