sadsad x
asdasd
Hangi Kokulu Taşı Hediye Etsem

Hangi Kokulu Taşı Hediye Etsem

24 Mart 2017

Kokunun insan üzerindeki etkilerini hiç araştırdınız mı? Bilim dünyası bu konuda birçok deneyler ve araştırmalar yapmıştır. Elde edilen sonuçlar ise, insan duygu ve düşünceleri üzerinde tahmin edilenin ötesinde bir etkisi olduğu saptanmıştır. Kokulu hediye seçiminin de böylece en etkili hediye yöntemlerinden olduğu açığa çıkmıştır. Anlaşılan o ki parfüm hediyesinin klasik bir hal alması tesadüf değilmiş. Söz konusu araştırmaların bir tanesinde görevli olan Uzm. Psikologlar da koku duyusunun hafızada büyük bir rol oynadığını ve günlük duyguların da %75 oranının kokulardan etkilendiğini söylüyorlar. Biz de kendi alanımızda uzmanların araştırmalarını göze alıp bilimin yeniliklerini takip ederek sizlere en güzel kokulu taş model hediyeleri ile ilgili bolca alternatif oluşturmaya karar verdik.

Koku Etkisinin Bilimsel Açıklaması


Burnumuzdan solumuş olduğumuz hava ile birlikte içeriye giren koku molekülleri beyne ulaşırken o andaki birçok bilgiyi de kayıt altına alarak yine beyne ulaşmasını sağlamaktadır. Bunun en iyi örneğini ise şu şekilde verebiliriz. Bazen hiç anlam veremediğimiz bir şekilde bir olayı hatırlarız. ‘Bu da nereden geldi ki aklıma şimdi?’ diye sorarız kendimize. İşte gizli sebebi kokulardır. Daha önce o anı yaşarken duyduğumuz kokuya çok benzer bir koku hissettiğimizde o an gözümüzde canlanır.


Uzmanlar çok daha özel terimsel kelimelerin kullanımı ile bu konuyu açıklamaktadır. Ancak bizler için önemli olan bölüm: kokulu taş ile insanların ne kadar bir etki alanına sahip olacağıydı. Profesörlerden aldığımız cevaplar yeterince açıktı ve sonucunda bizler de hediyenize en güzel anlamları katacak olan koku özelliğini ekledik. İşte hediyeleriniz ile en güzel etkileşimi sağlayacak olan kokulu taş ürünleri…


1. Kişiye Özel Fotoğraflı Kokulu Taş Aranjmanı

Kokulu Taş Kişiye Özel

satın al

Bir taş ile iki kuş vuruyoruz ve hediyemiz ile hem görsel olarak hem de koku duyusu olarak sevgilimizin ya da değer verdiğimiz insanların beyinlerine ulaşıyoruz. Kalbine ulaştığımız insanların beyinlerine de ulaşabiliyor olmak ne büyük mutluluk değil mi? Kişiye özel fotoğraflı kokulu taş aranjmanı, isminden de anlaşılabileceği üzere tamamen sizin belirleyeceğiniz kişiye özel olarak üretilmektedir. Birlikte olduğunuz bir anınızı (tabi ki en güzel duygular çağrıştıranı) bizlere gönderiyorsunuz, yanında da üzerine yazılmasını istediğiniz özel notunuzu ve isimlerinizi ekliyorsunuz. Bizler ise sizin için, sevgiliye hediye denildiğinde kalbine ulaşabildiği kadar aklına da bilinçaltı olarak kazınacak olan en özel hediyeyi oluşturup, sizlerin talep ettiğiniz adrese gönderiyoruz. Sevgiliye hediye denildiğinde çiçek en güzel seçenektir. Ancak çok çabuk solarlar. O zaman biz bu hediyemizde asla solmayacak gülleri ekleyelim dedik. Bir ömür boyu bitmeyecek sevgilere özel en anlamlı hediyeyi oluşturduk.


2. Pembe ve Beyaz Güller Kokulu Taş Aranjmanı

Pembe ve Beyaz Güller Kokulu Taş Aranjmanı

satın al

Pembe ve beyaz güllerden oluşturulmuş olan kokulu taş aranjmanı bayanlara özeldir. Pembe rengin bayanlar üzerindeki etkisini bilmeyenimiz yoktur. Şeker bir pembe ile beyazın asilliği birleştirilerek elde edilen bu güller aynı zamanda da kendine özel kokuyu da içerisinde barındırıyor. Böylece bayan sevgiliye hediye seçimi konusunda sizlere mükemmel bir çözüm fırsatı sağlıyor. Şık hediye kutusu içinde taktim edebileceğiniz bu hediye ile kız arkadaşınızı, eşinizi, annenizi anında etkileyebilirsiniz. Görsel etkileşimi bir yana, kullanımı sırasında burnundan beynine iletilecek olan aşk mesajı da hediyenin en güzel yanı olacaktır.


