sadsad x
asdasd
Evlilik Kutlama Mesajları

Evlilik Kutlama Mesajları

02 Haziran 2020

Evliliğin ister 1.günü olsun, ister 40. Yılı olsun… Her evlilik özel bir an barındırır. Bir aile kurmak ve artık yeni siz olmak her insan evladının yaşaması gereken en özel duygulardan biridir diye düşünüyoruz. Düğününüzün olduğu ve belki de hayatınızın en özel günü olan evlilik yıl dönümleri kutlandıkça değer kazanan ve anlam bulan günlerdendir. Özellikle en yakın arkadaşınıza düğününden önce veya sonra göndereceğiniz evlilik kutlama sözleri dostunuzla aranızda ki bağı çok daha kuvvetlendirecektir. Evlilik tebrik mesajları eşinizi çok mutlu edecek ufak gibi görünen ama oldukça önemli bir ayrıntıdır. Böylesine özel günleri unutmamak sizleri onlara ulaştıracak bir köprü görevini üstlenecektir. Dolayısı ile sevdiklerimizi özellikle böylesine özel günlerde asla unutmayalım ve onurlandıralım.

Arkadaşa Düğün Tebrik Mesajları

Arkadaşların evlenmeden önce birbirlerine gönderdikleri düğün tebrikleri heyecanlı anlardan biridir. Birkaç gün öncesinden hatta belki de bir ay öncesinden ona ne alacağınızı düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Hediyenizin yanı sıra bir de en duygusal evlilik tebrik mesajı ile kutlamanızı daha duygusal bir hale getirmek isteyebilirsiniz. Anlamlı evlilik kutlama mesajları bazen ona vermek istediğiniz bir mesaj, bazen de ona ulaştırmak istediğiniz en güzel teşekkür olacaktır.

Sevdiklerinize Evlilik Tebrik Mesajları

Eğer sevdiklerinizin bu özel gününde yanlarında bulunamadıysanız onları evlilik tebrik mesajları ile mutlu etmeye ne dersiniz? Sizden ansızın gidecek bir tebrik mesajı onları ne kadar da mutlu edecektir bir düşüncenize. Birini tebrik etmek ve mutluluk dilemek bizim örf ve adetlerimizin önceliğidir. Dolayısı ile bizler de sizler için en güzel evlilik kutlama mesajları yayınlayarak kolayca seçim yapmanızı sağlamak istedik.

Komik Evlilik Kutlama Mesajları

Özellikle gençler arasında çok yaygın olan mesajlaşma artık yerini esprili paylaşımlara bırakıyor. Komik evlilik kutlama mesajları da en çok talep görenlerden biri oluyor. Okuduklarında gülecekleri ve eğlenecekleri birçok resimli ya da sözlü mesaj bulabilirsiniz. Hatta karikatürlü evlilik kutlama mesajları ile çıtayı çok daha yükseğe çıkarabilirsiniz. Onlar samimiyetinizi en derinlerinde hissedecek ve gönderdiğiniz o harika komik evlilik tebrik mesajları ile de eğlenmelerine devam edeceklerdir. Komik kutlama yapmak özellikle yeni evlenen çiftler için hoş bir seçim olabilir. Amaç karşı tarafı kutlamak ve onların yüzünde bir tebessüm oluşturmaktır. Bu sebeple en güzel nikah tebrik mesajlarından birini göndermeniz yetecektir.

En güzel evlilik kutlama mesajları

Gerek yeni evlenenlere evlilik tebrik mesajı, gerekse en yakın arkadaşınıza evlendiğinde göndereceğiniz evlilik kutlama mesajları bakıyor olabilirsiniz. En yakın arkadaşınıza, iş arkadaşınıza, aile büyüğünüze… Kısaca herkese uyum sağlayacak en anlamlı evlilik tebrik mesajları ile onları şaşırtabilirsiniz. Böylesine özel anlarda hatırlanmak çiftlere en iyi gelen duygu paylaşımlarından biridir. Bir başkasının özel bir gününü kutlamanız onları ne kadar önemsediğinizi ve düşündüğünüzü gösterir. Dolayısı ile ister resimli evlilik kutlama mesajları, ister sözlü kısa kutlama mesajları yani beğendiğiniz herhangi bir görsel ya da sözü onlara dilediğiniz şekilde ulaştırarak mutluluklarına katkı sağlayabilirsiniz. Sizler için en yeni kutlama mesajlarını bir araya topladık ve paylaşmak istedik. Sevmekte bile zorlanacağınız kadar en güzel tebrik mesajları yer alıyor. Hemen işte bu dediğiniz mesajı kopyalayın ve çiftlere dilerseniz vereceğiniz hediyenizin yanına iliştirin.

