sadsad x
asdasd
Kişiye Özel Kalem Seçenekleri

Kişiye Özel Kalem Seçenekleri

14 Şubat 2017

Söz uçar yazı kalır diye bir söz vardır. Belki de bu sebepten dolayı hatıra kalmasını istediğimiz unutmamak istediğimiz şeyleri hep bir kenara not alırız. Yazarak kağıtlara not almak kendimizi daha güvende hissettirir. Hatta bazen sevdiklerimize kendimizi sözlü olarak ifade edemeyiz de aşkımızı kağıtlara dökerek anlatırız. Çünkü yazı yazarken insan kendisini çok daha güvende hissetmektedir. Belki de bu yüzden bir insana verilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesi de kalem. Sevdikleriniz için kişiye özel kalem hediyesi oldukça anlamlı olacaktır. Bir insanın kendine özel bir şeyi olması eminiz ki onu çok mutlu eder. Bu yüzden isme özel kalemler oldukça popüler ve kullanışlı hediyelerin başında gelir. Eğer yeni işe başlayan sevgiliniz, arkadaşınız veya aile fertleriniz varsa yeni iş hediyesi olarak bir kalem tercih edebilirsiniz. En güzel ve sıra dışı kişiye özel kalem modelleri sitemizde mevcut. İsme özel kalem çeşitleri arasından size en uygun olanı seçerek sevdiklerinize armağan etmelisiniz. İster kurşun kalem ister tükenmez kalem… Her zevke ve her yaşa hitap eden kişiye özel kalem sevdiklerinizi çok ama çok mutlu edecek!

İSME ÖZEL BEYAZ KUTULU 2’Lİ KALEM SETİ

İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

Yeni işe başlayan sevgiliniz, eşiniz veya aile bireyleriniz var ise çok özel ve kullanışlı bir hediye önerisi ile sizlerleyiz. İsme özel beyaz kutulu 2’li kalem seti en güzel hediyelerden bir tanesi. Özel tasarımlı şık beyaz kutusunun içerisindeki kalemlerden biri tükenmez diğeri ise uçlu kurşun kalemdir. İş yerinde imzalarını tükenmez kalem ile atarken, günlük notlarını uçlu kalem ile bir kenara yazabilir. Beyaz kutusunun üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini ve ufak bir mesajınızı yazdırabilirsiniz. Ayrıca beyaz kaplama kalemlerin de üzerinde hediye edeceğiniz kişinin ismi yazacaktır. Oldukça şık görünüme sahip bu kalem seti sevdiklerinizi çok mutlu edecek! Ayrıca kendisine özel tasarlanmış bu kalem bir ömür boyu saklanacak değerdedir…


KİŞİYE ÖZEL USB KALEM VE KARTVİZİTLİK SETİ

Kişiye Özel USB Kalem ve Kartvizitlik Seti

Sevdikleriniz için hediye düşünüyor fakat ne alacağınıza karar veremiyor musunuz? O zaman sizleri bu dertten kurtaracak süper bir fikrimiz var! Kişiye özel USB kalem ve kartvizitlik seti çalışan bireylere verilecek en güzel hediyelerden bir tanesi. Kahverengi temalı şık tasarıma sahip bu set gören herkesi kıskandıracak! Set içerisinde birer adet isme özel metal kalem, kahverengi deri kaplama 16 GB USB disk ve yine kahverengi deri kaplama isme özel metal kartvizitlik yer almaktadır. Kişiye özel tasarlanan bu üç ürün özel siyah kutu içerisinde paketlenmiş şekildedir. Hediyelerin üzerindeki yazılar zamanla silinir mi diye hiç endişe etmeyin! Lazer tekniği ile yazılan bu yazılar oldukça kalıcıdır. Set içerisindeki kalem ile ufak notlarını alabilir, kartlarını kartvizitliğe koyarak düzenli hale getirebilir ve önemli bilgilerini USB belleğe aktarabilir. Çok kullanışlı, şık ve anlamlı bir hediye olan bu seti mutlaka sevdiklerinize tercih etmelisiniz.


İSME ÖZEL 2’Lİ KALEM SETİ DERİ KUTUDA

isme özel kalem

Sevdikleriniz yeni bir işe başladığında oldukça mutlu olursunuz ve bu mutluluğu paylaşmak istersiniz. İşe giren sevdiklerinizi işe daha da motive olmasını sağlamak amacıyla ufak bir sürpriz hediye verebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en güzel hediyeler arasında ise isme özel 2’li kalem seti deri kutuda yer almaktadır. Özel siyah kutusunda 2 adet kalem bulunmaktadır ve bunlardan biri tükenmez kalem diğeri dolma kalemdir. Her iki kalem üzerinde de hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilmeniz mümkün. Ya da dilerseniz bir kalemin üzerine kendi isminizi diğer kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz! Çok anlamlı ve kullanışlı bir hediye olan bu kalem seti sevdiklerinizi çok mutlu edecek ve kendine özgüven sağlayacaktır. Diğer iş arkadaşlarını kıskandıracak olan bu harika seti almak için daha ne bekliyorsunuz?


