sadsad x
asdasd
Bayan Eşe Hediye Fikirleri

Bayan Eşe Hediye Fikirleri

25 Nisan 2018

İnsanlar ekli birbirlerine hediye alarak mutlu ve güler yüzlü kalmalarını sağlamaktadırlar. Geçmişten bu yana gelen gelenek ve göreneklerden en güzelidir diyebiliriz. Daha çok sevdiğimiz ve hep yanımızda olan kişilere hediye almak isteriz. Bunlardan biriside eşimizdir. Kadın eşe hediyeler alarak onların güzel ve mutlu tebessümlerini görmek isteriz. Birçok kişi eşlerinin gönlünü almak içinde bu tarz hediye yöntemlerine gitmektedirler. Fakat her ne kadar hediye almak isteseler de akıllarında bir hediye fikri olmamaktadır. Bu tarz durumlarda ise genellikle araştırma yapmak istemekte ve internet ortamında ‘’Kadın eşe hediye fikirleri’’ şeklinde yazılar yazarak kafalarında bir fikir oluşmasını sağlamaktadırlar. Kadın eşlere alınabilecek hediyeler oldukça fazladır. Fakat hiç kimse eşine sıradan ve anlamsız bir hediye almak istemez. Bu nedenle ona özel olarak anlamlı hediyeler tercih edilmelidir. Bu yazımızda biricik karınıza alabileceğiniz anlamlı hediye fikirleri vereceğiz. Dolayısıyla karıma ne hediye alabilirim sorunuza Hediyemen.com'un güzel hediye önerileri içerisinden harika seçimler yapabileceksiniz. İnsanlar sevdikleri için her şeyin en iyisini ve güzelini almak isterler. Bu hediyeler içinde geçerli bir durumdur. Herkeste olan hediyeler yerine kimsede olmayan özel ve anlamlı hediyeler tercih ederler. Bu şekilde onlara verdikleri değeri ve sevgiyi belli ederler.

1. Sonsuz Aşkımız 3D LED Gece Lambası

bayan eşe hediye

Eşinize aşkınızı göstermenin oldukça fazla yolu vardır. Bunlardan biriside onlara sevgi içerikli hediyeler vermenizdir. Aşkınızı en güzel biçimde ifade etmeye yarayan bu hediye, birçok kişi tarafından oldukça beğenilmektedir. Şık görüntüsü ve kullanışlı olması ile oldukça beğenilen ürünler arasına girmeye hak kazanmıştır. Ayrıca bu güzel hediyeye bazı özel eklemeler yapılabilmektedir. Eşiniz ile kendi isminizi ve evlilik tarihinizi LED lambaya ekletebiliyorsunuz. Kadın eşe hediye fikirleri arasında yer alan en gösterişli hediyelerden birisi budur.

2. İstiridye İçinden Çıkan Gümüş İnci Kolye

eşime ne hediye alabilirim

Papatyalar her zaman güzellikleri ve saflıkları ile bilinmektedir. Bir insana verildiğinde ona karşı saf ve temiz duygularının olduğu anlamını belirtir. Eşiniz için kolye içerisine kurutulmuş olarak yerleştirilen gerçek papatya hediye edebilirsiniz. Masumiyetinizi ve ona olan saf sevginizi bu güzel hediye ile taçlandırabilirsiniz. 

eşe alınabilecek hediye

Bu muhteşem kolyeyi eşiniz sürekli boynunda taşımak isteyecektir. Kimsede olmayan tarzda bir hediye olduğundan kendisini de özel hissetmesi gayet doğaldır. Böyle bir hediyeyi eşinize vermek için özel günleri beklemenize hiç gerek yoktur. Sıradan günlerde eşinize bu özel hediyelerden verebilirsiniz.

3. Kişiye Özel Fotoğraflı Termos Bardak

kadın eşe hediye

Kişiye özel olarak üretilen fotoğraflı termos bardaklar oldukça güzel tasarlanmaktadır. Bu bardaktan eşiniz için oldukça güzel bir hediye yaptırabilirsiniz. Termoslar içlerine dökülen sıvıların sıcaklık derecelerini belli bir süre korumaktadır. Bu nedenle uzun yolcuklarda ofislerde ve saha işlerinde oldukça işe yaramakta ve hatta gerekli bir ürün olmaktadır. Bu termos bardakları kişiye özel bir şekilde hazırlatarak eşinize hediye edebilir ve onu oldukça sevindirebilirsiniz.

4. Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

karıma ne hediye alabilirim

Eşinize hediye alırken tereddütte kalabilirsiniz. Eşiniz için alabileceğiniz oldukça fazla hediye vardır. Fakat anlamlı ve güzel hediyeler azdır. Eşiniz için doğum gününde veya özel günlerinizde oldukça güzel hediyeler alabilirsiniz. Bu hediyeler kişisel hediyeler olursa, eşiniz daha çok sevecektir. Kadın eş için alınabilecek hediyeler arasında ‘’Kişiye özel doğum günü kartları’’ oldukça anlamlı ve güzel bir fikir olmaktadır.

eşime ne hediye alabilirim

Eşiniz için bu şekilde güzel ve anlamlı hediyeyi alabilirsiniz. Yüzündeki gülümseme uzun zaman geçmeyecektir. Doğum günü kartlarında, belirttiğiniz tarihte meydana gelen önemli ve özel olaylar yazmaktadır. Hediyeyi almadan önce eşinizin doğum tarihini belirtmeniz yeterlidir. Eşinizin doğduğu tarihe göre birbirinden özel kartlar hazırlanmakta ve size gönderilmektedir. Oldukça özel olan bu hediyeyi, başka birisinde görebilmeniz zordur.

