sadsad x
asdasd
Erkeğe Alınabilecek En İyi Ofis Hediyeleri

Erkeğe Alınabilecek En İyi Ofis Hediyeleri

05 Şubat 2018

Hediyelerinizi zorlanmadan seçebileceğiniz fikirlerle geliyoruz. Genellikle uzun zamanınızı alan hediye seçimlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye başlayacaksınız. Erkeğe ofis hediyesi almak isteyenler için özel fikirleri bir araya getirdik. Böylelikle sürekli aradığınız ürünlere kolay bir şekilde ulaşmış olacaksınız. Aklınızda bir fikir yoksa da bu sayede edinmiş olacaksınız. Erkekler için ofis hediyeleri farklı başlıklar altında sınıflandırılabilir. Alınacak birçok hediye aklınıza geliyor da olabilir. Ancak onlar için özel olanı bulma konusunda sorun yaşamadan kararlarınızı verebileceksiniz. Özellikle de ona özel kılacağınız birçok seçenek bulacaksınız. Ürünler üzerinde hediye edeceğiniz kişinin isminin yazacak olması, hediyenizi çok daha anlamlı kılmış olacak. Çok beğeneceğiniz seçenekleri bir araya getirdik. Erkeğe alınabilecek hediyeler, kadınlara alınabilecek hediyelere nazaran daha kısırdır. Bunun belli başlı nedenleri vardır. Ancak sizin alacağınız hediyeler buna rağmen çok özel olacak. Özellikle de işi ile ilgili hediyeler almak istiyorsanız, son derece memnun kalacağınız ürünlerin bir araya getirildiğini kolaylıkla söyleyebiliriz. Erkek sevgiliye ofis hediyesi için hazırladığımız bu benzersiz ürünleri mutlaka incelemelisiniz. Hepsini çok beğeneceğinize eminiz. Hayran kalacağınız seçenekleri bir araya getiriyoruz. Öyle ki sizin için seçmiş olduğumuz hediyeleri kolaylıkla sevdiğiniz arkadaşlarınıza da verebileceksiniz. Ofis hediyeleri geniş yelpazededir. Erkek arkadaşa ofis hediyesi verme anlamında da çok şık ürünleri bulabileceksiniz. Hemen incelemeye başlayın. Birazdan görecekleriniz karşısında memnuniyetinizi gizleyemeyeceksiniz. Hatta kendiniz içinde siparişler vereceğinize eminiz.

Erkeğe ofis hediyeleri

fiyat

Sevgililere Özel Elips Kol Düğmeleri : Kol düğmeleri iş hayatında her zaman özel bir yer tutmuştur. Çoğu kişinin sıklıkla kullandığı kol düğmeleri, oldukça şık bir görüntü sağlamaktadır. Sizde sevdiğiniz kişiye bu göz kamaştırıcı kol düğmelerini hediye edebilirsiniz. Sizin hediyeniz diğerlerinden farklı olacak. Çünkü üzerinde isimlerinizi yer aldığı elips şeklinde özel bir tasarım vermiş olacaksınız. İsimlerinizin arasında kalp bulunuyor olması, sevdanızın açık bir göstergesi olacak. Aynı zamanda gümüş kaplama olmaları ile zarafeti katlanmış olacak. Üzerinde isimlerinizin yazılı olacağı bu zarif kol düğmeleri yanı sıra erkek arkadaşınıza harika bir sevgililer günü hediyesi de olabilir.

Erkeğe İsme Özel Ofis Hediye Seti

fiyat


Erkeğe İsme Özel Ofis Hediye Seti: Ürün üç parçadan oluşmaktadır. Erkeklerin önemli ihtiyaçlarından bir araya getirilmiştir. Günlük hayatta, özellikle de ofis ortamında sıklıkla kullanılan kartvizit, USB bellek ve kalemden oluşmaktadır. Hepsinin üzerinden isim yazılı olması, hediye sahibini özel hissettirecek. Hediyeyi vereceğiniz kişinin bu ürünleri bir an olsun yanından ayırmayacağına eminiz. Böylesine önemli ve özel hediye olacak.