Dini evlilik tebrik mesajları

Evlilik bizim en önemli en değerli müesseslerimizden biridir. Sevdiklerinize dini evlilik tebrik mesajları ilde hem güzel mesajlar verebilir hem de onları kutlayabilirsiniz. Ufacık bir hatırlatma ya da ufacık bir duygu aktarımı bile çiftlerin hoşuna gidecektir. Dini evlilik tebrik mesajları sayesinde hoş ve etkileyici sözleri ulaştırabilirsiniz. Elbette tüm bunların yanında biz ufak bir evlilik kutlama hediyesi de ulaştırmanızı öneririz. Sizden onlara gidecek ufak bir hediye harika bir kutlama olacaktır.

Anlamlı Evlilik Kutlama Mesajları

Evlilik, hayat yolunda yeni bir dünyanın ilk adımıdır. Bu yenidünyanızda mutluluğunuz daim olsun, sevginiz eksilmeden bir ömür boyu sürsün.

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

evlilik kutlama mesajları

Dünyayı seninle tanıdım. Seninle koştum, seninle oynadım. Kan bağım olmasa da benim kardeşim olduğunu unutma. Girdiğin bu yolda sana mutluluklar diliyorum.

Nefes almanın en kolay yolu o nefesi başkasıyla paylaşmaktır kardeşim. Sen nefesinin ortağını buldun. Evliliğin, dünyada cennet olsun.

Hayatının kararını verdiğin kutsal bir adım atıyorsun. Attığın her adımda arkandayım kardeşim. Evliliğin en güzel halini yaşamanı dileğiyle…

evlilik kutlama mesajları

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Hayat acısıyla, tatlısıyla, mutluluk ve hüzünle doludur. Önemli olan her anda hep birlikte, hep güçlü ve hep birbirine bağlı olmaktır. Aşkınız ve sevginiz her an sizinle olsun, ellerinizi hiçbir güç ayıramasın. Evlilik sadece bir imza değildir, önemli olan kalbe atılan aşk imzasıdır. Her gün çok ama çok mutlu olmanız dileğimle, sizi gönülden tebrik ediyorum.

evlilik kutlama mesajları

Birbirinize sıkıca sarılarak geçireceğiniz en özel ve güzel anlarınızın olması dileğiyle, her zaman mutlu olun.

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler, eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

evlilik kutlama mesajları

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

Bir yastıkta kocamanız ve boy boy çocuklarınızın mürüvvetlerini görmeniz dilekleriyle bir ömür mutluluklar dilerim size. Saygılar ve sevgilerle güzel günlere.

Hayatta diğer yarını bulmak, Hele 2 milyar kişi içinden, çok zor. Zoru başardın kardeşim. Tebrik ederim. Evliliğin cennet olsun.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Evliliğinizi tebrik eder boI çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. AIIah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

evlilik kutlama mesajları

Arkadaşım, saygıda kusur etmeyeceğin, sevgide eksik görmeyeceğin bir evliliğin olsun. Her katlanarak mutluluğun artsın. Evliliğin daim olsun.

Hayatınız boyunca önünüze çıkan tüm zorlukları, güçlükleri sevginizle aşmanız dileklerimle. Bir ömür boyu canı gönülden mutluluklar içinde yaşamanızı diliyorum.

Her günü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar.

evlilik kutlama mesajları

Sevgili arkadaşım, anlaşılan artık birlikte geçirdiğimiz günler biraz kısıtlanacak. Çünkü sen eşinle yan yana olacaksın. Bu durum her ne kadar biraz beni üzmüş olsa da hayatının mutluluğunu bulduğun için senin adına büyük bir sevinç duyuyorum. Her zaman mutlu günlerin, bir önceki günden daha fazla olsun.

