sadsad x
asdasd
Yıldönümü Kutlama Mesajları

Yıldönümü Kutlama Mesajları

21 Nisan 2018

İnsanlar sevdikleri ile beraber odlukları gün için özel kutlamalar yapmaktadır. Bu günde sevgililer genellikle birbirlerini ne kadar sevdiklerini ve birbirlerini buldukları için ne kadar şanslı olduklarını birbirlerine hatırlatırlar. Sadece sevgililer yıl dönümü kutlamamaktadır. Aynı zamanda evli olan kişiler içinde yıl dönümleri çok daha önemli ve güzel geçmelidir. Evliliğin ve sevgili olan dönemler için bu özel günlerin hatırlanması ve kutlanması oldukça önemlidir. Yıl dönümlerinde özellikle güzel kutlamaların yanında sevgililer için özel ve romantik sözlerle sürprizlerde yapılmaktadır. Bu sözleri birçok kişi önemsemese de sevgililer bu tarz inceliklere fazlası ile önem vermektedir. Sevdikleri kişiden iki çiftte özel romantik söz duymak onları dünyanın en mutlu insanı yapabilmektedir.

ilginizi çekebilir » Erkek Sevgiliye Hediye

Yıl dönümünde sevgililer için oldukça fazla kutlama sözleri bulunmaktadır. Bazı kişiler bu sözleri söylemekten çekinebilir veya hiç böyle şeyler ile arası olmayabilir. Bu gibi durumlarda en güzel yıldönümü kutlama mesajları araştırılmaya başlanır ve fikir edinilir. Klasik ve sıradan birçok yıldönümü kutlama sözleri bulunmaktadır. Ne olursa olsun bilindik yani herkesin kullandığı bu tarz romantik sözlerden uzak durmak en mantıklı davranış olacaktır. İnsanlar karşısındaki kişiden özel, anlamlı ve kendilerine özgü sözler duymak istemektedirler. Bu nedenle sevgiliniz veya eşiniz için onlara özel ve duyulmadık sözleri kendiniz hazırlamalısınız. Bu konuda endişe etmeye hiç gerek yoktur. Elinize bir kalem ve kâğıt alarak yıl dönümü kutlamasından birkaç gün önceden düşünmeye başlayabilirsiniz. Aklınıza gelen sözleri ve onunla ilgili sevdiklerinizi yazarak başlayabilirsiniz. Bu şekilde aklınızda bir fikir yok ise fikir edinebilir ve daha iyi bir şekilde hangi sözü kullanacağınıza karar verebilirsiniz. Ayrıca yıldönümü kutlama sözlerini birleştirerek sevgiliniz veya eşiniz için oldukça güzel bir mektup hazırlayabilirsiniz. Bu mektup içerisinde sevdiğiniz kişinin özelliklerini, bunca zaman yaşadığınız özel anları ve onu ne kadar sevdiğinizi belirtecek hoş cümleler kullanabilirsiniz. Bu tarz bir mektup hazırlamak yıl dönümü için çok daha anlamlı olacaktır. Aslında güzel bir söz yerine uzun bir mektup yazmak çok daha kolaydır. Yeter ki nereden ve nasıl başlayacağınızı bilin. Güzel şeyler ve sevdiğiniz kişiyi düşünerek bunu yapmanız oldukça basittir. Daha önce bu tarz mektup veya güzel sözler yazmamış olabilirsiniz. Fakat ilk cümlelere başlayınca gerisi oldukça kolay bir şekilde gelmektedir. Yeter ki sevdiğiniz kişi hakkında birçok bilgiye sahip olun.

