sadsad x
asdasd
Eşe Güzel Sözler

Eşe Güzel Sözler

21 Mayıs 2020

Eşe güzel sözler özel anlarda unutulmaz dakikalar geçirmek için kullanırız. Kadınlar gününde, sevgililer gününde, yıl dönümlerinde ve doğum günleri gibi özel anları kutlamak için sözler ararız. Bu özel anlarda da eşlerimiz ile romantik anlar yaşamak isteriz. Bu romantik anların ise aşk dolu sözler içermesi isteriz. Çoğu zaman duygularımızı kâğıt kaleme aktaramayız ve söz sayfalarında bulmaya çalışırız. Geçmişten günümüze kadar eşlerimize ve sevdiklerimize aşkımızı ve sevgimizi yazarak kelimeler ile söylemekteyiz. Çünkü kalbi kazanmanın en güzel yolları arasında bir iki cümlelik romantik sözler yatmaktadır.

Eş demek, hayatın size sunduğu armağan demektir. Beraber hayatınızı geçireceğiniz, aileniz olan kişidir. Çocuklarınızın anne veya babası sizlerin ise hayat eşlerinizdir. Aşkınızın en büyük başrolü olan bu kişiler hayatınızın vazgeçilmezleri arasında daima yerini korumaktadır. Eşiniz sizler için özel günlerde sizleri şımartmak ve aşkınızı ilk gün ki gibi yaşamak istemektedirler. Eşler hayatı beraber paylaştığımız, geceleri yastığa başımızı beraber koyduğumuz, geçim sıkıntılarına beraber göğüs gerdiğimiz insanlardır. Onların gönüllerini hoş etmek, yüzlerindeki gülümsemenin sebebi olmak isteriz. Güzel sözlerimiz ve güzel mesajlarımızla kalplerinin ritimlerini değiştirerek onları aşklarının başladıkları ilk güne döndürmeye çalışırız. Sizler ile geçirdikleri her anı, en güzel hatıralarını ve yüzünüzün her bir zerresini akıllarına getirmelerini isteriz. Bunun için ise bu özel günlerde alınan hediyelerin yanına güzel notlar yazmaya çalışmaktayız. Ama maalesef ki her özel günde olduğu gibi gönlümüzdekini kelimelere aktaracak güzel söz arayışına girmekteyiz.

Aşk çoğu zaman maddiyata bakmamaktadır.Lüks arabalarla lüks hediyeler ile ilgilenmemektedir. Gönülden kâğıda düşen birkaç cümle ile ilgilenmektedir. Gözlerindeki ilk gün ki aşk ile ilgilenmektedir. Sabah kahvaltılarında söylenen birkaç güzel söz ile eşinizle aranızdaki bağı daha çok güçlendirebilirsiniz. Kahvaltıda söylediğiniz bu güzel sözler ile hem eşinizin hem de kendinizin gününüzün pozitif geçmesini sağlamaktasınız. Söylenecek sözlerin yanında onlara hazırlayacağınız eşe özlü söz ise çoğu zaman kalıcı uzun vadeli mutluluklar yaşatmaktadır. Eşleriniz uyandıklarında baş uçlarında buldukları notlar ile günlerinize aşk dolu başlamasına sebep olabilirsiniz. Ve bu sürprizleri yaparken yazabileceğiniz sözleri yazının devamında bulabilirsiniz.

Eşiniz ile geçireceğiniz bu günlerde eşe not ile aşkınızı yeniden tazeleyecek ve gelecekte gülümseyerek hatırlayacağınız bu günlerde aşkınızı tazeleyeceksiniz.   Alınan hediyelerden de önemli olan şeyler ise sözlerdir.  Eşleriniz için söyleyeceğiniz sözler ve yazılan notlar onlar için hediyelerinizden daha önemlidir. Eşinize olan aşkınızı başka yollar ile de sunabilirsiniz. Çıkaracağınız güzel bir fotoğrafa yazacağınız eşe not ile de aşkınızı doyasıya eşlerinize ifade etmenize olanak sağlayabilirsiniz. Eşe söz önerileri derlediğimiz aşağıdaki sözler ile eşinize duyduğunuz sevginin en güzel kelimelere dökülmüş halini seçebilirsiniz. Dikkatli ve titizlik ile hazırladığımız bu sözler ile en romantik anlarınızda sizlere yardımcı olmaktayız. Aşkınızı en güzel ifade edecek olan söze bakmaya haydi başlayalım.

