sadsad x
asdasd
Genç Evlilere Hoş Sevgililer Günü Hediyeleri

Genç Evlilere Hoş Sevgililer Günü Hediyeleri

18 Ocak 2017

Her yılın şubat ayına geldiğimiz de her birimizi sevgililer günü heyecanı sarmaya başlıyor. Elimiz ayağımız birbirine dolaşıyor, hemen sevgilimize veya eşimize ne alabiliriz onu nasıl şaşırtabilir ve mutlu edebiliriz diye düşünmeye başlıyoruz. Hepsinden önce durup bir bakalım bu kutladığımız sevgililer günü nereden geliyor ve biz bunu neden kutluyoruz? Bu günün kutlanmasının tarihçesine baktığımızda çok eskilere dayandığını görürüz. Öyle ki bugünün kökeni Roma Katolik Kilisesinin inanılışına dayanıyor ve Valentine isminde bir din adamına hitaben bu güne bu isim verilip bayram olarak kutlanmalara başlanıyor. Bu sebepten bazı milletler bu günü Aziz Valentine Günü olarak kutluyor. Daha sonradan ise valentine kelimesinin anlamının karşılığı olarak hoşlanılan kişi veya sevgili denmeye başlanıyor.

Genç sevgililer için sevgililer günü

Hepimiz biliriz ki tüm ilişkilerden farklı olarak yeni evli çiftler birbirine çok düşkünlerdir. İki tarafta karşıdakinin mükemmel olduğunu ve her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünürler. Hal böyle olunca da sevgililer günün telaşı genç evlileri daha birçok sarar diğer kimselere göre, en farklı, en güzel hediyeyi seçip eşlerini dünyanın en mutlusu yapmak isterler. Daha şubat gelmeden dahi ne alsam diye düşünmeler telaşlanmalar başlar. İki tarafta birbiri ile daha fazla ilgilenmeye onu daha yakından tanıyıp hediyesini seçmek için adımlar atmaya başlarlar. Bu dönem genelde iki taraf için de çok stresli ve endişe dolu geçer. Eşler günlerinin çoğunu vitrinleri seyretmekle hep daha iyisini aramakla geçirirler ve tam buldum dedikleri anda daha iyisi ile karşılaşıp kafalarını karman çorman etmekle meşgul olurlar. Bizde eşine hediye arayan genç evlileri düşündük ve onlara birkaç tavsiye vermek üzere hazırlandık. Öncelikle hediye arayan kişimize şunu söylemeliyiz ki sakın hediyeyi mağaza mağaza gezip aramaya kalkmasın çünkü bu çok fazla yorucu olacaktır kesinlikle. Hem zamandan hem de kendi enerjinizden fazlaca boş yere harcamış olursunuz. Geçin bilgisayarınızın başına ve karşınızda ki binlerce seçenekten birini sipariş edin. Hem daha orijinal fikirleri yakalama şansınız artacak hem de en uygun fiyatı karşılaştırıp bulabileceksiniz. Şimdi genç evli arkadaşlarımız için internetten veya mağazalardan alabilecekleri öneriler sunacağız.

Kişiye özel fotoğraflı sihirli kupalar

sihirli kupa

Günümüz de bay, bayan fark etmeksizin hepimiz yoğun tempolar eşliğinde tüm gün çalışıyoruz ve bolca enerjiye ihtiyacımız oluyor kahve arayıp geziyoruz. Kimi zaman ise hava değişiminden etkileniyor grip veya soğuk algınlığından sıcak içeceklere sarıyoruz. Yani gün içinde çoğunlukla elimizde kupalarla geziniyoruz. Eşi için böyle sıcak bir sürpriz düşünenler için kupaların üzerine fotoğraf koymak çok romantik bir fikir bunun yanında bir de kupanın sıcak suyuyla beraber suyun seviyesi ile birlikte görünen fotoğrafla eşinizi daha da mutlu edebilir onu şaşırtabilirsiniz. Üstelik hediye olarak bu kişiye özel kupayı seçtiğiniz zaman karşınızda ki eşinizin bayan veya bay olmasının da bir önemi kalmıyor çünkü iki tarafta eminiz ki bu şaşırtıcı hediyeye bayılacaklardır ve onunla bir şeyler içmeyi alışkanlık haline getireceklerdir. Yani bu hediye önerimiz her iki cinsiyetten okurlarımız için faydalı olacak gibi görünüyor.

