sadsad x
asdasd
Kişiye Özel Babalar Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Babalar Günü Hediyeleri

11 Haziran 2020

Ailemiz şüphesiz hayatımızın en büyük ve en özel parçasıdır. Anne ve baba figürü hayatımızda var olan başarılarımızın, deneyimlerimizin ve yaşayışımızın temelidir. Ebeveynler çocuklarının mutluluğundan huzurundan gerçek mutluluğa sahip olacaklardır ancak onları mutlu etmek sizi huzurlu hissettireceği gibi sahip olduğunuz borçluluk duygunuzu bir nebze de olsa azaltacaktır. Bizi düştüğümüzde kaldıran, yanlışımız ve doğrularımız ile her zaman bağrına basan, maddi ve manevi desteklerini karşılıksız bize veren babalarımız bizim için her zaman önemli olmalıdır. Onlara vereceğimiz kişiye özel hediyeler, yapacağımız ufak jestler her zaman düşündüğünüzden daha büyük etkileri olacaktır. Babalar gününün yaklaşmasıyla, hayatımızın mimarı olan babalarımıza yapacağımız tatlı sürprizler, sizi günün kahramanı yapacaktır. Babalarınızın için her zamanki gibi düşünmeniz yeterli olacaktır ancak vereceğiniz hediyenin ne olduğunu karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bu sebeple bu yazıda sizlere vereceğimiz hediye örnekleriyle fikir oluşturmanıza yardımcı olmayı umuyoruz.

Babalar günü ilk kez 19 Haziran 1910’da Amerika’da bulunan Spokane şehrinde kutlanmıştır. Devlet tarafından kutlamanın desteklenmesine rağmen Babalar Günü adı verilmemiştir.1966 yılında ise Amerika Devlet Başkanı olan Lydon Jhonson her Haziran ayının 3. Haftası Babalar günü olarak bir bildiri ile kabul etmiştir. Gün ABD’de resmi tatil olarak yürürlüktedir. Hediye seçerken kararsız kalmanız oldukça normaldir. Bu babanıza verdiğiniz değerden veya vereceğiniz hediyenin etkisiz kalacağına dair düşüncelerden oluşabilir. Öncelikle sakin olunuz çünkü babanızın ne gibi şeylerden hoşlandığını sizden iyi bilen birisi olmayacaktır. Bu tip düşüncelerle hediye seçenekleri arasında boğulabileceğinizi tahmin ettiğimizden babanıza alınabilecek en güzel Babalar Günü hediyesi listesini hizmetinize sunuyoruz. Bu listede kişiye özel Babalar Günü hediyeleri ve blogumuzda yer alan babalar günü mesajları için en uygun seçenekleri size vermektedir. Listede bulunan hediyelerden seçtiklerinizi sipariş ederek 21 Haziran Babalar gününde sizlere teslim edilecektir. Sizin için hazırladığımız ürünlerin listesini aşağıda görebilmektesiniz.

Babaya Alınabilecek En İyi 15 Babalar Günü Hediyesi;

İsme Özel Siyah Clipper Çakmak

babaya hediye

Her ne kadar sigara ve tütün kullanımları insan sağlığına zararlı olsa da eğer babanız sigara kullanıyor ise vazgeçilmez bir hediye olacaktır. Üzerine yazdıracağınız isim veya bir başka yazı ile babanız için özel bir hediye olacaktır. Her gün kullanacağı bir hediyeyi babanıza vermeniz her zaman hatırlanmanız için bir sebep olacaktır.

Yılın Babası Oscar Ödülü

babaya hediye

Her insan bulunduğu ortamın dekorasyonunu önemser. Bulunduğumuz ortamın görsel yapısı ruh halinizi doğrudan etkiler işte bu durumda tam olarak hem manevi hem de dekorasyon yönünden babanıza vereceğiniz Oscar ödülü hediyesi babanızın çalışma odasında, yanı başında her zaman sizi hatırlatacaktır. Oscar Ödülünün üzerine babanızın adını ve soyadını ekleyebileceksiniz.

