sadsad x
asdasd
Hemşireler Günü Mesajları

Hemşireler Günü Mesajları

26 Nisan 2020

Tüm dünyanı kasıp kavuran Koronavirüs Pandemisi döneminde “İyi ki varlar” dediğimiz meslek guruplarının başında sağlık çalışanları gelmektedir. Ancak bir meslek grubu vardır ki, çoğu zaman teşekkür edilmekte en son sırada sayılır veyahut da unutulur. Ancak bize göre teşekkürü belki de en fazla hak eden meslek grubudur hemşireler. Çünkü hemşireler sağlık camiası içinde hem sayısal olarak, hem de hastalarla en fazla yakın temas halindeki kimselerdir. Tansiyon ölçmekten, serum bağlamaya, hasta karşılamadan, doktorlara yardımcı olmaya, hasta bilgilendirmekten, hastanın tüm sağlık bakımı aşamalarına kadar birçok sağlık hizmeti hemşireler eliyle yürütülür. Hemşireler, sağlığımızla yakinen ilgilenen sağlık çalışanlarıdır. Tüm hastanelerin vitrinleri, gülen yüzleri, en fazla koşuşturan kimseleridirler onlar. Özellikle de hastanelerde uzun süreli yatan hastalar için hastalıklarıyla mücadele döneminde onlara bazen bir ana, bazen bir kardeş, bazen de en yakın arkadaş olurlar. Hemşireler sağlık camiasının kanatsız melekleridirler. Doktorların sağ kolu, hastaların dert yakındıkları en yakınları, hasta ziyaretlerine gelenlerin ise korkmadan bir şeyler danışabildikleri kimselerdirler. Kısacası hemşireler sağlık dünyasının gizli kahramanlarıdırlar.

Her yıl 12 Mayıs’ta kutlanılan ve uluslararası kabul görmüş olan Hemşireler Haftası’nda biz de Hediyemen ailesi olarak boş durmadık ve hemşirelerimizin bu mesleki günlerini kutlayabileceğiniz birbirinden orijinal Hemşireler Haftası mesajları oluşturduk. Kısa ve uzun mesajlarla kurguladığımız bu özel çalışmamızla, siz de özellikle bu dönemde canlarını dişine takarak Koronavirüs ile mücadele eden hemşire sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, sevgilinize veya eşinize motive edici bir mesaj gönderebilirsiniz. Hemşireler Günü için ne tarz bir mesaj gönderebilirim diye düşünüyorsanız bu makalemizdeki örnek mesajlar tam da size göre diyebiliriz. Kısacası biz bu çalışmamızda bir hemşireye gönderiibilecek en güzel resimli mesaj, mesleği için en motive edici mesaj nedir diye düşündük ve siz, yakını hemşire olan ziyaretçilerimize aşağıdaki hemşireler için güzel kutlama sözleri oluşturduk.   

En Güzel Hemşireler Günü Mesajları

hemşireler günü sözleri

12 Mayıs Dünya Hemşireler Gününüzü en içten dileklerimle kutluyor, sizlere en başta sağlık ve mutluluklar diliyorum. İyi ki varsınız....

“Önce insan” diyerek halk ve hizmeti şiyar edinmiş, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden, bu yüce meslek mensubu bütün fedakar, cefakar hemşirelerimizin Hemşireler Gününü kutlayarak meslek hayatlarında başarılar dilerim.

hemşireler günü kutlama mesajları

Salgınla mücadele ettiğimiz şu dönemde, toplumumuz için sizler sanınızı ortaya koydunuz. Günlerce ailenizi ve sevdiklerinizi bu yüzden göremediniz... Türk Toplumu, bu döneminde göstermiş olduğunuz insanüstü çabalarınız, özveriniz ve fedakarlığınızı asla unutmayacaktır. Hemşireler Gününüz Kutlu Olsun. 

Hastalığı hekime, hastayı hemşireye emanet ediniz. Tüm meslektaşlarımın Hemşireler Günü kutlu olsun...Hemşire odasından çıkmayı tüm işleri öğrencilere yaptıran hemşirelerin Hemşireler Günü kutlu olmasın.:)))

hemşireler günü kutlama mesajları

Sevgi şefkat ve hoşgörünün simgesi haline gelen hemşerilerimizin “Hemşireler Günü” kutlu olsun...