3. Kalp Kutuda Hediyelik Kokulu Taşlar

kalp kutuda kokulu taş

satın al

Aşkını biraz daha ateşli, hararetli ve dolu dolu yaşamak isteyen sevgililere özel olarak tasarlanan bu ürün, sadece hediyenin kalp kutusu ile bile dikkatleri üzerine çekebilmektedir. İçerisindeki kokulu taşların özel işlenerek gül şeklinde bir sunuma imkan verilmesi görsellik bakımdan etkililiği arttırmakta. Ama bitti mi? Hayır. Hediyeyi kullanırken sevgilinizin ya da özel bulup hediye verdiğiniz kişinin burnuna gelen o mis gibi kokular her daim aşkı ona bir kez daha hatırlatacak. Bu hediyeye seçiminde bulunanlar aşk konusunda hedefi tam 12’den vurma fırsatına sahiptir.


4. Hasır Saksıda Kokulu Taş Papatya

Hasır Saksıda Kokulu Taş Papatya

satın al

İşte doğal ve romantik sevgililerin mükemmel tercihi hasır saksıda kokulu taş papatyalar… Böylesine nostaljik ve dekoratif bir hediyeye sadece bayanlar değil herkes sahip olmak ister. Kırlardan toplanmış taptaze papatya görünümündeki bu kokulu taşlar bulunduğunuz ortama mis gibi hava esintisi sağlarken yüreğinizi de bir anda ansızın alıp başka diyarlara götürecek. Hayalinizde ne var ise hepsi o esinti ile gözünüzde canlanacak. Tüm bu güzel duyguları değer verdiğiniz insanlara yaşatabilmek için kokulu papatya sepeti hediyesi tercihinde bulunabilirsiniz. Masalarda, vitrinde çok hoş bir görünüm oluşturacak olup mekana girenlerin gözlerini üzerinden ayıramayacağı büyüleyici bir güzelliğe sahip olan bu sepet çok uygun fiyatlar ile temin edilebilir.


5. Seviyor musun? Bir Daha Söyle…

Seni Seviyorum Mesajlı Kokulu Taş

satın al

Sevdiğiniz insanlara seni seviyorum demenin bin bir farklı yolu vardır. Seni seviyorum mesajlı kokulu taş hediyesi de bu yollardan en özel ve paha biçilemez olanlarındandır. Dağlara bayırlara seni seviyorum hiç yazdınız mı bilmiyoruz ama biz taşlara sizin adınıza yazdık. Sevdiğinize seni seviyorum derken özel dekor taşları sayesinde hoş kokusunu da hissettirebilirsiniz. Böylece sizinle birlikte geçirdiği en güzel anlar film şeridi gibi aklından geçerken, kalbi sizin için deli gibi atmaya başlayacaktır. Unutmayın kutusundaki şıklık, yazının anlamı bir kenara bu hediyenin en büyük iksiri güzel anıları canlandırma konusunda başarılı olan kokusunda gizli. Her daim sizin sevginizi hissetmeye ihtiyaç duyduğunuza inandığınız herkese bu şık tasarım seni seviyorum mesajlı kokulu taş hediyesini sunabilirsiniz. Sevgililer günü, yıl dönümleri ve anneler günü gibi özel günler bu hediyeye çok uygun olan günler olsa da sıradan bir günde de bu hediye ile sevdiklerinize bir kez daha seni seviyorum diyerek her normal günü efsane bir güne çevirmek sizin elinizde.

6. Saksıda Hiç Solmayan ve Hep Mis Gibi Kokan Güller

Saksıda Açan Güller Kokulu Taşlar

satın al

Bu sefer kokulu taşlarımız çok daha özel bir şekle bürünmüş ve saksıda hiç solmayan güller halini almış. Bulunduğunuz ortama kendine has mis gibi kokusunu anında katacak olan bu güller orijinal güller gibi kuruyup gitmeyecek ve sevgilinize her daim güzel duygular yaşatacak. Özel saksı seçimi ve saksı süslemesi ile tüm vitrinlere ve mekanlara büyüleyici bir görünüm katacağından emin olabilirisiniz. Saksı çiçeklerini seven sevdiklerinize taktim edebileceğiniz bu hediye aynı zamanda hayat telaşından zaman bulamadığı için çiçek bakamayanlara özel bir çözüm olacaktır. Aklınıza gelebilecek herkes, iş yerlerinde, ofislerinde ve evlerinde sevgilisinden, eşinden, kızından, oğlundan ya da değer verdiği çok özel dostundan gelen bu hediyeyi sergilemek ister. Neden değer verdiğiniz bir insanı sevindirmeyesiniz ki?


7. Bayramlık Şeker mi? Kokulu Taş Güller mi?

Kokulu Taş Aranjmanı Gold Kutu

satın al

Bu şık hediyenin görünümü bayramlık şeker gibi değil mi? Görünümü ile oldukça iştah açıcı olan bu kokulu taş hediye kavanozu aslında şeker değil. Hepsi çiçek figürleri şeklinde tasarlanmış yasemin kokulu birer taş. Ama bu kutunun iştah açıcı özelliği olduğu kesin. Aşk iştahını kabartan bu kırmızı tül süslemeli kokulu taşlar özel kavanozunda ve özel dizaynında hazırlanarak sevdiklerinizin yüzünde mutluluğu görmenizi sağlıyor. Bir insan, sevdiği ve değer verdiği insanın kendi tarafından mutlu edildiğini görmekten başka kaç şeye bu kadar sevinebilir ki? Hayatınızın şeker tadında geçmesi ve sevdiklerinizle nice mutlu günlere ulaşmanız dileklerimizle.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.