Babalara Özel Okey Takımı

Babalara Özel Okey Takımı

Babalar için iskambil okey gibi oyunlar vazgeçilmez bir sosyalleşme aktivitesidir. Hafta sonları babalarınızın arkadaşıyla bir kafede veya kahvehanede okey oynamaya gittiğini duymuşsunuzdur. Yaz gecelerinin vazgeçilmesi olan okey oyunu evinizde bulunacak özel okey takımı ile gecenize mutluluk katacaktır Ayrıca isme özel olan bu okey takımları babanız için her zaman mutlu edecek bir hediyedir.

Babalara Özel Rakı Bardağı

Babalara Özel Rakı Bardağı

Babanızın alkol ile arası varsa gerçekten babanızı zevkten dört köşe yapacak bir hediye olacaktır. Babanıza vereceğiniz bir çift rakı kadehi görsel açıdan alkolün yanında güzel bir etki yapacaktır. Kadehlerin üzerinde özelleştirme yapabilme imkanına sahipsiniz. Örnek olarak üzerine babanızın ismini soy ismini yazabilirsiniz ayrıca farklı desenler ile kadehlere ayrı bir şıklık katacaksınız. Babanızın sosyal medyada yapacağı paylaşımlar için fark yaratıcı bir etkisi olacaktır.

Erkeğe Hatıralık Konsept Hediye Kutusu

Erkeğe Hatıralık Konsept Hediye Kutusu

Konsept kutular dört dörtlük bir hediye imkanı size sunmuştur. İçerisinde matara, gömlek, kol düğmeleri, tespih ve çakmak bulunmaktadır. Ayrıca özel kişiselleştirme imkanını size sunmaktadır. Ürünler üzerine istediğiniz ad ve soyadı yazabileceğiniz gibi gömlek için tüm bedenler mevcuttur.

Babaya Özel Mesajlı Termos Bardak

Babaya Özel Mesajlı Termos Bardak

İçerisinde bulunduğumuz dönemde, gün içerisinde sürekli aktif bir şekilde yaşamaktayız. Sabahları erkenden işe, okula gitmekteyiz ve akşamları birçok stres ile evimize dönmekteyiz. Bazı sabahlar kahvaltı yapacak imkanımız bile olmamaktadır. Termos Bardaklar bu konuda hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Çay ve kahvemizi sıcak bir şekilde muhafaza edecek bu bardaklar işe, okula giderken sıcak içeceklerin keyfinden bizi mahrum bırakmayacaktır. Ayrıca termosun üzerinde bulunan güzel bir mesaj babanızın gün içerisinde modunu yükselecek bir durum oluşturacaktır.

En Yakışıklı Baba Adayı Kupa Bardak

En Yakışıklı Baba Adayı Kupa Bardak

Eğer eşinizle doğacak olan bebeğinizi bekliyorsanız bu hediye manevi değeri çok büyük bir hediye olacaktır. İlk defa baba ve anne olmak tahmin edilemeyecek duygular karmaşasını size getirmektedir. En yakışıklı baba adayı kupa bardağı ile bu heyecanı modelleştirmeniz, eşiniz için unutulmayacak bir anı olacaktır.

Babalara Hediye Fotoğraflı Kanvas Tablo

Babalara Hediye Fotoğraflı Kanvas Tablo

Fotoğraflar anılarınızı ölümsüzleştirmek için bulunmayacak bir nimettir. Fotoğraflar sizi o ana götürüp yaşadığınız hissi tekrardan size hatırlatacaktır. Fotoğraflı Kanvas tablo babanız ile ölümsüzleştirdiğiniz bir anı odasında, çalışma ortamında veya herhangi bir alanda yaşatma imkanı sağlamaktadır. Babalar Günü için harika bir hediye olacak kanvas tablo birçok ebat seçeneği ile temin edebilirsiniz.

