sadsad x
asdasd
Orijinal Kadınlar Günü Mesajları

Orijinal Kadınlar Günü Mesajları

23 Ekim 2020

8 Mart tarihinde kutlanan Kadınlar Günü, kadınların değerlerinin tekrardan anlaşılması ve ortaya konulması açısından önem taşımaktadır. Her daim şefkatli, bir kartal kadar koruyucu ve sımsıcak kalbiyle sevgi dolu kadınlar; kimi zaman bir eş, kimi zaman anne ve kimi zaman da kardeş ya da dost olarak dünyaya dokunuşlarda bulunurlar. Pek çok değerin varlık kazanarak sürdürülmesini sağlayan kadınlara ait olan bu özel günde, siz de çevrenizdeki tüm kadınların Kadınlar Günü’nü büyük bir mutlulukla kutlayabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizin etkisini artıracak Kadınlar Günü resimli mesajları ile ister sosyal medya, isterseniz de özel mesaj yoluyla kadınlarla etkileşime geçebilirsiniz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü bir bakıma hem kendi hem de sevdikleri için emek veren, zorluklara rağmen içindeki gücün ışığıyla yoluna devam eden, seven, özleyen ve hasret çeken tüm kadınlara ithaf edilmiştir. Size ilham kaynağı olacak resimli Kadınlar Günü mesajları sayesinde önemli olan bugünde, çevrenizdeki kadınları mutlu edebilirsiniz. Her daim ilgilenilmesi gereken birer çiçek olan kadınlar, sadece bir gün değil yılın tüm günleri hak ettikleri değeri görmeli ve hatırlanmalıdır. Sizin duygularınızı en iyi şekilde aktaracak Kadınlar Günü mesajlarından yola çıkarak istediğiniz zaman çevrenizdeki kadınlara sevginizi gösterebilirsiniz. Anlam ve duygu yüklü mesajları sosyal medya üzerinden paylaşarak hem tanıdığınız hem de tanımadığınız kadınların yüzlerini güldürüp, sevinçlerine ortak olabilirsiniz.

Resimli 8 Mart Kadınlar Günü Mesajları

~ Tanıdığım en muhteşem kadın, Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Dostum, arkadaşım, sırdaşım! Bir gün, umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sans gösterebilme şsnsım olur. Seni çok seviyorum! Kɑdınlar günün kutlu olsun.

~ Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..

resimli kadınlar günü mesajları

~ Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış bütün kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.

~ Akıllı bir kadın başarısızlığından öğrenir, zorluklarla karşılaştığında güçlenir. Zorluklarla baş eden tüm kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

~ Benim için bir abladan fazla oldun. Hayatımı değiştiren, yaşamıma yön veren kadın oldun. Hayatta her şey gönlünce olsun. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

resimli kadınlar günü mesajları

~ Yetenekli, canlı, iddialı, duygusal, güzel ve zeki… Bu muhteşem özellikleriniz insanlara ilham veriyor! Muhteşem kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

~ Sevgili anneciğim, sana ne zaman ihtiyacım olsa her zaman yanımdaydın. Bana olan desteğin için sana minnettarım. Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Kadınlar; cesaret, umut ve yaşamın özüdür. Dünyayı kadınlar için daha iyi bir yer haline getireceğimize dair bugün, Kadınlar Günü’nde söz verelim. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!

resimli kadınlar günü mesajları

~ Benim dünyam senin gibi muhteşem bir kadın sayesinde güzelleşti. Bu yüzden hayatımın geri kalanını seni sevmek için harcamak istiyorum. Seni sonsuza dek seveceğim! Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki varsın birtanem. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

~ Sevgili anneciğim, sen benim ilham kaynağımsın. En güçlü destekçim olduğun için teşekkür ederim. Kadınlar Günün kutlu olsun!

resimli kadınlar günü mesajları

~ Sadece güçlü bir kadın üzüntüsünü; zarafetle, güçle ve sevgiyle dengeleyebilir. Tüm güçlü kadınlarımızın Kadınlar Günü kutlu olsun!

~ Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın; Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ En ihtiyaç duyulan anlar yardım elini uzatan, yeryüzünün gerçek melekleri olan kadınlar. Ne kadar teşekkür etsek az. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

~ Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canım.. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri pahabiçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; Kadınlar Günün kutlu olsun!

resimli kadınlar günü mesajları

~ Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

~ Kaç defa başarısız olduğumun bir önemi yok, tekrar denemek için beni motive edecek bir güç olduğunu biliyorum. Her zaman benim için orada olan karım, Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun...