Eşe Söylenebilecek Güzel Sözler

Biricik eşim, benim en yakın hayat arkadaşım! Seni çok seviyorum.

Çouklarımın annesi! tanıdığım en güzel kadın! Kalbi sevgi ile dolup taşan merhametli eşim. Seni daima seveceğim.

Hayat denen dikenli yolda sen her zaman bana en büyük destekçi oldun. Seninle bir ömrü birlikte geçirecek olmam bana en büyük güç! Seni her zaman sevdim ve her zaman seveceğim. 

eşe güzel sözler

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Biricik eşim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

Sen benim gözlerime ışık kalbime heyecan oldun sen benim son nefesime kadar çok seveceğim canım eşim oldun.

Aşkım; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim için de bir yıldız seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

eşe güzel sözler

Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzları alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bir tanem seni senden istiyorum.

Canım eşim sen benim her şeyimsin, seni çok seviyorum...

Eşler bir makasın iki tarafı gibi olmalı. Araya giren herkesi, tüm olumsuzlukları kesip atabilmeli ve yine yeniden her zaman bir olabilmeli. Biz de aramıza olumsuzlukları almayalım bir tanem. Seni çok seviyorum.

Senden sonra hayatımda sevebileceğim tek kız, ikimizin kızı olacak.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin? Canım eşim . Seni çooook seviyorum.

eşe güzel sözler

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır. O da akıp giden zaman. Seninle hayatımız da bir yolumuz da ama zaman bizi ayırırsa diye korkuyorum. Sensiz bir ömür dilemedim ben hiç. Çok şükür ki nasip oldu, dualarım kabul oldu. Seni çok seviyorum karıcığım.

Hayatımın anlamı, bundan sonraki seveceğim kız, ikimizin kızı olacak.

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir. . Canım eşim seni çok seviyorum

eşe güzel sözler

İçim o kadar senle doldu ki. İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Varlığın huzur veriyor, gülüşün zaten anlatılmaz. Seni severek şükür ettiğim kaçıncı günüm bugün. Çok şükür varlığına, seni veren Rabbime...

Hamilesin ve bebeğimizi taşıyorsun. Seni bu yüzden bir değil, iki defa seviyorum değerli eşim benim...

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

eşe güzel sözler

Benim her şeylerden çok sevdiğim.Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım. Canım aşkım,birtanem,balım …

Eşler denizin sahile vuran dalgaları gibi olmalıdır. Tüm olumsuzlukları sıra sıra gelen dalgalar gibi yok etmelidirler.

Yıldönümü Hediyesi Fotoğraflı Romantik Tablo

Seni severek şükür ettiğim kaçıncı günüm bugün. Çok şükür varlığına, seni veren Rabbime...

Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin kadar ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim kadar.

eşe güzel sözler

Benim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.

Hani gözler var ya sözleri anlatır, Hani sözler var ya gözleri ağlatır, Hani anlar var ya değeri geç anlaşılır, Bir de aşk var ya seni bana anlatır…

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Benim en güvenli limanın sensin her fırtınada her alaborada en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.

eşe güzel sözler

Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik veriyor. Son nefesimde sen derken Yanimda oIur musun?

Her gencin en büyük hayalidir hem iyi, hem güzel birisiyle evlenmek. Benim hayalimde ise sadece beni çok seven dünya tatlısı eşim vardı. Seni çok seviyorum canım aşkım.

Sana güzel sözler yazmak istedim ama kelimeler yetersiz kaldı. Ne yazdıysam sana olan aşkımı bir türlü anlatamadı. Seni çok çokkkkkk seviyorum Gözbebeğim. Eşi benzeri olmayan eşim.

Adın yüzüme üflenen bir dua gibi sevgili eşim, çok şükür bugünde deliler gibi aşığım sana...

eşe güzel sözler

Evimin huzuru, gönlümün nuru, canım eşim. Seni çok seviyorum.

Sana bir şey itiraf edeyim mi? Seninle olan evliliğim süresince, bir defa pişman oldum. O da seninle evlenmekte, niye bu kadar geç kaldım diye. İyi ki varsın hayatımın anlamı.

