sadsad x
asdasd
Kız Kardeşe Yılbaşı Hediye Fikirleri

Kız Kardeşe Yılbaşı Hediye Fikirleri

15 Aralık 2018

Bir kardeşiniz varsa bu hayatta paylaşacak çok fazla şeyiniz var demektir. Sırlarınızı, üzüntülerinizi, mutluluklarınızı ve daha nice duygunuzu, anılarınızı, yaşadıklarınızı ve en önemlisi çocukluğunuzu… Birlikte büyüdüğünüz kardeşinize bu yılbaşında en özel hediyeyi vermek istiyorsanız sizlere bu yazımızda hediye fikirleri sunacağız. Kimi zaman sadece bir bakışınızla anlaştığınız kardeşiniz için ilginç, sıra dışı ve özel bir hediye arıyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Aklınıza gelmemiş olan bir çok ürüne ışık tutup, farklı ve özel hediye arayışınıza yardımcı olarak yüzünüzü güldürebilirsek ne mutlu bize. Ayrıca bu yazımızı tıklayarak beş binden fazla ürün skalasında kardeşe hediye seçeneklerimize ulaşabilirsiniz. 

İstidiye İçinden Çıkan İnci Kolye

kız kardeşe yılbaşı hediyeleri

fiyat

Sizlere sunacağımız hediye fikirlerini bir tek yılbaşı için değil kardeşinizle ilgili herhangi bir özel günde de kullanabilirsiniz. Örneğin doğum gününde ya da üniversiteden mezun olduğu gün için de… Hazırsanız, kardeşlerinize alabileceğiniz hediyeleri incelemeye başlayalım mı?

Resimli Makyaj Aynası

kız kardeşe yılbaşı hediyesi

fiyat

Makyaj yapmaktan keyif alan bir kız kardeşiniz varsa ona alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri kişiye özel makyaj aynası veya makyaj çantası olacaktır. Bu hediyenin üzerine kardeşinizin ismini ya da isim-soy ismini yazdırabilirsiniz. Yine özel mesajlarınızı da ekleyebileceğiniz bu makyaj aynaları oldukça şık bir görünüme de sahiptir.

Kişiye Özel Makyaj Çantası

kız kardeşe yılbaşı hediyesi

fiyat

Hatta üzerine ikinizin çekilmiş olduğu fotoğrafları bile ekleyebilir böylece çok daha anlamlı bir hediye sunma şansını yakalayabilirsiniz. Kardeşlerinizin tüm bakım ve makyaj ürünlerini içine sığdırabileceği çantalarla onları bu yıl şımartabilirsiniz.


Kişiye Özel 240 Parça Fotoğraftan Puzzle

kız kardeşe yılbaşı hediyesi

fiyat

Kardeşinizden ayrı kaldığınız zamanlarda onu çok özlüyor olabilirsiniz. Birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğraflara bakarak iç çekiyor da olabilirsiniz. Bu yılbaşında kardeşinize birlikte çekilmiş fotoğrafınızın puzzle halini yollamak istemez misiniz? Puzzle yapmaktan keyif alan bir kız kardeşe sahipseniz bu yılbaşında onun için çok özel ve anlamlı olan bu hediyeyi yaptırabilirsiniz. Oldukça uygun bir fiyata satın alabileceğiniz ya da yaptırabileceğiniz bu hediyeye internet üzerinden ulaşabilirsiniz.Fotoğraf Baskılı Bayan Tişört

kız kardeşe yılbaşı hediyesi

fiyat

Sıcak yaz aylarını düşünerek kardeşinizin hem içini hem de kendisini ferahlatacaj bir tişört hazırlamak ister misiniz? İster el yapımı hediye olarak tasarlayabileceğiniz isterseniz de hızlı bir şekilde siparişini vererek internetten ulaşabileceğiniz bu hediye kardeşlerinizin oldukça hoşuna gidecektir. Kardeşinizin sevmiş olduğu renkleri tercih edebileceğiniz gibi düz bir renk de tercih edebilirsiniz. Hediye paketinizin içerisine ufak bir not da yazabilir, hediyenizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

Yılbaşına Özel Mesajlı Çikolatalar

kız kardeşe yılbaşı hediyesi

fiyat

Eğer el yapımı olarak hediyenizi hazırlayacaksınız siyah renk bir sweat ve çamaşır suyu ile isim baskısını evinizde kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Plastik bir malzemeden (örneğin pet şişeler) hazırlayacağınız harf şablonları ile kardeşinizin ismini sweat üzerine yazabilirsiniz. Bunun için önce çamaşır suyu ile isim yerlerini belirleyebilir sonra ise kumaş boya ile o harfleri boyayabilirsiniz. Kendi el emeğiniz ile hazırlayacağınız bir sweat çok daha özel olsa da bu proje için zamanınız yoksa hazır bir şekilde kişiye özel hediyelik ürünler satan mağazadan siparişinizi verebilirsiniz.Fotoğraflarınızın Yer Alacağı Bir Kanvas Tablo

kız kardeşe yılbaşı hediyesi

fiyat

Son zamanlarda ahşaplar oldukça moda oldu. Ahşap saatler, ahşap tablolar, ahşap ürünler… Gerek dekoratif oluşu gerekse de hoş görünümüyle büyük ilgi toplayan bu ahşaplardan, bir fotoğraf çerçevesi ya da tablo oluşturarak kardeşinize yeni yıl için sürpriz hazırlayabilirsiniz. Kız kardeşe yılbaşında ne alınır diye düşünüyorsanız bu hediye, tam da aklınızda bulunan soru işaretlerini ortadan kaldıran bir hediye olacaktır. Lazer çizim tekniğiyle fotoğrafınızın yer alacağı ahşap tablo ya da çerçeveler üzerine kişisel mesajlarınızı da ekleyebilirsiniz. Adeta Instagram’dan alınma bir gönderi gibi duracak ve kardeşinizin oldukça hoşuna gidecektir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.