sadsad x
asdasd
Eşe En İyi Kadınlar Günü Hediyeleri

Eşe En İyi Kadınlar Günü Hediyeleri

17 Şubat 2020

Bir ömür boyu, hastalıkta ve sağlıkta bizim yanımızda olan güzel eşlerimiz, kadınlar gününde en iyi hediyeyi hak ediyor olsa gerek. Hayatımızın bir parçası olan kadınlarımıza, onlara kendisini özel hissettirebilecek türe sahip hediyeler vermek, oldukça manidar olacaktır. İnsanları mutlu eden, özellikle kadınları daha da sevindiren bir şey varsa, o da şüphesiz hediyedir. Bazı zamanlarda klişeleşmiş hediyelerin dışında hediye almak gerekir ki, onlara kendisini daha da değerli hissettirebilelim. Bu sebepten dolayı da Hediyemen’de yer alan kişiye özel ürünleri tercih etmek, çok mantıklı olacaktır. Bu listede adını geçireceğimiz hediye türleri, kadınlarınıza kadınlar gününde hediye edebileceğiniz en özel ürünleri içeriyor olacak. Böylece hediye seçimi sırasında hiçbir zorluk yaşamayacağınız gibi, kadınınıza en özel ürünü hediye edebileceksiniz. Sizlere bu listede tavsiye edeceğimiz tüm ürünler kişiye özel ürünleri içeriyor olacakken, kadınlar gününde alınabilecek türden olacaktır. Dolayısıyla listedeki ürünlerden hangisini seçmiş olursanız olun, son derece başarılı bir tercihte bulunmuş olacak ve eşinizi mutluluktan havalara uçurabilecek sürprizin ilk adımını tamamlamış olacaksınız. Hediyemen’in ayrıcalıklı dünyasında hediye bayanlara özel ve eşiniz için seçtiğiniz ürünü özel bir pakete sarıyor, teslimatını en hassas şekilde gerçekleştiriyoruz. Hediye paketinin önemi büyük olduğundan dolayı bu adımı atlamıyoruz. Siz de eşinizi mutluluktan havalara uçuracak hediye arıyorsanız, listemize göz gezdirerek en uygun, en kaliteli ve en şık ürünü bulabilirsiniz. İşte karşınızda biricik eşinize alabileceğiniz en iyi kadınlar günü hediyeleri;

Harfli ve Fotoğraflı Gümüş Kalp Kolye

eşime kadınlar günü hediyesi

Kolye tarzı aksesuar ürünleri, her kadının daima ilgisini çeken nesnelerden birisi olmuştur. Fakat bu ürün sade bir şekilde hediye edildiğinde, oldukça klişe bir imaj sergileyeceği için, Hediyemen ailesi olarak bu konuda hummalı bir çalışma gerçekleştirdik. Görselde fotoğrafını bulabileceğiniz bu şahane gümüş kolye, içerisinde barındırdığı kalp emojisi ile dikkat çekerken, sizin ve eşinizin küçük fotoğrafını bünyesinde saklıyor olacak. Bununla da kalmayarak, gümüş kolyenin üzerine eşinizin baş harfini şık bir biçimde ekletebiliyorsunuz. Bu da ürünü fazlasıyla güzelleştirirken, klişelerin dışına itmiş oluyor. Bu harika ürünün siparişini Hediyemen’den oluştur ve eşine asla unutamayacağı mükemmel bir sürprizde bulun!

Yaşayan Kolye Yeşil Papatya

karıma kadınlar günü hediyesi

Muhteşem görüntüsüyle içleri ısıtan bu harika kolye, eşinize hediye edebileceğiniz sade ve bir o kadar görsel imajı yüksek ürünler arasında bulunuyor. Yeşil papatyanın görünümünü daha sade hale getirmiş olan bu kolye, eşinize hediye edebileceğiniz ürünler arasında bulunurken, kadınlar gününde alınabilecek bir hediyeyi simgeliyor. Bu ürün Hediyemen satış raflarındaki yerini alırken, en uygun fiyattan satışa sunuldu. Dolayısıyla bu ufak ama sevimli ürünü eşinize hediye ederken, maddi anlamda bir zorluk yaşamayacaksınız. Bu da sürpriz hediyeyi sizin için daha fazla anlamlandıracak olan mükemmel bir adım olacaktır.

Kişiye Özel Oscar Heykelciği Hediyesi

karıma kadınlar günü hediyesi

Eşine esprili bir hediye sunmak isteyen kitlelerin olduğunu düşündüğümüzde, onları da pas geçmememiz gerektiğine inandık. Dolayısıyla da listemize kişiye özel Oscar heykel ürününü de ekledik. Her eve yakışacak olan, baktıkça yüzlerde tebessüm ettirecek bir hediye kapasitesi bulunan bu heykel, üzerinde eşinizin adını barındırmasıyla daha da sempatik bir hale dönüşecek. Bu harika ürün uygun fiyatlardan satışa çıkarken, muhteşem görüntüsü ile tüm kadınları mest edecektir. Ayrıca belirtmekte yarar var ki, alacağınız bu hediye evinizin en güzel köşesinde ömürlük yerini alacaktır.