Ellerin dikenli olsa bile tutmak isteyecek kadar seviyorum seni.

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum.

eşe güzel sözler

Seni ne kadar sevdiğimi tahmin değil, belki tahammül edemezsin. Canım eşim.

Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek ışık gözlerim olsun. Sen benim karanlık dünyamı gökkuşağına çeviren tek şeysin. Bu yüzden seni sevmeyi çok seviyorum aşkım.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

eşe güzel sözler

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Eş seçmek kitap seçmeye benzer. İyi tasarlanmış bir kapak ve cilt ilginizi çekebilir ama içeriği sağlam olmadıkça sonunu getirmek zordur. Birtanesin biricik eşim!

eşe güzel sözler

Sen aşkın en güzel çiçeğe konmuş halisin. Seni seviyorum gülüm.canım,eşim….

Senin olmadığın bir dünyayı istemiyorum. Ben gözlerimi seninle açmak, seninle kapatmak istiyorum. En güzel sözlerimi senin için söyleyeyim, senin kollarında son nefesimi vereyim. Senin gözlerine bakarak sonsuz olayım. Canım karıcığım, sensizliği yaşamayı Allah nasip etmesin bana.

Başımın tacı Allah gözüne yaş değdirmesin. Seni çok seviyorum canım eşim…

eşe güzel sözler

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır; geçip giden zaman.

En güzel nimetim, şükür sebebim. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın. Varlığına şükürler olsun...

Güneşin doğduğu da bir gerçek, battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek ek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

eşe güzel sözler

Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Herşeyimsin sevgili eşim. İsterse yollarında dikenler olsun, ayaklarım kanasa da vazgeçmem sana gelmekten.

Soy adını taşımaktan mutluluk ve onur duyuyorum aşkım…İyi ki senin eşinim…

eşe güzel sözler

Bir eşi olmalı insanın, bakarken içinin titrediği. Gözlerinde kaybolup, kendini bulduğu ve aşkın sıcaklığı ile kavrulup, yaşamanın keyfine vardığı. Sen benim biricik eşim, iyi ki varsın.

Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden başlamasaydı.

Hadi gel tut ellerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Eşe alınabilecek hediye

Hasret, özlenen sen olunca, sevmek sevilen sen olunca, seven sen olunca anlamını buluyor…

Benim en güvenli limanın sensin. Her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.

eşe güzel sözler

Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra. Ben bu bedeni neyleyim. Aşk da Sen, hasret te Sen, Ben de Sen. Mevlana

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Canım eşimmmm

eşe güzel sözler

Sen aklıma geldiğinde yüreğim sıcacık oluyor bir tanem, işte bu yüzden seni çok seviyorum.

Söyle sevdiğim sen şiir seviyorsan senin için şair olayım, sayfalarca seni sevdiğimi yazayım.

Eşler bir makasın iki tarafı gibi olmalı. Araya giren bütün olumsuzlukları kesebilmelidir. İyi ki varsın kıymetli eşim. Bakışlarınla cenneti yaşatıyorsun bana insanın ölesi geliyor.

Her gün filiz veren bir sevda benimkisi ve sen büyütüyorsun aşkınla beni. Sonraları anlarsın seni ne kadar sevdiğimi. Geç olur, güç olur ve için acır. En önemlisi de ben senden çoktan gitmiş olurum. Bu dünyada birbirimizin kıymetini bilmek dileğiyle…

eşe güzel sözler

Mutlu bir aile hayatı, dünyada kavuşulmuş cennetten başka bir şey değildir.

Ben seninle sevmeyi öğrendim biricik eşim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum, yeni vardım farkına. Seviyorum seni, unutma bunu da.

Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin. . Canım eşim seni çok seviyorum.

eşe güzel sözler

Sen bu hayatın bana verdiğin en güzel hediyesin canım eşim. Seni her an çok seviyorum. Keşke seninle henüz tanışmamış olsaydım, seni ilk gördüğüm günü yeniden ve defalarca yaşamayı ne çok isterdim.

Yâ Rabb! 'Beni' Eşime karşı, Eşimi 'bana' her iki cihanda da mahcup etme. Temiz kadınlar temiz erkeklere ayetinde söz ettiğin kullarından eyle bizi.

