sadsad x
asdasd
Kadınlar Günü Mesajları

Kadınlar Günü Mesajları

05 Mart 2020

8 Mart Kadınlar Günü, ülkemiz genelinde bulunan tüm kadınların büyük bir sevinçle karşıladığı günlerden birisi olurken, hayatındaki erkeklerden bugüne özel çeşitli sürprizler beklediği gündür. Şüphesiz ki hayatımızda kadınların önemi çok büyüktür. Bu denli hayatımız içerisinde büyük bir rol sahibi olan kadınlara, kadınlarımıza, 8 Mart Kadınlar Gününde, yani onlara verilmiş bu özel günde sürprizlerde bulunarak, gönüllerini hoş tutmamız gerek. Yapılacak sürprizler arasında hediyeler veya çiçek sürprizleri yer alıyor olsa da, mesaj sürprizleri de büyük bir öneme sahiptir. Çünkü her kadın, özel günlerde hayatındaki erkeklerden bir sürpriz bekler. Hem bu beklentileri boşa çıkarmamak, hem de ona duyduğunuz sevgiyi kelimelerle ifade etmek amacıyla 8 Mart Kadınlar Gününde, hayatınızdaki kadına anlamlı sözler sürprizinde bulunabilirsiniz.

Yapacağınız bu sürpriz ona belki de hayatının en mutlu anlarından birisini yaşatacak olurken, her kadınlar gününde bu sürprizinizi hatırlayacak ve ömrü boyunca güzel anılar besleyecektir. Çoğu erkeğin mesaj atma konusundaki yetenekleri belli olduğundan dolayı, bu rehberimizde erkeklere yardımcı olmak istedik. Sizin için değeri fazlasıyla büyük olan kadınlara, 8 Mart Kadınlar Günü içerisinde sürprizde bulunacağınız resimli Kadınlar Günü mesajları listesini sizlerle paylaşarak, özgün mesajlar üretmenizi sağlamış olacağız. Bizden alacağınız güzel kadınlar günü mesaj tüyolarını, alacağınız bir hediyenin yanında vererek büyük bir sürpriz yapabilirsiniz. Şundan kesinlikle emin olmanızı istiyoruz ki, ona vereceğiniz anlamlı kadınlar günü mesajı ve kadınlar günü hediyesi, kadının ömründe tanıklık etmediği bir an, yada aldığı en güzel hediye sürprizlerinden birisi olacaktır.

Her kadın, hayatındaki erkekten güzel sözler duymak ister. Eğer gündelik hayatta güzel sözler sarf eden bir erkek değilseniz, 8 Mart Kadınlar Günü içerisinde vereceğiniz mesaj sürprizi, kesinlikle anlamı daha büyük bir durum olacaktır. Bu durum onu şımartacağı gibi, büyük bir mutluluk duymasını sağlayacak. Elbette ki bu da, aranızdaki bağın daha da kuvvetlenmesini sağlayacak olan en önemli kriterlerden birisidir. Bu kadar mutluluğun bir arada olduğu bir sürpriz onu mutlu edeceği gibi, onun mutluluğundan dolayı sizleri de keyiflendirecektir.  Sevgisini, özlemini, güvenini vb. durumları her daim ifade edemeyen erkekler için hediye seçme veya mesaj yazma durumları zorluk yaşatabilir. Bu durumu yaşamamanız için sizlere etkileyici Kadınlar Günü mesajları rehberimizi hazırlamış bulunuyoruz. Bu rehber sayesinde sürprizde bulunmak istediğiniz kadına, vermiş olduğumuz cümlelerden yola çıkarak özgün bir kadınlar günü mesajı üretebilecek, yada direkt olarak bizlerin size vermiş olduğu mesajı sürprizde bulunmak istediğiniz kadına iletebileceksiniz. Belirtmeliyiz ki, sizlere sunacağımız kısa kadınlar günü mesaj örnekleri daha önce hiçbir yerde kullanılmamış olan, klişelerden uzak mesajlardır. Dolayısıyla cümleler sanki sizin tarafınızdan yazılmış gibi hissedilecek ve bu da hayatınızdaki kadının sizden alacağı en güzel hediyelerden birisi olmuş olacaktır.