Türkiye adına siz hemşireler tek tek şükran borçluyuz ve minnettarız. Bu sebeple sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. Hemşireler Gününüz kutlu olsun. Aile ve Hemşirelik meslek hayatınızda başarılar dilerim. Sağlık ve mutluluklar dilerim. 

hemşireler günü sözleri

Sağlık ordusunun vazgeçilmezleri hemşirelerin “Hemşireler Günü” kutlu olsun.

hemşireler günü sözleri

Ellerimizle doğan canlarla, ellerimizde yiten hayatlar arasında yaşadığımız tarifsiz duygularımız var bizim. 12 Mayıs “Hemşireler Günü” kutlu olsun...

hemşireler günü sözleri

Tüm hemşerilerimizin hemşireler haftasını kutluyor, sağlık ve mutluluk diliyorum.

hemşireye hediye kupa

Her türlü olumsuzluktan, maddi manevi zorlukta, ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığın dan ödün vermeksizin her türlü özveri ve gayretle mesleğini icra etmeye çalışan tüm hemşerilerimizin 12 Mayıs “Hemşireler Gününü” kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim...

hemşireler günü sözleri

Yangında, selde, hastalıkta, hep yanımızdasın sen. Beyaz formalı melek, acılarımızın ilacısın sen... Hemşireler Günün kutlu olsun.

hemşireler günü kutlama mesajları

Biraz daha fedakar olmaz mısın? diyor. Yani hemşireyim tatlım, kim daha fedakar tartışmayalım istersen?

hemşireler günü kutlama mesajları

Emeğin ödenmez, kıymetin bilinmez, Hakkını helal eyle gönlümüzdeki yerin silinmez. Hemşirem. Hemşireler Günün kutlu olsun.

hemşireler günü sözleri

En zor zamanlarda hep yanımızdasın Sen. Soğuk hastane koridorlarının beyaz meleğisin Sen.

Hemşireler Günü Kutlama Sözleri

hemşireler günü sözleri

Ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz sabır, her türlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan değerli hemşerilerimizin 12-18 Mayıs hemşirelik haftasını kutlar,meslek hayatlarında başarılar dilerim...

hemşireler günü sözleri

12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü, sağlık personelimize kutlu ve hayırlı olsun...

hemşireye hediye çikolata

Tüm hemşire ve stajyerlerin “Hemşireler Günü” kutlu olsun. Ellerinizden birçok hastanın hayat bulması dileğiyle...

hemşireler günü sözleri

Hemşireler meleklerin yeryüzüne inmiş halidir. Ben de dahil olmak üzere bütün meslektaşlarımın Hemşireler Günü kutlu olsun.

hemşireler günü sözleri

Sağlık sistemimizin temel direği hemşirelerimiz. “Hemşireler Gününüz” kutlu olsun.

hemşireler günü sözleri

Sevgili Sibel Hemşire. Hastanede kaldığım dönemde, bana ve aileme güler yüzünü hiç eksik etmedin. Ne zaman ihtiyacım olsa yatağımın başucunda seni gördüm. Şimdi eski sağlığıma sayenizde kavuştum. Sizleri hiç unutmayacağım. İyi ki varsınız... Sizi çok seviyoruz. Lütfen kendinize çok dikkat edin. Bu vesileyle Dünya Hemşireler Gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum.

hemşireler günü sözleri

Hemşireler Günü Kutlama Mesajları

hemşireler günü sözleri

Sevgili Hemşirem, sağlığıma kavuşmam için çok emek verdin. Emeklerin sayesinde hastalığımı yendim. Sana sonsuz teşekkürü borç bilirim. Sizler iyi ki varsınız. Hemşireler Gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum.

hemşireler günü sözleri

Sağlık camiasının kanatsız melekleri ve gizli kahramanları... Teşekkürü en çok sizler hak ediyorsunuz. Tüm emekleriniz, tüm özverileriniz için sizlere minnettarız. Hemşireler Günü'nüz kutlu olsun. Hepinizi çok seviyoruz.

hemşireye hediye yastık

Fedakarlık timsali, devletin şifa ve şefkat eli hemşirelerimizin yaşadıkları sorunların çözülmesi dileğiyle. Hemşireler Gününüz kutlu olsun.