Canım, en kıymetlim, huzurum, bal böceğim, ama en önemlisi eşimsin… İşte bu kelimenin yerini başka hiçbir sözcükle dolduramam. Tıpkı yokluğunu dünya üzerindeki başka hiçbir şey ile dolduramayacağım gibi…

eşe güzel sözler

Canım eşim sen benim için ne büyük bir lütufsun, iyi ki seni tanımışım ve iyi seninle evlenmişim.

Sen benim ellerimi açıp gökyüzüne gönderdiğim duamın, yeryüzündeki en güzel cevabısın.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır. Sadece seninim aşkım ve eşin olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum.

eşe güzel sözler

Sen benim bu hayatta başıma gelecek en güzel şeysin. Canım eşim seni çok seviyorum...

Mevsimler değişir, yıllar geçer gider ama ben seni nasıl sevdiysem hep öyle kalacağım bitanem.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı sende gördüm aşkım.

Güzeller güzeli eşim! Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil, Şafak sökerken ettiğim duamsın.

eşe güzel sözler

Sen benim en kıymetlimsin en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin, Sen benim çok sevdiğim canım eşimsin. İyi ki benimsin. İyi ki seninle evlenmişim.

Damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum.

Seviyorum derken kalbim titriyor. Yanında her şey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor biricik eşim.

eşe güzel sözler

Eğer o zaman çıkmasaymışsın karşıma, ömür boyu seni arayarak geçirirmişim ömrümü. İyi ki geldin ve beni bu azaptan kurtardın biricik eşim… Ömür boyu yanında uyumak isteyeceğim kadınım… Seni çok seviyorum bir tanem.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.

Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.

eşe güzel sözler

Öyle güzeldin ki; bir gün anladım yüzündeki güzelliğin kalbinden geldiğini. Öyle güzeldin ki; anladım seni güzel gören benim gözlerimdi. Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.

Ötesi, berisi yok seni çok seviyorum ve ölene kadarda çok seveceğim. Canım aşkım. Canım eşim…

Sen geleceğimizin mutluluğu, mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın biricik eşim.

eşe güzel sözler

Zaman; bekleyenler için çok yavaş, korkanlar için çok hızlı, yas tutanlar için çok uzun, sevinenler için çok kısadır ama sevenler için sonsuzluktur.

Sanma ki senden uzaktayım, ben senden ne kadar uzağa gidebilirim ki, ben seni düşünmeden ne kadar yaşayabilirim ki. Seni sevmek kadar seni özlemekte çok güzel Canım eşim. Bu günler geçecek ve biz yine birarada aşkla olacağız.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

eşe güzel sözler

Seni görünce gözlerim kamaşıyor, güzelliğin beni tekrar büyülüyor. İstiyorum ki ellerimizi ayıran tek şey aşkımızın meyvesi olsun. Canım, biricik aşkım.

Ben seninle evlendiğim günden beri hep mutlu oldum. Bir defa pişman oldum, o da seninle evlenmek için bu kadar geç kaldığım için. İyi ki varsın canım sevdiğim. Binlerce şükür bizi kavuşturana, buluşturana…

eşe güzel hediyeler

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen! Seni çok seviyorum canım eşim…

Benim dünyamda sadece tek bir kadına yer olur sanmıştım ama kızımı gördükten sonra iki kadın için de seve seve yer açabileceğimi anladım. Seni çok seviyorum canım karıcığım…

eşe güzel sözler

Sen yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın. Sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın. Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler aşkım.

Seni düşünür seni özlerim sevgilerin özlemlerin derinliğinde.

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel. Yanıma gel ki; sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. İyi ki hayatımdasın bir tanem.

eşe güzel sözler

Şu hayatta söylemekten asla bıkmayacağım tek biz söz var. O da seni seviyorum biricik hayat arkadaşım! Seni sevdiğim her bir güne şükürler olsun sevgili... Seçtiğim hayat sevdiğim insansın sen. Seni hata yaptığında bırakacak kadar değil, baştan aşağı hata olduğun zamanlarda bile vazgeçemeyecek kadar çok seviyorum...