Onunla ve sevdiği şeylerle ilgili olan anlara değinerek, onu çok mutlu edecek bir mektup yazılabilir. En güzel yıldönümü kutlama sözleri ile birlikte onun için bir hikâye dahi yazılabilir. 30-40 sayfalık bir deftere yazılmış uzun uzun yazılar belki de ona verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alabilir. Ayrıca eşiniz veya sevgiliniz için hazırlanmış odluğunuz bu özel defter içerisine resimlerde eklenebilir. Resimler ve altına bunlar ile alakalı kısa yıldönümü kutlama sözleri yazılabilir. Duygu yüklü bir yazıya dönüşecektir böylelikle. Hatta bu sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak bile verilebilir. Fakat güzel bir hediyenin yanında bu defterinde verilmesi çok daha mantıklı bir davranış olacaktır. Eşinizi veya sevgilinizi böyle bir hediye ile mutlu etmek çok basittir. Kadınlar özellikle bu tarz düşünceli ve romantik davranışlara karşı çok ilgilidir. En güzel yıl dönümü kutlama sözlerini direk sevdiğiniz kişiye söylemek yerine bir mektup veya defter yazmayı tercih etmelisiniz. Bu şekilde yüzüne söylerken karıştırmamış olur ve daha önceden çok daha güzel ve anlamlı sözler ile yazılar hazırlamış olursunuz. Bunun için kendinize biraz zaman ayırmanız gereklidir.

Yıldönümüne Özel Kısa ve Uzun Kutlama Mesajları

* Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yillar geçirmek dileği ile.
* Sanma ki gözlerim sana bakmaktan usanacak, ölümü yaşasam da aşık ruhum hep seninle olacak, atmayı bırakırsa kalbim senden önce bu yaşama, söyleyeceğim son söz ‘iyi ki benimdin’ olacak. Nice aylara, senelere, sonsuz ömürlere Aşkım.
* Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni her zaman ilk günkü gibi aynı heyecanla seveceğim.
* Seni tanıdığım gün başlamıştı her şey. Engellenemez bir şeydi bu. Sanki kalbim senin gelmeni bekliyor gibiydi. Bugün de aynı hisleri yaşıyorum. Her gün yeniden gel bana, her sene olacağı gibi.

yıldönümü kutlama mesajları

* Ben sana, sen bana aitsin. Hayatım bir gün bitse de senin aşkın hiç bitmeyecek, iki kişilik dünyamızda senin güneşin hiç sönmeyecek. Yıldönümümüz kutlu olsun hayat ışığım.
* Sen bana koşarken ben de sana doğru koşmuştum. Bu hayat için birbirimize koşmaktan hiç yorulmadık. Yorulmayacağız da. Nice yıldönümlerimiz olsun Aşkım.
* Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun benim canım sevgilim.
* Seni sevmekten başka bir şey bilmem ben. Seni gökyüzünün aydınlığı kadar severim. Bulutlar dökünce yağmuru toprağa, toprakta açan çiçekler kadar seni severim. En güzel çiçeğim benim, yıldönümümüz kutlu olsun.
* Hayatta zorluklarla karşılaşabiliriz ama bu zorlukların üstünden gelmemizi sağlayacak olan aşkımızıdır. Aşkımızı büyütelim ki, her şeye bir çözüm olalım. Belki ölümsüzlüğün bile çaresini buluruz, belli mi olur. Sevdiğim kadın, yıldönümümüz kutlu olsun.

yıldönümü kutlama sözleri

* Beni ben yapan senin varligin canim! Hayatımda oldugun için sonsuz teşekkürler. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni her zaman ilk günkü gibi aynı heyecanla seveceğim.
* Bir daha asla umutsuzluğa kapilmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır halegetiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nica yıllarımız olsun.

yıldönümü kutlama hediyesi

* Senin tek bir gülüşün alır götürür beni uzak cennetlere. Hep orada yaşamak isterim aslında seninle. Aylar öncesinde nasıl güldüysen bana öyle, Hayatımızın kalanında hep gülelim birlikte.
* Seni sevmenin verdiği gücü içimde taşıyorum. Senin sevgin beni anlamlı kılıyor. Dünyanın en güzel gözlerine sonsuza kadar bakmak istiyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun benim canım sevgilim.
* Sana çok daha yakının, kalbinin her atışında ben varım. İçine işlemenin verdiği sevinç beni hayata bağlıyor. Yıllarımız hiç bitmesin Aşkım.

