sadsad x
asdasd
En İlginç Ev Tasarımları

En İlginç Ev Tasarımları

23 Nisan 2020

İlginç ev tasarımları, mimarisi ile büyüleyen ve bu alanda merakı olan kişilerin ilgisini çeken tasarımlar arasında yer alıyor. Peki, bu evlerin yapılma amacı ne? Kimler kalıyor? Hepsini öğrenebileceğiniz birbirinden farklı tasarımlar sahip evler… 

Çakmaktaşların Modern Evi!

ilginç ev tasarımları

Galiba günümüzde Çakmaktaşları hayatına uyarlamak isteyen insanlar var. Doğa ile iç içe olmak güzel tabi ama bu evde neredeyse her eşya taştan yapılmış durumda… Bu şekilde tasarlanmış olan bir evde yaşamayı hayal edebiliyor musunuz? Otantik sayılabilecek olan bu ev tasarımının hikâyesi çok eskilere dayanıyor. Şimdilerde ise, gezilebilecek bir ev olarak meraklılarını bekliyor. Evde kalan kimse yok… Nevşehir’de bulunan mağara evleri anımsatan bu yapı oldukça geniş bir alana inşa edilmiş durumda… Camları ise özel olarak ayarlanmış. Taştan koltuklar, taştan lambader taş mutfak tezgâhı bulunan bu tasarım farklı ev tasarımları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Hayvan Severliğin Bu Kadarı…

ilginç ev tasarımları

Hayvanları sevmek tabii ki güzel… Peki, bu sevgiyi bir ev tasarımına taşımaya ne dersiniz? Köpek görünümlü bir evde yaşama fikri oldukça ilginç değil mi? Evin dış boyaması da oldukça başarılı bir şekilde yapılmış. Hiçbir detay atanmadan yapılan bu ev, iki katlı olarak inşa edilmiş.

ilginç ev tasarımları

Kuyruk olarak bir baca kullanılan evde, köpeğin kulakları da unutulmamış. Hatta köpek evin yanında bir de yavru köpek tasarımı bulunuyor. Oldukça farklı bir yapıya sahip bu evde yaşama fikri, sizce de kulağa çok hoş gelmiyor mu?

Çimden Bir Çatısı Olan Bu Eve Ne Demeli?

ilginç ev tasarımları

En değişik ve en ilginç ev fikirleri arasında bulunan bu ev, yuvarlak bir şekilde inşa edilmiş. Üstelik çatısı da çimlerden oluşuyor. Oldukça geniş bir alana yapılmış olan bu ev tasarımı, yuvarlak oluşuyla dikkat çekiyor. İki katlı olarak inşa edilmiş evin önünde bir de su birikintisi mevcut. Evi en ilginç kılan özelliği ise yuvarlak yapısı dışında çimden bir çatıya sahip olması… Üstelik bu çatının bir de penceresi bulunuyor. İster gökyüzünü izleyin isterseniz, bir uzay gemisindeymiş gibi iç merdiveni ile kapağı açıp dışarı çıkın. Oldukça farklı olan bu evde yaşamayı hayal ettiniz mi? Kim bilir iç dizaynı nasıl?

Asimetrik Ev Tasarımı Simetri Takıntısı Olanların Hoşuna Gitmeyebilir!

ilginç ev tasarımları

Bu ev tasarımı mimari harikası mıdır yoksa yanlış bir çizim sonrası oluşmuş mudur bilemeyiz… Ancak oldukça farklı bir tasarıma sahip olduğu kesin! Yine iki katlı olarak inşa edilmiş bir yapı var karşımızda… İlk başta çok fazla belli olmasa da detaylara inip iyice incelendiği zaman evin komple yamuk olduğunu görüyoruz. Farklı bir evde oturmak isteyen insanlar olabilir tabi ki…

ilginç ev tasarımları

Bu ev de oldukça ilginç bir yapıda… Camları, kapısı ve iç dizaynı da ilgi çeken cinsten… Camları ve kapıları özel olarak yaptırmış olmalılar. Siz nasıl buldunuz?

Ayrılmaz İkili…

ilginç ev tasarımları

Ev tasarımı, hepimizin ilgi duyduğu ve özendiği bir konu… Bu evde oturanların ise farklılık konusunda çığır açmak istedikleri aşikâr! Yan kapıları ve pencereleri de eğimi olarak tasarlanan bu evin aslında dışarıdan bakıldığında her bir detayı yamuk görünüyor. Bir evi bölüşemeyen iki kardeş hikâyesi, bu ev tasarımıyla ilgili olabilir mi acaba? Ama renkleri çok tatlı değil mi?

Ve Son Olarak, Ters Ev!

ilginç ev tasarımları

İlginç evler arasında yer alan bu evde her detay ters şekilde konumlanmış durumda… Sadece dış tasarımı değil evin içinde bulunan masa, kolduk, sandalye, tablolar, yatak gibi büyük eşyalar da ters bir şekilde dizilmiş. Diğer evlerden farklı olarak, bu evde kimse yaşamıyor. Sadece ziyaretçi kabul edilen ev, ilginç tasarım merakı olan kişilerin beğenisini kazanmış durumda..

 bayana hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.