Biliyorum sevap ama benden başka kimse bakmasın yüzüne, seninle tek giden ben olmalıyım cennete…

Seni sevmek yaşamak gibi, seni sevmek nefes almak gibi, seninle olmak dünyanın en güzel yerinde yaşamak gibi. Seni çok seviyorum.

Sen önce gözüme girdin, sonra kalbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin.

eşe güzel sözler

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse, sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.

Allah’ıma ne kadar şükretsem azdır bana senin gibi bir eş nasip ettiği için.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım!

eşe güzel sözler

Dünyadaki en güzel şey kocasını seven kadının hissettikleridir. Ben Dünya’nın en mutlu kadınıyım…

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice zamanları beraber geçirmek dileğiyle.

İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel karım seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın…

Hayatımın en güzel kadını, çocuğumun annesi… Çocuğumuz güzelliğini senden almış benim bir tanem, ikinize de bakmaya kıyamıyorum. Sen benim canımsın…

eşe güzel sözler

İsmim aynı isim ama sen söyleyince dudaklarından damlayan bal gibi oluyor. Bin şükür olsun seni yüreğime yar eden rabbime ey sevgili Eşim...

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdam, umudum ve sevdamsın.

Sen benim eksik kalanımsın. Sen benim en güzel yanımsın, sen benim son nefesime kadar, seveceğim hayat arkadaşımsın.

Kişiye Özel Mandallı Fotoğraflı Ağaç

Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter. Seni çok seviyorum canım eşim…

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

Benim sözlerim tükenmez bir kalem gibi, seni seviyorum dedikçe artıyor içindeki mürekkebi. Seni çok seviyorum, birtanesin sen.

Bizimkisi bir aşk hikâyesi değil, bir aşk destanıdır. En güzel şeysin. En güzel şeysin. Canım eşim.

eşe güzel sözler

Sen bana kilometrelerce uzak olsan da, sol yanım kadar yakınsın. Ömrüme ömür, yüreğime can katansın.

Sevgi en güzel güllerin yaprakları arasında saklanırmış ve o gül sevdiğine uzaktan aşkla bakarmış. Aynı benim seni sevdiğim ve sana baktığım gibi Bitanem. İlk gün ki gibi seni seviyorum birtanem…

Sevgi rüzgâr ile dağılan tohumların, düştüğü yerde açtığı çiçektir. Öyle kıymetli, öyle tesadüfi ve öyle kadere bağlı… Beni ise senin yanına savurdu bu ani rüzgâr. Seni çıkardı karşıma da güzelleşti dünyam.

eşe güzel sözler

Kişi sevdiğini Allah’a emanet ederse onu bir daha görmeden ölmezmiş. Öyleyse Allah’a emanet ol sevdiğim.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

Biricik biricik eşim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü. Seviyorum seni.

Seni gördüğüm zaman hayatın tüm stresini sıkıntısını unutuyorum. İçime bir huzur, mutluluk doluyor. Seni çok özledim Aşkım.

Sen benim oldun ya, dünyalar kimin olursa olsun umurumda değil seni çok seviyorum evimin neşesi.

eşe güzel sözler

Seni sadece sen olduğun için seviyorum… Sayabileceğim onlarca sebebin arasında en güçlüsü; çünkü seni seviyorum…

Selvi boylu sevdiğim, seni gören selvinin boyu kısalır, su içtiğin pınarların suyu kurur, böyle bir güzelin aşkı benim kalbimde beni yakıp durur.

Gel birbirimize hayat olalım. Ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.

Ecele sözlü ölüme nikahlıyız, tesadüften doğduk yaşamak zorundayız, değil midir hepimizin sonu bir avuç toprak, korkumuz ölümden değil dostlar tarafından unutulmak.

eşe güzel sözler

Ben seni tanımdan önce bana kim senin gibi baktı bilmiyorum ama ben seni tanıdıktan kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

Sen benim yanımda olduktan sonra acılarım mutluluk, mevsim kış ise bahar oluyor. Seninle birlikte bir ömrü tüketmek ne güzel. Seni seviyorum canım eşim.

