sadsad x
asdasd
Sevgiliye En Güzel Günaydın Mesajları

Sevgiliye En Güzel Günaydın Mesajları

09 Nisan 2018

İnsanlar sevdikleri ile har anını birlikte geçirmek ister. Uyanırken ve uyurken ilk olarak sizin attığınız mesajları okumasını ve tebessüm etmesini istersiniz. İnsanlar her gün sevdikleri ile beraber olmasa da günün büyük bir bölümü mesajlaşmaktadırlar. Arada da olsa çok güzel ve özel mesajalar yazarak onları mutlu etmek isteriz. Özellikle sabahları günaydın mesajların da ve geceleri iyi geceler mesajlarında iki kelime yazmak yerine anlamlı ve hoş sözler yazarak güne güzel bir şekilde başlamasını veya gözlerini güzel bir şekilde kapatarak uykuya dalmasını isteriz. Uzun ve anlamlı, güzel mesajlar yazarak onları kendimize daha çok bağlamak isteriz. Sevgiliye en güzel günaydın mesajları yazmanın bazı yolları vardır. Bunun için internette herkesin "Sevgiliye günaydın mesajları" tarzında arama yaparak ulaştığı mesajları kullanabilirsiniz. Fakat bunların içerisinde oldukça sıradan ve anlamsız mesajlar bulunmaktadır. Sevgilinizi etkilemek ve ona güzel bir günaydın mesajı yazmak istiyorsanız, anlamlı ve sevgilinize özel olmalı. Ona, herkesin birbirine gönderdiği internetten bulma kötü mesajlar atmanız pek hoş olmaz. Biraz kafa yorarak ve düşünerek gayet güzel günaydın mesajları yazabilirsiniz. Çoğu kişi bu tarz mesajlar yazmakta kendine güvenememekte ve yapamayacağını düşünmektedir. Fakat bu mesajları yazmak oldukça kolaydır. Herkes sevgilisine güzel ve anlamlı günaydın mesajları yazabilir. Önemli olan onu tarif etmesi ve ona özgü olmasıdır. Bunun içinde mesaja başlamadan önce güzel anılarınızdan ve onu ne kadar sevdiğinizden bahsedebilirsiniz. Ayrıca romantik sözlerde ekleyerek onu etkiniz altında bırakabilirsiniz. Sevgiliyi etkileyecek şekilde romantik günaydın mesajları yazmanın basit yolları vardır. Mesajlarınızda, onunla bir gün aynı sabaha uyanacağınızdan, beraber yatacağınızdan ve birbirinizin yanında uyanacağınızdan bahsedebilirsiniz. Bu tarz konular her sevgili arasında konuşulmaktadır. Bu konulardan uzun uzun bahsederek sonunda günaydın mesajını eklemeniz sevgilinizin güne mükemmel bir şekilde başlamasını sağlayacaktır. Kız ya da erkek tarafı fark etmez. İki taraf içinde bu tarz mesajları yollamak uygundur. Daha çok erkeklerden böyle romantik ve duygusal hareketler beklense de kızların böyle mesajlar yazması da gayet hoş olmaktadır.


Sevgiliye Anlamlı Günaydın Mesajları Yazmak

sevgiliye günaydın mesajları

Bir mesajın anlamlı olması için o anki duruma ve karşınızdaki insana göre uyumlu konular içermesi gerekmektedir. İnce ve mesaj içeren kelimeleri kullanarak çok derine inmeden üstü kapalı yazılan mesajlarda oldukça merak uyandırmaktadır. Bu tarz mesajlar, gönderilen kişi tarafından iyice incelenerek anlamlar ve anlatılmak istenen konular anlaşılır. Sevgilinize ona göre romantik ve anlamlı mesajları bir tek siz yazabilirsiniz. Onu iyi tanımanız bu konuda önemli bir etkendir.

