sadsad x
asdasd
En İyi 10 Seni Seviyorum Hediyesi

En İyi 10 Seni Seviyorum Hediyesi

24 Nisan 2018

Bu yazımızda size özel 10 seni seviyorum hediyesi oluşturduk. Dolayısıyla, bu birbirinden romantik hediyeler içerisinden hangisini seçiyor olursanız olun, sevgilinize fantastik bir şekilde Onu sevdiğiniz mesajınızı iletebileceksiniz. İnsanlar birbirlerine karşı olan sevgilerini ve ilgilerini çoğu zaman hediyeler ile göstermektedir. Ayıca sevdikleri kişilere hediye alırken onları sevdiklerini ve ne kadar önemsediklerini gösteren hediyeler tercih etmek istemektedirler. İnsanlar değer verdikleri kişiler için bu şekilde anlamlı ve güzel hediyeler tercih ederek onları fazlasıyla mutlu etmek istemektedirler. Hediye almak uzaktan zor bir eylem gibi gözükse de birçok kişi anlamlı ve kişiye özel hediyelere yönelerek bu zorluğun üstesinden gelmektedir. Karşınızdaki kişi kim olursa olsun ona anlamlı ve ona özel bir hediye aldığınızda beğenmemesi imkânsızdır. Özellikle kadınlar anlamlı hediyelere bayılırken erkeklerde isimlerine ve karakterlerine özgü hediyelere oldukça ilgilidir.


1. Sonsuz Aşkımız 3D Led Gece Lambası

seni seviyorum hediyeleri

fiyat

Aşkınızı göstermenin en güzel yollarından birisidir doğru hediye tercihi. Sevdiğiniz kişi için özel ve ona sevdiğinizi belli edecek bir hediye arıyorsanız sonsuz aşkımız 3D LED gece lambası oldukça güzel bir seçim olacaktır. Bu tarz lambalar son zamanlarda piyasada bir hayli fazla bulunmaktadır. Fakat bunlar sıradan ve hep aynı şekiller ile üretilmiş olanlardır. Sevgiliniz için özel olarak üretilmiş uçan balonlar ve sonsuzluk simgesi bulunan gece lambası diğerlerinden odlukça farklıdır. Hediyelerde ne olursa olsun bir anlam olmalıdır. Özellikle sevgililer için bu anlamlar ve romantiklik oldukça önemlidir. Sevgiliniz için bu güzel gece lambasını tercih edebilirsiniz. Yıl dönümünde, doğum gününde veya ona sevdiğinizi belli etmek istediğiniz sıradan bir günde bu özel hediyeyi verebilirsiniz. Birçok renk çeşidi bulunan bu gece lambası istenirse hatıra olarak saklanabilir ya da evde gece lambası olarak kullanılabilir.


2. Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

sevgiliye seni seviyorum hediyesi

fiyat

Birçok kişi içerisinde sevgilisine karşı oldukça güçlü ve özel duygular besleyebilir. Bazıları bu duyguların bir kısmını sevgilisine belli edebilirken bazıları ise hiç belli edememektedir. Bütün bu özel ve güzel duyguların bir arada bulunduğu bir kutuyu sevgilinize hediye ederek onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. İçinizdeki duyguları sevgilinize söylemenin ve ona anlatmanın en güzel yolu bu hediyeyi vermektedir. Hem sevgilinize özel bir günde bu hediye ile oldukça mutlu edecek hem de bütün duygularınızı güzel bir şekilde belli ettiğiniz için sizde bun durumdan keyif alacaksınız. Sıradan hediyelerden çok daha farklı olan bu hediye ile şaşırtıcı olmakta cabası. Sevgiliniz için hazırlanan bu özel sevgi kutucuğu içerisinde 50 adet romantik söz kartı bulunmaktadır. Her bir kart özenle hazırlanmıştır. Sevgilinizin duymak isteyeceği en güzel ve önemli sözleri içeren kartlar doğum gününde ve yıl dönümünde tercih edilebilecek güzelliktedir.


3. Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesi

seni seviyorum hediyesi

fiyat

Sevgilisi için yalnızca bir tek hediyeyi yeterli görmeyen ve sevgiliye hediyeler başlığı içerisinde birçok hediye almayı düşünenler için AŞK KULESİ aslında harika bir fırsat. Seni canımdan çok seviyorum aşk kulesi hediyesi ile sevgiliniz mutlu etmek oldukça kolaydır. Bu denli anlamlı ve özenli bir hediyenin birisini mutlu etmemesi imkânsızdır. Hediye tam anlamıyla sevgililer için özel olarak üretilmiş ve 4 adet kalpli kutudan oluşmaktadır. Her kutudaki anlam ve yazı farklıdır. İlk 3 kutuda herkesin seveceği tarzda draje ve çikolatalar bulunmaktadır. Kalpli çikolatalar, seni çok seviyorum kaplamalı sütlü çikolatalar ve rengârenk drajelerden oluşan 3 adet kutu bulunmaktadır. Son ve en büyük kutu içerisinde ise 365 adet kalpli not kâğıdı üzerinde romantik sözler bulunmaktadır. Her söz birbirinden güzel ve anlamlıdır. Sevgililer için verilebilecek en güzel ve en anlamlı hediyeler arasında yer alır. Çikolatadan hoşlanmayan kişi muhtemelen yoktur. Bu nedenle hediyeden hoşlanmayacak kişide bulunmamaktadır. Kalpli kutuların kapaklarında sırası ile ‘’Seni canımdan çok seviyorum’’ sözlerinin kelimeleri bulunmaktadır. Oldukça güzel bir şekilde paketleme yapılarak gönderilmektedir.


4. Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı

seni seviyorum mesajlı hediyeler

fiyat

Sevgilinizi sevmenin oldukça fazla nedeni vardır. Ancak herkesin sevgilisini sevmesinin ortak nedenleri vardır. Güzel bulmaları, anlaşmaları, uyumlu olmaları, huylarını sevmeleri gibi bunu baya bir uzatabiliriz. İnsanlar sevgilileri için özel günlerde hediyeler alırken onları ne kadar sevdiklerini belli etmek istemekte ve bunun için anlamlı özel hediyeler almaya önem göstermektedir. En azından olması gereken böyledir. Özellikle yıl dönümü gibi özel anlarda bu tarz romantik hediyeler tercih edilmelidir. Seni sevmemin 48 nedeni adlı kitap içerisinde oldukça güzel sözler bulunmaktadır. Sevgilisin seven herkes için geçerli olan oldukça güzel seçilmiş sözler bulunmaktadır. Sevgiliniz ile olan duygularınızı ortaya çıkartacak ve sevgilinizi size daha çok bağlayacak bir hediyedir. Sevgilinizi sevdiğinizi ve onunla ne kadar mutlu olduğunuzu gösteren çok güzel bir hediye vermek tamamen sizin elinizdedir. Bu özel hediye içerisinde önlü arkalı 52 adet sayfa bulunmaktadır. Kitabın kapağı sert malzemeden oluşturulmuştur. İçerisinde oldukça kaliteli malzemeden üretilen kâğıtlar bulunmakta olup baskı kalitesi de oldukça iyidir. Bu şekilde bir hediye ile sevdiğinizi mutlu etmek oldukça kolaydır.


