sadsad x
asdasd
İlginç Doğum Günü Sürprizleri

İlginç Doğum Günü Sürprizleri

21 Mayıs 2020

Sürprizler ve hediyeler günümüzde çok önemli hale gelmiştir. Sevdiklerimize karşı olan sevgimizi belirtmek için onlara kendilerini özel hissettirecek hediyeler ve sürprizler hazırlamak onları çok mutlu edecektir. Gün geçtikçe sıradan hediyeler ve kişiye özel hissettirmeyen sürprizler yayılmaya başladı. En ilginç doğum günü hediyeleri ve sürprizleri hazırlamak için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar kişinin karakteristik özellikleri, sürprizin yapılacağı yer, sürprizde yer alacak insanlar gibi oldukça geniş kapsamlıdır. Onlara ilginç sürprizler hazırlamanız için sizlere en ilginç doğum günü sürprizleri fikirlerinden bir liste hazırladık. 

Bir Web Sitesinde “Mutlu Yıllar” Yazmak

ilginç doğum günü sürprizleri

En ilginç doğum günü sürprizleri doğum günü olan kişinin dikkatini çekmeden yapılması gerekir. Bunun içinde göz önünde olmayan ve bu sürprizi hazırladığınızı öğrenemeyeceği sürprizler yapın. Doğum günü olan kişinin sık sık takip ettiği blog siteleri, haber siteleri üzerinden reklam pankartı gibi afiş oluşturmak. Kişi siteyi açtığında karşısına çıkacak olan bu afişler hiç beklemediği bir anda ve beklemediği bir yerden geldiği için çok şaşıracaktır. Bu ilginç sürprizin maliyeti de uygun olmasının yanında yapacağınız işleme göre değişmektedir. 

Fotoğraf Baskılı Mum

ilginç doğum günü sürprizleri

Doğum günü olan kişiye kendini özel hissettirmenin en güzel yolu tamamen ona özel yapım bir hediye almaktır. Fotoğraf baskılı mumlar da kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Arkadaşınız, sevgiliniz veya aile üyeniz yani doğum gününü kutlayacağınız kişi ile birlikte olduğunuz en güzel anın fotoğrafını mum üzerine baskı yapabilirsiniz. Bu onunla birlikte olduğunuzu önemsediğiniz anlamına gelir ve karşı tarafı mutlu eder.

Radyodan Doğum Günü Mesajı

ilginç doğum günü sürprizleri

Bir insanı sevmek ve düşündüğünüzü belli etmek basit yollarla da mümkündür. Onun doğum gününde bir araba seyahati sırasında veya telefon üzerinden onun dinlemeyi en çok sevdiği radyo kanalını açıp doğum gününü kutlandığı mesajını dinletebilirsiniz. Bu ilginç doğum günü sürprizi için zamanlama oldukça önemlidir. Daha önceden ayarladığınız radyo kanalını tam vaktinde açmalısınız aksi takdirde yayın yapıldığı anda bunu kaçırma olasılığınız vardır. Doğum gününü kutladığınız kişi kendi ismini ve doğum gününün kutlandığını duyunca çok sevinecektir.

Balonlar İle Dolu Büyük Bir Kutu

ilginç doğum günü sürprizleri

Bu, sürpriz bir doğum günü hediyesi sunmak için en akıllıca fikirlerden biridir. Bir helyum balonu buketinin sonuna bağlı olacak şekilde bir tür hediye ekleyin. Balonları hafifçe daha büyük bir kutuya doldurun ve sarın, alıcı kutuyu açtığı anda helyum gazı ile dolu balonlar havaya kalkacak ve balonlara bağlı olan hediye de onlar ile yukarı çıkacak. Bu ilginç ve güzel hediyenin kapalı bir ortamda yapılması balonların kişinin ulaşamayacağı kadar yukarıya çıkmaması için daha uygundur. Hediyenin alıcısı bu sürprize oldukça şaşıracak ve mutlu olacaktır.

Tik Tak, Doğum Günü Saati

ilginç doğum günü sürprizleri

Bu fikir hediye almayı seven biri için oldukça uygundur. Kişinin doğum günü süresi boyunca bir kaç paketten oluşan hediyeler üzerine hediye kutularının üzerine yazdığınız saatte açması gereken hediyeler alabilirsiniz. Bu hediyeler zinciri gün boyu süreceğinden hem heyecanlı hem de oldukça eğlenceli olacaktır. Bu hediyeler birbiri ile alakalı hikâyeler ile de yapılabilir. Her paket bir sonraki paket hakkında ipucu verebilir. Daha birçok fikir ile beraber yapılabilecek bu saatli hediye kutuları ilginçliği ile merak uyandırmaktadır.

İsme Özel Arama Motorlu Kupa Bardak

ilginç doğum günü sürprizleri

En ilginç doğum günü sürprizleri seçerken hediyeyi alacağınız kişinin nasıl biri olduğu elbette en ön planda tutulması gereken şeydir. Hediyeyi alan kişinin kişiliğine göre hediyeler oldukça özel hissettirecektir. İsme özel arama motorlu kupa bardak araştırmacı kişiliği olan ya da fazlasıyla hazır cevap olan birisi için oldukça uygun bir hediye olur. Her şeyi bilen, cevap veren arkadaşınız bu hediyeyi kesinlikle çok sevecektir.