sevgiliye anlamlı günaydın mesajları

Sevgiliye en güzel anlamlı mesajlar yazmak için birçok konu bulabilirsiniz. Önemli olan mesajı bir yerden kopyalayarak yazmamanızdır. Kendi kafanızdan romantik ve sevgi içerikli oldukça güzel mesajlar yaratmak tamamen sizin ellerinizdedir. Oldukça iyi düşünülmüş güzel anlamlar içeren, okudukça çok daha güzel konulara değinildiği mesajlar yazarak sevgilinizin tebessüm ile güne merhaba demesini sağlayabilirsiniz.

sevgiliye kısa günaydın mesajları

Kısa mesajlar maalesef sevilmemektedir. Düşünsenize sabah sevgilinize ‘’günaydın’’ şeklinde bir mesaj yazmak var veya uzun uzun sevgi sözcükleri ve romantik kelimeler içeren mesaj yazmak var. Arasında dağlar kadar fark var. Her zaman bu tarz uzun mesajlar yazılması imkânsızdır.

günaydın mesajları

Bu nedenle arada sırada haftada bir veya daha uzun aralar ile bu tarz mesajlar yazarak onu kendinize çok daha iyi bir şekilde bağlayabilirsiniz. Ona karşı bu tarz konularda ne kadar dikkatli olursanız gönlünü o kadar daha hızlı fethedebilirsiniz. Sevgilileriniz, çoğu zaman ilgi ve alaka bekler. Arada sizden uzun mesajlar isteyerek, kendilerini ne kadar sevdiğinizi anlatmanızı beklerler.

sevgiliye uzun günaydın mesajları

** Günaydın sevgimin öbür adı. Günaydın yüreğimin mutlu yanı. Günaydın özlediğim zamanlardaki sıcak soluk varlığım. Yokluğum umudum uykusuzluğuma eş soluk. Şimdi günün aydın olsun. Ve her yeni günün yanında seni benim kadar çok sevecek koca bir yüreğin olsun.!
** Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın
** Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim. Günaydın, günaydın, günaydın.
** Senin ne kadar güzel olduğunu sabah resmine bakınca tekrar anladım. Başucumda duruyorsun ve sana bakmadan güne başlayamıyorum. İyi ki varsın aşkım.
** Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün, seninle uyanacağım günlerdir sevgilim. Günaydın SANA.

güzel günaydın mesajları

** 24 saatlik ömrü olan; bir kelebek olsam sabah kalktığında sana günaydın deyip can vermek isterdim bir tanem!
** Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.
** Oysaki tek isteğim, sana günaydın dediğimde yanımda uyuyor olmandı. Seni seviyorum günaydın.
** Sabah aydınlığım, gönlümün ilacı, baş tacım, eninle bir güne daha uyanmak ne mutlu.
** Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.
** Günaydın sevgililerin en güzeli günaydın günümün güneşi. Günaydın kalbimi esir alan sevgili. günaydın düşlerimin kaynağı. günaydın sevincim ve kederim.günaydın bebeğim.
** Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

sevgiliye günaydın sözleri

** Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar bir tanem benim.
** Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir. Günaydın aşkım seni çok seviyorum.
** Can yoldaşım günaydın. Benim bu hayattaki en büyük huzurum ve mutluluğum sensin. Senin gülüşün dünyalara bedel benim için. Canım sevgilim seni çok seviyorum, günün güzel geçsin.
** Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.
** Bir bebeğin gözlerindeki masumluk kadar tatlı bir gün diliyorum aşkım, her günün bir önceki günden daha güzel geçsin. Günaydın bebeğim.
** Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim.
** Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın.
** Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim , çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım.
** Her güne senin aşkınla başlamak senin sevginle uyanmak çok güzel. seni cok seviyorum canım Aşkım.
** Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim. Günaydın kır çiçeğim. Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın.

