sadsad x
asdasd
Küs Sevgiliye Barışma Hediyesi Ne Alınabilir?

Küs Sevgiliye Barışma Hediyesi Ne Alınabilir?

10 Şubat 2022

Bu yazımızın konusu, kırdığı veya üzdüğü sevgilisinin gönül almak isteyen bir kişinin, kendisine küs sevgilisine alabileceği güzel hediyeler üzerine. Ya da farklı bir söylemle; ilişkisinde hata yapıp, sevgilisini kıran ve özür dilemek adına kırdığı kalbi kazanmak isteyen kimselere yönelik özel hediye fikirleri üzerine! Sizlere önereceğimiz yaratıcı ve etkileyici hediye fikirlerimizle, size dargın olan ve aranızda buz gibi bir iklim olan küs sevgilinizin kalbini yumuşatabileceksiniz. Romantik, esprili, ilginç ve kişiye özel hediyelerimiz içerisinden sizin için ayarladığımız harika hediye önerilerimizle dargın olan sevgilinize gönül alıcı manevi bir armağan gönderebileceksiniz. Gerçekten de af veya özür dileme hediyeleri diğer tüm hediyelerden nitelikleri gereği ayrışır. Çünkü size küsmüş sevgilinize göndereceğiniz armağanla; aranızda hiçbir sorun olmayan sevgilinize yollayacağınız armağan farklılık gösterecektir. Dolayısıyla bu konu daha bir özellikli ve imtina isteyen bir konudur. Gerçekten de kendisini affettirmek isteyen, küs sevgilisi ile barışmak isteyen kimseler, daha özel, daha manevi ve daha çok da seni seviyorum hediyeleri üzerine yoğunlaşırlar. Ayrılmış bir sevgiliye barışma hediyesi ne alınır? Dargın erkek veya kadın sevgiliye geri dönmesi için veya gönlünü yeniden kazanabilmek için hangi sevgili hediyeleri gönderilebilir? Özel bir sebepten dolayı ayrılmış ve kalbi kırılmış bir insana dokunmak, hassas bir konu olduğu için incelik de ister. Dargın olan sevgiliye doğum gününde ne hediye gönderilir gibi cevabını merak ettiğiniz ve özel öneriler istediğiniz bu yazımızda biz de elimizden geldiğince sizlere manevi önemi olan, biricik sevgilinize aşkınızın altını kalın çizgilerle çizebileceğiniz seni seviyorum hediye fikirleri vermeye çalışacağız.

Sevgiliye Alınabilecek Barışma Hediyeleri

Bireyler olarak hepimiz hata yapmaya müsait varlıklarız. Hata yapmak ise her insanın doğasında var. Bir insanı eksik yönleriyle, noksan kaldığı özellikleri ile ve olası şekilde yapabileceği hatalarıyla kabullenmek gerekir. Yoksa hiç kimse melek olamadığından aksi halde çok yaralanırız ve de hayat kesinlikle çekilemez bir hal alır. Özellikle sevgililik ilişkisinde kimi zaman çiftler çeşitli sebeplerden dolayı birbirlerine küsebiliyorlar, araya soğukluk girebiliyor ve hatta ayrılıkla sonuçlanan dargınlıklar yaşanabiliyor. Alınganlık veya küslük sebepleri aşk yaşamında birçok farklı sebepten kaynaklanabilmektedir. Bazen sevgililer arasında yaşanan küslük, basit bir kıskançlık sebebi ile ortaya çıkabiliyor. Bazense yalan söylemek, aldatmak, yanlış anlaşılmak, kötü laf sarf etmek gibi daha vahim durumlar yaşanmasından dolayı da küslükler yaşanabilir. Bu yazımızı okuduğunuza göre, siz de hatalı olan taraftasınız ve size küs olan sevgilinizin gönlünü kazanmak için Ona hediye bakıyorsunuz. Gerçekten de hata yapmak insana mahsustur ve önemli olan yapılan hatalardan ders çıkartarak gönül alabilmeyi bilmektir. Şayet siz de sevgilinize bir adım atıp, aranızdaki buzları eritmek için gönül alıcı hediyeler bakıyorsanız, bu yazımızda biz işinize yarayacak ve küs sevgiliye alınabilecek güzel barışma hediyelerine yer verdik.