Sana, eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Kıymetli dostum, sen benim için nasıl değerliysen, seni mutlu eden de öyle değerlidir. En güzel günleri birlikte yaşayacağınız, en güzel çiçekleri el ele koklayacağınız, en renkli bahçelerde birlikte yürüyeceğiniz bir ömür diliyorum. Mutluluklar dostum…

Yıllar aynı kalmayacak kardeşim. Zaman geçecek ve yaşlanacaksın. Takma diş kullanmaya başladığında dahi yanında kalacak birini buldun, bu yüzden şanslısın. Mezarlarınızın yan yana yapılmasını isteyecek kadar çok sevin birbirinizi. Evliliğin herkese örnek olsun can dostum.

evlilik kutlama mesajları

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

İyi günde ve kötü günde bir arada olmak diyerek önemli bir karara imza attınız. Mutluluğunuzun, sevginizin hiçbir zaman bitmemesi dileğiyle, yaşamınızın en önemli imzasını tebrik ediyorum.

evlilik kutlama mesajları

Attığınız imza ile artık bir aile oldunuz. Bu demektir ki artık tek başına hareket etmek yerine birlikte hareket edeceksiniz. Ancak evliliğin en güzel tarafı zaten birlikte hareket etmektir. Mutluluğunuzun daha da artmasını temenni ederek, bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığım için üzüntülerimi belirtir, bugün gibi hep mutlu olmanızı temenni ederim.

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun.

evlilik kutlama mesajları

Her anınız hiç bitmeyecekmiş gibi yaşanması dileği ile bu özel gününüzü kutluyor ve mutluluklar diliyorum.

Elleriniz birbirinizden hiçbir zaman ayrılmasın, elleriniz istemeden ayrı olsa bile kalbiniz her zaman aynı anda atsın. Birbirinizi her zaman neşeyle ve anlayışla sevin.

Hayatın zorlukları karşısında birlikte dayanacağınız biri ile birlikte olmanın huzurunu yaşa hep. Arkadaşım, evliliğini tebrik ederim. Dilerim zorluklar ellerinize değmeden geçer.

evlilik kutlama mesajları

Yaşamlarınızı ortak hale getirdiğiniz bu özel günde bir arada yaşamanın ne demek olduğunu çok iyi bilmeniz gerektiğini düşünüyorum. Her zaman bir arada olmaktan çok önemli olan aynı yöne bakabilmektir evlilikte asıl önemi olan.

Birbirimizin saçlarını ördüğümüz günlerden birbirimizin duvağını taşıdığımız günlere… Sıcak gülümsemeni daha da ısıtacak kişiyi bulduğun için çok mutluyum. Ömrün boyunca en güzel gülüşler senin olsun. Mutluluklar dilerim.

Artık gönül rahatlığıyla yalnız bırakabilirim seni. Nasıl olsa bilirim yalnız kalmayacaksın. Evliliğin bereketli, hayırlı olsun. Eşin her an mutluluk nedenin olsun kardeşim.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle… Mutluluklar!

Kıymetli dostum, çocukluğumuzu geçirdiğimiz son yer, senin nikâh salonun. Artık çocukluk yok. Büyük bir yetişkin olarak sana dünyada cenneti yaşatacak bir evlilik diliyorum.

evlilik kutlama mesajları

Artık bir elmanın yarısı oldunuz. Mutluluk, sevinç, üzüntü, hastalık ne zaman sizinle olsa el ele vererek böylesi zorlu zamanların üstesinden gelebileceksiniz. Yaşam boyu birbirinize sevginizi kaybetmezseniz her türlü zorluğundan üstesinden gelebilirsiniz. Tebrikler.

Her anını dolu dolu bir mutlulukla, her saniyeni aşkla geçirmeni diliyorum. Dünyanın en güzel evliliği senin olsun. Girdiğin bu yolda eşinle bir ömür mutluluklar…

evlilik kutlama mesajları

İyi bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu sakın unutma: Birincisi doğru insanı bulmak, ikincisi doğru insan olmak. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Zorluklar yaşansa da sarılıp yürüyeceğiniz, fırtınalarda kol kola her rüzgârı aşacağınız bir evliliğiniz olsun. Canım dostum, evliliğini en içten dileklerimle tebrik ediyorum.

Her adımında senin ritmine ayak uyduracak, her saniyende seninle aynı nefesi soluyacak, her kararında hakkını verip arkanda duracak bir evlilik diliyorum. Mutluluğun daim olsun canım arkadaşım.

evlilik kutlama mesajları

Arkadaşım; Girdiğin bu yolda kıymet verdiğin insanla yürümenin keyfini yaşaman dileğiyle. Mutluluklar…

Kardeşten öte, canımı en iyi bilenim. Bir karar alıp girdiğin bu yolda sana mutluluklar diliyorum. Şen şakrak sabahlara uyanacağın, en güzel sesleri duyacağın, en tatlı gülüşlerinle güleceğin bir evlilik diliyorum.