Sabırsızlandığınızın farkındayız. Ancak Kadınlar Günü mesajlarına geçmezden önce bilmenizi istediğimiz birkaç şey daha var. Onlardan birisi ve en önemlisi; sizden gelecek hediyenin aslında önemsiz olduğudur. Yani elbette ki önemi büyük fakat anlatmak istediğimiz şey; sürprizde bulunduğunuz kadının sizden gelecek herhangi bir şeye zaten mutlu olacağı gerçeğidir. Bir diğeri ise, 8 Mart Kadınlar Gününü hatırlayıp, hayatınızdaki kadına sürprizde bulunmanız onu fazlasıyla duygusallaştıracaktır. Çünkü kadınların büyük bir çoğunluğu, erkeklerin bu günü hatırlamamasından şikayetçidir. Siz ise bu noktada bütün önyargıları kırarak, önemi sizler için büyük olan kadınlara bir sürprizde bulunabilirsiniz.  İşte, 8 Mart için uzun Kadınlar Günü mesajları kapsamında, sizler için hazırlamış olduğumuz özel, özgün ve mutluluk hissiyatı uyandıracak o mesajlar;

Anlamlı Kadınlar Günü Mesajları

** Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler! 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

** Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

kadınlar günü mesajları

** Kadınlar, umudun, yaşamın ve özgürlüğün özüdür. Bu dünya Kadınlar Gününde umarım ki dünya daha eşit ve adil bir yer haline gelir.

** Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Bu özel günde hayatı kutla. Eğlen, kalbinin söylediklerinin peşinden git. Çünkü bugün ve hergün senin ve kadınların günü. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

** Dünyanın itici güçlerini takdir etmek için zaman ayıralım, onlarsız varlığımız imkansız. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

kadınlar günü mesajları

** Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum. Kadınlar gunun kutlu olsun.. Bütün Dünya Kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

** 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

resimli kadınlar günü mesajları

** Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. Kadınlar Günün kutlu olsun.

** Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun...

** Hayat gökkuşağı ise, siz onun farklı renklerisiniz; hayat karanlıksa, siz ümit ışığısınız. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

kadınlar günü mesajları

** Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsunher kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

** Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

** Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü"nü kutluyorum.

kadınlar günü mesajları

** Akıllı bir kadın başarısızlığından öğrenir, zorluklarla karşılaştığında güçlenir. Zorluklarla baş eden tüm kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

** Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutlarım.

kadınlar günü konsept kutusu

** Her gün kendinize aşık olun ve değerinizi anlayın. Siz istediğiniz her şeysiniz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

** 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer türk ve Dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

uzun kadınlar günü mesajları

** Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar Günün kutlu olsun biricik meleğim.

** Yaptığınız her şey için kalbiminizin en derinliklerinden size teşekkür ediyoruz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

** Hiç bir duygu, hiçbir anı bir kadın olmadan tamamlanamaz. Hayatı yaşanabilir kılan, dünyanın en güzel insanları kadınların günü kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

** Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun. 

resimli kadınlar günü mesajları

** En ihtiyaç duyulan anlar yardım elini uzatan, yeryüzünün gerçek melekleri olan kadınlar. Ne kadar teşekkür etsek az. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

** Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın; Kadınlar Günün kutlu olsun.

resimli kadınlar günü mesajları

** Bir kadın; güzelliğin, gücün ve beynin birleşimidir. Kim olduğunuzla gurur duyun. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

** Hayat karanlık ise hayatın yaşam dolu yegane ışığı sensin. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur. Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

** Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; o"da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Bir kadının gücü, ne kadar başarılı olduğu ile ölçülemez, onun için ne kadar mücadele ettiği ile ölçülür. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun.

resimli kadınlar günü mesajları

** Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

** Bir kadın; harika, olağanüstü, büyüleyici, çekici ve aynı zamanda güzel olabilir. Sen de bu kadınlardan birisin. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!

kadınlar günü mesajları

** Güçlü bir kadın kendinden ilham alır ve her savaşta cesurca savaşır. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!

** Benim için bir abladan fazla oldun. Hayatımı değiştiren, yaşamıma yön veren kadın oldun. Hayatta her şey gönlünce olsun. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

resimli kadınlar günü mesajları

** Siz dünyayı yönlendiren güçsünüz. Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

** Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

** Hayatıma her zaman bir gülümseme getirdin ve günlerimin daha parlak görünmesini sağladın. Tüm iniş ve çıkışlarımda yükümü daha da hafiflettin. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!

kadınlar günü mesajları

** Kadınlar; cesaret, umut ve yaşamın özüdür. Dünyayı kadınlar için daha iyi bir yer haline getireceğimize dair bugün, Kadınlar Günü’nde söz verelim. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!

** Kadınlar toplumun yarısını oluşturuyor ve en önemlisi erkekleri doğuruyor. Yani eşit olduğunuzu söylemeyin, çok daha üstünsünüz. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

** Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

kadınlar günü mesajları

** Bunu kalıplaşmış bir gün olarak kabul etmeyin. Bugün sizin gününüz. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

kadınlar günü kupası

** Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında senin kücük bir kopyan sayılırım. Umarım tüm hayatımda senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar Günün kutlu olsun..

