sadsad x
asdasd
Öğretmene Yapılabilecek Kolay Hediyeler

Öğretmene Yapılabilecek Kolay Hediyeler

15 Kasım 2017

Her Kasım’ın 24’ünde kutlanılan Öğretmenler Günü geldi çattı! Bu yaklaşan öğretmenler gününde, değerli öğretmenler için harika hediye fikirleriniz vardır eminiz! Fakat bu hediyeleri mağazadan satın almak yerine kendi el emeğiniz ile yapmaya ne dersiniz? Böylesi çok daha anlamlı ve değerli! Bize sabırla ve sevgiyle her türlü eğitim ve öğretimi sağlayan kıymetli öğretmenler her şeyin en iyisini hak ediyor! Bu yüzden onları özel hissettirecek el yapımı öğretmenler günü hediyesi yapmanız halinde hem daha anlamlı armağanlar tasarlayabilecek, hem de hediyeniz bu öğretmenler gününe damgasını vuracak! Hiç kimsede olmayacak olan bu hediyeniz, öğretmeninize özel olması sebebiyle çok daha değerli olacak! Çünkü el yapımı hediyeler, karşınızdakine verdiğiniz değeri gösterir! Öyleyse sizler de bu öğretmenler gününde mağazaları dolaşmak yerine evde kendi hediyenizi kendiniz yapın! Üstelik çok daha uygun fiyata! Öğretmenler için el yapımı sürpriz hediyeler karşınızda!

1. Çengelli İğne Bileklik

öğretmene kolay yapılabilen el yapımı hedye

Listemizin ilk sırasında çok şık bir el yapımı hediye yer alıyor! Öğretmeninizin bileğine yakışacak harika bir bileklik yapmak ister misiniz? Hem de çengelli iğneden! Evet, yanlış duymadınız, bu DIY projesinde çengelli iğneler ve boncuklardan yararlanacaksınız! Yapması ise oldukça basit! İlk olarak çengelli iğnelere küçük birkaç boncuk dizin ve daha sonra iki tane ipten geçirin! Bileğe uygun boyuta gelene kadar bu işleme devam edin ve tamamlayın! El yapımı boncuklu bilekliğiniz hediye edilmeye hazır hale geldi bile! Hem de oldukça kısa bir sürede! Öğretmeninizi mutlu etmek işte bu kadar basit ve cazip!

2. Çiçek Öğrenci Fotoğraf Albümü

öğretmene el yapımı hediye

Sınıftaki arkadaşlarınız ile birlikte yapabileceğiniz çok güzel bir hediye DIY projesi! Bu hediyeyi yapabilmeniz için sınıf arkadaşlarınızın fotoğrafları gerekecek! Çiçek öğrenci fotoğraf albümü, öğretmeninize verebileceğiniz en güzel ve anlamlı hediyelerden bir tanesi! Bir ömür boyu saklanabilecek bu güzel hediyeye öğretmeniniz her baktığında sizleri anımsayacak ve hiç unutmayacak!

Kişiye Özel Mandallı Fotoğraflı Ağaç

Böylesine güzel bir hediye yapmak ise oldukça basit! Renkli kartonlardan çiçek şekli oluşturun ve daha sonra fotoğrafları uygun ebatta keserek her bir çiçeğin ortasına yapıştırın! Son olarak çiçekleri çubuklara yapıştırın ve çubukları da vazoya ya da saksıya yerleştirin! İşte bu kadar basit!

3. Film Şeridi Fotoğraflar

öğretmen için el yapımı hediye

Öğretmeninize hiç unutamayacağı bir hediye vermeye hazır olun! Bu yıl öğretmenler gününde bir farklılık yaparak kendi el emeği hediyenizi oluşturun! Emin olun ki diğer tüm hediyeler sizin hediyenizin yanında oldukça sönük kalacak! Yapmanız gerekenler ise çok basit! Bu hediye DIY projesi için öğretmeninizin fotoğraflarına ihtiyacınız olacak!

anı kutusu

Siyah renkli bir kartonu ince film şeridi şeklinde kesin ve daha sonra eşit kareler olacak şekilde bükün! Ardından her bir kareye fotoğrafları yapıştırın ve bükülü yerlerden katlayın! Film şeridi görünümünde bu albüm, öğretmeninizin çok hoşuna gidecek! Ardından şık bir kutuya fotoğrafları yerleştirin ve öğretmeninize hediye edin!

4. Kalemden Çerçeve

el yapımı öğretmenler günü hediyesi

Şüphesiz ki öğretmenlerin en çok kullandığı eşyalardan biri kalemler! O yüzden bu kalemlerden bir hediye yapmak çok eğlenceli ve güzel olacaktır! Kalemden çerçeve DIY projesi gören herkesin çok dikkatini çekecek! Uygun fiyata yapabileceğiniz bu hediye için her yerde bulunan kurşun kalemlere ihtiyacınız olacak! Bu kalemleri yapıştırıcı kullanarak yan yana yapıştırın ve gerektiği yerleri kesin! Ardından öğretmeniniz ile birlikte veya öğretmeninizin fotoğrafını yerleştirin ve güzel bir hediye paketi yapın! Öğretmenler günü hediyeniz hazır!

5. Kalem Bardak Altlığı

el yapımı öğretmenler günü armağanı

Ve yine kalemden yapılan başka bir hediye DIY projesi daha sizlerle! Bu sefer çok tatlı bir bardak altlığı yapacaksınız! Öğretmeniniz kalemlerden yapılan bu bardak altlığına bayılacak! Bu hediye DIY projesi için alt bir tabanlığa ve renkli boya kalemlerine ihtiyacınız olacak! İlk olarak renkli kalemlerin alt kısımlarını eşit hizada kesin! Daha sonra alt tabalığın üzerine her birini yapıştırın! Kalemlerin eşit hizada kesilmesi oldukça önemli aksi takdirde bardak üzerinde sabit bir şekilde durmayabilir! Yapıştırma işleminden sonra kurumasını bekleyin ve öğretmenler günü hediyeniz hazır bile! Bu kadar uygun maliyete yapabileceğiniz bir hediye daha yok! Hem çok kullanışlı hem çok dikkat çekici hem de çok uygun! E daha ne olsun!

6. Dantelli Vazo

öğretmene el yapımı hediye

İşte geldik listemizin son sırasına! Özellikle bayan öğretmenleri ilgilendirecek harika bir hediye DIY projesi ile karşınızdayız! Öğretmenler günü çiçeksiz asla geçmemeli! Bu yüzden güzel çiçeklerinizi koyabileceğiniz çok şık bir vazo yapmaya hazır mısınız? Düz cam bir vazoyu evde bulunan danteller ile kaplayın! İster yapıştırın ister kurdele ile bağlayın! Her iki türlü de olur! Ardından vazonun içini çiçekler ile doldurun ve öğretmeninize armağan edin! El emeğiniz ile yapacağınız bu hediye diğer tüm hediyeleri sönük hale getirecek! Böylesine bir sürpriz ise öğretmeninizi oldukça şaşırtacaktır! Öğretmenler gününde farklılık yaratmak için el yapımı hediyeler yapmayı mutlaka deneyin! Dantelli vazo, öğretmenler gününde hediye edilebilecek en zarif hediyelerden bir tanesi!

öğretmene hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.