Küçük tatlı ikili Vosvos arabalar

vosvos araba

Genç evliler dediğimizde aklımıza ilk gelenlerden biri yeni döşemeye başladıkları evleridir herhalde. Evlerinin her köşesine aşklarını anlatan parçalar koymak isterler, bakan herkes onların birbirlerine duydukları aşkı hissetsin yaşasın, bu onlar için büyük bir mutluluk kaynağı olur. Biz de bunları düşündük ve birbirlerine hediye arayan genç çiftlerimiz için böyle bir öneri sunmak istedik. Şöyle düşünürsek eğer; araba erkeklerin en sevdiklerindendir bu araba vosvos olunca da hanımların kalplerini kazanır. Böylece bu hediye de her iki taraf için oldukça eğlenceli ve şaşırtıcı olabilir. Üstelik bu vosvosların birini pembe bir diğerini ise mavi yapıp üzerlerine isim yazdırınca hediye hem daha eğlenceli hem de romantik bir hal almış olur.

Ayıcıktan alınan 100 romantik mesaj

Sevimli Ayıcığın Sana 100 Aşk Mesajı Var

Hemen hemen bütün erkekler bayanların ne kadar duygusal olduğunun ve romantik hediyeler, davranışlar beklediklerinin farkındadırlar. Hatta sadece erkekler değil eminiz ki bayanlar da ne kadar duygusal olduklarının farkındadır. Bayanların duygusallığı bu kadar bariz ortada iken onlara hediye seçerken bunu göz ardı etmek pek de mantıklı bir davranış olmaz. Duygusal bir hediye ile onun gönlünü fethedebilirsiniz. Yani biz buradan bu sıradaki önerimiz ile baylara sesleniyor ve bayanların ne kadar fazla sevildiklerini, ne kadar çok önemsendiklerini bilmek istiyorlar bilseler bile hatırlamak istiyorlar. Bunu hanımlara hissettirmek için de onu ne kadar sevdiğinizi anlattığınız ufak notlar hazırladıktan sonra bunları bir kutuya koyduğunuzu düşünün ve bu kutuyu da ayıcığın kucağına yerleştirin. İşte bu hediye eşinizin gözlerini doldurabilir ve her notu açıp okuduğunda sizin onu ne kadar sevdiğinizi ve bununla birlikte de onun sizi ne kadar sevdiğinizi hatırlayacaktır. Bu hediye ile aşkınızın eskimemesine katkıda bulunmuş bile olabilirsiniz. Aşk notları taşıyan ayıcık hediyesi eşinizin yıllarca saklayacağı ve belki de hiç unutmayacağı orijinal bir hediye olmaya adayıdır.

Kişiye özel portreler

Karakalem Portre Resim

Sevgililer gününde alınan hediyenin güzel ve şaşırtıcı olmasının yanı sıra herkes bilir ki kişiye özel olması da çok önemli bir noktadır. Çünkü her sevgili sevildiği kişi tarafından dünyanın en özel insanı olduğunu bilmek buna inanmak ister, karşısındakinin bunu ona hissettirmesini ister. Bunu ona hissettirmenin en kolay yollarından birisi belki de çoğu kişinin aklına en fazla gelen bile olabilir ona özel portre çizimi yaptırmaktır. Bunu basite kaçmakmış gibi görüyor olabilirsiz fakat onun portresinin yanında portre çizimine sizinle onun arasında olan birkaç muzip olayı ekleyebilir veya onun sadece sizin bilmekte olduğunuz birkaç komik özelliğini vurgulayabilir böylelikle hediyenin özgünlüğünü artırmış olabilirsiniz. Hatta bu çizime eklediğiniz detaylar ile eşinizi ne kadar iyi tanıdığınızı ve onu her yönüyle kabul edip fazlasıyla sevdiğinizi gösterebilirsiniz. Zaten çoğu zaman olay hediye de değildir o hediye üzerinde sizin düşündüklerinizin karşı tarafa ne denli ve nasıl yansıdığıdır. Bu yüzden siz eşinize fazlaca değer veriyorsanız bunu ona gösterememekten korkmayın ve bu sebepten dolayı tedirgin olmayın. Sizin ona verdiğiniz değer eminiz ki kalbi muhabbetle zaten ulaşıyordur ve eşiniz bunun farkındadır.

Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk kulesi

Aşk kulesi

Kadınlar; sevmeye, sevilmeye, aşka, âşık olmaya, şaşırmaya, şaşırtmaya, heyecana ve daha nicesine ezelden vurgunlardır. Hayatları boyunca böyle duyguların peşinden koşarlar, hepsini en tepede zirvede yaşamayı arzularlar. Hal böyle olunca da kendi eşlerinden bu yolda onlara eşlik etmelerini görev edinmelerini beklerler. Ama erkekler yaşamın her alanında bu kadar duygusal ve heyecan arayışı içinde değildirler, onlar çoğu zaman anı geçirmek isteyebilirler. Bu yüzden de bayanlar eşlerinin yanında bazen yalnız hissettiklerini duygusal paylaşımlarının azaldığını söyleyip dert yanarlar. Aslında olay tamamen iki tarafın karakter özelliklerinin farklı olmasından meydana gelebilmektedir. Erkekler eğer bu boşluğu doldurmak isterlerse eşlerine aşk dolu hediyeler alarak bunu yapabilirler. Sadece özel günler de bile olsa bayanlara bu duyguları hissettirmek bunu önemsiyor olmak onlar için çok önemlidir. Bunu uzunca bir süre unutmazlar ve değer verirler. Aldığınız hediyenin ona olan aşkınızı hissettiriyor olması yani sevgililer günü hediyenizi seçerken ona olan aşkınızı düşünmüş olmanız bile onu son derece mutlu eder. Peki, nasıl mı aşk kokan bir hediye seçebilirsiniz? Çok basit, kıpkırmızı renkte kutular ve içine onu ne kadar sevdiğinizi anlattığınız ufak notlar, kimisine çikolatalar, kimisine şekerlemeler artık eşiniz nelerden hoşlanıyorsa… Bir de bu kutuların boylarını aşağıdan yukarı küçülen bir şekilde ayarlarsanız üst üste koyup başlıkta da belirttiğimiz gibi bir aşk kulesi hediye etmiş olabilirsiniz.

Sürprizlerin en yumuşağı en pofuduğu

evlilere sevgililer günü hediyesi

Ne yaparsanız yapın ne kadar ararsanız arayın yine de içinize sinen bir hediye bulamıyorsanız belki de siz bu aşk yastıkları ile karşılaşmayı bekliyorsunuzdur da haberiniz yoktur. Eğer bir erkeğe sevgililer günü hediyesi seçmek ile uğraşıyorsanız her hediye size uymayabilir çünkü genelde bütün hediyeler bayanlara yönelik tasarlanmakta. Fakat bir de bunun yanında eşiniz çok zor beğenen biri ise siz de erkekler için sunulan hediye seçeneklerinden birini onun beğeneceğini düşünmüyorsanız tam bir çıkmazın içindesinizdir demektir. Eğer bu tarz bir zor duruma düşmüş iseniz ve çare bulamıyorsanız dediğimiz gibi bu sevimli yastıklar ile bu sevgililer gününü atlatabilirsiniz. Çünkü bu yastıklar hem çok yumuşak hem de üzerine sizin istediğiniz her türden baskıyı yapabiliyorlar. Siz de bu yastığın üzerine ilişkiniz açısından önemli bir günün tarihini veya o gün içinde sizin bulunduğunuz durumları resmettirebilir veya aranızda özel olan olaylardan birini yansıtabilir veya da onun kimsenin pek bilmediği güzel bir özelliğini bastırabilir, böylelikle onu ne kadar yakından tanıdığınızı bir kez daha ona hatırlatmış olabilirsiniz. Eminiz ki sevgiliniz ne kadar zor beğeniyor olursa da olsun bu yumuşak yastıklara burun kıvıramayacaktır.

Onunla beraber nefes alan bir hediye

eşime sevgililer günü hediyesi

Evet, yanlış duymadınız, birazdan canlı yaşayan hediyeden söz edeceğiz. Bir bayana sunuluna bilecek bu hediye şüphesiz ki kalpleri fethedecek ve ömür boyu saklanacaktır. Çünkü çok özel ve çok farklı bir fikirdir. Ufak camın içine koyulan canlı ufak mı ufak çiçeklerin görünümünün etkileyemeyeceği kadın yoktur herhalde. Üstelik bu ufak mı ufak çiçekler canlı! Bu camın içinde ki çiçekler sadece camın içinde kalmıyor tabi ki aslında onlar birer kolye ucu, yani bu çiçeklerden kolyeler yapılıyor ve bayanlar bu kolyelerini taktıklarında güne eşlerinin onlara aldığı canlı çiçekleri her daim yanlarında taşıdıklarını hissederek devam ediyorlar. Bu duygu erkekler için çok önemsenecek bir his olmayabilir fakat biz eminiz ki bayanlar bu konu da çok hassaslar ve hemen hemen hepsi böyle bir hediye ile karşı karşıya geldiklerinde heyecandan dilleri tutulacak ve çok sevineceklerdir. Bu önerimiz de marjinal bir hediye alan beyefendilere gelebilir böylelikle.