günaydın mesajları sevgiliye

** Günlerimin biricik aydın ışığı bugün gün senin için doğuyor kalbimden günaydın bebeğim.
** Senin olmadığın günün sabahına uyanmak zor da olsa, sana bir adım daha yaklaştıran güne merhaba. Günaydınlar ceylanım.
** Sen varsan geceler bile gündüz, sen yoksan gündüzler bile gece, günaydın ay ışığım.
** (G)üne merhaba ile başla (Ü)zgün olma (N)e olur sadece (A)şkımızı yaşa (Y)aşamı sev (D)ünü unut (I)şığını yansıt (N)e olursa olsun gülmeyi unutma.
** Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle.
** Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.
** Günaydın hayat arkadaşım ruh ikizim güzel bir gün bizimle olsun dualarım sevgim seninle.
** Canımdan çok sevdiğim bir tanecik sevgilim günaydın. Gözlerinin ta içine bakıp da sana şiirler okuyarak başlamak isterdim güne ve tüm günü kol kola geçirmek isterdim. Ama şimdi akşama kadar beklemek zorundayım seni görebilmek için. Seni çok seviyorum canım benim.

en güzel günaydın mesajları

** Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.
** Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki arkadaşım, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor. Hadi uyan artık arkadaşım günaydın.
** Herkes güneşin doğmasını, güneş senin uyanmanı bekliyor, günaydın gün ışığım, AŞKIM.
** Gözlerini araladığında odanda ve hayallerinde hep ben olayım. Günaydın aşk bahçem.
** Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın.
** Kalbimin sultanı, yarınım, canım, cananım günaydın aşkım.

sevgiliye en güzel günaydın mesajları

** Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiç bir yere bu hayat. Günaydın.
** O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin. İyi ki varsın arkadaşım. Günaydın.
** Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü enerjinden uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün ikimizi bekliyor. Günaydın biricik sevgilim.
** Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem.
** Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ayısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın.
** Esip esip geç ey deli rüzgâr, geldiğin yerden yârim kokusu, çağlar yollara dağlara rüzgâra günaydın, özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama günaydın, güne güneş gibi doğan biriciğim sevgilim sana günaydın.
** Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın.

sevgiliye güzel günaydın mesajları

** Seninle olmak dünyanın en güzel armağanı. Seninle birlikte dünyayı keşfetmek ve güzellikleri tatmak muhteşem. Canımın içi, günümün güzel tarafı, günaydın canım sevgilim.
** Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.
** Sevgiliye günaydın mesajı kısa sadece günaydın demek değildir, sabah kalkar kalkmaz aklıma sen geliyorsun demenin farklı bir şeklidir.
** Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.
** Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.
** Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu hissettin mi? Günaydın bebeğim.

anlamlı günaydın mesajları

** Herkes güneşin doğmasını bekliyor. Ama bilmiyorlar ki o da benim güzel baharımı bekliyor. Uyan ki, insanlar güneşe kavuşsun, günaydın güneşim.
** Günaydın ruhum. Doğum günün bugün senin ve tuttuğun tüm dileklerin gerçekleşme zamanı. Hayallerini gerçekleştirmek için elimden geleni yapacağım canım sevgilim, hem de bir ömür boyu.
** Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.
** Benim canım prensesim günaydın. Hayat bizi öyle güzel bir araya getirdi ki, tüm yolları birbirimize çıkardı. Mutlu olalım diye elinden geleni yaptı. Seni çok ama çok seviyorum ve hayatımın sonuna kadar da sevmeye devam edeceğim bir tanem.
** En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.
** Gecelerimin yıldızı, sabahlarımın güneşi, günlerimin aydınlığı, günaydın bebeğim.
** Şöyle bir bak güneş ne güzel ışıldıyor. Masmavi gökyüzü, kuşlar heyecanla dört bir yana uçuşuyor. Umutların yüreğinde hep taze kalsın, kuşların heyecanı gibi kalbin kıpır kıpır etsin ve bir bebeğin gülümsemesi kadar günün şirin geçsin. Günaydın.
** Benim güneşim, bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