~ Onlar; sevimli kızlarımız, tatlı kız kardeşlerimiz, güzel sevgililerimiz, sevgili eşlerimiz, mükemmel annelerimiz… Onlar hayatımızın anlamı… Tüm kadınlarımızın Kadınlar Günü kutlu olsun!

resimli kadınlar günü mesajları

~ Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; o"da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Kadınlar Günü Temalı Konsept Hediye Kutusu

~ Canım arkadaşım, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

~ Her başarısız olduğum zaman beni motive, arkamda duran eşsiz kadın. canım annem. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

~ Şefkatli, ödün vermeyen, sevgi dolu, sevecen, motive eden ve ilham veren bir kadın olduğun için teşekkür ederim aşkım. Kadınlar Günün kutlu olsun!

resimli kadınlar günü mesajları

~ Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günümüz umutla dolu yarınlara olsun…

~ Bir erkeğin kazanabileceği en değerli şey kadın kalbidir. Senin kalbini kazandığım için çok şanslıyım. Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım!

~ Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur. Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

resimli kadınlar günü mesajları

~ Her zaman yanımda bir kaya gibi durdun. Sen benim en büyük destekçimsin ve her zaman bana ilham verdin. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

~ Kadınlar bu dünyadaki mutluluğun tek sebebidir. Bize hayatı muhteşem kılan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

~ Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında senin kücük bir kopyan sayılırım. Umarım tüm hayatımda senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar Günün kutlu olsun..

~ Kadınlar, umudun, yaşamın ve özgürlüğün özüdür. Bu dünya Kadınlar Gününde umarım ki dünya daha eşit ve adil bir yer haline gelir.

resimli kadınlar günü mesajları

~ Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın, seni çok seviyorum Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar Günün kutlu olsun sevgili annecigim..

~ Seninle geçirdiğim her an, hayatımdaki en özel an oluyor. Evimizi gezegendeki en güzel yer yaptığınız için teşekkürler sevgilim. Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

resimli kadınlar günü mesajları

~ Hayatımı daha iyi hale getirdin ve dünyamı tamamladın. Sevgili karım, 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Beni doğurduğun ve her zaman beni cesaretlendirerek ilham verdiğin için teşekkür ederim anneciğim. Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına.. Kadınlar Günün kutlu olsun..

~ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

resimli kadınlar günü mesajları

~ Baş tacı kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

~ Kalbimi çalan tek kadın, Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutlarım.

~ Kadınlar insanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü"nüz kutlu olsun.

resimli kadınlar günü mesajları

~ Siz dünyayı yönlendiren güçsünüz. Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

~ Sevgilim, birgün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur... Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

Kadınlar Günü Hediyesi Kupa Bardak

~ Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar Günün kutlu olsun sevgilim.

~ Anneciğim, sen beni hayatın her aşamasında motive eden itici güç oldun. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Kadınlar Günü Mesajları Uzun

Hem kadınlar hem de erkekler için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü büyük bir öneme sahiptir. Kadınlar anne, çocuk, kardeş, dost ve eş olarak hayatın her alanında dünyada izler bırakacak dokunuşlara sahiptir. Bu anlam dolu gün öncesinde pek çok kişi sevdiği kadınların Kadınlar Günü’nü kutlamak için özel bir hazırlığın içerisine girmektedir. Sosyal medya üzerinden ya da özel olarak kutlama yapmak istediğinizde kendi duygu ve düşüncelerinizi daha etkili bir şekilde aktarmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda sizlere yardımcı olan uzun Kadınlar Günü mesajları ile çevrenizdeki kadınlara hislerinizi tam ve açık bir şekilde iletebilirsiniz. Yılın her günü özel bir ilgiyi hak eden kadınlar için önemli olan bugüne siz de özenli bir şekilde hazırlanarak, sevdiğiniz kadınlara unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Sizin için değerli olan kadınların Kadınlar Günü’nü farklı bir şekilde kutlamak isteyebilirsiniz. Tatlı bir hediye ya da bir çiçek, özel günün öneminin artmasına ve uzun zaman sonra dahi hatırlanmasına olanak tanıyabilir. Sevdikleriniz için hazırlayacağınız hediyelerin yanında da verebileceğiniz uzun Kadınlar Günü mesajları, duygularınızın karşı tarafa daha yoğun bir şekilde geçmesine yardımcı olarak aranızdaki sevgi bağının güçlenmesini sağlar. Mesajlardan ilham alarak kendi hislerinizi sevdiğiniz kadınlara iletebilir, yılın diğer günlerinde de onlara hoş mesajlar atabilirsiniz. Kutlama mesajlarınızla birlikte iyi dileklerinizi de sunabileceğiniz mesajlarla çevrenizdeki tüm kadınların yüzünde birer gülücük oluşturabilirsiniz.

resimli kadınlar günü mesajları

~ Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler! 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Hiç bir duygu, hiçbir anı bir kadın olmadan tamamlanamaz. Hayatı yaşanabilir kılan, dünyanın en güzel insanları kadınların günü kutlu olsun.