KİŞİYE ÖZEL 4’LÜ HEDİYE SETİ

isme özel kalemler

Yeni iş hediyesi arayanlara müjde! Çünkü önereceğimiz bu hediye tam da aradığınız hediye olduğuna eminiz! Kişiye özel 4’lü hediye seti en güzel iş hediyelerinden bir tanesi. Kişiye özel hazırlanan bu set içerisinde birer adet olmak üzere isme özel tükenmez kalem, isme özel deri kaplı kartvizitlik, isme özel anahtarlık ve isme özel defter yer almaktadır. Oldukça şık tasarıma sahip kahverengi hediye seti gören herkesin beğenisini kazanacak ve hatta az biraz kıskanmasına bile sebep olabilecek! Kendisine özel tasarlanan bu hediyeyi sevdiklerinize armağan ettiğinizde çok şaşıracak ve sevineceklerdir. Ayrıca işe motive olması amacı için de iyi bir adım olan bu hediye mutlaka tercih edilmelidir. Bu hediye seti sayesinde kartvizitlerini kolayca bulabilecek ve iş hakkında notlarını düzenli bir şekilde deftere geçirebilecek.


PSİKOLOGLARA ÖZEL HEDİYE KALEM

İsme özel kalemler

Psikolog tanıdıklarınız için hediye almak istiyor fakat bir türlü karar veremiyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Psikologlara özel hediye kalem her psikoloğun sahip olmak istediği türden bir hediyedir. Özel kutusu içinde yer alan tükenmez kalem kişiye özel hazırlanmaktadır. Üzerine lazer işleme teknolojisi ile yazılan ismi hediye kutusunda ve kalemde oldukça şık duracaktır. Mavi renkli tükenmez kalemin tepesinde dokunmatik ekran başlığı yer almaktadır. İki fonksiyonlu bu kalemi psikolog arkadaşlarınıza hediye ederek harika bir yeni iş hediyesi vermiş olacaksınız! Masasını süsleyecek olan bu şık kalem gören herkesin dikkatini çekecek ve en güzel övgüleri toplayacaktır. Öyleyse daha ne bekliyorsunuz psikologlara özel kalem en uygun fiyatı ile burada!


İÇ MİMARLARA ÖZEL HEDİYE KALEM

kişiye özel kalemler

Evlerimizin bu kadar güzel ve kullanışlı olmasını sağlayan kişilerden bir tanesi tabii ki de iç mimarlar! Evimizi emanet ettiğimiz bu güzel insanlar için harika bir hediye almak istemez misiniz? İç mimarlara özel hediye kalem hem çok şık hem de oldukça kullanışlı! Özel gri kutusunda yollanan mavi renkli tükenmez kalem gören herkesin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacaktır. Özel kutusu üzerine iç mimarlara özgü figürler yer almaktadır. Gri renk kutu üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilir ve unvan veya şirketinin adını da ekleyebilirsiniz. Ayrıca tükenmez kalemin üzerine de hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Kendisine özel tasarlanan bu hediyeyi gördüğünde eminiz ki çok mutlu olacaktır. Bir ömür saklanabilecek olan bu anlamlı hediyeyi sevdiklerinize almak için daha ne bekliyorsunuz?


AVUKATLARA HEDİYE 2’Lİ KALEM SETİ

avukatlara hediye kalem

Hukuk fakültesini yeni bitirmiş veya yeni işe başlayan avukat tanıdıklarınız için hoş bir sürpriz yapmak istemez misiniz? Mesleğine olan bağlılığı arttıracak ve motivasyonunu yükseltecek olan ufak bir hediye sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. Avukatlara hediye 2’li kalem seti en güzel yeni iş hediyelerinden bir tanesi. Özel kutusu içerisinde bir adet tükenmez bir adet de uçlu kurşun kalem yer almaktadır. Şık beyaz kutusunun üzerinde avukatlık mesleği ile ilgili terazi ve benzeri figürler yer almaktadır. Ayrıca hem kutunun hem de kalemlerin üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilmeniz mümkün. Hediye edeceğiniz kişi kendisine özel tasarlanan bu hediyeyi gördüğünde oldukça şaşıracak ve mutlu olacaktır. Bu güzel ve oldukça kullanışlı hediyeyi sevdiğiniz avukatlara mutlaka armağan etmelisiniz.