Fotoğraflı Kızarmış Ekmek Dilimleri

ilginç doğum günü sürprizleri

En ilginç doğum günü sürprizleri alışılagelmişin dışında hediyeler ile mümkündür. Fotoğraflı kızarmış ekmek dilimleri de bu kategoride bulunan en ilginç sürprizlerden biridir. Doğum gününü kutlayacağınız kişinin sizinle veya sevdiği başka fotoğrafı ile mümkün olabilen bu hediyeyi, fotoğrafın ekmek kızartma makinesinin içine seçtiğiniz fotoğraf baskılı metal aparatları koyarak yapabilirsiniz.

Eriyen Saat

ilginç doğum günü sürprizleri

En ilginç doğum günü sürprizleri daha çok ilginçleşmeye devam ediyor. Sürprizler kişinin karakteristik özelliklerine göre olursa daha anlamlı ve keyifli bir doğum günü olacaktır. Eriyen saat modelleri de belirlenen buluşma saatine her zaman geç kalan insanlar için ya da her zaman oldukça dakik olan ve belirlenen saate her zaman tam vaktinde gelen insanlar için alınacak en güzel ve ilginç hediyelerden biridir.

Kişiye Özel QR Kodlu Kolye

ilginç doğum günü sürprizleri

Teknoloji çağında yaşıyoruz ve teknoloji hayatımızın her alanında bizler ile beraber. Teknolojik sürprizler de en ilginç doğum günü sürprizleri arasında yer almaktadır. Doğum gününü kutlayacağınız kişinin en eğlenceli, komik ve hatta hüzünlü resimlerinden oluşan bir sunum hazırlayıp bu sunumun QR kodunu oluşturabilirsiniz. Bu QR kodu doğum günü insanına alacağınız kolye üzerine baskılayabilirsiniz. Hediyenin alıcısı bu hediyeyi ömür boyu yanında taşıyabilir. Hem eğlenceli hem ilginç hem de manevi değeri yüksek bir hediye almak istiyorsanız QR kodlu kolye tam istediğiniz hediye türüdür.

Kendi Kendini Karıştıran Kupa

ilginç doğum günü sürprizleri

Bazı insanlar gece uyumayı sevmez ve gece boyunca bir şeyler içmek onlar için bir bağımlılık haline gelmiştir. Bu tür gece kuşları için alabileceğiniz en ilginç ve onlar için oldukça kullanışlı olabilecek kendi kendini karıştıran kupa onları çok mutlu edecektir. Bu kupa kahve, çay, meyve suyu gibi içecekler için bir alternatiftir. 

İlaç Kapsülü Notlar

ilginç doğum günü sürprizleri

En ilginç doğum günü sürprizleri arasında ilaç kapsülü notlar da yer alıyor. Bu sürpriz için ilaç kapsülleri içine hediyeyi alacağınız kişi için düşüncelerinizi, iyi dileklerinizi ve daha birçok not yazıp koyabilirsiniz. En iyi ilaç sevgidir temalı bu hediye ilginç olmasının yanında manevi değeri yüksek olması ile de çok güzel bir hediye olabilir.

Kişiye Özel Hakim Tokmağı

ilginç doğum günü sürprizleri

Almak istediğiniz hediye ilginç olması ile beraber eğlenceli de olsun istiyorsanız kişiye özel hakim tokmağı aradığınız en ilginç doğum günü sürprizleri olabilmesi için biçilmiş kaftandır. Bu ilginç sürpriz konularda hüküm sürmeyi seven, biraz ağır başlı ve sözünün geçmesini isteyen karakterde bir kişi için eğlenceli bir hediye olacaktır. İsme özel hakim tokmağı hukuk ile ilgilenen veya bu alanda çalışan insanlar için de ilginç ve anlamlı bir hediye olabilir. 

İstiridye İçinde İnci Kolye Ve Notlar

ilginç doğum günü sürprizleri

En ilginç doğum günü sürprizleri duygusal veya eğlenceli olabilir. Bu sürpriz biraz daha duygusal ağırlıklı bir sürprizdir. İstiridyeler dekoratif olarak güzel bir yapıdadır. İnciler istiridye içinde oldukça korunaklı bir şekilde büyümektedir. Sizler de sizin için böylesine korunaklı ve özel bir kişi için bu şekilde bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. İçinde inci ile beraber geçirdiğiniz zamanlar ile ilgili yazılar, alıcı hakkında olan düşünceleriniz yer alabilir.

Zodyak Kuşağı Tablosu

ilginç doğum günü sürprizleri

Zodyak içerisinde 12 burcun yer aldığı bir kuşaktır. Yıldız haritası olarak da bilinen bu kuşak kişinin doğduğu zaman gök kubbede yer alan yıldızların yerlerini belirtir. En ilginç doğum günü sürprizleri arasında yer alan zodyak kuşağı tablolar üzerine basılarak hediye edilebilir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.