Sen benim her şeyim olana kadar, anladım ki benim hiçbir şeyim yokmuş. Seni tanıyınca, eşim olunca hayatımdaki tüm hüzün bulutları kaybolup gitti. Mutluluk rüzgarları estirdin benim dünyama.

eşe güzel sözler

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak. Birlikte yaşlanmak dileğiyle aşkım…

Sabır kalmadı içimde, dertler yaş oldu gözümde, bu hasretlik denizinde boğulmadan gel, sensiz isyan ettim her an dünyam kahır dünyam zindan olmadan gel! Sevgili eşim. O kadar özeldim ki seni…

Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta… Bense sana inat seni sevmekteyim ey yar.

Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla...

eşe güzel sözler

Hayırlı bir eş Allah (c.c.)''ın kuluna özel bir ikramıdır. Hayırsız eş ise dünyanın en ağır imtihanıdır.

Öyle saraylar hanlar veremem belki sana, ama benim kalbim sıcak bir yuvadır sana. Seni çok seviyorum kalbimin sahibi.

Yedi ayrı iklimden, yedi ayrı çeşit arı getirseler ve yedi farklı arı yedi ayrı çiçekten yedi farklı bal yapsa, yine senin kadar tatlı olamaz. Dünyanın en güzel çiçeği, en güzel duygusu, en güzel manzarasısın sen bana. Hayatımın anlamı, iyi ki varsın!

eşe güzel sözler

Ben senin sadece güzel günlerinde yanında değilim kötü gününde de yanındayım biricik eşim, seni değişmem hiçbir şeye unutma biricik eşim.

Bana bazen soruyorlar aşk nedir diye, işte diyorum aşk dediğiniz şey bizim yaşadığımız hayat. Seven ben sevilen canım eşim diyorum.

Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana.

Yedi ayrı iklimden, yedi çeşit arı getirseler, yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz. Canım benim. Sevgili karıcığım…

eşe güzel sözler

Ki ben bu dünya üzerinde bu kadar, böylesine yalnızca seni sevdim. Canım aşkım. Biricik eşim.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.canım eşim.

Yüzümü güldüren Varlığına binlerce kez şükürler olsun...

Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun.

Senin tarafından sevilmek sadece mutluluk değil aynı zamanda muhteşem bir hediyedir.İyi ki hayatımdasın aşkım…

eşe güzel sözler

Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana biricik eşim, seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim.

Sen benim türkülerimsin, yazılmamış şiirlerim gibi, sen beni şarkılarımsın melodisi duyulmamış gibi, sen benim ilahımsın kalbimin tek sahibi…

Mutlu olmak için gereken üç şey yapacak bir iş, sevecek bir eş ve gerçekleştirilecek bir düştür.

Tüm dünyam sensin bir tanem, sen yokken birisi ışıkları söndürmüş gibi karanlık sanki her yer. Seninle bu dünyanın tadı çıkıyor, yanından ayrıldığım anda çiçeklerini solduruyor sanki…

eşe güzel sözler

Senin tarafından sevilmek sadece mutluluk değil aynı zamanda muhteşem bir hediyedir. Varlığın huzur veriyor, gülüşün zaten anlatılmaz.

İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kalbimde.

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Gel birbirimize hayat olalım. Sen senin canına can, damarına kan, ben hayatına anlam olmak için varım.Bırakalım dargınlığı, artık bir olalım.

Bu gözler seni gördü, başkasını görmez artık. Bu yürek senle güldü, başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi, başkasını sevmez artık. Bu ömür senle biter, başkası olmaz artık. Canım eşim, birlikte nice mutlu yıllar devirmek dileğiyle. Herzaman seninleyim…

Hayatımın anlamı; bundan sonraki seveceğim kız,ikimizin kızı olacak.

eşe romantik sürprizler

Bu gözler seni gördü, başkasını göremez artık. Bu yürek seninle güldü başkasıyla gülemez artık. Bu gönül seni sevdi, başkasını sevemez artık. Bu ömür seninle biter, başkası olamaz artık. Bir tanem, hayat arkadaşım, can yoldaşım. İyi ki girdin hayatıma, seni çok seviyorum…

Sen bana bir eş, bir hayat arkadaşı oldun. Sen benim hayatıma anlam katanım oldun. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

Sen Allah’a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik biricik eşimsin.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum. Şükür seni bana verene…

evlilik yıldönümü hediyesi 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.