En Klasik Barışma Hediyesi Çiçekler

küs sevgiliye hediye fikirleri 

Barışmak için veya küs sevgilinin gönlünü kazanmak için genellikle tercih edilen hediyelerin başında çiçekler gelir. Siz de üzerine özür mesajınızı ekleyerek ve hatanızdan dersler çıkarttığınızı belirterek sevgilinizin adresine çiçek yollayabilirsiniz. Size karşı çok sinirli veya affetmeyecek şekilde bir durum varsa muhtemelen ilk çiçek yollama denemeniz başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Ama pes etmek yok inatla sevgilinize Onu sevdiğinizi ve yapılan hatanın bir daha tekrar etmeyeceğini belirten mesajlarınızla çiçek göndermeye devam edebilirsiniz. Kanaatimizce küs sevgilinizin iş adresine çiçek göndermeniz daha isabetli olacaktır. En azından iş yerindeki yakın arkadaşları Onu teselli edebilir ve belki size hak veren arkadaşları bile çıkabilir. Tabi ki burada size verilen öneriler bir tavsiye niteliğinde olup, %100 başarı sağlanacağı garantisi taşımaz:)

Güzel Anılarınızdan Yola Çıkarak Ona El Sineması Gönderin.

küs sevgiliye barışma hediyesi

Birlikte yaşadığınız en güzel anılarınız, bu kez sizi içinde bulunduğunuz soğuk iklimden kurtarabilir. Yukarıda gördüğünüz Gif Film Makinesi, geçmişte paylaştığınız en özel anılarınızdan 3 saniyelik bir videoyu harika bir şekilde sevgilinize sunmanıza yardımcı oluyor. Unutmayın ki sevgilinizin size küsmesine sebep olan hatanız ne kadar büyük olursa olsun, kimse de dargınlığını ilelebet canlı tutacak kadar da taş kalpli değildir. Zaman her şeye ilaç olur mutlaka. Önemli olan o zaman zarfında sevgilinizi bunaltmadan,  ama kendinizi de bir köşeye çekilmiş gibi unutturmadan Ona yaklaşabilmeyi denemektir. İşte bu romantik hediyemizle, sevgilinize en yaratıcı ve en güzel özür dileme hediyelerinden bir tanesini ulaştırmış olacaksınız. 3 Saniyelik videonuzu izlediğinde eminiz ki kalbi yumuşamaya başlayacak ve güzel hatıralarınızın yeniden gözlerinde canlanmasını sağlamiş olacaksınız.

Gülümseten Bir Barışma Hediyesi Karikatür

küs sevgiliye barışma hediyesi

Yapılan küçük yanlışlardan veya basit hatalardan dolayı sevgilinizi incittiyseniz, esprili bir hediye ile gönlünü kazanmanız sadece an meselesidir. Affedersiniz ama yaptığınız eşekliği "ti'ye" alacak esprili bir karikatür çalışması ile sevgilinizden özür dilemeyi deneyebilirsiniz. Bu arada bu listemizde yer verdiğimiz tüm hediye fikirlerimizi şayet satın almayı düşünürseniz, üzerine mutlaka özür mesajlarınızı eklemelisiniz. Şayet ağzınız iyi laf yapmıyorsa ve yaratıcı özür dileme mesajları istiyorsanız Sevgiliye özür mesajları başlıklı bu yazımızdan da ilham alabilirsiniz. Gördüğünüz gibi hem şahane barışma hediye fikirlerimiz, hem da özür dileme mesajlarıımızla sizlere tam takır bir hizmet sunmaya çalışıyoruz:)

