sadsad x
asdasd
Resimli Babalar Günü Sözleri

Resimli Babalar Günü Sözleri

11 Haziran 2020

Babalar gününde sizler için babanıza, duygularınızı en güzel şekilde hissettirecek birbirinden anlamlı ve güzel Babalar Günü Sözleri ve bu sözleri harika bir tasarım eşliğinde görsel olarak da sunabileceğiniz Resimli Babalar Günü Sözleri tasarladık. Binlerce Anlamlı Babalar günü sözleri arasından özenle seçilmiş bu çok anlamlı Babalar günü sözleri ile babanızın kendini çok özel ve mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğimiz insanlara karşı hissettiğimiz duygularımızı bazen anlatacak kelimeler bulamayabiliyoruz. O kadar çok şey söylemek ister ruhumuz ancak kelimeler kifayetsiz kalırlar. Bu belki konuştuğumuz dilin yetersizliğinden belki de kelime dağarcığımızın eksikliğinden olur. Ama kesin olan bir şey vardır ki duygularımız aktarmak konusunda bazen dilimiz çok çaresiz kalır. Okuduğumuz veya duyduğumuz bir söz “ İşte anlatmak istediğim tam da buydu!” dedirtir bizlere…” Bu yazımızda babanız için sevgi dilinizin söylemek istediği ancak bir türlü dilinizden, kaleminizden dökülemeyen Babaya güzel sözler.

Okumuş, duymuş olacaksınız. Babalarımız bizim bu hayatta en çok değer verdiğimiz insanlar arasında en üstelerde yer alan varlıklarımızdır. Onlar bizi her zaman maddi ve manevi olarak koruyan kollayan, varlıklarını koca dağlar gibi arkamızda hissettiren en güçlü insanlardır. Babalarımız sayesinde kendimizi güçlü ve güvenilir hissederiz. Babalar gününde babanıza duyduğunuz sevginizi, Babalar günü mesajlarımız içinden hislerinizi en iyi şekilde yansıtacağınız düşündüğünüz mesaj veya mesajlar yollayarak veya söyleyerek özel ve mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Resimli Babalar Günü Sözleri

Şefkat ve iyilik kalkanıyla insanlara yaklaşan ve bana da hep bunu öğütleyen canım babamın babalar günü kutlu olsun.

Her zaman yanımda oldun. Dünyayı benim için daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

Bana ve kardeşime her daim sevgi ve şefkat gösterdiğin için, aynı zamanda bizi bir gün bile olsun ayırmayarak hep eşit mesafede yaklaştığın için sana minnettarım, babalar günün kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Seni seven biricik kızın...

resimli babalar günü sözleri

Ailemizin bir tanesi… Ne yaparsam yapayım yine babalık hakkını ödeyemem, benim biricik ton ton babam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona “baba” diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Dünyanın en tontiş, en nazik, en centilmen, en yakışıklı, en cesur, en hoş görülü babasına sesleniyorum; Seni Çok Seviyorum Babacığım.

Sevgili babam, bana verdiğin kıymetle ve emekle bugünlere gelmemi sağladığın için sana minnettarım. İyi ki benimlesin. Babalar günün kutlu olsun.

resimli babalar günü sözleri

Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canını, sen güllerden güzelsin. Özgürlük kadar özel, güller kadar güzelsin. Benim güzel babacığım…

Beni kendi kendine yeten, ayakları üzerinde durmayı öğreten ve insanlara daima sevgi ile yaklaşmamı sağlayan süper babamın babalar günü kutlu olsun. Sen dünyanın en müthiş babasısın.

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Babacığım, seni sevdiğimi biliyorsun. Giderek artan bir hayranlıkla bağlıyım sana; beni şuan olduğum gibi yetiştirdiğin için çok mutlu olduğumu söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun.

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

resimli babalar günü sözleri

Babacığım, bana en büyük iyiliğin, bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, Babaların en yakışıklısı, bugün sadece senin… Oğlun olarak seni çok seviyor ve Babalar gününü kutluyorum.

Bana bir babadan çok arkadaş olduğun ve her üzüntümü paylaşıp derdime ortak olarak yaralarımı sardığın için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

Baba yeri dolmaz bir çınardır, gölgesi bile yeter. Sen bizim çınarımızsın canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacığım. Seni çok seven kızın.

Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun. Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba…

En kral benim babam! Bu güzel hayatı bana hediye ettiğin için, her zaman bana güvendiğin ve destek olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum. İyi ki varsın. En güzel babalar günü senin olsun babacığım.

resimli babalar günü sözleri

Senin Oğlun olmaktan sonsuz bir gurur duyuyorum babacığım! Seni hayal bile edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Babalar günü her yıl benim açımdan daha da anlamlı bir hale geliyor. Bu özel günde sana verebileceğim en değerli hediye sanırım yine “sonsuz sevgim” olacak. Babalar günün kutlu olsun.

Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim! Babalar Günün kutlu olsun!

Ailemizin yakışıklısı… Kocaman çınarımız. Seni çok seviyorum. Kızın olarak kalbimdeki en büyük yeri sana ayırdım. Başka hiçbir erkek senden daha yakışıklı olmayacak ve senin yerini dolduramayacak. Canım babam. Babalar günün kutlu Olsun.

resimli babalar günü sözleri

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun...

Ailemizin çınarı ve ailemizin bir tanesi… Her zaman kanatlarının arasına alarak bizi sarıp sarmaladın. Her zaman güven duyduğumuz yüce dağımız oldun. Canım babam… Babalar günün kutlu olsun.

Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

babalar için kupa bardak

Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi baba. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık.

Sevginin en karşılıksız halini bana öğrettiğin ve yaşattığın için sana minnettarım iyi ki benim babamsın ve iyi ki varsın. Bugün senin günün kutlu olsun!

Ailemizin reisi, Benim ilk aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyanın en mutlu oğlundan, dünyanın en mükemmel babasına… Babalar Günün kutlu olsun!

resimli babalar günü sözleri

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, Babaların en yakışıklısı, bugün sadece senin… Biricik kızın olarak seni çok seviyor ve Babalar gününü kutluyorum.

Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Babalar Günün kutlu olsun!

Biricik babama sevgilerimle! Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sen dünyanın en iyi, en güzel, en cesur babasısın. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Gözlerimi hayata açtığım andan itibaren annemle ellerimi hiç bırakmadınız. İkinizin evladı olmak benim için büyük bir şanstı. Kendimi başka türlü hayal edemezdim. Sizi seviyorum.

Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!

Çocuklarımın dedesi ve benim babamsın. Bana kazandırdığın sayısız tecrübe için sana teşekkür ederim. İyi ki varsın… Babalar günün kutlu olsun. Seni her zaman seven oğlun…

resimli babalar günü sözleri

Biricik aşkım canım babam. Bana en güzel armağan şimdi yanı başında olmaktı, hasretle öperim. Uzaklarda, hep aklımda ve de kalbimde olduğunu sakın unutma. Babalar günün kutlu olsun.

Babaların en iyisi, en tatlısı, en tontişi, en yakışıklısı… Bugün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi, neşesi, bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil, her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş baba. Babalar günün kutlu olsun. Babacığım.

resimli babalar günü sözleri

Baba; Ironman kadar zeki, Hulk kadar güçlü, Süpermen kadar hızlı ve Batman kadar cesursun. Sen benim en sevdiğim, süper kahramansın. Babalar Günün kutlu olsun!

Sıcacık gülümsemen ile birlikte açan çiçek bahçelerinin ve doğan güneşin hatırına değil seni bir ömür boyu seveceğim ve bana sunduğun huzurlu yuva için sana hep teşekkür edeceğim. Babalar günün kutlu olsun canım babacığım.

Benim Koca yürekli Babacığım! Biliyor musun eğer sen olmasaydın, bugün olduğum insan olmazdım. Bu hayattaki en güzel örneğim... Seni Çok seviyorum. Benim babam olduğun için kendimi çok şanslı hissettiğimi bilmeni istiyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Bana öğrettiğin her şeyde hayata hazırladın. Başarılarımın sebebisin. Her zaman umut verdiğin için sağ ol babacığım. İyi ki varsın, nice babalar günlerine.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

resimli babalar günü sözleri

Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Nice uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Babalar günün kutlu olsun, gül yüzlü babam. Seni çok seviyorum. Oğlun...

