sadsad x
asdasd
Erkeğe Birinci Yıldönümü Hediyesi

Erkeğe Birinci Yıldönümü Hediyesi

16 Şubat 2018

Erkeklere birinci yıl dönümlerinde hediye almak kızlara almaktan daha kolaydır aslında. Erkekler biraz daha az önem verir bu tarz durumlara. Fakat bu alacağınız hediyeye ve ya yapacağınız sürprizlere engel olmasın. Çünkü iyi ve güzel bir hediyeyi herkes sever. Hediyeler uğraşarak yapıldığında ve ya ihtiyaç doğrultusunda alındığında oldukça güzel anlar yaşatmaktadır. Örneğin bir sürpriz yaparak uğraştığınız ve onu gerçekten sevdiğini gösterdiğiniz bir hediye kutusu yapabilirsiniz. Bu kutunun içerisine ihtiyacı doğrultusunda bir eşya koyabilirsiniz. Çok klişe diyenleriniz illaki olacaktır fakat klişe olan bu kutunun içine özen ve emek harcanmadan çikolata atılıp verilmesidir. Önemli olan kutu içeriğidir. Sizlere sevgiliye birinci yıl dönümü hediyesi alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklayacağız. Burada yazılanlara dikkat ettiğiniz sürece oldukça iyi bir hediye hazırlayıp sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

birinci yıldönümü hediyeleri


İşte sevgilinize yıl dönümünde hediye almanın püf noktaları;


• İlişkinizin ilk yıldönümü olduğunu unutmayın ve özel bir hediye hazırlayın.
• Sıradan basit ve uğraşılmamış klişe hediyelerden kesinlikle uzak durum.
• Mümkünse hediyenizi özel bir ortamda verin.
• Pahalı hediyeler seçmek yerine ihtiyacı olduğu tarzda hediyeler alabilirsiniz.
• Hediye için güzel bir paket yapmayı ve süslemeyi unutmayın.
• Hediyeniz ile onu sevdiğinizi ve ona önem verdiğinizi ispatlayın.
• Hediyeyi almayı ve süslemeyi son ana bırakmayın.


Bu maddelere dikkat ettiğiniz ve güzel bir hediye seçtiğiniz sürece ilk izleniminiz oldukça iyi olacaktır. Hatta erkek arkadaşınız bu anın etkisinde kalıp uzun bir zaman boyunca unutamayacaktır Şimdi sizlere bazı hediye önerilerinde bulunmadan önce yukarıdaki püf noktaları biraz açalım…

erkeğe birinci yıldönümü hediyesş

Müthiş bir sunumla hazırlamış olduğumuz bu konsept hediye kutusuyla erkek arkadaşınıza yıldönümünüzde hem kalbine, hem gözlerine hitap edecek; yanı sıra hem de gündellik hayatında kullanabileceği güzel ürünler armağan edebileceksiniz. İsme özel kalteli deri cüzdan, Snop marka parfüm & deodorant, isim baş harfine özel gümüşten yapılmış gömlek kol düğmeleri yer alan bu konsept hediye kutusu, eminiz ki ilkişkinizden ilk hatıra olarak sevgilinizi büytüleyecektir. O halde ne diyoruz; elinizi çabuk tutun ve biricik aşkınıza bu konsept hediye kutusuyla aşkınızın ilk güzel sürprizini gerçekleştirin!  


İlişkinizin İlk Yıldönümü Olduğunu Unutmayın ve Özel Olması İçin Çaba Sarf edin


erkeğe birinci yıldönümü sürprizi

Yukarıdaki görselde kız arkadaşa yıldönümü hediyesi için ayarlanmış bir ortam vardır. Hediyeyi göremesek de bu ortam bir kızın ağlamasına dahi sebep olabilir. Onlar ince ve narin varlıklar olduğundan dolayı böyle romantik sürprizler oldukça iyi gelmektedir. Bu ortamın yanına güzel bir hediye verildiği zaman unutulmayacak bir an haline gelir.  İlişkinizin ilk yıl dönümünde bu tarz hoş ve güzel ortamlar hazırlanması oldukça iyi olabilir. Karşınızdaki kişinin sizin verdiğiniz uğraşı ve emeği görmesi onu duygulandıracaktır.