Barışmak İçin Ona İkinizin Ortak Şarkınızı Gönderin

küs sevgiliye barışma hediyesi

Her aşkın ortak bir şarkısı vardır. Sevgililer arasında hangi şarkının ortak şarkıları olduğu konusu konuşulmasa bile birlikte paylaşılan özel anlarda duyulan şarkılar, doğal olarak o özel anları anımsatacağı için o aşkın özel şarkısı halini alır. Müzik plağı şeklinde nostaljik ve dekoratif bir hediye olan bu harika ürünümüzle küs sevgilinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Kişiye özel Spotify Ses İzi Plak ile sevgilinize hem yaratıcı bir barışma hediyesi verebilecek hem de Ona aşkınızın ortak şarkısını Spotify'den dinletebileceksiniz. Konumuza giriş yaparken dediğimiz gibi daha çok sizlere sevginize vurgu yapacak, onu çok sevdiğinizi sizin yerinize  sevgilinize söyleyecek barışma hediyeleri önereceğimizi söylemiştik. Kişiye özel Spotify Ses İzi Plak da bu tarz seni seviyorum temalı sürprizli hediyelerimizden bir tanesi.

Seni Hep Seveceğim Temalı Özel Bir Lamba

küs sevgiliye barışma hediyesi

Barışmak için eski sevgiliye alınabilecek bir diğer önemli hediyemiz, sonsuz aşk simgeli isimlerinize özel bu LED Lamba. Barışma niyetinde olduğunuz eski sevgilinizi bu romantik hediye ile kendinize döndürebileceğinize inanıyoruz. İsimlerinize özel olması, yıldönümü tarhinizi taşıyacak olması ve kısacası her yönüyle sevgilinizi sarıp sarmalayacak olan bu led lambayla Ona "Çok pişmanım. Seni kırdığım için çok üzgünüm. Seni hiç unutmadım bir tanem. Hala deliler gibi çok seviyorum seni..." diyebileceksiniz.

Çikolatalarla Özür Dilemeyi Deneyin

eski sevgiliye barışma hediyesi

Dargınlıklar ve küslüklerden ders alınabilirse bir ilişki yaşanan fırtınadan daha güçlü çıkabilir. Çikolata seven bir sevgiliniz varsa ve Onunla yeniden barışmak istiyorsanız hediyeniz tam da karşınızda duruyor. Kalp kutu içerisinde sunulan ve içerisindeki 24 sütlü çikolatası da fotoğraflarınızla hazırlanacak olan bu romantik hediye ile tatlı yeyip, tatlı tatlı konuşmayı deneyebilirsiniz.  Küs sevgili için düşünülebilecek en tatlı hediye sürprizlerinden bir tanesi olarak düşündüğümüz kalp kutuda fotoğraflı çikolatalar, taptaze sütlü kare çikolatalarıyla size özel hazırlanacaktır.

Sevgilinize 3D Seni Seviyorum Kartı İle Aşkınızı Dillendirin

eski sevgiliye barışma hediyesi

Bize göre en güzel özür dileme şekli sevgiliye Onu sevdiğinizi söylemektir. Bıkmadan, usanmadan milyonlarca kez Seni Seviyorum diye haykırmaktır. Yukarıda gördüğünüz romantik ürünümüzle hem sevgilinize Onu ne kadar çok sevdiğinisi söyleyecek, hem de en sevdiğiniz 3 fotoğrafı da bu güzel hediyemizle sevgilinize sunmayı deneyeceksiniz. Özür dilemek veya sevgiliyle barışmak için düşünülebilecek bize göre en güzel hediyelerden bir tanesi.

Ona Sevginizin 48 Özel Nedenini Anlatın

eski sevgiliyle barışmak için ne hediye alınır

Bu romantik kitap, sevgilinize söyleyemediğiniz ama kalbinizdekileri de en güzel şekilde Ona 48 güzel nedenle sıralayacak şahane bir kitap. Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı, aslında sizi anlatan bir kitap. Eski sevgili ile barışmak için hediye ne alınır sorusuna verilebilecek en yerinde ve doğru hediye olma özelliğindeki Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı sadece Hediyemen'de bulunabilecek bir kitap. Siz de sevgilinize olan aşkınızın 48 nedenini Ona söylemek ve aynı zamanda sevgilinizin sizin için ne kadar özel olduğunu düşünürmek istiyorsanız bu kitabımızı daha etraflıca inceleyebilrisiniz.

