sadsad x
asdasd
İçinizi Isıtacak Hediye Önerileri

İçinizi Isıtacak Hediye Önerileri

11 Nisan 2020

Kişiye özel hediye önerileri özel günlerde sevdiklerine farklı ve özel bir hediye almak isteyen kişiler için merak konusu olmuştur. Her bütçeye ve her zevke hitap edecek, en beğenilen hediye önerilerini aşağıda sizler için bir araya getirdik. Tüm bu hediye önerilerini keyifle okumanızı ve sizlere fikir olabilmesini umarız.

Çikolata Kutusu

güzel hediyeler

Herkesçe sevilen ve özellikle kadınların vazgeçilmezi olan çikolata günümüzde sıklıkla kullanılan bir hediye ürünüdür. En sevilen çikolatalar gösterişli bir kutunun içinde güzel bir paketle sunulduğunda ise karşı tarafı şaşırtmakla birlikte oldukça sevindirecektir.

Masa Başı Lambası

güzel hediyeler

Masa başı lambalar, oda dekorasyonunda önemli yere sahiptir. Hediye fikirleri arasında en beğenilenlerden biri de masa başı lambalar olmuştur. Küçük boyutlarda bir masa başı lambası,sevdiklerinizin odalarına loş ve güzel bir görünüm vermekle kalmayacak aynı zamanda bu ışık eşliğinde keyifli çalışmalar ve okumalar yapmasında önemli bir rol oynayacaktır.

Müzik Kutusu

güzel hediyeler

Sevdiklerinizi ısıtacak hediye önerilerinden bir diğeri ise müzik kutusudur. Müzik kutuları nostaljik değerleri olması sebebiyle desevdiğinizi şaşırtacak ve duygu yüklü anlar yaşamasına sebep olacaktır. Çeşitli tasarımları bulunan müzik kutuları, gramafon şekillerinde bulunurken, yeni yıl temalı olarak da kişilerin beğenisine sunulmaktadır.

Parfüm

güzel hediyeler

Hediye önerileri verilirken, en çok beğenilen hediyelerden biri olan parfümlerden de bahsetmek gerekmektedir. Fakat bu şekilde bir hediye titizlikle seçilmesi gerekmektedir. Kişinin zevkini biliyor olmak bu anlamda çok önemlidir. Nitekim çoğu insan ömrü boyunca yalnızca tek bir parfümkullanmayı tercih etmektedir. Bunun dışında parfüm seçimi yapılırken mevsim şartları ve kişinin ten rengine de dikkat dikkat edilmesi gerektiği bilinen bir gerçektir. Esmer tenliler için egzotik kokular ile oryantal kokuların tercih edilmesi gerekirken, sarışın ya da beyaz tenli kadınlar için ise çiçekli kokuların tercih edilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte kış aylarında oryantal, odunsu, baharatlı ya da şekerli kokuların seçilmesi gerekirken, yaz aylarında ya da sıcak aylarda ise, çiçeksi, meyvemsi ve turunçgil kokularının kullanılması gerekmektedir.

Kar Küresi

güzel hediyeler

Kar küresi, pek çok tasarımıyla sevdiklerinizin içini ısıtacak bir hediye seçeneği olmaktadır. Dikkatli araştırılırsa hediye alacağınız kişiye hitap edecek, yalnızda onda bulunacak, pek fazla bulunmayan tasarımda bir kar küresi bulmanız mümkündür. Bu şekilde farklı tasarımlarda alınacak bir kar küresi ile kişiye özel hediye hissiyatı oluşturulabilir.

Nostaljik Kutu

güzel hediyeler

Kendin yap hediye fikirleri ile sevdiklerinizin kalbini ısıtmanız da mümkündür. Nostaljik kutu, içerisine geçmişte çok popüler olan ve günümüzde artık üretimi yapılmayan çikolatalar, şekerler, küçük boyutlardaki oyuncaklar gibi ürünlerle oluşturulabilecek harika bir hediye seçeneğidir.

Kolye

güzel hediyeler

Kolyelerin, kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olduğu bilinen bir gerçektir. Sevdiğinizi ısıtacak bir hediye önerisi olarak kolye, kişinin zevki göz önünde bulundurularak alındığında sevgiyle karşılanacak hediyeler arasındadır. Kolyelerin, şık ve zarif parçalar olarak seçilmesi, aşırıya kaçılmaması, kişinin zevki ne olursa olsun çok fazla gösterişli olmaması, risk almamak açısından önem taşımaktadır.

Fotoğraf Köşesi

güzel hediyeler

Kendin yap hediye önerileri arasında sayılabilecek bir diğer hediye önerisi ise titizlikle hazırlanmış bir fotoğraf köşesidir. Bu fotoğraf köşesini sevdiğinizin odasına o yokken hazırlamak, büyük bir sürpriz olacaktır.Duygu dolu anlar yaşatacak veböylelikle sürpriziniz, sevdiğiniz kişiye uzun süreler boyunca odasında eşlik edecektir. Böyle bir hediye ile sevdiğiniz, kendisine kişisel alanında eşlik eden bu sevimli köşeye her baktığında sizi hatırlayacaktır. Bu fikri zenginleştirmek için, küçük boyutlarda pek çok fotoğrafı kalp şeklinde birleştirebilir, ya da iplere asabilirsiniz. Fotoğrafları bir panonun üzerinde ya da doğrudan duvarın üzerinde kullanabilir ve çevresini ışıklandırabilirsiniz.

Hediye Sepeti

güzel hediyeler

Farklı konseptlerle uyum sağlayabilecek hediye sepeti tamamen kişinin hayal gücüne bağlı zenginleştirilebilir. Bu hediye sepetini yılbaşı için hazırlamak, butik kurabiyeler, yılbaşı yazılı aksesuarlar, çikolatalarla doldurmak harika bir fikir olacaktır. Bunun dışında doğum günleri için hazırlanacaksa, kişiye özel hissettirecek notlar, çikolatalar, şekerlemeler ya da küçük boyutlarda aksesuarlar ile hazırlanması da mümkündür.

güzel hediyeler

Kişinin hayal gücüne göre zenginleştirilebilecek bu harika fikir, kendin yap hediyelik eşyalar arasında oldukça sevilen ve en beğenilen fikirler arasındadır. Bu hediye hazırlanırken, seçilen sepetin seçimi, sepetin süslemeleri de hediye edeceğiniz kişiyi heyecanlandırması açısından oldukça önemlidir.

doğum günü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.