Şimdilerde artık ben de yavrumun ardından düşüncelere dalıyor ve onun geleceğini düşünüyorum. Senin hissettiklerini anlamak ve zor yılları nasıl aştığını bilmek daha kolay… Sana olan saygım ve sevgim hep aynı… Özlemle uzaklardan babalar gününü kutlamak isterim.

Sevgi ve şefkatinle aramızda her daim sıcacık bir bağ kurduğun için sana minnettarım, iyi ki babamsın ve iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Sana olan sevgimi anlatmaya kelimeler dahi yetmezken cümle nasıl kurulur bilemiyorum, ama senin varlığın benim hayatımdaki en önemli detaylardan biri, iyi ki benim babamsın ve iyi ki senin evladınım. Babalar günün kutlu olsun.

resimli babalar günü sözleri

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişim de ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

Babaların bir tanesi! Ve kızı için dünyanın en yakışıklı erkeği… İyi ki varsın. En güzel anılarımızın, daha birçok babalar gününde, tüm ailemizle beraber zenginleşmesi dileklerimle…

Bir kızın kalbi her zaman babasına aittir. Babasının da kızına. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

babaya özel madalyon

Allah'ım bir evlat olarak, ben babamdan razıyım. Sen de ondan razı ol. Canım babam. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Babalar gününün kutlu olsun.

Sevgili babamız, bizi neşeli günlerde de güçlüklerle kuşatılmış zamanlarda da koruyup kolladığın ve mükemmel yetiştirdiğin için teşekkürler! İyi ki babamızsın.

Her geçen sene daha da anlamlanan bu özel günde sana verebileceğim en değerli hediye yine sonsuz sevgim olacak. Babalar günün kutlu olsun.

resimli babalar günü sözleri

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim.

Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Hiçbir zaman ellerimi bırakma, hep yanımda ol canım babam. Babalar günün kutlu olsun.

Kızın olmaktan gurur duyuyorum babacığım Seni çok seviyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

resimli babalar günü sözleri

Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkânsız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir Prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun!

Babalığı senden öğrendim, şimdi kendim evlat sahibi olurken hep anılarım aklımda canlanıyor. Beni yetiştirirken attığın her adıma iyi ki diyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Babacığım seni çok seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın, iyi ki babamsın. Babalar günün kutlu olsun. Seni her zaman örnek almaya çalışan ve her geçen yıl seni daha iyi anlayan ve seni dünyalar kadar seviyorum.

Benim en yakın arkadaşım babamdır. Onunla güler, onunla ağlarım. Kendimi bildim bileli hep destekçim olmuştur. Babacığım günün kutlu olsun.

Başarılarımla mutlu olan ve onların en önemli mimarı olan babacığım, iyi ki senin evladınım. Bana gösterdiğin doğru yol ve önüme koyduğun hedefler için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

resimli babalar günü sözleri

Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi, en yakışıklı babası. Seni çok ama çok seviyorum.

Baba, sen olmasaydın, bugün olduğum insan olmazdım. Babalar Günün kutlu olsun!

Babaların en tatlısı, biricik babam, bana verdiğin emeklerle ile ben ben adam olabildim. Ne yaparsam yapayım senin emeklerini asla ödeyemem. Sana çok ama çok minnettarım, biricik Oğlun olarak babalar gününü kutlarım.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, babalar gününü kutlarım.

Oğlun olmaktan gurur duyuyorum babacığım Seni çok seviyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Bizi hayattan alabileceğimiz her türlü darbeye karşı koruyan ve üzecek tüm konulara karşı dimdik ayakta durabilen babamın babalar gününü kutlarım.

resimli babalar günü sözleri

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulanabilirsin ancak; benim seni sevdiğimden asla kuşkulanma canım babacığım, Babalar günün kutlu olsun… Seni dünyalar kadar seven biricik kızın…

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Babalar Günün kutlu olsun.

Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Çocukken oyun arkadaşım, büyüdüğümde dert ortağım ve en yakın arkadaşım olan; aynı zamanda bana babalıktan çok arkadaşlık yapan çok kıymetli babamın Babalar Günü kutlu olsun.

resimli babalar günü sözleri

Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutan babamız… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar günün kutlu olsun.