Sevgiliden Özür Dilerim Hediye Kutusu

eski sevgiliye barışma hediyesi

Eski sevgiliyle barışmanın ve gönlünü yeniden kazanmanın yolları için öneriler istiyorsanız verilecek cevaplar da pratikte işe yaramayabilir veya herkes için cevaplar kişiden kişiye değişir. Ama hatalı olan her kişi için ortak olan bir şey var; o da hata yaptığını er ya da geç kabul etmesidir. Çünkü ortada kırılan bir kalp var ve bu kalp kırıklığına sebap olan kişi şu an bu yazıyı okuyor zaten:))) Şayet kendinizi haklı bulmuş olsaydınız bu yazımızı muhtemelen sizin yerinize başkası okuyor olurdu öyle değil mi? Demek ki kendinizi sorguluyor ve hatalı olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Aslında bu tavrınız bile sevgilinizi geri kazanmanız için olumlu bir adımdır. Şimdi gelelim barışma hediyesi önerimize Özür dileme temalı bu şirin hediye kutusu ile biricik sevgilinizin kalbini yumuşatabilirsiniz. Bu barışma ürünümüzle ilgili detaylı bilgiye resim üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aşkınızı Vurgulayacak Işıklı Kalp Pano

eski sevgiliye barışma hediyesi

Kırılan bir kalbi tamir etmek ve onarmak için bundan daha romantik bir hediye düşünemiyoruz. Eski sevgiliye veya kalbi kırılmış küs sevgiliye ne hediye alınır sorusuna bu ışıklı kalp panomuzla nitelikli bir cevap verebileceğimizi düşünüyoruz. Anılarınızı yansıtan fotoğraflarınızla hazırlanacak olan ışıklı kalp pano, aranızdaki dargınlığı ve buz gibi havayı dağıtacak bir seçim olacak.

En Mutlu Anılarınız Polaroid Fotoğraf Albümü

küs sevgiliye hediye fikirleri

Şu an size çok kırgın ve dargın olan sevgilinize, en mutlu anlarınızdan oluşan fotoğraf albümünüzle duygusal anlar yaşatabilir ve yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz fotoğraflarınızla hazırlanacak bu güzel anı hadiyesine, özür mesajınızı eklemeyi de ihmal etmemelisiniz. Dargın sevgiliye alınabilecek hediyelerden biri olan kişiye özel polaroid fotoğraf albümü tamamen size özel olarak hazırlanıyor. Sevgiliniz bu albümdeki fotoğraflarınıza bakarken, yaşadığınız güzel ilişkinizi eminiz ki bir kez daha gözden geçirecek ve ayrılık kararını bir kez daha düşünecektir. 

Sizinkisi Bir Aşk Hikayesi FotoAlbüm

küs sevgiliye hediye fikirleri

Fotoğraf baskılı hediyeler ile sevgilinize güzel anılarınızı bir kez daha yaşatabilir, size olan dargınlığını hafifletebilirsiniz. Ayrılmış sevgiliye hediye ne alınır sorusu için anılarınızdan hareketle hazırlanacak böyle anlamlı bir hediye eminiz ki sevgilinizin kalbini yumuşatmaya yetecektir.  Çok manevi ve güzel bir armağan olan bizimkisi bir aşk hikayesi fotoğraf albümü Hediyemen kalitesi ile hazırlanır ve dilediğiniz adrese aynı gün kargoya teslim ile yollanır.

Geldik yazımızın final kısmına. Diliyoruz ki en kısa zamanda sevgilinizle barışırsınız ve aranızdaki buzlar tamamen erimiş olur. Barışmanızda küçük de olsa bu hediye fikirlerimizle bizim de bir katkımız varsa ne mutlu bizlere. Sağlıkla kalın... 

    

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.