sevgiliye günaydın mesajları

** Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına günaydın bir tanem.
** Benim bir tanecik aşkım günaydın. Öyle hızlı, koşar adım gelmek istiyorum ki yanına. Usulca sokulup kollarının arasında saatlerce uyumak, dünyanın en güzel rüyalarını görmek istiyorum. Seni özlüyorum ve hayalini hep kalbimde taşıyorum. Seni çok ama çok seviyorum.
** Eşiyle köye giderken, ön koltuğu kaynanasına kaptıran yeni gelin gibi uyandım bugün.
** Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim hadi uyan artık aç gözleri kocacım seni çok özledim.
** Günün aydın olsun. , dilerim ki yüreğine gülün gölgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli ile bak geleceğe.

sevgiliye yazılacak günaydın mesajları

** Aman Allah’ım güzelliğin adeta bir rüya gibi. Gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri. Dün gece sen rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim. Günaydın sevgilim.
** Günaydın sevgilim gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi gün seninle güzel sevgilim günaydın.
** Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın her şeyim günaydın.
** Yılların yaprak solgun gibi dökülüp, sevgilerin buz gibi eridiği ve insanların öz değerlerini yitirdiği şu dünyada güzelliğini kaybetmeyen en güzel insana kucak dolusu sevgilerle. Günaydınlar.
** Dilerim ki hakkında her şey hayırlı olsun. Kötülük senden kilometrelerce uzakta olsun. Dünyada hiç kimse senin kadar sevilmiyor, bunu bil sevgilim. Günaydınlar.
** Günaydın gülüşü güneş gibi içimi ısıtan ve kalbime aydınlık olan tatlı sevgilim.
** Gönül gözüm sana bir yoldur, günaydın sana geliyorum bir kahve doldur.

sevgiliye uzun günaydın sözleri

** Canımdan çok sevdiğim canım sevgilim, günaydın. seni öyle çok özlüyorum ki bilemezsin. Seninle her şey çok daha güzel ve çok daha kolay. Hayatımı seninle geçirmek için can atıyorum. Sen benim kıymetlim, prensesim, bir tanemsin.
** Günaydın uykucu şirinim benim. Bu güzel günü kaçırmayalım. Yeni bir güne sevgiyle günaydın diyelim. Hadi kalk artık…
** Senin yanında çabuk geçti saatler sensiz geçmek bilmedi günler anladım ki sen hayatımın bir parçası gönlümün yarısısın günaydın aşkım.
** Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.
** Hayatımın temel rengi! Rüyalarımın başrol oyuncusu. Hayatımın neşesi, gönlümün sultanı, günün musmutlu olsun.
** Günaydın canım sevgilim. Seni gördüğümde kalbim daha hızlı çarpıyor, senden uzakta günler geçmiyor benim bir tanem. Yaşam seninle birlikteyken anlam kazanıyor, sen yokken çiçekler soluyor dünyamda.

günaydın mesajları sevgiliye

** Güzel bir rüyanın ardından yine geldik bir uykunun sonuna. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar sevgilim.
** Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir. Günaydın aşkım seni çok seviyorum günler bu kadar güzelse sebebi sensin günaydın aşkım.
** Her sabah Allah' teşekkür edelim sevgilim. Çünkü bizi uyandırmayı ve birbirimize kabuşturmayı bugün de unutmadı. Seninle birlikte yaşadığımız her anın kıymetini bilelim. Günün hayırlı olsun sevgilim.
** Günaydın güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.
** Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.
** Günaydının ne kadar yakışıyor sabahlara. Ne merhabanın soğukluğu ne elvedanın burukluğu. O kadar saf ve temiz bir kelime ki, tıpkı senin gibi. Günaydın biricik arkadaşım.
** Prensesim, günaydın. Seninle uyanmak vardı şimdi güne ve seni kollarımın arasına alıp hayallere dalmak vardı. Seni öyle çok seviyorum ki, seni ruhumun en derin yerine sakladım. Sen benim canım, her şeyimsin.
** Her sabah seninle yeni güne uyanmak, yeniden doğmak gibi günaydınlar bir tanem.
** Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.
** Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.
** Sen gördüğüm en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. Günaydın canım, cananım.
** Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim günaydın meleğim.