Gecemi aydınlatıyorsun mesajını vermek isteyenlere

eşime sevgililer günü hediyesi

Evet, tekrar bahsetmemiz gerekirse yukarılarda da anlattığımız gibi büyük çoğunluğumuz yoğun tempolarda çalışmaktayız. Hatta öyle durumlar oluyor ki eve iş getiriyoruz ve geceleri de evde çalışmaya başlıyoruz. Bunların hiç biri olmasa biz çalışmasak ve yoğun bir iş temposuna sahip olmasak bile geceleri kitap okumak için masanın başına geçtiğimiz de hepimizin bu iki durum da dâhilinde kullandığımız aletlerden vazgeçilmez olanı masa lambasıdır. Gecemasanın başına oturup bir şeyler ile uğraşmaya başladığımızda ampulden yayılan fazlaca ışık bizi rahatsız eder çoğu zaman. Eşinizin de eğer böyle bir sorun yaşadığını fark ettiyseniz siz de ona romantik bir gece lambası hediye ederek hem onun ihtiyacını gidermiş olup geceleri çektiği sıkıntıyı söküp atarsınız, hem de bu lambaların romantik tasarımı ile eşinizin kalbini tekrardan çalabilirsiniz. Neon ışıklar ile değişik desenler de süsler verilen bu masa lambalarını internetten veya hediye mağazalarından temin edebilir ve bu sevgililer gününde eşinizi hem şaşırtıp hem de mutlu edebilirsiniz kolaylıkla.

İsim yazılı kolyeler

eşime sevgililer günü hediyesi

Adını dağlara yazdım yârim, buğulu camlara kazdım… Tabii herkes bu kadar iddialı olmak zorunda değil, zaten bu şarkılar da biraz abartıyor. J Ama bizim sevgilinizin adını kullanarak yapabileceğiniz bir jest için daha basit ve de etkili bir önerimiz var size. Her kadın her ne kadar aksini iddia etse de bayılır mücevher kullanmaya, özellikle kolye favorilerdendir. Eşinizin isminin yazılı olduğu bir kolyeyi ona hediye edebilir ve bu isimli kolye ile onun bu sevgililer günün de kendini çokça değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Eğer bu fikir size biraz sıradan geldiyse veya sizi tatmin etmediyse şöyle bir farklılık yapıp hediye işine biraz daha eğlence katabilirsiniz; eşinize hediye edeceğiniz kolyeye kendi isminizi yazdırıp hediye edebilir böylelikle daima senin yanında olurum diyebilirsiniz. Sonuç olarak böyle romantik bir kolye her bayan için mutluluk verici bir hediye olabilecek potansiyele sahiptir.

Sizin için ne kadar ünlü olduğunu göstermek isterseniz

eşime sevgililer günü hediyesi

Eğer siz de eşinizin sizin için dünyalara bedel olduğunu ve onu çok fazla önemsediğinizi hatta onu olduğundan bile mükemmel gördüğünüzü bir hediye ile anlatmak isterseniz bir değişik kupa hediyesi fikri ile karşınızdayız. Fakat bu kupa fikri ile yukarı da anlattığımız birbirinden farklı hediyeler çünkü bu kupanın kendi başına bir anlam içermesi söz konusu, yani bu kupanın üzerine basılan standart bir tema var. Sanırım iyice meraklandırdık sizi, şöyle ki; bu kupanın üzerinde bir internet sayfasının ekran görüntüsü basılı. Yani yine bir baskı kupası daha fakat bu daha farklıdır. Basılı olan ekran görüntüsünde ki internet sayfasında ise arama motoruna eşinizin ismi yazılmış ve altında eşinizin fotoğrafları var. Yani eşinizin sizin için ne kadar ünlü olduğunu ve onu ne kadar önemsediğinizi anlatmış oluyorsunuz. Eğer sıradan hediyelerden sıkılmışsanız ve eşinizi şaşırtıp hayran bırakacağınız daha önce kimselerde pek görülmemiş orijinal bir sevgililer günü hediyesi arıyorsanız ve bütün bu saydığımız özelliklerin yanın da bir de esprili olsa ne güzel olurdu diye içinizden geçirmiş idiyseniz bizce bu resimli kupa tam da sizin almayı düşündüğünüz hediye olabilir.

Havalı bir hediye arayıp bulamayanlardansanız

kocama sevgililer günü hediyesi

Daha önce de birçok kez söylediğimiz gibi erkek için sevgililer günü hediyesi aramak kesinlikle bayan için aramaktan çok daha zor. Evet, erkekler çoğu konu da kadınlara göre daha az seçici fakat zaten hediye bulamamanın sebebi de kadınların bu seçiciliği yüzünden herkesin onlar için değişik hediyeler üretiyor olması. Erkekler her şeyi beğenmeye hazırlar fakat gel görelim ki onlar için hediye seçeneği yok denecek kadar az. Erkek hediyesi seçerken o sebepten dolayı çok araştırmacı olmak ve yılmamak lazım. Biz yılmadık ve havalı bir tanesini sizler için seçtik. Kişiye özel deri cüzdan bu deri cüzdanın üzerine eşinizin ismini yazdırıp ona hediye ettiğiniz de çok sevineceğine eminiz çünkü erkeklerin sıklıkla kullandığı nadir eşyalardan biri siz de tahmin edersiniz ki cüzdanları, ve onalar da sıklıkla kullandıkları cüzdanlarının güzel ve havalı görünmesiniz önemser ve mutlu olurlar elbette.

sevgililer günü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.