sadsad x
asdasd
Evde Kolay Anahtarlık Yapımı

Evde Kolay Anahtarlık Yapımı

13 Haziran 2017

Bu yazımız da sizlere El Yapımı Deri Püsküllü Anahtarlık hakkında bilgiler sunacağız. Gerekli mazemelerden, yapım aşamalarına kadar bu yolculukta bizlere eşlik etmenizi istiyoruz. Karşınızda ki kişiyi çok mutlu edeceğinden de hiç şüphemiz bulunmuyor. Bu ürünün el yapımı olması, değerine değer katan ayrı özelliklerinden. Ayrıca anahtarlıkların gün içerisinde elimizde en çok gezdirdiğimiz nesnelerden birisi olduğunu biliyor musunuz? Önemli bir konuma sahip anahtarlık ile ilgili şanslı kişiyi mutlu etmeniz mümkün! Gün içerisinde büyük öneme sahip anahtarlık hediyelerin, mutlu etme oranları da son derece yüksek! Anahtarlığı her eline aldığında, sizin onu ne kadar mutlu ettiğini hatırlayacak. Yaptığınız uğraşı, onu ne kadar sevdiğinizi tekrar tekrar anımsayacak. Kim olursa olsun bu güzel ürünü yapabilirsiniz. Anneniz, Babanız, Kız arkadaşınız, Eşiniz veya Can dostunuz! Hiç farketmez. Yapımı az maaliyetli ve oldukça basit. O zaman hemen bu harika el yapımı hediye anahtarlığın nasıl da kolay yapılacağının detayları ile sizlerle paylaşalım!

el yapımı anahtarlık

Ürünü hazırlamamızın ardından sonuç yukarıda ki görsel gibi olacaktır. Ne kadar güzel ve renkli değil mi? Hediye edeceğiniz kişi erkek ise püsküllerin renklerini siyah olarak kullanabilirsiniz.

EL YAPIMI DERİ PÜSKÜLLÜ ANAHTARLIK İÇİN MALZEMELER


• Bu yazıdaki ölçümlere göre saçaklı deri parçalar
• Bir parça deri (1x10 cm kesilmiş)
• Deriyi yapıştırmak için tutkal
• Istakozlu kilit tokası
• Zımba

EL YAPIMI DERÜ PÜSKÜLLÜ ANAHTARLIK YAPILIŞI

el yapımı püsküllü anahtarlık

1. Istakozlu kilit tokası ile uygun boyutlarda kesilmiş saçaklı deriyi birbirine geçiriniz.

2. Tutkal kullanarak sabitlemesini sağlayabilirsiniz. Veya saçaklı deriyi zımbalayınız.

3. Bu nokta da tekrar tutkal uygulamalısınız! Tutkal uygulayarak deriyi sarın.Küçük saçaklı parçası ile beraber bunu tekrarlayın.

4. Püskülün görselde ki gibi üst kısmına tutkal uygulayarak bu işleme son verebilirsiniz. Görsel de ki gibi ürün haline getirdiğiniz de işlem tamamdır!

el emeği ile anahtarlık yapımı

Güzel, rengarenk, püsküllü deri anahtarlıklar ile karşınızda ki insanı çok ama çok mutlu edeceksiniz. Sonuçta emeğiniz fazlasıyla ortada. Ve o şanslı kişi bunun farkında olacak. Birkaç deneme de başarısız olsanız bile asla usanmayın. Oldukça pratik ve etkili bir el yapımı hediyesi!

el yapımı anahtarlık

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.