Bir tanem babam, deniz gibi hür ve engin yüreğinle iyi ki varsın. Sana olan sevgimi ifade etmek güç ama daima kalbimde olduğunu bil istedim. Babalar günün kutlu olsun.

Bana öğrettiklerin ile beni hayata hazırladın. Bugün eğer başarılı sayılıyorsam bunu sebebi sensin! Her zaman bana umut verdiğin için sağol babacığım. İyi ki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

Sen olmadan ben asla var olamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Küçücük bir çocukken elimden tutup beni ayağa kaldırdığında benim için neler yapabileceğinin sinyallerini vermeye başlamıştın aslında… Bunun bu yaşıma kadar devam ettiğini ve bundan sonra da böyle olacağını biliyorum. Canım babam, babalar günün kutlu olsun.

resimli babalar günü sözleri

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.

Hiç bir şey üzmesin Seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, unutma Sen hep benim bir tanemsin babacığım. Babalar günün kutlu olsun

Kahramanım ve her konuda örnek aldığım rol modelim, Babalar Günün kutlu olsun!

Seninle anılarımı oluşturup üstüne yaşamımı inşa ettim. Her zaman yanımdaydın. Teşekkürler. Babalar günün kutlu olsun!

babaya hediye kutusu

Hiçbir zaman bana eksikliğini hissettirmediğin ve her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

Elimden tutup bana yol gösterdiğin ve beni hayata hazırladığın için sana minnettarım. Her zaman yanındayım. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

resimli babalar günü sözleri

Şöyle böyle hatırlıyorum, beni ölüme uğurlayan bir düğün günü. Babamı hatırlıyorum. Babamın ölümünü. Kırbacıyla birlikte bir çam ağacına gömülü… Annemse odasında babamın, hasta yatağında, kımıldamadan yatıyor.

Hiç ayrılmasak da, günlerce uzağında da kalsam, aramıza kilometrelerde de girse hiçbir şey değişmeyecek. Bunu biliyorum ve hatta ruhumda hissediyorum. Sana olan sevgimin sönmeyen bir yıldız gibi üstüne ışık saçtığı bir gelecek bizim. İyi ki varsın babacığım.

İlk adımımızdan itibaren daima yanımızda olan, çıktığımız her yolu bizimle birlikte yürüyen, desteğini asla esirgemeyen koca yürekli babamızın Babalar Günü kutlu olsun.

Bir tane babam, sen babaların en iyisisin. Yaşamda elimden tutuğum için minnetle, hakkını ödeyemeyeceğimi bilerek seni özlüyorum. Sevgiyle…

Düşündüm de, en mutlu anlarımda hep sen vardın yanımda. Bugün senin günün babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Ben her şeyimi sana sorardım. Benim babam herşeyi bilir derdim. Çünkü benim en büyük dayanağımdın sen babam. Yokluğun her zamankinden daha fazla hissediliyor. Hiçbir zaman seni unutmam unutamam… Mekânın cennet olsun. Nur içinde yat.

resimli babalar günü sözleri

Babam olduğun için ne kadar da şanslıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hayatta bana sunduğun her şey için bir kez daha sana sonsuz teşekkür ederim. Tüm güçlüklerle savaşırken verdiğin umut için sağ ol. İyi ki varsın. Kucak dolusu sevgiler.

Yaşadığım en güzel sevgi, senin sevginmiş babacığım. Sana her seslenişim de ya acım diniyor; ya da sana olan sevgim coşuyor! Babalar günün kutlu olsun.

Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam...

Hayatta en büyük huzur babanızınız omzuna yatıp kokusunu içine çekmektir. Senin kokunu dünyalara değişmem. Canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Dünyanın en yakışıklı, en anlayışlı, en karizmatik, en sevecen, en tatlı babası, Babalar günün kutlu olsun..

Senin kızın olmaktan sonsuz bir gurur duyuyorum babacığım! Seni hayal bile edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

resimli babalar günü sözleri

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu, şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın. Seni çok seviyoruz. Babalar günün kutlu olsun..