sevgiliye uzun günaydın sözleri

** Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.
** İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Günaydın.
** Kâinatın en güzel kadını günaydın. Yanında olmak ve gözlerinin ta içine bakarak söylemek vardı tüm bunlar ama ne yazık ki aramızda uzun yollar var. Sana kilometrelerce uzağından söylüyorum seni ne kadar sevdiğimi.
** Bir günüm değil ömrüm ol, bugünüm değil yarınlarım ol bir tanem günaydın.
** Gece aklımda yine sen vardın, sabah senin özleminle uyanmışım. Bir gün seninle sonsuza dek uyanmak dileğimle, günaydın can parçam.
** En tatlı sabahlar Çokokrem’le başlarmış yalan, en tatlı sabahlar seninle başlar, günaydın balım.
** Günaydın sevgilim. Bugün senin doğum günün, yani beni hayata bağlayan şeyin dünya ile tanıştığı gün. seni hep bekledim, hayatım boyunca da beklerim. Sen benim değerlim, huzurum, mutluluğum, aşkım, huzurumsun. Seni çok seviyorum.
** Günaydın, yeni doğan gün, günaydın baharım, günaydın en güzel manzaram, günaydın balım, kır çiçeğim…
** Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkla bakıyoruz artık geleceğimize... Günaydın bitmeyecek sevdam.
** Aşkından gözümün kör olduğu kadın, günaydın. senelerce bir anlam aradım hayatıma ve sonunda buldum. seninle tamamlandı hayatımdaki tüm boşluklar, seninle anlam buldu diğer boş tarafım. Seni çok seviyorum canım sevgilim.
** Bir ömrü beraber geçirmek istediğim kadın, günaydın. Sen canımın en büyük parçası, ruhumun kraliçesisin. Doğum günün kutlu olsun benim bir tanecik sevgilim. Günümün seninle yan yan aydınlanacağı günü iple çekiyorum.
** Güneşin ilk ışıkları yatak odanı aydınlattığında, sevincini deper verdiğin biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç ben orada olacağım sevgilim. Günaydınlar Hayatım.
** Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.!!

en etkileyici günaydın mesajları

** Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin, günaydın sevgilim.
** Kurduğu alarma karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli insan: günaydın.
** Günaydın günaydın. Pozitif düşün bugün önce gülümse sonra gül kahkaha at ve hatta ve hatta katıla katıla gül korkma siyah renk gidecek önce günün pozitifleşecek gökkuşağı gibi aynen renk renk bil ki 7 renkten oluşan renk beyazdır ve gülmek bulaşıcıdır haydi bulaştır!
** Her güne merhaba dediğimde sadece seni görmek istiyorum, başucumda. Güneşim doğduğu, her gün seni koklamak, duymak ve görmek istiyorum. Günaydınlar canım.
** Günaydın benim canım sevgilim, günaydın gözümün nuru, ruhumun diğer yarısı. Öyle çok seviyorum ki seni, senin sesinle tüm dertlerimi unutuyorum sanki aniden. Sen bana bir kere sarılınca ne dert kalıyor ne de tasa.
** Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın. Güneş güzellikler getirsin ruhuna. Günaydın Bebeğim...
** Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır.
** Gün ışığın, aydınlığım, günaydın.