5. Sevgiliye Sevimli Sonsuz Aşkımız Hediye Sepeti

romantik seni seviyorum hediyesi

fiyat

Bazı kişiler sevgilisi için bir hediyeyi yeterli görmeyip hediye sepeti hazırlamak istemektedir. Sevgilisini düşünen ve ona sevdiğini belli etmek isteyen kişiler için bu hediye sepeti oldukça güzel bir tercih olacaktır. Birçok kişi bu tarz bir hediyenin varlığını bile bilmezken siz sevdiğiniz kişi için bu özel hediyeyi alabilir ve onu şaşırtabilirsiniz. Aynı zamanda yüzündeki mutluluğu görmek içinde kendinizi hazırlamanız gerekmektedir. Hediye oldukça anlamlı ve güzel bir şekilde tasarlanmıştır. İçerisinde elinde kalpli hediye kutusu taşıyan bir adet küçük ve şirin ayı, sonsuzluk işareti bulunan gümüş bir kolye ve seni seviyorum yazılı küçük kalpli yastık bulunmaktadır. Bütün bu hediyeler oldukça çok sevdiğiniz sevgiliniz için harika bir seçim olacaktır. Biricik aşkınızı oldukça sevindirecek ve uzun süre unutamayacağı bu hediye fazlasıyla güzel bir görünüme sahiptir. Sevgiliniz muhtemelen bu hediyeyi hatıra olarak saklayacak ve çıkarmaya bile kıyamayacaktır.


6. Kişiye Özel Sonsuz Aşk 3D LED Lamba

seni seviyorum hediye seçenekleri

fiyat

Kişiye özel olarak üretilen sonsuz aşk 3D LED lambalar sevgiliniz için evinde veya iş yerine kullanabileceği en güzel hediyelerden birisidir. Bu özel hediye ile sevgilinizi oldukça mutlu edebilirsiniz. Onu sevdiğinizi ve bir o kadar değer verdiğinizi göstermenin en güzel yollarından birisi bu tarz anlamlı ve romantik hediyeleri tercih etmekten geçer. Bu hediye sevgilin zile yıl dönümü kutlamak için tercih edilebilir. Oldukça anlamlı olması ve biricik aşkınız ile sizin beraber olduğunuz tarihin üzerinde yazması hediyeyi oldukça anlamlı yapmaktadır. Bu şekilde 3D LED lambalar çok az yerde bulunmaktadır. Dışarıdan standart şekilde üretilen kişiye özel olmayan modellerine ulaşılabilir. Ancak bu şekilde özel olarak üretilen ve anlamlı lambalar genellikle sipariş ile hazırlanmaktadır.


7. Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

seni seviyorum mesajlı hediyeler

fiyat

Sevgilinize onu sevdiğinizi belli etmenin en güzel yollarından birisi hediye vermekten geçer. Özel günlerde anlamlı ve güzel hediyeler ile aşkınıza onu ne kadar sevdiğinizi belli edebilirsiniz. Seçilen hediyelerinde bu şekilde anlamlı olması gereklidir. Sıranda hediyeler ile de onlara değer verdiğinizi her ne kadar gösterseniz de anlamlı hediyeler kadar romantik ve mutlu edici olmamaktadır. Sevgiliniz için özenle seçilmiş ve hazırlanmış birçok hediye vardır. Film şeridi bulunan ve fotoğraf basılan bu yastık bu hediyelerden birisidir. Ona ne kadar sevdiğinizi göstermenin oldukça güzel bir yoludur. İnsanlar sevdiklerine verdikleri değerleri aldıkları hediyeler ile ifade edebilirler. Veya duygularını pek belli edemeyen kişiler bu şekilde sevdiklerini mutlu etmekte ve duygularını bu yolla belli etmektedir. Bu hediye üzerine 3 adet fotoğraf baskısı yapılmaktadır. Sevgiliniz ile olan en güzel 3 adet fotoğrafınızı seçerek bastırabilirsiniz. Aynı zamanda üstünde sevgiliniz ile sizin isminiz yazmaktadır. Buda hediyeyi fazlası ile kişiye özel bir hal getirmektedir. Bu hediyeyi alan sevgiliniz muhtemelen sevinçten boynunuza atlayacak ve çok mutlu olacaktır.