5. Yıldönümümüz Kutlu Olsun Aşkım Yastık

karıya alınabilecek hediye

Karıma hediye arıyorum diyenlere veya Kadın eşe hediye önerileri isteyenlere yıldönümü hediyeleri de sitemizde bulunmaktadır. Aynı evde yaşamaya başladığınız günün tarihi evli insanlar için oldukça önemli ve özeldir. Evli kişiler senede bir kere bu özel günlerini kutlamaktadırlar. Bu nedenle özel ve güzel olmasını isterler. Yıldönümlerinde eşler birbirlerine hediye almaktadırlar. Alınacak hediyelerin ise bu güne özel ve anlamlı olması daha hoş olmaktadır.

eşime hediye

Yıldönümünde alınabilecek en güzel hediyelerden birisi bu olmaktadır. Yastık üzerine 5 adet seçtiğiniz resmi bastırabiliyorsunuz. Ayrıca yastık üzerine yazılacak mesajı da siz seçiyorsunuz. İsminiz ve yıl dönümü tarihini de belirterek oldukça anlamlı ve kişiye özel bir hediye yaptırmış oluyorsunuz. Bu şekilde düşünülmüş hediyeler kadın eşler tarafından beğenilmektedir. Kadınlar romantik hediyelere bayılmaktadır.


6. Sevgiliye Özel Hayatımın Anlamısın Hediye Sepeti

kadın eşe hediye fikirleri

Sevgiliye özel olarak ister doğum gününde ister sıradan günde bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Her hediyenin anlamı vardır. Doğum gününe özel hediyeler ile yıl dönümüne özel hediyeler arasında farklılıklar olmalıdır. Birde bu şekilde her türlü özel güne ve sıradan günlere uyum sağlayabilecek tarzda hediyeler bulunmaktadır. Sevgilinizi bir anda mutlu etmek ve onun gülümsemesini görmek istiyorsanız bu güzel ve romantik hediyeyi tercih edebilirsiniz. Bu özel ve romantik hediye sepeti içerisinde 365 adet aşk sözü bulunmaktadır. Bu sözlere herhangi bir müdahalede bulunamıyorsunuz. Bunun yanında bir adet özel şişe içerisinde not bulunmaktadır. Buradaki notu siz belirliyorsunuz. Ayrıca kalpli yastık ve iki adet kalp şeklinde çikolata bulunmaktadır. Kırmızı renk kalpli kutu içerisinde yer alan bu anlamlı hediyeden eşiniz oldukça hoşlanacaktır. Bir kadının bu şekilde bir hediyeden hoşlanmaması için hiçbir neden yoktur.

7. Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar

yıldönümünde eşime hediye ne alabilirim

Çikolatalardan her kadının hoşlandığını biliyoruz. Marketten rastgele bir çikolata alıp vermeniz bile onları oldukça mutlu etmektedir. Kadın eşe hediye fikirlerinin en güzeli bu desek yalan söylemiş olmayız. Mükemmel bir kalpli kutu içerisinde yer alan çikolatalar, görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Bu özel hediyenin en güzel yanı ise çikolata üzerine isim, resim ve mesaj yazdırabiliyorsunuz. Bu şekilde kişiye özel olarak çikolata yapılmaktadır. Ayrıca eşiniz bu hediyeyi aldığından kendini oldukça değerli ve düşünülmüş hissedecektir. Bu şekilde anlamlı hediye alan kişi sayısı oldukça azdır. Hatta çikolataları böyle güzel bir düşünce ile hediye etmek, oldukça romantik ve ince bir erkeğin yapabileceği iştir.

8. Sevgililere Özel Ahşap Aşk Defteri

karıma hediye

Sevgiliniz ve eşleriniz için oldukça güzel düşünülmüş bu hediyeyi verebilirsiniz. Ahşap aşk defteri oldukça güzel bir tasarıma sahiptir. Ahşaptan kapağı bulunmakta olup kapakları romantik figürler ile süslenmiştir. Buda bu güzel defteri oldukça romantik bir deftere dönüştürmektedir. Bu şekilde güzel bir defteri hediye etmeden önce eşiniz için birkaç sayfa romantik şeyler yazmanız oldukça güzel olacaktır. Bu şekilde eşinize hediye ederek kalan kısmını eşiniz ile beraber doldurabilirsiniz.

eşime hediye ne alabilirim

Verilebilecek en anlamlı ve güzel hediyelerden birisidir. Eşiniz ile bu deftere güzel anılarınızı ve yazmak istediklerinizi yazarak güzel bir anı defteri edinmiş olursunuz. Kadın eş için hediye fikirleri oldukça fazla olsa da bu hediyeler arasında anlamlı ve eşinize uygun olanları bir hayli az olabilir. Eşinizin karakterine ve ilgi duyduğu alanlara göre hediye seçimlerini yaparsanız çok daha iyi olacaktır. Ya da her kadının sevebileceği tarzda ince düşünülmüş ve anlamlı hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz.

bayana yıldönümü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.