Babaya Özel Siyah Pierre Cardin Cüzdan

Babaya Özel Siyah Pierre Cardin Cüzdan

Erkekler için vazgeçilmeyecek aksesuarlar vardır. Bunlardan biri de şüphesiz cüzdandır. Cüzdanın sahip olacağı şık ve estetik görünümü erkeğin karizmasına ve görüntüsüne büyük bir katkısı olacaktır. Özelleştirilen bu cüzdan, üzerine yazı yazabilme imkanı vermektedir. İsterseniz bir isim, isterseniz birkaç kelime ekleyerek cüzdanın şıklığını birkaç kat daha arttırabilirsiniz.

Kişiye Özel İsim Yazılı Ahşap Tavla Seti

Kişiye Özel İsim Yazılı Ahşap Tavla Seti

Erkekler zaman zaman ise kadınlar için iki kişi yan yana geldiğinde vazgeçilmeyecek bir aktivite olan tavla babanız için de anlamlı olacaktır. Ahşap yapısı ile gerçek tavla keyfini sunarken isim özelleştirmesi ile babanız için güzel vazgeçilmez bir hediye seçeneğidir.

İsme Özel Canım Babam Powerbank

İsme Özel Canım Babam PowerBank

Akıllı telefonların hayatımıza girişi ile şarjlarımızın durumu bizi her zaman endişelendiren bir durum olmuştur. Çoğu akıllı telefon kullanıcısı şarj konusundan şikayetçi olmuştur. Eğer babanızın da böyle bir ihtiyacı varsa çözüm odaklı bir hediye olmasının yanı sıra üzerinde yazan notla beraber babanıza sizi hatırlatan bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Mat Siyah Taşlı Tespih

kişiye özel tespih

Erkeklerin sahip olduğu aksesuarlar kadınlara göre kısıtlı olsa da erkekler üzerinde kullanılan aksesuarların etkisi büyüktür. Tespihler de erkekler için önemli ve ön plana çıkan bir aksesuardır. Siyah rengi ile birlikte farklı bir hava katacak olan bu tespih özelleştirmeyle babanızın yanından ayırmayacağı bir aksesuar olacaktır.

Kişiye Özel Ahşap USB Bellek

Kişiye Özel Ahşap USB Bellek

USB bellekler, dijital ortamda bulunan belgelerinizi yanınızda taşımanız için vazgeçilmez bir teknolojidir. Ayrıca iş yerlerinde, okul ortamında bu bellekler başka insanlarla paylaşıldığı, bir bilgisayardan diğer bilgisayarlarda kullanıldığı için unutulma veya kaybolma olanağı yüksektir. Kişiselleştirme ile babanızın ismini yazacağınız bu bellekler kaybolma veya unutulma durumunda babanıza ulaşılması için yararlıdır. Babanız için hem yardımcı hem de vazgeçilmez bir hediye olacaktır.

Kral Babam İsme Özel Tişört

Kral Babam İsme Özel Tişört

Tişörtler, hafta sonu gezileri, spor veya günlük hayatta sıklıkla kullandığımız kıyafetlerden biridir. Tişörtlerin tasarımları üzerindeki yazılar tişörtün şıklığını ve güzelliğini belirleyen faktördür. Kişiselleştirme ile tişörtün üzerine istediğiniz tasarım ve yazıları uygulayarak şık bir hediye olmakla beraber manevi bir değeri olan tişörtü babanıza sunacaktır.

Babalara Özel İsim Yazılı Kol Saati

Babalara Özel İsim Yazılı Kol Saati

Kol saatleri erkeklerin sıklıkla tercih ettiği aksesuarlardan biridir. Gömlekle, ceketlerle ve lacoste yaka tişörtler ile muhteşem bir uyum yakalayan kol saatleri babanız için özel bir hediye olacaktır. Ayrıca üzerinde yapılacak özelleştirmeler ile babanızı özel hissettirecektir. Üzerine babanızın ismini yazmakla birlikte, ufak bir mesaj bırakma şansına sahipsiniz. Böylece kendinizi günün her saati hatırlatma şansına sahip olacaksınız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.