Erkeğe ofis hediyesi ne alınır

fiyat

Atatürk Temalı PowerBank : Günün her anı ihtiyacınız olabilecek bir ürün. PowerBank’ler hemen herkesin çok işine yarayan ürünlerin başında geliyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte telefonların kullanılması daha yağın bir hal aldı. Bu durum beraberinde sık kullanımları getirirken, buda çabuk tükenen şazları getirdi. Telefonun pilinin bitmesi bazı kişiler için ok önemli bir durum olmazken, iş hayatında çok önemli olacaktır. Bu nedenle ofis hediyesi almayı düşündüğünüzde güzel bir seçim olacak. Aynı zamanda Atatürk temalı ve 8000 mAh kapasitesinde olması ile göz dolduruyor.

ofis hediyesi erkeğe

fiyat

Kişiye Özel Metal Renk Termos : Günün yorgunluğunu en güzel üzerinden atabileceğiniz ve çok sevdiğiniz çay / kahve keyiflerini bu özel termos ile yapabilirsiniz. Böylelikle çok özel ürünlerin sahibi olacaksınız. Beklentilerinizi karşılayacak olan benzersiz tasarıma mutlaka sahip olmak isteyeceksiniz. Kaliteli tasarımı ile sıcak içeceklerinizi soğutmadığı gibi üzerinde isim yazması itibari ile özel bir hediye olacak. Kullanacak kişinin memnuniyet duyacağından emin olabilirsiniz.

erkeğe prestijli ofis hediyesi

fiyat

İsme Özel 2'li Kalem Seti Deri Kutuda : Kalemler ofis hayatının vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Kullanılan kalemlerin tasarımı ve yapısı ise her ortamda farklılık gösterebilir. Ancak sevdiğiniz kişiyi farklı kılacak bir hediye arıyorsanız, bu kalemler tam size göre olacak. Artık sevgiliniz dosyaları, üzerinde isminin yazılı olduğu şık tasarım kalemler ile imzalayacak. Ona bambaşka bir hava katacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca özel deri kutuda gönderiliyor olması, kalemlerin değerini çok daha yukarı taşıyacaktır. 

erkek sevgiliye ofis hediyesi

fiyat

Kişiye Özel Siyah Metal Resim Çerçevesi : Sevgiliğinizin masasına çok özel bir dokunuş yapabilirsiniz. Bu hediye ile hiçbir zaman aklından çıkamayacaksınız. Ofislerde sıklıkla karşılaşılan resim çerçevelerine farklı bir anlam katmış olacaksınız. Metal çerçevesi ortamın ağırlığı ile tam uyum sağlayacak ve üzerindeki isimler ile notunuz ile birlikte benzersiz bir hediyeye dönüşecek. Bu çerçevenin masanın en özel yerinde konumlanacağından emin olabilirsiniz.

erkeğe ofis hediyesi

fiyat

Nostaljik Daktilo Müzik Kutusu : Bilgisayarlar icat edilmeden veya yağın bir şekilde kullanılmaya başlanmadan önce sıklıkla görmeye alıştığımız daktilolar, şimdi müzik kutusu olarak karşımıza çıkıyor. Hem de yapısı itibari ile son derece şık görünüm sağlıyorlar. Aradığınız özellikleri bu hediye ile bulmuş olacaksınız. Ofis ortamlarına tam uyum sağlayacak olan bu daktilolar, aynı zamanda tarihsel eşyaları sevenler içinde oldukça anlamlı bir hediye olacak. Aynı zamanda vereceği müzik ziyafeti de düşünüldüğü zaman, ne kadar mükemmel bir parça olduğu açık bir şekilde görülüyor. Görenlerin nutku tutulacak ve yanından ayrılmak dahi istemeyecek.

erkek arkadaşa ofis hediyesi

fiyat

Gramofon Müzik Kutusu : Eskiden müziklerin vazgeçilmez dinlenme aracı olan gramofonlar için ofisteki en güzel köşelerden birini hazırlasanız iyi edersiniz. Çünkü tarih boyunca birçok kişi tarafından kullanılmış olan bu ürünler sizlerin de beğenisini kazanmaya yetecektir. Geçmişte olduğu gibi yine müzik ihtiyacınızı gramofonlar tarafından sağlayabilirsiniz. Eminiz ki çok beğenecek ve kapatmak bile istemeyeceksiniz. Tarihi parçalardan hoşlananlar için mükemmel bir tercih olacak.