Kadınlar Günü Temalı Yastıklar

bayan eşe kadınlar günü hediyesi

Kadınlar dışarı giyimine önem gösterdiği gibi, ev haline de fazlasıyla dikkat eder. Kış aylarında ayakların üşüme durumu fazlasıyla yaygın olduğundan dolayı, terliklerin dışına çıkarak daha şık ve daha konforlu bir ürünü eşinize hediye edebilirsiniz. Civciv temalı bu panduf terlik ayakları sıcak tutmaya yeterken, görüntüsü itibariyle eşinizin severek kullanacağı bir ürün olacaktır. Dolayısıyla da eşinize vereceğiniz özel hediyelerin arasına giriş yapacağı gibi, kış aylarında belki de her gün alacağınız bu hediye eşiniz tarafından hatırlanacak ve içinin daha hoş olması elde edilecektir. 

Kadınlar Gününe Özel Kupa Bardaklar

eşe kadınlar günü hediyesi

iPhone kullanıcısı eşinize, karikatür telefon kabı hediyesi doğru tercihlerden birisi olacaktır. Telefonlarımızı korumak amacıyla devamlı kullanmış olduğumuz kapakları daha ilgi çekici hale getiren bu mükemmel ürün, eşinizle birlikte sizin de karikatür fotoğrafınızı içeriyor olacak. Bununla da sınırlı kalmayarak hem kendi adınızı, hem de eşinizin adını bu kapağa işletebileceksiniz. Hediyemen’e sipariş ekranından vereceğiniz tüm bilgiler doğrultusunda, tıpkı görseldeki gibi bir ürünü sizlere ulaştıracağız. Elbette ki bu hediye karşısında eşiniz fazlasıyla mutlu olacak ve hayatımızın bir parçası olan telefonunu daha özel bir hale getirmiş olacak.

8 Mart Temalı Makyaj Aynaları

eşe kadınlar günü hediyesi

Bizler için her gün mutfakta saatlerini harcayan eşlerimize, bizdeki değerini göstermek amacıyla “Mutfağın Sultanlarına” temalı duvar saati hediyesinde bulunmak, oldukça manidar bir hediye olacaktır. Günün yorgunluğunun üzerine her gün mutfakta harikalar yaratan eşlerimize alacağımız bu özel duvar saati, onları her daim mutlu etmeye yarayacak olan şahane bir ürün olacaktır. Kaliteli ve kişiye özel oluşuyla daha özel bir ürün olan bu duvar saati, şimdi Hediyemen.com’da satışta!

Sonsuz Aşkımız Ayıcık ve Sonsuzluk Kolye

eşe kadınlar günü hediyesi

Sonsuzluğu simgeleyen bir kolye, bir kadının alacağı en özel ürünlerin başında geliyor. Ona aşkınızın sonsuz olduğunu ifade edecek olan bu kolye, dolayısıyla mükemmel bir gülümsemenin elde edilmesini sağlayacak. Üstelik bununla da sınırlı kalmayarak, ekstra olarak bir ayıcık hediyesinde bulunmuş olacaksınız. Ayıcığın üzerinde yazılı olan isimleriniz, evin en güzel köşesini hak edecek olan muhteşem bir üründür. Bu anlamlı ve bir o kadarda şıklığın göstergesi olan ürünlerin siparişini uygun fiyattan vererek, eşinize kadınlar gününe özel harika bir hediye deneyimi yaşatabilirsiniz. 

Kalp Tasarımlı Kelebek İsme Özel Kolye

eşe kadınlar günü hediyesi

Eşinizle birlikte olan özel bir tarihin (örn: evlilik tarihi) bir kolye üzerinde yer alıyor olması, kadınlar için tarif edilemez bir duygu olacaktır. Sizin bunu hatırlıyor olmanız bile onun için değerli bir şey olacakken, bununla kalmayıp tarihi kolyeye bastırmış olmanız, onlar için şahane bir durum olacaktır. Üstelik tıpkı fotoğraftaki gibi hem eşinizin, hem de sizin isminizin şık bir şekilde kolyeye işleniyor olması, ürünü anlamlandıran diğer detaylar arasında bulunuyor. Bu özel ürün Hediyemen’de satışa çıkarken, 8 mart kadınlar gününün en anlamlı hediyeleri arasındaki yerini koruyor. 

Kişiye Özel İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi

Anı Çerçevesi

Her evin demirbaş ürünlerinden birisi olan yastıkları, klişelerden kurtulmuş bir vaziyette görmeyi ve gördürmeyi arzu ediyorsanız, bu hediye seçimi oldukça başarılı bir tercih olacaktır. Eşinizle özel bir fotoğrafı (örn: düğün fotoğrafı) yastığa bastırabilmeniz mümkün! Bu şahane ürün kadınlar için fazlasıyla öneme sahip olacakken, eşinizin mutluluğu sizin de yüzünüzü güldürecektir. Kadınlar gününde eşinizi şımartmak istiyorsanız, sosyal medya temalı bu şahane yastık tercihinde de bulunabilirsiniz. 

Kadınlar İçin İsme Özel Kupa Bardak

eşe kadınlar günü hediyesi

Her evde mutlaka bulunan nesnelerin örneklerinden birisi olan kupa bardakları, kadınlar gününde daha özel bir hale getiriliyor. Hediyemen’in ince ruhlu hediye türlerinin başında bulunan bu şahane kupa bardağı, eşinize kadınlar gününe özel hediye edebileceğiniz bir üründür. Üzerinde eşinizin ismini barındırıyor olması ürünün kişiye özel olduğunu simgeliyor olurken, aynı zamanda onun kendisini özel hissetmesini sağlıyor.

kadınlar gününe özel hediyeler

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.