yıldönümü kutlama sözleri

* Sonsuz bir ışık oldun dünyama. Aydınlattın beni aşkınla, fikirlerinle ve varlığınla. Beni ben yapan sen oldun biricik Aşkım. Sana her şeyimi borçlu hissediyorum. Bir ömür seninle olmak istiyorum. Yıldönümümüz kutlu ve mutlu olsun.
* Canıma can katan insan; sebebim de sensin sonucum da sen. Her zaman yanımda olmanı isterim, bugün nasıl kenetlenmişse ellerimiz birbirine, bir ömür boyu kilitli kalalım birbirimize. Yıldönümümüz geldi bak yine, her ay gibi hatırlanacak ölesiye.
* Bana sarıldığın zamanlar sanki yeniden doğuyorum senin aşkından. Senin aşkın beni canlı tutuyor biricik Aşkım. Hep canlı kalalım yıllarımız boyunca.
* Birbirimize hala hayranlıkla bakabiliyoruz. Çocuklarımıza böyle bakalım isterim. Nice sonsuz senelere seninle birlikte biricik Aşkım.
* Seni sevmekle geçecek olan Hayatım, aşkınla sar sarmala biricik Aşkım. Ben sadece seninim, dün olduğu gibi bugün de sana aitim. İlk yılımızı doldurmayı başardık, hiç bitmeyecek senelere yürüyelim.

güzel yıldönümü sözleri

* Senin her an aklımda olmanı seviyorum en çok da! Okuduğum bütün şiirlerde, işitmekte olduğum her kuş sesinde, kokusunu alabildiğim her çiçekte, kısacası bütün alemde senin izlerin var biricik Aşkım. İyi ki beraberiz, nice yeni yıllarımız olsun, sonsuz olsun.
* Paylaştıkça çoğalacak sevgimiz, dün olduğu gibi yarın da. Hiç solmasın gülen gözlerimiz, biz sevgimizi paylaştıkça. Yıldönümümüzü kutlarım, nice beraber zamanlarımıza.
* Geride bıraktığımız onca senede her zaman yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz minnet borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
* Seninle birlikte var olmanın verdiği mutluluğu sonsuza kadar yaşamak istiyorum. Nice sonsuzluklara biricik Aşkım.
* Seni ilk gördüğüm zamanı unutmayarak, her gün aynı heyecanla seninleyim. Hayatım boyunca da o gözlerle sana bakmaya devam edeceğim. Seni seviyorum, yıldönümümüz mutlu olsun.

yıldönümü mesajları

* O büyük gün daha dün gibi, başima gelen en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
* Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle. Ellerimiz hiç ayrılmasın.
* Bugün yıldönümümüz ve ben seni ilk gördüğüm güne geri dönüyorum. Saçlarını rüzgarda savuruşunu, göz göze geldiğimiz o sonsuzluğu, utangaçlıktan kızaran yanaklarını, seni her şeyinle ilk günkü gibi hatırlıyorum. İyi ki benimlesin ilk günüm, son günüm, Hayatım.

yıldönümü kutlama hediyesi

* Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun birtanem.
* Zor durumlara düştüğümde hep seni aklıma getirirdim. Bu zorlukları yenebilmemin tek sebebi senin bana verdiğin enerjiydi biricik Aşkım. Senin sayende tutundum bu yaşama. Senin sayende dünyadaki en huzurlu insanım ayrıca. Nice yıldönümlerimiz olsun.
* İlk günkü gibi gülüyorsa gözlerinin içi, hissedebiliyorsan kalbinde atmaya devam eden diğer kalbi, yetiştirebiliyorsan ellerine ellerini, sen aşkların en güzelisin. İlk yılımız kutlu olsun benim canım sevgilim.

sevgiliye yıldönümü mesajı

* Yıldızları taç yaparım saçlarına her gece, senden uzak olsam da gelirim rüyalarına sessizce, zaman çabuk geçiyor diye sakın üzülme, seni hissettiğim her an sonsuzluktur bu da böyle biline. Yıldönümümüz bugün gibi hep mutlu geçsin.
* Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım biricik Aşkım.
* Bütün güllere senin adını verdim belki senin kadar güzel kokarlar diye. Bütün ağaçlara senin adını verdim belki senin kadar güzel görünür diye. Bütün hayatıma anlamını verdim belki yaşamım hiç bitmez diye. Seni çok seviyorum hayatım. Yıldönümümüz kutlu olsun.
* Her gün daha çok seviyorum seni. Her gün daha çok bağlanıyorum sana. Bütün bir ömrü uğruna feda etmekten çekinmiyorum. Seninle bir bütün oluyorum. Nice yıldönümlerimiz olsun Aşkım.
* Elinden tutup nereye gittigini umursamadan yürüyecek birisi olmaliydi, ben bu yolculuga seninle çikmayi sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim.