hemşireler günü sözleri

Kanatsız melekler... Hemşireler Gününüz kutlu olsun.

hemşireler günü sözleri

Elinin hafifliği yüreğine işleyen vicdan sahibi tüm hemşirelerin “Hemşireler Günü” kutlu olsun.

hemşireler günü sözleri

Bütün hemşirelerimizin Hemşireler Günü kutlu olsun.

hemşireler günü sözleri

Bütün emekçi hemşerilerimizin ve ben dahil bütün hemşir ve hemşire adaylarının “Hemşireler Günü” kutlu olsun. Beyaz melekler hep var.

hemşireler günü kutlama mesajları

Gece gündüz demeden sağlığımız için çalışan tüm hemşerilerimizin “Hemşireler Günü” kutlu olsun.

hemşireye hediye termos

12 Mayıs Hemşireler Günü. Melek hemşirelere kutlu ve mutlu olsun. Sorunlarınız çığ gibi, verdiğiniz hizmet maneviyat dünyaya bedel!

hemşireler günü kutlama mesajları

Kimlik, inanç, yaşam tarzı ayrımı yapmadan, insanların yardımına koşanlara selam olsun. Dünya Hemşireler Günü kutlu olsun...

hemşireler günü kutlama mesajları

Hayatımız ve sağlığımız için emek harcayan hemşerilerimizin “Hemşireler Günü” ve “Hemşireler Haftası” kutlu olsun...

hemşireler günü kutlama mesajları

Hemşireler aklıyla bakar, yüreğiyle hisseder, bilgisi ile hayat verirler.

hemşireler günü kutlama mesajları

Cumhuriyetin fedakar, cefakar ve fedakar tüm hemşirelerimizin Hemşireler Günü kutlu olsun.

hemşireye hediye

Ben hemşirenin bakımlı, etekli ve aynı zamanda bıyıksız olanını severim. hemşirlerinde “Hemşireler Günü” kutlu olsun.:)))

hemşireler günü kutlama mesajları

Sağlık okuyan arkadaşların Hemşireler Günü kutlu olsun:))

hemşireler günü kutlama mesajları

Hemşireler hastaların gözlerine bakıp, yüreklerini okşayan şifalı ellerdir. Hemşireler Gününüz kutlu olsun.

hemşireler günü kutlama mesajları

Sizler iyi ki varsınız. Sonsuz teşekkürler kanatsız melekler. İyi ki varsınız. 12 Mayıs Hemşireler Günü'nüz kutlu olsun...

hemşireler günü kutlama mesajları

hemşireler günü kutlama mesajları

Sizlere minnettarız... İyi ki varsınız. 12 Mayıs Hemşireler Günü'nüz kutlu olsun...

hemşireler günü kutlama mesajları

Hemşireler Gününüz kutlu olsun. Bu ülke sizinle gurur duyuyor.

hemşireye hediye sepeti

Eğer hemşireyseniz bilirsiniz ki her gün bir yaşama dokunursunuz, ya da bir yaşam sizinkine dokunur.

hemşireler günü kutlama mesajları

Kız çocuğu okur mu? diyen adam... Karını hastaneye götürünce “Bayan doktor baksın” demeyi biliyorsun! Hemşireler Günü kutlu olsun...

Hastanedeki ve laboratuvardaki canım hemşirelerin “Hemşireler Günü” kutlu olsun. Çok seviyorum sizleri, canımsınız.

hemşireler günü kutlama mesajları

12 Mayıs Hemşireler Günü ile ilgili güzel mesajlara geçmeden önce şu konuyu vurgulamadan da edemeyeceğiz. Bu kutsal meslek içerisinde doktorlarla birlikte mücadele eden ve canlarını mesleklerinin önüne koyan erkek ve kadın tüm hemşirelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tüm dünyanın başına musallat olan ve ülkemizde de maalesef birçok insanımızın vefatına sebep olan Koronavirüs salgınında cephenin en ön saflarında mücadele vererek, canlarını ortaya koyan, çoluk çocuğundan, ailesinden, sevdiklerinden ayrı kalmak durumunda olan hemşirelerimize işlerinde kolaylıklar diliyor, bu salgının en kısa sürede sağlık çalışanlarının başarısıyla sonuçlanmasını temenni ediyoruz.

hemşireye hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.