ilginç ofis hediyesi erkeğe

fiyat

Kitap Görünümlü Kasa : Ofisteki özel eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz özel bir yer arıyorsanız, aradığınızı buldunuz. Bu kitaplar sizi birçok sorundan kurtaracak. Artık sizin için değerli olan eşyalarınızı ofis ortamına içiniz rahat bir şekilde bırakabileceksiniz. Kitap görünümünde olması itibari ile kimse kasa olduğunun farkına bile varmayacak. Tesadüfen içini açanlar ise anahtarlı olduğundan içini göremeyecek. Ürün yarım kilo ağırlığa sahiptir. Böylelikle ne kadar sağlam ve dayanıklı olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Beklentileri karşılayacak bir ürün olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz.

erkeğe ilginç ofis hediyesi

fiyat

Objektif Görünümlü Kupa Bardak : Ofislerdeki en büyük ihtiyaçlardan bir tanesi de kuşkusuz bardaklar olmaktadır. Günümüzde pek çok farklı tipte bardaklar bulunmaktadır. Ancak bunlardan bazıları kişilerinin hobilerini veya meslek alanlarını da yansıtmaktadır. Sizlerde bu objektif görünümündeki bardakla sevdiğiniz kişiye özel bir hediye vermiş olabilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi seven bir sevgiliniz varsa, alacağınız bardağı çok seveceğinden emin olabilirsiniz. Çünkü görmeye alışık olmadığımız bir ürün olduğu gibi tasarımı ile oldukça ilgi çekicidir. Aynı zamanda masaların üzerinde kalemlik olarak ta kullanılabilir.

erkeğe ilginç ofis hediyesi

fiyat

Masaüstü Vakumlu Boks Torbası : Yoğun ve yorucu ofis ortamlarında stres atmak için genellikle pek fazla şey bulunmaz. Bunun için insanlar çıkış saatinin gelmesini bekler. Ancak bu durum artık değişiyor. Vakumlu boks torbası ile birlikte gün içinde kolaylıkla stres atabileceksiniz. Çok beğeneceğiniz bu ürün, kısa süre içerisinde ofisin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi halini alacaktır. Masaüstünde kullanılabiliyor olması, yerden konusunda sorun yaşamanızın da önüne geçecektir. Çünkü boks torbaları büyüklükleri ile bilinir. Ancak bu üründe böyle bir durum söz konusu olmadığı gibi işlevi de tam anlamı ile korunmaktadır. Aynı zamanda ürünle birlikte birde şişirme pompasına sahip olacaksınız. Böylelikle dilediğiniz yerde kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ofis hediyesi erkeğe

fiyat

Kalemtıraş Kalemlik : Ofislerde sıklıkla kullanılan kalemler için birde kalemliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için farklı tasarımları sürekli olarak görmüşsünüzdür. Ancak eminiz ki bunu ilk defa göreceksiniz. Kurşun kalemlerin olmazsa olmazı kalem tıraşlar, herkesin haytanın bir döneminde mutlaka kullandığı eşyalardan biridir. Hatta birçok kişinin anıları da vardır. Şimdi kalemlerinizin ucunu sivriltmek kullandığınız kalemtıraşları kalemlik olarak kullanabileceksiniz. Bu tasarıma bayılacaksınız. Ofislerin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olacaktır.

erkekler için büro hediyesi

fiyat

TITANIC - Batan Kupa Kalemlik : Ofislerin vazgeçilmez ürünlerinden olan kalemliklerin farklı tarzları bulunuyor. Yapısı itibari ile özel bir hediye almak istiyorsanız, batan kupa kalemlik size göre olacak. Bulunduğu ortamda fark oluşturan tasarım, sizi özel kılacak. TITANIC tasarımı ile üretilen kalemliğe bayılacaksınız. Geminin batış anından ilham alınarak üretilen kalemlik, kuşkusuz masanızın üzerinde çok şık duracak.