Sonsuza kadar nefesin olacak kişiyle ömür boyu yürüyeceğin bu yolda mutluluklar diliyorum. Umarım girdiğin bu yolda ömür boyu çiçek bahçelerindeymişçesine huzurla yürürsün.

evlilik kutlama mesajları

Her gününüz böyle olsun. Eviniz neşe ile dolsun. Mutluluğunuz daim olsun. Sizleri tebrik eder, bir ömür mutluluklar dilerim.

Evlilik denilen bu hayırlı kurumun altına mutluluk ve sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Yaşamın zorlukları karşısında birbirinize sarılarak yürüyeceğiniz, her an birbirinizi sevmeye devam edeceğiniz bir evliliğiniz olsun. Sonsuz saygı ve sınırsız sevgi ile yürüteceğiniz evliliğinizde mutluluklar diliyorum.

evlilik kutlama mesajları

Evlenmen demek, bundan sonraki her adımını atarken düşünmen gereken bir insanın varlığı demek. Şimdi seni bırakırken içim rahat. Artık sana göz kulak olacak, seni düşünecek biri var yanında. Tuttuğun eli hiç bırakma can dostum.

Kıymetli arkadaşım, sesindeki huzurun, kalbindeki mutluluğun, ruhundaki neşenin evliliğine sirayet etmesiyle, cennet gibi bir ömür geçirmeni diliyorum. Umarım mutluluğun her saniye katlanarak artar. Neşeyle…

Sen düştüğünde benim canım yanardı. Sen ağlarken ben üzülürdüm. Sen gülünce dünyalar benim olurdu canım kardeşim. Şimdi hayatının aşkını buldun ve ben dünyanın mutlu insanıyım. Evliliğin hep aynı huzurla sürsün kıymetlim.

evlilik kutlama mesajları

Allah mutluluğunuzu her iki cihanda da daim kılsın. Evliliğinizi kutlar bir ömür mutluluklar dilerim.

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Her sabah uyandığında göreceğin yüze minnettar kalacağın bir evliliğin olsun arkadaşım. Bir ömür mutluluklar dilerim.

evlilik tebrik sözleri

Bir ömür boyu evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Allah sizleri önce birbirinizden sonra da bizlerden ayırmasın. Evliliğinizi en kalbi duygularla kutlarım.

Dostum, eşinle girdiğin bu yolda emin adımlarla yürüyeceğin, sarsılsan da yıkılmayacağın, birbirinizden aldığınız güçle yoluna her daim devam edeceğin bir yaşam diliyorum. Evliliğini en içten dileklerinle kutlarım.

Evlilik bir güneş gibidir aslında, bakmasını bilene. Birbirinize aşkla, sevgiyle ve sadakatle baktığınız sürece karanlık hep sizden uzakta kalacaktır. Yüreği aşk ve sevgiyle dolu olan bu iki güzel insanın bu özel gününü gönülden tebrik ederim. Evliliğiniz kutlu olsun. Huzur yakanızı hiç bırakmasın.

evlilik tebrik sözleri

Sevgi her zaman sizi başkalarına karşı koruyacaktır. Sevgiyle birlikte tüm olumsuz ve kötü zamanlar geride kalacak. Önemli olan hiçbir zaman birbirinize karşı verdiğiniz değeri ve sevgiyi kaybetmemeniz. Değerinizi her zaman korumak için birbirinize bakmayı hiçbir zaman ihmal etmeyin.

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle…

Hayatın ritminde durup dinlenebileceğin insanı bulmak ne güzel. Nefesleriniz ritim tutsun birbirine. Sözleriniz türkü olsun üzerinizde. Evliliğiniz hayırlı olsun arkadaşım.

Eşinin saçlarına hep papatyalar tak kardeşim. Eşinin gönlünü kırma. Her sabah bir neşeli günaydına uyandır, her akşam her şey güzel olacakla uyut. Eşinin gönlünde hep saltanat senin olsun kardeşim. Evliliğini tebrik ederim.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Kenetlenen elleriniz hiç ayrılmasın, birbirinize hep bağlı kalın. Mutluluklar diliyorum.

evlilik tebrik sözleri

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Sadece kendinizi mutlu etmekle kalmadınız, düğününüz ile birlikte pek çok insan da bir araya gelerek mutluluk duydu. Evlilik her zaman mutluluktur, mutluluğunuz sonsuza kadar sürsün.

Ömrü çiçek bahçesine çevirecek bahçıvanı bulmak mutluluk verir. Ömrün çiçek bahçesine dönsün arkadaşım. Evliliğini tebrik ederim.

Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim…

Her gününüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol çocuklu yaşamanız dileğimle. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Gözleriniz hep birbirini arasın. Mutluluklar…

Yaşam boyu birlikte olmaya karar verdiğiniz için sizi kutlar, böylesi özel bir günde yanınızda olamadığımdan ötürü üzüntülerimi ifade ederim.

evlilik tebrik sözleri

İki kişi başladığınız bu yolu; büyük imtihanlarla bitirmeyi başardınız. Sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Evliliğiniz hiç bozulmasın ve yıllar sonra bile birbirinize aşkla yaklaşın inşallah.

Nikâhınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Yaşamın eşinle birlikte her zaman sevgi dolu ve mutlu olsun. Birbirinizi kırmayın, birbirinize değer vermeyi ihmal etmeyin ve her zaman anlayışlı olmaya özen gösterin. Gerisi kolayca gelecektir zaten.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz bu yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim...

evlilik tebrik sözleri

Gönül ortaklığınız daim olsun. Mutluluk yoldaşınız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle. Saygılarımla...

Canım kardeşim, canımdan öte can yoldaşım. Şimdi sen evlenirken içimi kaplayan hüznü saklıyorum. Sen mutlu olacaksan bu hüzün bile güzel bana. Ömrün eşinle dünyanın en güzel yaşamı olsun. Evliliğin ömürlük olsun.

Sevgili dostum, arkadaşım. Hayatında büyük bir karar aldın ve bugün evleniyorsun. Aldığın bu kararın her daim sana mutluluk getirmesini diler evliliğinizi tebrik ederim.

Beni dışarıda oynamaya çağırırken sesinde bulduğum neşeyi kaybetme. İlkbaharın ilk çiçeği açtığında gözündeki heyecanı yitirme. Eşini bulduğunu söylediğinde sözündeki kararlılıktan vazgeçme. Cennet gibi bir evlilik diliyorum can dostum.

Birlik ve beraberliğinizin bir ömür boyu sürmesi dileklerimle. Saygılar ve sevgiler.

En yakın arkadaşın olarak içinden geçenleri bilmenin gururunu yaşıyorum. Şimdi evlendiğin kişiye ne kadar âşıksan, on yıllar sonra da aynı aşkla bakacaksın ona. Allah aşkınıza zeval vermesin. Evliliğini tebrik ederim canım arkadaşım.

evlilik tebrik sözleri

Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz… Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle...

O kadar mutlusunuz ki, mutluluk bile kıskansın bir ömür mutluluğunuzu. Mutluluklar Dilerim.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum. Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar.

Sağlık, mutluluk ve huzur yanı başınızdan hiç ayrılmasın, ömür boyu mutlu kalın. Evlilik size uğur getirsin diyorum ve birlikteliğinizi evlilikle taçlandırdığınız için siz değerli dostlarımı tebrik ediyorum.

Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dilerim.

evlilik tebrik sözleri

Mutlu günlerinizin hep bir öncekinden daha da fazla olmasını diler, aile saadetine kavuştuğunuz bu mutlu günlerin bir ömür sürmesini dilerim.

Girdiğin yol, uzun ve meşakkatli olabilir. Ama evlilik, dünyada cenneti yaşamanın tek yoludur. Evliliğini tebrik ederim arkadaşım.

Seninle ilk gittiğimiz piknikte saçlarına papatya takmıştım. Şimdi o papatyayı hayatının aşkı takacak. Tüm evliliğin papatya kadar güzel geçsin kardeşlerin en güzeli…

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarım her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu olursunuz.

evlilik tebrik sözleri

Rabbim hayatınız boyunca mutluluğunuzu daim etsin. Hızır yoldaşınız olsun. Bir ömür boyu mutluluk sizinle olsun. Saygılar, sevgiler ile mutlu günlere yürümeniz dileğiyle...

Her gününüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Ömür boyu mutluluklar.

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz… Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın!

Artık bir aile oldunuz ve bunu çoktan hak etmiştiniz. Size ve ailelerinize kucak dolusu sevgiler. Tebrik ediyorum.

evlilik tebrik sözleri

Her sabah neşeli kahvaltılara uyanacağın, her gün merakla aranacağın, her gece koşarak evine döneceğin bir evlilik diliyorum kardeşim. Adımını attığın her bahçede güller yetişsin. Evliliğin bereketli olsun.

Her saniye seninle aynı nefesi soluyacak kişiyi bulmak büyük marifet! Evliliğin ömürlük olsun arkadaşım.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.