** Sadece güçlü bir kadın üzüntüsünü; zarafetle, güçle ve sevgiyle dengeleyebilir. Tüm güçlü kadınlarımızın Kadınlar Günü kutlu olsun!

kadınlar günü mesajları

** Kafeste yaşamak istemediğini söyledi, bu yüzden kanatlarını açtı ve uçmaya başladı. O sensin. Güçlü bir kadınsın. Tüm kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

** Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış bütün kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.

Arkadaşa Kadınlar Günü Mesajları

** Kadınlar gibi özel ve eşsiz bir gün olması dileğiyle. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

** Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun...

** Canım arkadaşım, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

kadınlar günü mesajları


** Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kadınlar Günün kutlu olsun.


** Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın Kadınlar Gününüz kutlu olsun...


** Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.


** Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Kadınlar insanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü"nüz kutlu olsun.

** Kadınlar mutluluğu yaymak için yaratılmıştır. Tüm kadınlarımıza mutlu bir Kadınlar Günü dileriz!


** Dostum, arkadaşım, sırdaşım! Bir gün, umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sans gösterebilme şsnsım olur. Seni çok seviyorum! Kɑdınlar günün kutlu olsun.


** Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun...

güzel kadınlar günü mesajları

** Dünyayı her zaman daha iyisi için değiştirip, güzel günler yarattınız. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

** Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


** Bütün Dünya Kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Sevgiliye Kadınlar Günü Mesajları

** Baş tacı kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer türk ve Dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

** Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına.. Kadınlar Günün kutlu olsun..

** Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar Günün kutlu olsun sevgilim. 

sevgiliye kadınlar günü mesajları

** Kaç kez başarısız olduğum senin için hiç önemli değildi. Beni her zaman tekrar denemem için motive ettin. İlham kaynağım, Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar Günün kutlu olsun.

sevgiliye kadınlar günü mesajları

** Şefkatli, ödün vermeyen, sevgi dolu, sevecen, motive eden ve ilham veren bir kadın olduğun için teşekkür ederim aşkım. Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Bir erkeğin kazanabileceği en değerli şey kadın kalbidir. Senin kalbini kazandığım için çok şanslıyım. Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım!

sevgiliye kadınlar günü mesajları

** Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canım.. Kadınlar Günün kutlu olsun.

** Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

sevgiliye kadınlar günü mesajları
** Benim dünyam seninle güzel ve hayatımın geri kalan her anında seni seveceğim. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun sevgilim.

** Bugün tüm kadınların ve senin günün. O zaman bugün mutlu ol ve sonuna kadar tadını çıkar!

sevgiliye kadınlar günü mesajları

** Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

** 8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

kadınlar günü yastığı

** Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki varsın birtanem. Kadınlar Günün kutlu olsun.

sevgiliye kadınlar günü mesajları

** Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Kadınlar dünyayı daha iyi hale getirir. Sen de benim dünyamı daha iyi hale getirdin. Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım!

sevgiliye kadınlar günü mesajları
** Bugün benim hayatımda çok özel bir kadın olduğunu söylememin yollarından biri. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!

** Sevgilim, birgün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur... Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

sevgiliye kadınlar günü mesajları

** Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri pahabiçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir. Kadınlar Günün kutlu olsun…

Anneye Kadınlar Günü Mesajları

** Anneciğim, sen beni hayatın her aşamasında motive eden itici güç oldun. Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar Günün kutlu olsun.

anneye kadınlar günü mesajları

** Canım annem, sen benim ilham kaynağımsın. Her zaman en iyisini yapmam için beni motive ediyorsun. En güçlü destekçim olduğun için teşekkürler. Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Sevgili anneciğim, sana ne zaman ihtiyacım olsa her zaman yanımdaydın. Bana olan desteğin için sana minnettarım. Kadınlar Günün kutlu olsun!

anneye kadınlar günü mesajları

** Beni doğurduğun ve her zaman beni cesaretlendirerek ilham verdiğin için teşekkür ederim anneciğim. Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Birçok yaşamda fark yaratan annelerdir. Tüm annelerin Kadınlar Günün kutlu olsun!

anneye kadınlar günü mesajları

** Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın, seni çok seviyorum Kadınlar Günün kutlu olsun. 

** Her zaman yanımda bir kaya gibi durdun. Sen benim en büyük destekçimsin ve her zaman bana ilham verdin. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

anneye kadınlar günü mesajları

** Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar Günün kutlu olsun.. 

** Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgiyi tarif et desen bana, herhalde sadece "Anne" derdim.. Kadınlar Günün kutlu olsun…

anneye kadınlar günü mesajları

** Her başarısız olduğum zaman beni motive, arkamda duran eşsiz kadın. canım annem. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

** Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..

anneye kadınlar günü mesajları

** Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar Günün kutlu olsun sevgili annecigim.. 

** Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm Dünya Kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

anneye kadınlar günü mesajları

** Seni çok seviyorum. Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın, seni çok seviyorum kɑdınlar günün kutlu olsun.

** Güzel bir kadın, harika bir arkadaş ve harika bir anne. Hatta çok daha fazlası…Senin gibi bir annem olduğu için kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.