sevgiliye yıldönümü mesajı

* Hep sol yanımda ol, kalbimin merkezinde ol. Zaman geçtikçe eskimesin sevgimiz, çoğalalım gelecek günlere. Bugün olduğu gibi her yıldönümünde bunu hatırlamaya devam edeceğim.
* Bak işte bir yıl daha takvim yaprağından düşüverdi. Mutlu ve huzurlu bir yılı daha geride bırakıyoruz, gelecek aylar mevsimleri, mevsimler seneleri kovalayacak. Yeter ki mutlu olmaya devam edelim biricik Aşkım.
* Yazılan en güzel şiir olarak kalbimde yankı bulur senin ismin. En güzel şiirim, en güzel şairim sensin benim. Hiç bitmeyecek sonsuz bir zaman istiyorum sadece.
* Kelebek kadar Hayatımız olsa ne fark eder ki? Benim için seninle tanıştığım gün en mutlu günümdü. Huzur içinde olduğum o günü her gün yaşıyorum seninle. Bir yıl daha geldi geçiyor bile, kelebeğim benim en güzel Hayatımle.

yıldönümü kutlama hediyesi

* Yine gelsem bu dünyaya, yine seni alırdım bu yüreğe. Sensizliği hiç düşünmediğim gibi, sensiz ne yaparım onu da bilmiyorum. Beni senden mahrum bırakma, hep yanımda ol. Senelerce beraber yaşlanalım istiyorum. Bu senemiz gibi.
* O kadar işlemişsin ki kalbiğme, senin sevgin her zaman bu yürekte. Yıllarımız beraber geçsin. Zorlukları beraber aşalım. Beraber ağlayalım, beraber gülelim. Yıldönümlerimizi beraber geçirelim.

sevgiliye güzel yıldönümü mesajı

* Bütün dünya buz tutsa dahi benim kalbim alev alev ısıtacaktır her yeri. Sana olan aşkımın sınırı olması imkansız! Sınırsızca seviyorum seni biricik Aşkım. Nice beraber yıllara.
* Kalbimi yalnız sana verdim. Yalnız sana ait bütün sevgim. Bir ömür boyunca sonsuz bir birlikteliğe yürüyelim. Yeni aşk yılımız kutlu olsun biriciğim.
* Sana en güzel şarkıyı söylemek isterdim, ancak duyduğum en güzel şarkı senin eşsizliğin. Yıllarımız tükenmesin, hiç bitmesin biricik Aşkım.
* Seninle tanışmadan önceki zamanıma üzülüyorum sadece, keşke daha önce bulabilseydim seni kaderimde. Birlikte geçirdiğimiz her bir saniyeyi koyuyorum kalbime, dakikalar saatlere, saatler günlere, günler aylara, aylar yıllara dönüşsün diye. Nice yıllarımız olsun Aşkım.

sevgiliye anlamlı yıldönümü mesajı

* Dünümde sen yoktun, ben hiç olmamıştım. Bugünümde sen varsın, ben hiç olmadığım kadar var oluyorum. Geleceğimde sen olacaksın, ben Allah’a dua ediyorum bu kuluna şimdiden cenneti verdiği için. Bir yılımız daha geçti, diğerleri de olacaktır cennet.
* Bana geldiğin gün benim bayramım olmuştu. Bayramımız hep şen olsun, hep kutlu olsun biriciğim… Yıldönümümüz kutlu olsun.

yıldönümü kutlama mesajları

* Şu hayatımda verip verebileceğim en doğru karar, sana evet demem oldu. İyi ki o evet çıkmış dudaklarımdan senin kalbine doğru. Seni her şeyden çok seviyorum Aşkım. Mutlu yıllarımız olsun.
* Gözlerimi gözlerinden çektiğim zaman karanlığın içinde buluyorum kendimi. Yaşamak sadece seninle anlam kazanıyor. Sen olduğun için güzel bütün mevsimler. Sen olduğun için güzel bütün seneler. Seninle yaşlanmaya devam etmek istiyorum, Hayatımüz ne kadar yetiyorsa artık. İyi ki benimlesin, iyi hep varsın aşkım. Nice yıldönümlerine.

yıldönümü hediyesi

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.