sevgiliye özel hediye

fiyat

** Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle... Bir tanem günaydın.
** Bu sabah gözlerim aralandı. Sen yoksun diye ışık bile karalandı. Arala gözlerini bir tanem ki dünya aydınlansın. Günaydın gün ışığım.
** Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar,kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sende güneşinden mahrum etme beni?. Günaydın.
** Günaydın benim hayatımın neşesi, ruhumun en büyük eğlencesi, kalbimin prensesi. Seninle aydın olsun her günüm, seninle huzur bulayım dünyanın neresinde olursam olayım. Seni çok seviyorum bir tanem, aşkım, her şeyim.
** Günaydın kraliçem, canımın içi, ruhumun tek sahibi. seninle geçen günlerim öyle güzel ki, sadece seninle nefes alabiliyor bu bedenim. Seni çok ama çok seviyorum benim canım sevgilim.
** Güzel meleğim, rüyalarımın prensesi, bir güne daha seninle uyanmak ne güzel. Günaydın ürkek ceylanım.
** Benim canım sevgilim, hayallerimin kadını, kalbimin tek sahibi. Sensin benim can yoldaşım, en yakın arkadaşım. Seninle birlikteyken öyle güzel ki her şey ama senden ayrılınca başlıyor ızdırap. Seni çok ama çok seviyorum benim bir tanem.
** Yaşanacak bütün senelerin üstünde adın, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim günaydın olsun sana.
** Her güne senin aşkınla başlamak senin sevginle uyanmak çok güzel. seni çok seviyorum meleğim.

sevgili kol saatleri

fiyat

** Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.
** Sabahlarımı aydınlatan sevgili, ay yüzlüm günaydın.
** Dünyanın en talı en güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum biricik askim kocaman günaydın.
** Kalbimi aydınlatanlara, güneş ışığı kadar parlak kalplere günaydınlar.
** Günaydın benim bir tanem, aşkım, bal böceğim. Günaydın benim prensesim, aşk böceğim. Sana karşı hissettiğim duyguları dünya üzerinde başka hiçbir kimseye hissedemem. Sana duyduğum aşkı başka kimseye duyamam ve sende bulduğum huzuru başka kimsede bulamam.
** Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.
** Bu sabah senin için aralandı gözlerim, bugün dahada büyük sana özlemim, zaten günden güne artıyor, herşeye değecek mükemmel sevgilim günaydın.
** Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.
** Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım...
** Horoz ötüp sabah olunca, güneş doğup şafak atınca, ilk aklıma gelen güzel insana günaydınlar.
** Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

sevgiliye hediye bileklik

fiyat

** Günaydın sevgilim. Canımın içi, her şeyim. dünyanın öbür tarafında da olsan sen benim hayatımın aşkı, kalbimin sultanısın. Seninle nefes almak dünyanın en büyük keyfi. seni çok ama çok seviyorum benim bir tanecik sevgilim.
** Güzel kardeşim, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun.
** Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları işte ben de seni aynen öyle severim. Sen benim canım bir tanemsin. Ruhumun sahibi, huzurumun kaynağısın.
** Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç bitmeyeceksin bir tanem günaydın.
** Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil de yanımda olsan. Günaydın aşkım.
** Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım, seni çok seviyorum.
** Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.
** Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.
** Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.
** Bir sabah daha sensizlik, bir tanem artık gözlerinde kaybolmak istiyorum, günaydın aşk güneşim.
** Gözlerimi bugünde senin için açtım hayata, yarında senin için açılacak bunu sakın unutma günaydın prensesim.

minyatür bahçe

fiyat

** Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.
** Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.
** Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.
** Günaydın bahar kokulum kır çiçeğim nefesim gözüm her şeyim günaydın günaydın can özüm.
** Elini verene gözünü değdirene sözünü diyene diyemeyene sevgimi görene göremeyene günaydın...
** Günaydın canım sevgilim. Sen benim bir tanecik sevgilim, canımın içi. Seni çok ama çok seviyorum bir tanem. Günün aydın olsun ruhun neşeyle dolsun.
** Bu gün gözlerimi açtığımda hayata daha güzel bakacağım çünki bugün senin adınla uyandım tıp kı yarında bu bugün uyanacağım gibi günaydın bir tanem.
** Sen günümün aydını, sımsıcak bakışlı, hayatımın tek anlamı, günaydın bir tanem.
** Bu sabah tutamasam da elini, sabahın erken saatlerinde göremesem de güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, günaydın sevgilim.
** Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.