8. Sevgiliye Özel Hayatımın Anlamısın Hediye Sepeti

seni seviyorum hediyesi sevgiliye

fiyat

Aşk ile ilgili en güzel ve en romantik şeylerin içinde bulunduğu bir hediye sepetini biricik sevgilisine vermeyi herkes ister. Sevgilisine onu ne kadar sevdiğini ve hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu belli etmek isteyen herkes bu özel hediyeyi tercih edebilir. Sevgililer için alınabilecek en anlamlı hediyeler arasında bulunmaktadır. Oldukça güzel bir kutu içerisinde gönderilmektedir. Bu özel hediye içerisinde oldukça anlamlı ve güzel eşyalar bulunmaktadır. İçerisinde 365 adet romantik söz yazılı kalp şeklinde not kâğıtları, seni seviyorum yazılı kırmızı renkte ve kalp şeklinde yastık, gül yaprakları ile süs, 2 adet sütlü çikolata ve 1 adet mesaj şişesi bulunmaktadır. Şişe içerisinde boş bir kâğıt bulunmaktadır. BU kâğıda dilediğiniz şekilde mesaj yazarak sevgilinize hediye edebilirsiniz. Bütün bu güzellikler kalpli kırmızı kutu içerisinde gönderilmektedir. Sevgili için tercih edilebilecek oldukça güzel bir hediye olduğu kesindir. Aşkınızı mutlu etmek için bu özel hediye çok doğru bir seçim olacaktır.


9. Bizimkisi Bir Aşk Hikâyesi Foto Kitap Albüm

seni çok seviyorum hediyeleri

fiyat

Sevgiliniz için farklı ve bir o kadarda anlamlı bir hediye için tercih edilebilir. İnsan sevdiğini her ne olursa olsun mutlu görmek ister. Onların üzülmesini ve mutsuz olmasını hiçbir zaman istemez. Bu nedenle arada da olsa bu şekilde güzel ve anlamlı hediyeler ile onları mutlu etmek ve tebessümlerini izlemek isterler. Birçok kişi bu konuda hem fikirdir. İnsanlar ayrıca sevdikleri kişilere hediye alarak onlara verdikleri değeri de böylelikle göstermek isterler. Bizimkisi bir aşk hikâyesi foto kitap albümü bir hediye için fazlasıyla anlamlıdır. Sevgilisi ile beraber olan kişilerin oldukça güzel anıları olmuştur. Bu anıları bir kitap haline getirerek sevgilinize hediye edebilirsiniz. Böyle bir hediyeden daha romantik hediye düşünülmesi gerçekten zordur. Özel olarak üretilen bu şık tasarıma sahip olan kitap birçok kişi tarafından tercih edilebilecek düzeydedir. Böyle bir hediye ile mutlu olmayacak kişi muhtemelen yoktur.

10. Sevgililere Özel WEB Sitesi

sevgiliye seni çok seviyorum hediyesi

fiyat

Biricik sevgiliniz için yaklaşan doğum gününde, yıl dönümünde veya onu mutlu görmek istediğiniz sıradan bir günde bu özel hediyeyi verebilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz fotoğraflar odlukça önemlidir. Beraber ve en mutu olduğunuz anlarınızı simgeleyen 17 adet fotoğraf ekleyebilirsiniz. Siyah renkte bulunan fotoğraf kitabı oldukça kaliteli sayfalara ve kalıba sahiptir. Sevgilinize onu sevdiğinizi ve ne kadar düşündüğünüzü bu şekilde farklı yoldan belli edebilirsiniz. Bu tarz hediyeleri herkes bekler. Çoğu kişi belli etmese de böyle bir hediye ile mutu olmayacak ve boynunuza atlayıp sizi doya doya öpmeyecek kimse yoktur. Ayrıca hediye için odlukça güzel bir paket yaparak sürpriz bir günde vermek daha şaşırtıcı olacaktır. Daha önce bu şekilde bir hediye vermediyseniz muhtemelen fazlası ile şaşkın olacak ve bunu gizleyemeyecektir. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.