Babacığım, ellerinden ve yanaklarından doya doya öper, Babalar gününü en içten dileklerim ile kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Oğlun.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Sana kısaca Seni her şeyden çok seviyorum canım babam demek istiyorum. Babalar günün kutlu olsun!

Babam! Beni kollarına aldığın ilk günden bu yana bana her zaman güven ve sevgi dolu bir yuva verdin. Sana minnettarım; babalar gününü tebrik eder, ellerinden öperim.

Beni hayata hazırlarken önüme çıkan taşları temizleyen ve kendimi güçlü hissetmemi sağlayan babacığım, sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Babalar günün kutlu olsun. Seni dünyalar kadar seven Oğlun...

Sen güçlü bir çınar gibisin… Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim… Çünkü bana hep güç veriyorsun… Bir evladın ihtiyaç duyabileceği en mükemmel “baba” oldun. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun…

resimli babalar günü sözleri

Canım babam! Hayata gözümü açar açmaz elimi uzattığım ilk dalımsın. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

Nezaket, merhamet ve dürüstlük... Senden öğrendiğim en önemli üç şey. Kızın/kızın olmaktan gurur duyuyorum. Babalar günün kutlu olsun!

Ailemizin yıkılmaz direği, babama sevgilerimle. Ailemin reisi, büyük aşkım. Medar-ı iftiharım, sevgilim her şeyim! Canım Babam, Babalar günün kutlu olsun.

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun! Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir şeye değişmem. Senin daima miniğin olarak kalacağım. Boynuna atlamak özlemiyle, sevgiler…

Babacığım, Babalar Günü’nde ellerinden doya doya öper, bu özel gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Kızın.

Baba bir çınar ağacı gibidir, gölgesi bile yeter. Sen bizim çınarımızsın canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacığım. Seni çok seven Oğlun.

Sevgili babamız! Ailemizi neşeli günlerde ve zor zamanlarda da her zaman koruyup kolladığın ve bizleri mükemmel yetiştirdiğin için sana sonsuz kere teşekkürler! İyi ki babamızsın. Babalar Günün Kutlu Olsun!

Babalar gününde babanıza yollayacağınız bu anlamlı ve duygu yüklü mesajlarla ona verdiğiniz sevgiyi ve önemi en iyi şekilde hissettirebilirsiniz. Babalar duygularını belli etme konusunda anneler kadar veya sevgililerimiz kadar başarılı değillerdir. Ancak bu onları hissiz birer varlık yapmaz. Sadece gerçek hayat şartları karşısında o kadar yıpranırlar ki, bir yerden sonra bizler beklediğimiz duygusal tepkileri göremeyebiliriz kendilerinden. Ancak içten içe sevinir, üzülür hatta ağlarlar… Biz bunları hiç görmeyiz. Babalar, biz hiç fark etmeyiz ama hayatları boyunca önümüzdeki engelleri birer bire biz fark etmeden önümüzden kaldırırlar. Dağ gibi, çınar gibi benzetmeler ile tarif ettiğimiz babalarımız çocukları için ilk günden itibaren sıcak bir yuva ve mutlu bir hayat sürmeleri için var güçleriyle çalışmaya başlarlar. Bir savaşçı cesareti ile çocuklarını korumaya çalışır ve onlar için hiç şikâyet etmeden gece gündüz çalışırlar. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Bazen bir cümle ile duygularımızı anlatabilirken, bazen sayfalarca yazı yazsak bile duygularımızı tam olarak yansıtamayabiliyoruz. İşte bu yazımızın da ana konusu bu oldu. En değerli varlıklarımızdan biri olan sevgili babalar için en anlamlı ve en özel babalar günü mesajlarını sizler için derledik. Bu mesajlardan birçoğunun, babanıza karşı hissettiğiniz duygu ve düşüncelere tercüman olacağına inanıyor ve bütün mesajları babanıza yakıştıracak, ona göndermek isteyeceğinizi düşünüyoruz…

Tüm Babalarımızın Babalar Günü Kutlu Olsun!

Babalar Günü için hediye önerilerimize bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz: https://www.hediyemen.com/babalar-gunu-hediyesi

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.