Klişe Hediyelerden Uzak Durun

erkeğe birinci yıldönümü hediyesi

Klişe hediyeye örnek olarak kutu içerisine doldurulmuş çikolataları verebiliriz. Aslında karşınızdaki kişinin sizi sevdiğini düşünürsek bu hediyenin de hoşuna gideceğini söyleyebiliriz. Fakat daha güzel ve özel hediyeler olması çok daha iyi olacaktır. Yani uğraşarak bir şeyler yapmanın tadı bir başkadır. Sevgilinize ilk yıl dönümünde hediye alıyorsunuz sonuçta. Benzersiz ve farklı olmalı.


Erkek Arkadaşa Yıl Dönümü Hediyenizi Özel Ortamlarda Verebilirsiniz

erkek sevgiliye birinci yıldönümü hediyesi

Klişe hediyelerden ve alışkanlıklardan uzak durarak böyle bir yola çıktığınızı düşünüyoruz. Erkek arkadaşa ilk yıldönümü hediyesi özel ortamlarda verilebilir. Bunun için dilerseniz bir yer kiralayabilir dilerseniz kimsenin olmadığı uzak mekânlarda bir alanı süsleyerek el emeği göz nuru bir ortam yaratabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinizdir iki seçenekte olabilir. Fakat birinci seçenekte maliyet biraz daha fazla olurken diğerinde daha düşük maliyetler ile mekân ayarlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Ses İzi Fotoğraflı Kanvas Tablo

İlk yıldönümü hediyesi seçmek gerçekten de zorlayıcı bir durumdur. Peki erkek arkadaşıınıza hem dekoratif bir hediye, hem de sürprizli bir yıldönümü hediyesi düşünür müsünüz? Bu kanvas tablo, bir klasik tablodan çok daha fazlasını sizlere vaat ediyor. Zira, kanvas tablo üzerinde yer alan QR kodu sevgiliniz cep telefonu ile okuttuğunda kendisi için seçtiğiniz bir şarkının klibini, kendi videonuzu veya Ounun için hazırladığınız sürpriz bir yıldönümü sürprizi videonuzu izleyebilir. Ses izi kanvas tablo Türkiye'de ilk defa Hediyemen tarafından tasarlanmış ve beğeninize sunulmuş bir hediye alternatifidir. Siz de birinci yıldönümü hediyesi olarak sevgilinize bu güzel romantik sürprizi mutlaka denemelisiniz! 


Hediyeler İçin Güzel Bir Paket Yapın

erkek arkadaşa birinci yıldönümü hediyesi

Aldığınız hediyeyi poşette vermek tabi isteyeceğiniz son şeydir. Hediye kadar paketi ve süslemesi de önemlidir. Bu nedenle erkek arkadaşa ilk yıldönümü hediyesi alırken paketini de hesaba katmanız iyi olacaktır. Güzel bir paketleme ile verilen hediye gözünde çok daha değerli olacak ve sevecektir. Ayrıca hediyelerin paketlerinin bile sevgililer tarafından saklandığını da unutmayalım.Hediyelerinizi ve ya Sürpriz Hazırlıklarınızı Son Ana Bırakmayın

birinci yıldönümü sürprizi erkeğe

Birçok kişi bu hatayı yapmaktadır. Her şeyi son ana bırakarak kısacık zamana uzun işler biriktirmektedirler. Buda son anda işlerin karışması ve ya istediğiniz gibi hediye alamamanıza neden olur. Özellikle kız arkadaşa yıl dönümü hediyesi için özel bir ortamda ayarlamayı düşünüyor ve bunu da son ana bıraktıysanız vay halinize. Oldukça sıkışık bir zamanınız var ve bütün işleri hızlıca halletmeniz gerekiyor. Bu tarz durumlarda arkadaşlarınızdan yardım almaktan çekinmeyin.
Şimdi ise sizlere hediye önerilerinde bulunacağız. Erkek arkadaşa ilk yıl dönümü hediyesi olarak neler alabilirsiniz biraz örnek verelim;

Romantik Hediyeler Alabilirsiniz

erkeğe birinci yıldönümü hediyesi

Her zaman romantik hediyeleri erkekler alacak diye bir kural yok. Bu tarzdaki hediyeleri kızlar sevgililerine de alabilir. Gayet normaldir ve erkeklerin hoşuna gidebilmektedir. Sevgiliye birinci yıl dönümü hediyesi alırken ona onu ne kadar sevdiğinizi göstermelisiniz. Ve kalbine dokunacak hoş hediyeler tercih edebilir güzel bir izlenim yaratabilirsiniz.

birinci yıldönümü hediyesi erkeğe

Mesela yukarıdaki gibi bir hediye tercih edebilirsiniz. Hatta bunu erkek arkadaşınızın yatak odasının hep başucuna koymasını isteyin. Bu yastıkta sevgililerin beraber olma tarihleri yer almaktadır. Oldukça anlamlı basit ve hoş bir hediyedir.