erkeğe ofis hediyesi

fiyat

Nostaljik Film Makinesi Resim Çerçevesi : Masaların üzerinde sıklıkla görmeye alışkın olduğumuz ürünlerden bir tanesi de tartışmasız çerçevelerdir. Herkes değer verdiği kişilerin resimlerini sürekli gözünün önünde tutmak ister. Kimileri bununda cüzdanın içinde taşıyarak yapar, kimileri ise maslarının üzerine koydukları çerçeveler ile yapar. İkinci gurupta olan sevdiğiniz için bu özel ürünü beğenerek alacaksınız. Ahşap ve metal malzemelerden oluşturulan şık çerçeveye bayılacaksınız. Film gibi olan sevdanızı, film makinası çerçevesinin üzerine koymuş olacaksınız. Gün içinde resme de çerçeveye de bakmaktan sıkılmayacaksınız. Böylesine özel ve anlamlı bir hediye olacak.

Erkeğe alınacak ofis hediyeleri

fiyat

İsme Özel Siyah Deri Kapaklı Ajanda : Defterler çocukluğumuzdan beri özel anlamlar ifade eder. Yaşımızı ilerledikçe ise defterler yerini ajandalara bırakır. Özellikle de ofis çalışanları için ajandalar vazgeçilmezlerden biridir. Çünkü üzerinde her sayfanın bir tarihi barındırması ile planlamalar ve güne özel notların alınması çok daha kolaydır. Ayrıca hatırlatmalar içinde sıklıkla kullanılır. Sizlerde çalışmalarınızı not alabileceğiniz bir ajandaya ihtiyaç duyuyorsanız, bu hediye kuşkusuz ilaç gibi geçektir. Hem de şık tasarımı ve sade hatları ile çok daha özel bir görüntü sunmaktadır. Aynı zamanda isminize özel olması, ajandayı çok daha özel kılmaktadır.

erkekler için ofis hediyeleri

fiyat

Arkadaşa Özel Prestijli Hediye Seti : Ofis içinde kullanılan parçaları bir araya getirerek daha kapsamlı bir hediye verebilirsiniz. Bu setin içinde yok yok. Tüm ihtiyaçların özel tasarımlar kullanılarak yan yana getirildiği özel bir seçenek olacak. Vereceğiniz kişinin bu hediyeyi beğenmeme ihtimali yok diyebiliriz. Kitap ayracından deftere ve kalemden çakmağa kadar bütün ihtiyaçları bir arada verme imkanına sahip olacaksınız. Hepsinin üzerinde isminin yazılı olacak olması, ürünlerin anlamını çok daha güçlü hale getiriyor. Aynı zamanda ürünlerin yer alacağı ahşap kutunun üzerinde de sevdiğiniz kişinin ismi yazılı olacak. Kim böyle bir hediye almak istemez ki?

erkeğe ofis hediyesi

fiyat

Atatürk İmzalı Kredi Kartlık : Erkekler için ihtiyaç doğrultusunda alınabilecek ofis hediyelerinden bir diğeri de bu kredi kartlıktır. Üzerinde Atatürk’ün imzasının bulunuyor olması tasarımı başlı başına özel kılmaya yetiyor. Tabi ki son derece kullanışlı ve şık bir ürün olduğunu söyleyelim. Zarafeti ile ön plana çıkan kredi kartlığına herkes hayran kalacak. İçinde 7 bölmesi olan ürüne dilerseniz kredi kartlarınızı, dilerseniz de kartvizitlerinizi kolaylıkla yerleştirebileceksiniz. İçerisine 12’ye kadar kart konulabilir. Aynı zamanda yapımında metal malzeme kullanışmış olması, kalitesini çok daha yukarı çekiyor ve göz doldurucu bir hal almasını sağlıyor. Ata’ya olan sevdanızı bulunduğunuz her yerde gururla göstereceksiniz. Alacağınız kişinin çok beğeneceğine ve gören herkesin hayran kalacağını kolaylıkla söyleyebiliriz. Hemen siparişinizi vererek süper hızlı şekilde bu ürüne sahip olabilirsiniz. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.