KİŞİYE ÖZEL KALEM VE DEFTER SETİ

hediyelik kalem ve defter

Sevdiklerinize özel tasarlanmış bir hediye almak istemez misiniz? Kişiye özel kalem ve defter seti en iyi iş hediyelerinden bir tanesi. Bir adet ajanda ve kalemden oluşan bu set oldukça kullanışlı. İş yerinde alacağı notları bu deftere yazabilir ve imzalarını kendisine özel tasarlanmış kalemi ile atabilir. Kahverengi ajanda ve mavi renk tükenmez kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilmeniz mümkün. Ayrıca tükenmez kalemin tepesinde dokunmatik ekran başlığı yer almaktadır. Ürünler üzerine yazılacak olan yazılar lazer işleme teknolojisi ile yazılmaktadır. Bu yüzden yazıların silinmesi gibi bir endişeniz asla olmasın. En güzel iş hediyelerinden olan bu seti sevdiklerinize mutlaka armağan etmelisiniz. Kendisine özel tasarlanmış bu seti gördüğünde çok şaşıracak ve gören herkesi kıskandıracaktır.


İSME ÖZEL OSMANLI TUĞRASI KALEM

osmanlı tuğrası isme özel kalem

Neslimizin geldiği Osmanlı bizim için çok önemlidir. Son zamanlarda Osmanlı’ya ait kullanılan en popüler imge ise Osmanlı tuğrası. Sizler de sevdikleriniz için isme özel Osmanlı tuğrası kalem hediye etmek ister misiniz? Oldukça şık ve kaliteli duran bu kalem en iyi iş hediyelerinden bir tanesi. Mavi renk tükenmez kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırarak hediyenizin daha özel ve anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Şık kutusu içinde yollanacak olan bu kalem diğer iş arkadaşlarını kıskandıracağı kesin! Herkesin sahip olmak isteyeceği bu özel kalemi sevdiklerinize hediye etmek için daha ne bekliyorsunuz? En uygun fiyatı ile Osmanlı tuğrası kalem bu sitede!


KİŞİYE ÖZEL ATATÜRK İMZALI KALEM

Atatürk imzalı isme özel kalem

Ülkemizi kurtaran ve düşmanlardan temizleyen Atatürk Türk halkı için çok ayrı bir yerdedir. Neredeyse her yerde ve her kullandığımız eşyada Atatürk’ü görmek ve anmak isteriz. Sizlere bu ayrıcalığı kişiye özel Atatürk imzalı kalem ile sunuyoruz! Hem şıklığı hem de anlamı ile gören herkesi büyüleyecek! Bir kişiye verilebilecek en güzel hediyelerden biri olan Atatürk imzalı kalem, gören herkesin beğenisini kazanacak ve tüm dikkatleri üzerine toplayacaktır. Mavi renkli tükenmez kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilmeniz de mümkün. Bu kalemi sevdiklerinize hediye ettiğinizde kendisine özel tasarımını ve Atatürk imzasını gördüğünde sevinci iki katına çıkacaktır. Herkesin sahip olmak isteyeceği türden bir hediye olan Atatürk imzalı kalem mutlaka hediye tercihleriniz arasında yer almalıdır. Bu göz alıcı kalemi almak için daha ne bekliyorsunuz? En uygun fiyatı ile sayfamızda sizleri bekliyor!KİŞİYE ÖZEL METALİK GÜMÜŞ RENGİ KALEM

isme özel kalem

Yeni işe giren veya terfi eden sevdikleriniz için hoş bir sürpriz yapmak istemez misiniz? Motivasyonunu yükseltecek ve işe olan bağlılığı arttıracak olan ufak bir hediye sevdiklerinizi oldukça mutlu edecektir. Kişiye özel metalik gümüş rengi kalem en iyi ve kaliteli iş hediyelerinden bir tanesi. Metalik rengi ve şekli ile göze hitap eden bu kalem herkesin beğenisini kazanacaktır. Masada direk dikkatleri üzerine çekecek olan bu kalem özel kutusu ile yollanmaktadır. Kalemi gibi metalik gümüş renge sahip olan kutu üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini ve özel bir tarihi yazdırabilirsiniz. Ayrıca kalem üzerine de isim yazdırabilmeniz mümkün! Lazer işleme teknolojisi ile yazılan bu yazılar silinmez ve solma yapmaz. Bu yüzden gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Şık silindir metalik gümüş rengi kutusu ve mavi renk yazan tükenmez kalem en güzel iş hediyesi olmaya hak kazanacaktır. Bu eşsiz kalemi sevdiklerinize armağan etmek için daha ne bekliyorsunuz.

Tüm KALEM MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ: //www.hediyemen.com/kisiye-ozel-kalem

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.