birinci yıldönümü hediyesi erkek sevgiliye

Bir diğer hediye önerimiz ise sevgili tişörtleridir. Yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi çift olarak satılırlar ve üstlerine dilediğiniz yazıları yazdırabilirsiniz. Hatta resim baskısı bile yaptırabilme imkânınız bulunmaktadır. Erkeklere bunların dışında çok daha güzel hediyeler verebilirsiniz. Onlara zamanınızı ayırarak ve eğlenceli vakit geçirerek dünyanın en güzel hediyesini vermiş olursunuz. Mesela onunla oyunlar oynayabilir ve ya erkek arkadaşınızın eğlenceli bulduğu aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara örnek verelim…


Onunla Beraber Eğlenceli Zamanlar Geçirerek En İyi Hediyeyi Vermiş Olursunuz

erkeğe birinci yıldönümü sürprizi


Aslında beraberliğiniz verdiğiniz hediyelerden çok daha önemli olsa da hediye vermek gerçekten hoş bir aktivitedir. İnsanların hoşuna gitmekte ve mutlu olmalarını sağlamaktadır. Bir insana hediye vermek için illaki gidip çarşıdan bir şeyler alıp onu paketleyip vermenize gerek yoktur. Sevgilinize yıl dönümü hediyesi olarak zamanınızı verin. Doyasıya gezin ve eğlenin. En sevdiği aktiviteleri yapın ve onunlayken mutlu olduğunuzu gösterin. Bu tarzda aktiviteleri maddeler halinde belirtelim.

• Beraber film izleyebilirsiniz
• Bilgisayar ile karşılıklı maç vb. savaş oyunları oynayabilirsiniz
• Erkek arkadaşınızla ilk yıldönümünüz için beraber bir mekân süsleyebilirsiniz
• Beraber gece yiyeceğiniz yemeği hazırlayabilirsiniz
• Karaoke şarkı yarışmaları yapabilirsiniz
• Sevgiliniz ile sakin bir yerde yürüyüşe çıkabilirsiniz
• Uzak yerlere bilet alarak seyahate çıkabilirsiniz.

birinci yıldönümü hediyesi erkeğe

Bütün bu maddeleri yapabilir ve ona zaman ayırarak en güzel hediyenin kendiniz olduğunu gösterebilirsiniz. Daha çok erkekler üzerinden gittik fakat birazcık da başlığımızı kız arkadaşlara çevirelim. Onlar için nasıl hediyeler alınmalı ve neler yapılmalıdır. Kız arkadaşınızın sizin için bu kadar uğraştığını fark ettiniz. Bu durumda sizin de onun için bir emek ve uğraş vermeniz gerekmektedir. Kız arkadaşınızda kendisi için bu kadar uğraşılmasını arzular. Aslında kızlar bu konuda daha hassas ve naziktir. Romantik bir yıl dönümü sürprizi bekler. Romantik hediyeler ister. Belki de daha fazlasını ister bu tamamen sizin sevgilinizin ne beklediği ile alakalı olmaktadır. Kız arkadaşa yıl dönümü hediyesi neler olabilir?

birinci yıldönümü hediyesi

Yukarıda yazdıklarımızın hepsi aslında kızlar için de geçerlidir. Fakat kız arkadaşlarımızı ayrı bir konu altında incelemek istedim. Hepimiz sevgilimize değer verir ve onları her şeyden sakınırız. Belirli dönemlerde birbirimize hediyeler alır veririz. Özel günlerde özellikle güzel hediyeler hazırlar onları şaşırtmaya çalışırız. Evlilik yıl dönümlerinde önce sevgili ilke kutlanan yıldönümleri vardır. Bu zamanlarda sevgililer birbirleri için bir şans olduğunu temsil etmek adına birbirlerine güzel hediyeler verirler. Bu hediyeleri seçerken çoğu kişi zor anlar yaşamaktadır. Hediye almak mesele değil de asıl önemli olan sevgilimizin aldığı hediyeyi beğenmesidir. Bu nedenle ona romantik ve sevdiğinizi belli edecek güzel hediyeler almalısınız. Kız arkadaşınıza aldığınız yıl dönümü hediyesi için biraz uğraş verin. Hediyeyi alıp direk paketine koyup vermemeye çalışın. Hatta paketi bile özenle süsleyin. Bu tarz yapılan hediyeler sevgilinizin gözünde oldukça mükemmel gözükmekte ve sizin onun için verdiğiniz uğraş onları duygulandırmaktadır. Saat ve ya buna benzer olarak telefon, parfüm, bilgisayar tarzı hediyeler alabilirsiniz. Fakat bu tarz hediyelerde yanına ufak sürprizler yaparak hediyenin sadece maddi değil manevi olduğunuzda gösterin. 

