sadsad x
asdasd
Öğretmenlere Doğum Günü Sürprizleri

Öğretmenlere Doğum Günü Sürprizleri

23 Mayıs 2020

Öğretmenlere yapılabilecek doğum günü sürprizleri yazımızda sizler için birbirinden güzel önerileri bir araya getirdik. Sevgiliniz, ailenizin bir üyesi, dostunuz yani çevrenizden herhangi birisi öğretmen ise ve siz ona ne sürpriz yapacağınızı bilemiyorsanız doğru yerdesiniz demektir! Hadi hep birlikte bu muhteşem önerilere bir göz atalım!

1. Öğretmene Sürpriz Karikatürlü Tablo

öğretmene sürpriz hediye

Öğretmenlere yapılabilecek doğum günü sürprizleri arasında yer alan tablo; sıradan tabloların çok ötesinde! Sevdiğiniz kişinin yaptığı öğretmenlik alanına ve ders içerisindeki davranışlarına göre harika bir karikatür tablosu tasarlatın! Doğum günü sürprizi içinse görünce şaşıracağı herhangi bir yere asın. Bu sürprize bayılacağına emin olabilirsiniz. 

2. Öğretmenlere Özel Yastık

öğretmene sürpriz hediye

Öğretmenlik kutsal mesleklerden biri hiç şüphesiz! Öğretmen olan sevdiklerinizi mutlu etmek ve keyiflendirmek de bir o kadar paha biçilemez bir durum… Sevdiğinizin hangi alanda öğretmen olduğu ile alakalı karikatür şeklinde dekoratif bir yastık yaptırmak; onu oldukça mutlu edecektir. Eve geldiğinde yatağının üzerinde küçük bir not iliştirilmiş duran bu yastık karşısında hem çok şaşıracak hem de duygulanacaktır. 

3. Öğretmenlere Özel Sürpriz Kupa Bardaklar

öğretmene sürpriz hediye

Öğretmenlere yapılabilecek doğum günü sürprizleri arasında yer alan bir diğer önerimiz ise tabii ki de muhteşem sihirli kupalar! Normal görüntüsü siyah ve çok şık olan bu kupalara siz bir de sıcak su ekleyince görün! Isınan kupanın altından yazı, resim ne dilerseniz ortaya çıkıyor. Bu harika hediye karşısında kim şaşkına dönmez ki! Hem sevdiğinizi şaşırtmak hem de farklı bir sürpriz yapmak isteyenler için oldukça ideal bir seçenek! Sıradan siyah bir kupanın birden değiştiğini görünce şaşkınlığını gizleyemeyecek! 

4. Öğretmene Özel 3D LED Lamba

öğretmene sürpriz hediye

Öğretmenlik mesleği yapan sevdikleriniz için hediye bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ne alacağınızı bilemiyor ve sıradan şeyler satın almak istemiyor da olabilirsiniz. İşte bu yazımızda sizlerin hem kaliteden hem de farklılıktan ödün vermeyen hediyeler ile tanışmanızı sağlamaktan büyük heyecan duyuyoruz. Öğretmen sevdiğiniz için özel olarak tasarlanacak led lambalara ne dersiniz? İşte sevdiğiniz için ideal bir sürpriz seçeneği! Odasına lambayı yerleştirin ve sadece düğmesine basın. 

5. Öğretmene Özel Konsept Hediye Kutusu

öğretmene sürpriz hediye

Öğretmenlere yapılabilecek doğum günü sürprizleri arasında yer alan öğretmen kutuları ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık hiç de zor değil! Kişiye özel olarak tasarlanan bu kutular sayesinde şaşkınlıklarını saklayamayacaklar! Doğum günü yaklaşan öğretmen dostlarınıza ve sevdiklerinize ne alacağınızı düşünmeyin! İçerisinde yılın en iyi öğretmeni Oscar’ı, çayı, french press’i, termosu olan harika bir kutu! Bu hediyeye kim bayılmaz ki! Bizden söylemesi! 

6. En İyi Öğretmen Plaketi

öğretmene sürpriz hediye

Öğretmen sevdiklerinize hediye seçemediğiniz durumlarla sık sık karşı karşıya geliyor olabilirsiniz. Bu yazımızda sizlerin bu problemleri yaşamaması için var gücümüzle çalıştık ve birbirinden farklı, esprili hediyeleri bir araya getirdik. Öğretmenlere yapılabilecek doğum günü sürprizleri arasında yer alan bir diğer esprili hediye ise plaket! Yılın en iyi öğretmeni veya dilediğiniz şekilde hazırlatabildiğiniz bu plaketler ile hem şaşırtın hem de mutlu edin! 

7. Mükemmel Öğretmen Madalyonu

öğretmene sürpriz hediye

Esprili olan sürprizler her zaman insanların daha çok hoşuna gitmiştir. Bu yüzden öğretmenlik mesleği yapan sevdiklerinizin doğum günü için hem mesleği ile ilgili bir gurur kaynağı olacak hem de esprili bir yanı olacak hediye tasarımlarını bu yazımızda bulacaksınız. Bunlardan birisi de elbette ki ‘yılın en iyi öğretmeni’ gibi yazılar ile süslenmiş madalyonlar! Bu madalyonlar sayesinde hem çok mutlu olacak hem de çok şaşıracak! 

8. Öğretmenlere Özel Esprili Hediye Sepeti

öğretmene sürpriz hediye

Öğretmen dostunuzun doğum günü yaklaşıyor ve siz hala ne yapacağınızı bilmiyor iseniz işte sizin için harika bir öneri; esprili sepet! Bu sepet içerisinde bulunan kupa, ayraç, anahtarlık gibi nesnelerin üzerinde öğretmenlerin sıklıkla kullandığı cümleler yazıyor. Arkadaşınızın adına özel olarak hazırlatacağınız bu sepet ile onu şaşırtmanız oldukça kolay olacak! 

9. En İyi Öğretmen Sertifikası

öğretmene sürpriz hediye

Öğretmenlere yapılabilecek doğum günü sürprizleri arasında yer alan sertifika sayesinde hem yüzünü güldürün hem de unutamayacağı bir sürpriz yapmış olun! Bu harika hediye ile sevdiğiniz kişiyi mesleki anlamda yüceltmenin yanı sıra kendi ile gurur duymasını da sağlamanız oldukça kolay! Deneyin ve görün! 

10. Bardak Altlığı

öğretmene sürpriz hediye

Öğretmenlik mesleği yapan sevdikleriniz için bir diğer sürpriz önerimiz ise bardak altlığı! Bardak altlığı ancak sıradanların çok ötesinde! Bu bardak altları hem kişiye özel hem de oldukça esprili! Bu hediye ile sevdiğinizi hem şaşırtın hem de mutlu edin!

öğretmene hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.