sadsad x
asdasd
Hafta Sonu Yapılabilecek Hobi Önerileri

Hafta Sonu Yapılabilecek Hobi Önerileri

15 Nisan 2020

Hafta sonu yapılabilecek hobi önerileri hayat kurtaran cinstendir. Hem bol seçenek mevcuttur hem de maliyeti düşük olanlar da bulunmaktadır. Hobiler günlük streslerimizi atmamıza yardımcı olan önemli birer hayat etkinliğidir. Ancak ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? İşte size birkaç hafta sonu hobisi… 

Evini Güzelleştir

hobi önerileri

Baktığımız yeri güzelleştirmek motivasyonumuzu artıracağı gibi yaşam alanlarımızda geçirdiğimiz süreyi daha keyifli hale getirmektedir. Yaşadığınız evi yeniden tasarlayarak kendini mutlu ederken geliştirirsiniz. Fikir başka bir fikri doğurur, bunu unutmayın. Odanızı istediğiniz herhangi bir renge boyarken birkaç pratik dekorasyon önerisiyle harikalar yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra evinizde bulunan birkaç malzemeyle dekoratif süsler yapabilirsiniz.

Kendine Bir Teleskop Al!

hobi önerileri

Gökyüzü olayları her zaman insanlara çekici gelmiştir. Çünkü gökyüzünde gözümüzden kaçan öyle çok şey var ki! Bunları kendi kendine gözlemleyebileceğin küçük bir teleskop alabilirsin. Üstelik uygun fiyata! 

Hem Kendini Hem Formunu Koru

hobi önerileri

Canın çok mu sıkılıyor? İşte bu fikir tam sana göre! Hem kendini geliştirebileceğin hem de tehlikelere karşı hazırlıksız yakalanmayacağın bir dövüş sporu seçebilirsin. Aynı zamanda fazla enerjini atarak form da tutabilirsin.

Dizi Takip Etmeye Başla

hobi önerileri

Hafta sonu yapılabilecek aktivite önerileri arasında birçok başyapıt izlemek de var. Bir sürü güzel yapım emrinde! Hem de bunları alt yazılı ya da dublaj seçenekleriyle izleyebilirsin.

Bir Blog Aç

hobi önerileri

Can sıkıntını geçirmek için deneyimlerini insanlarla paylaşabilirsin. Hem başkalarına hem de kendine yararı olur ve mutlu olursun. Belki can sıkıntısıyla başladığın blog seni fenomen yapar. Fena mı olur?

Resim Yapmayı Dene

hobi önerileri

Hafta sonu yapılabilecek aktivite fikirleriarasında kendine istersen bir sanat dalı da seçebilirsin. İnsanlar ilk çağlarda mağara duvarlarına resim çizerlerdi. Bu oldukça zor bir işlemdi. Ancak bugün imkanlar daha fazla. Ayrıca BobRoss videoları izleyerek ondan birkaç taktik de öğrenebilirsin!

Bol Bol Gezin

hobi önerileri

Gezi deyince ilk aklına gelen yer hemen uzak ülkeler olmasın. İmkanlarınızın el verdiği ölçüde birçok yeri gezebilir, yeni deneyimler elde edebilirsin. Üstelik uygun fiyata Türkiye’nin birçok şehrine gidebilirsin. Üstelik gezerken eğlenebileceğin gibi dinlenirsin de. 

Balık Tutmayı Dene

hobi önerileri

Kendine en uygun oltayı seçip bir su başında balık tutabilirsin. Ama balık tutma yasaklarını iyi takip etmelisin. Yoksa bu hobi sana pahalıya patlayabilir.

Kendine Bir Tren Bileti Al

hobi önerileri

Hafta sonu yapılabilecek aktivite planları listene dahil edebileceğin bir öneri daha geliyor. Uzayıp giden yollar ve sen… İnanılmaz bir iç huzuru seni bekliyor. Yolların kokusu şimdiden burnuna geldiyse vakit kaybetmeden yola çık.

İki Dil İki İnsan

hobi önerileri

Bir dil bir insan iki dil iki insan diye atalarımız boşa söylememiş. Hemen şimdi yeni bir dil öğrenmek için bir kurs ya da uygulama bakabilirsin. Üstelik bulabileceğin bir sürü ücretsiz uygulama da var.

Oyuncak Koleksiyonu Yap

hobi önerileri

Dünya üzerinde çeşitli oyuncaklar var. Bu oyuncaklardan kendine bir seri yapmaya ne dersin? Özellikle bu oyuncaklar gerçek malzemeden yapılıyor. Evinize kocaman bir dünya sığdırabilirsiniz.

Kendi Takılarını Yap, Olmadı Satarsın

hobi önerileri

El becerine güveniyorsan hemen harekete geçebilirsin. Kendi takılarını yaparak hem stres atar hem de kendi tarzını oluşturabilirsin. Bunun yanı sıra bu takıları satarak maddi kazanca da dönüştürebilirsin.

Kampa Git

hobi önerileri

Eğer sen de iflah olmaz bir kampçıysan bir gün iki gün demedençadırını aldığın gibi kendini bir ormana atabilirsin. Doğanın muhteşem dinginliğine kendini bırak ve muhteşem zamanlar geçir. Baharda yapılacak aktiviteler arasında da yer almaktadır.

Bir Konu Hakkında Araştırma Yap

hobi önerileri

Eminim merak ettiğin bir şeyler vardır. Kendine belli bir konu seç ve araştırmaya başla. Hafta sonuboş zaman aktivitesi olarak bunu da değerlendirebilirsin.

kadınlara hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.