~ Bugün benim hayatımda çok özel bir kadın olduğunu söylememin yollarından biri. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!

~ Kaç kez başarısız olduğum senin için hiç önemli değildi. Beni her zaman tekrar denemem için motive ettin. İlham kaynağım, Kadınlar Günün kutlu olsun!

resimli kadınlar günü mesajları

~ Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun...

~ Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgiyi tarif et desen bana, herhalde sadece "Anne" derdim.. Kadınlar Günün kutlu olsun…

~ Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

resimli kadınlar günü mesajları

~ Yapman gereken tek şey gülümsemek, çünkü sen güldüğünde dünyadaki her şey değişiyor. Ne kadar muhteşem bir kadın olduğunu kelimelerle ifade etmek çok zor sevgilim, Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Birçok yaşamda fark yaratan annelerdir. Tüm annelerin Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir. Kadınlar Günün kutlu olsun…

~ Yaptığınız her şey için kalbiminizin en derinliklerinden size teşekkür ediyoruz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

~ Canım annem, ihtiyacım olduğu her an oradaydın. Her zaman bana rehberlik ettin ve bana doğru yolu gösterdin. Kadınlar Günün kutlu olsun!

resimli kadınlar günü mesajları

~ Benim dünyam seninle güzel ve hayatımın geri kalan her anında seni seveceğim. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun sevgilim.

~ Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun.

~ Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Bu özel günde hayatı kutla. Eğlen, kalbinin söylediklerinin peşinden git. Çünkü bugün ve hergün senin ve kadınların günü. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun...

8 Mart Temalı Kadınlar Günü Çikolatası

~ Kadınlar mutluluğu yaymak için yaratılmıştır. Tüm kadınlarımıza mutlu bir Kadınlar Günü dileriz!

~ Hayatıma girdiğin gün, dünyamı değiştirdin. Her zaman dünyamın bir parçası olmanı umut ediyorum karıcığım. Kadınlar Günün kutlu olsun!

resimli kadınlar günü mesajları

~ Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

~ Güzel bir kadın, harika bir arkadaş ve harika bir anne. Hatta çok daha fazlası…Senin gibi bir annem olduğu için kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

~ Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum. Kadınlar gunun kutlu olsun.. Bütün Dünya Kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

~ Dünyayı her zaman daha iyisi için değiştirip, güzel günler yarattınız. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

resimli kadınlar günü mesajları

~ Bunu kalıplaşmış bir gün olarak kabul etmeyin. Bugün sizin gününüz. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

~ Kadınlar toplumun yarısını oluşturuyor ve en önemlisi erkekleri doğuruyor. Yani eşit olduğunuzu söylemeyin, çok daha üstünsünüz. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

~ Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar Günün kutlu olsun biricik meleğim.

~ Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Kadınlar gibi özel ve eşsiz bir gün olması dileğiyle. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

resimli kadınlar günü mesajları

~ Dünyaya sizin gözlerinizden bakabilseydik, dünya daha güzel bir yer olurdu. Tüm kadınlarımızın, Kadınlar Günü kutlu olsun!

~ Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü"nü kutluyorum.

~ Tüm günler gibi bugün de ne kadar özel olduğunuzu hissetmeye hakkınız var. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

Çiçek Motifli Kadınlar Günü Makyaj Aynası

~ 8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

~ Dünyaya bak ve gülümse. Sen olmadan, benim için hayat olmazdı. Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım!

~ Dünyanın itici güçlerini takdir etmek için zaman ayıralım, onlarsız varlığımız imkansız. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

resimli kadınlar günü mesajları

~ Bir kadının gücü, ne kadar başarılı olduğu ile ölçülemez, onun için ne kadar mücadele ettiği ile ölçülür. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun.

~ Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

~ Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsunher kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

~ Hayat gökkuşağı ise, siz onun farklı renklerisiniz; hayat karanlıksa, siz ümit ışığısınız. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

resimli kadınlar günü mesajları

~ Bu dünyadaki hiçbir canlı bir kadın kadar güçlü değildir. Hem evinde hem de kariyerinde mükemmel performansı ile birlikte en iyi şekilde yönetir. Dünyanın en güçlü varlıkları, Kadınlar Gününüz kutlu olsun

~ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer türk ve Dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

~ 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

~ Kadınların özgür olabildiği, kadına saygının olduğu bir yıl olması dileğimle... Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

kadınlar günü hediyesi

~ Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

~ Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın Kadınlar Gününüz kutlu olsun...

~ Toplumun beklentilerinin ışığınızı azaltmasına izin vermeyin. Kendinizi sevin, sevgi ve ışığa layık olduğunuzu bilin ve sesinizin önemli olduğunu anlayın! 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

~ Ben gülümsediğimde benimle gülümseyen, ağladığımda benimle ağlayan muhteşem kadın. Sen benim için hem bir anne hem de mükemmel bir arkadaşsın. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.