erkeğe birinci yıldönümü hediyesi

Mesela bir kutuya bu aldığınız hediyeyi koyup, yanına da ufak sürprizlerle notlar ve hoşuna gidecek minnacık hediyeler eklemeniz oldukça hoş olacaktır. Bu tarz hediyeler sıkça gözükse de önemli olan kutunun içeriği ve sevgilinizin hoşuna gitmesidir. Unutmayın ki bu tarz hediyeleri beğenmeyecek kız yoktur. Bunların dışında olarak kız arkadaşınıza kolye ve saat tarzı ihtiyaç duyacağı hediyelerde alabilirsiniz. Ve ya ona hiç aklına getiremeyeceği tarzda sürprizler yapabilirsiniz. Mesela seyahat engeliniz yok ise başka şehir ve ya ülkeye gidebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirden ve sıkıldığınız yerlerden çok daha farklı yerlere giderek buralarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Stresli zamanlardan geçiyorsanız bu gezinti size ilaç gibi gelebilir. Bu konuları da ayrıca başlıklar altında inceleyelim.


Kız Arkadaş İle Yıl Dönümünde Başka Şehirler Gezmek

erkek sevgiliye yıldönümünde sürpriz

Kız arkadaşınıza yıl dönümü hediyesi olarak bu tarz hediyeler verebilirsiniz. Bu birçok kişinin hoşuna gidecek bir hediye olur. Kim istemez farklı şehirleri ve eskiden kalma tarihi yerleri ziyaret etmek ve ya yıldönümünde peri bacalarının üstünden balon turu yaparak geçmeyi? Bunu herkes ister. Hatta bu bazıları için hayallerini süsleyebilecek en güzel hediye olabilir. Güzel bir plan ve birikim ile bu şekilde gezintilere çıkmak ilişkiyi oldukça güzel seviyelere çıkarmaya yetecektir.

birinci yıldönümü hediyeleri

Eğer durumunuz müsait ise farklı ülkelere gidip gezmek daha iyi plandır. Farklı kültürler ve topraklar herkese iyi gelir. Çoğu kişinin hayalinde zaten yurt dışına çıkmak ve oralarda gezmek vardır. Bu nedenle bütçenize göre hareket etmeniz çok daha iyi olacaktır.  Sevgilinize yıl dönümü hediyesi alırken farklı bir öneride daha bulunacağız. Bu önerimiz ise fikir konusuna değinmektedir. Yani bir hediye alırken fikir edinmek ve bilgi toplamak oldukça önemlidir. Tabi hediyenizi ve sevgiliniz önemsemeniz gerekmektedir böyle düşünebilmek için. Kız arkadaşınıza hediye alacaksanız etrafınızdaki bayan arkadaşlarınızdan yardım ve öneri almanız çok faydalı olacaktır. Kızlar birbirlerini çok daha iyi anladığından sizlere oldukça iyi önerilerde bulunacaklardır.

Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano

Ayrıca yine aynı şekilde erkek arkadaşa ilk yıl dönümü hediyesi alacaksanız, çevrenizdeki erkek arkadaşlarınızdan yardım almanız oldukça iyi gelecektir. Erkekler size kızlar kadar yardımcı olamaz fakat. Çünkü erkekler bu tarz durumlara pek önem gösteremezler yapısı gereği. Tabi herkes için geçerli değildir bu. Kadınlar ise tam tersi bu tarz durumları ve özel günleri oldukça fazla önemserler ve oldukça iyi hazırlanırlar.

birinci yıldönümü spririz

Makalemiz de erkek arkadaşınıza ve kız arkadaşınıza yıl dönümünde alabileceğiniz hediyelerden ayrıca yapabileceğiniz güzel sürprizlerden bahsettik. İlk yıl dönümleri kutlamaları özel olmalıdır. Sonuçta iki kişi içinde beraberliklerinin ilk kutlamaları olacak. Bu nedenle her şeyi planlı ve projeli uygulamak işe yarayacaktır. Makalemizdeki örnekler ve fikirleri dikkate alarak oldukça hoş ve güzel sürprizler hazırlayabilirsiniz. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.