sadsad x
asdasd
Kızından Babasına Babalar Günü Mesajları

Kızından Babasına Babalar Günü Mesajları

07 Haziran 2020

Erkek olsun, kız olsun her evladı baba için aynı değerdedir. Saçının teline bir zarar gelse, babalar dünyaları yakar evlatları için. Ancak gelin görün ki, herkesin bildiği ama çocuklar arasında adaletsizliğe yol açar diye söylemeye de cesaret edemediği terazinin ağır basan bir kefesi var; O da babaların kızlarına daha bir düşkün olduğu. Kabul edelim ki kızlar için babaları, babaları için de kızları daha ön plandadır. Babaya olan düşkünlük veya babaların da kızlarına olan daha bir başka sevgi, belki biyolojik yapıyla alakalıdır. Bunu tam olarak biz çözemiyoruz! Ama bir tespitte bulunmak gerekiyorsa, O da kız çocukları gerçekten de bir baba için daha bir başka boyuttadır. İşte biz, bu yazımızda sizlere kız çocuklarından babalarına gönderebilecekleri sevgi dolu babalar günü mesajlarına yer verdik. Biraz sonra okuyacağınız tüm babalar günü mesajları, kız çocuklarından babalarına babalar günü mesajları listesinden oluşmaktadır.

Siz de babanıza olan sevginizi etkili ve güzel bir babalar günü mesajı ile göstermek ya da babalar günü hediyesi üzerine sevgi dolu bir hediye notu düşmek istiyorsanız, aşağıda resimli ve metinsel olarak hazırladığımız kız çocuğundan babasına babalar günü mesajı çalışmamızdan yararlanabilirsiniz. Erkek çocuklarından ayrı olarak, kızından babasına babalar günü mesajları çalışmamızı eminiz ki siz de beğenecek ve babanıza olan güzel duygularınızı bu mesajlardan dilediğinizi seçerek gösterebileceksiniz. Daha önceki makalelerimizde sizlere babalar günü için resimli mesajlar ve anlamlı sözler paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kız çocuğundan biricik babasına en anlamlı ve en orijinal kutlama mesajlarına yer vereceğiz. O halde lafı eveleyip gevelemeden gelin sizin için hazırladığımız ve kız çocukları için babasına güzel mesajlar çalışmamızdaki sözler nelermiş birlikte bakalım.

Kız Çocuğundan Babalar Günü Mesajları

Bizi hayattan alabileceğimiz her türlü darbeye karşı koruyan ve üzecek tüm konulara karşı dimdik ayakta durabilen babamın babalar gününü kutlarım.

Şöyle böyle hatırlıyorum, beni ölüme uğurlayan bir düğün günü. Babamı hatırlıyorum. Babamın ölümünü. Kırbacıyla birlikte bir çam ağacına gömülü… Annemse odasında babamın, hasta yatağında, kımıldamadan yatıyor.

Bana bir babadan çok arkadaş olduğun ve her üzüntümü paylaşıp derdime ortak olarak yaralarımı sardığın için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

kızından babasına mesajlar

Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun. Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba…

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda hep bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günün kutlu olsun!

kızından babasına mesajlar

Hiçbir zaman bana eksikliğini hissettirmediğin ve her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Yaşadığım en güzel sevgi, senin sevginmiş babacığım. Sana her seslenişim de ya acım diniyor; ya da sana olan sevgim coşuyor! Babalar günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı, en anlayışlı, en karizmatik, en sevecen, en tatlı babası Babalar günün kutlu olsun..

kızından babasına mesajlar

Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Hiçbir zaman ellerimi bırakma, hep yanımda ol canım babam. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun! Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir şeye değişmem. Senin daima minik kızın, prensesin olarak kalacağım. Canım Babam…

Babaların en tatlısı, biricik babam, bana verdiğin emeklerle ile ben bugünlerime geldim. Sana çok ama çok minnettarım, biricik kızın olarak babalar gününü kutlarım.

Bugün babalar günü ve ben en güzel hatıralarımızı aklımdan geçirip seninle yaşıyorum. Her an biraz daha özlem duyuyorum. Büyürken seni daha iyi anladım. Her yaptığın için teşekkürler. Kucak dolusu sevgiler, babalar günün kutlu olsun.

kızından babasına mesajlar

Korkuya yer bırakmayan, dürüstlükle ve aydınlıkla dolu bir çocukluk bana ve kardeşlerime yaşattığın için sana müteşekkiriz Babacığım. İyi ki varsın canım babam!

Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun, gül yüzlü babam. Seni çok seviyorum. Kızın...

Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah(c.c) affeder… Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah(c.c) değilim affetmem.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Seni seven biricik kızın...

Ailemizin bir tanesi… Ne yapsam, yine babalık hakkını ödeyemem, benim canım babam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum.

kızından babasına mesajlar

Bana öğrettiğin her şeyde hayata hazırladın. Başarılarımın sebebisin. Her zaman umut verdiğin için sağol babacığım. İyi ki varsın, Babaların en yakışıklısı, nice babalar günlerine.

Biricik aşkım, canım babam. Babalar günün kutlu olsun. Bana en güzel armağan şimdi yanı başında olmak ve o tontiş yanaklarından doya doya öpmekti. Hep aklımda ve de kalbimde olduğunu sakın unutma. Seni her şeyden ve herkesten çok seven biricik kızın.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş baba. Babalar günün kutlu olsun. babacığım.

Yalnızca huyum değil sevgimin de sana benzediğini söylemek isterim. Aramızdaki sevgi bağının hiçbir zaman çözülmediğini ve gün geçtikçe daha da arttığını söyleyebilirim. En kıymetim ve en değerlim canım babam… Babalar günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişim de ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

kızından babasına mesajlar

Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun! Kızın…

Benim en yakın arkadaşım babamdır. Onunla güler, onunla ağlarım. Kendimi bildim bileli hep destekçim olmuştur. Babacığım günün kutlu olsun.

Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Babalar Günün kutlu olsun!

kızından babasına mesajlar

Bir insan ebeveynlerinden yana ne kadar şanslı olabilirse o kadar şanslı olabilirim diye düşünüyorum. Doğuştan gelen şansım ve ömür boyu sürecek olan hayatımın en büyük anlamı babacığım, Babalar günün kutlu olsun.

Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.

Beni kendi kendine yeten, ayakları üzerinde durmayı öğreten ve insanlara daima sevgi ile yaklaşmamı sağlayan süper babamın babalar günü kutlu olsun. Sen dünyanın en müthiş babasısın.

Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Canım Babacığım Bana kattığın sayısız tecrübe için sana binlerce teşekkür ederim. İyi ki varsın Canım Babam! Babalar günün kutlu olsun.

Canım Babacığım! Sen bana bu hayattaki en güzel örnek oldun. Bana hep ilham verdin. Bundan sonra da daima senin izinde olacağım. Babalar Günün kutlu olsun!

kızından babasına mesajlar

Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim! Babalar Günün kutlu olsun!

Sen olmadan ben asla var olamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Beni hayata hazırlarken önüme çıkan taşları temizleyen ve kendimi güçlü hissetmemi sağlayan babacığım sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. Babalar günün kutlu olsun. Seni dünyalar kadar seven kızın...

En büyük huzur babanın omzuna yatıp kokusunu içine çekmek değil midir hayatta. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulanabilirsin ancak; benim seni sevdiğimden asla kuşkulanma canım babacığım, Babalar günün kutlu olsun… Seni dünyalar kadar seven biricik kızın…

kızından babasına mesajlar

Canım babacığım, Her anı bir hayal gibi geçen tüm yaşamımızın daha nice babalar günleriyle güzelleşmesini dilerim. Ne çok güçlüğü ve imkânsızlığı beraber aşmışız, dayanışmayı senden öğrendim. Daima yanımda olduğun için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam sana teşekkür edemem Babacığım! Seni seviyorum ve her zaman seveceğim canım babacığım. Babalar Günün kutlu olsun.

Her zaman yanımda oldun. Dünyayı bana daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi, en yakışıklı babası. Seni çok ama çok seviyorum.

Ailemizin yıkılmaz direği, babama sevgilerimle. Ailemin reisi, büyük aşkım. Medar-ı iftiharım, sevgilim her şeyim! Canım Babam, Babalar günün kutlu olsun.

kızından babasına mesajlar

Baba; Ironman kadar zeki, Hulk kadar güçlü, Süpermen kadar hızlı ve Batman kadar cesursun. Sen benim en sevdiğim, süper kahramansın. Babalar Günün kutlu olsun! Kızın…

Baba yeri dolmaz bir çınardır, gölgesi bile yeter. Sen bizim çınarımızsın canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacığım. Seni çok seven kızın.

Benim Koca yürekli Babacığım! Biliyor musun eğer sen olmasaydın, bugün olduğum insan olmazdım. Bu hayattaki en güzel örneğim... Seni Çok seviyorum. Benim babam olduğun için kendimi çok şanslı hissettiğimi bilmeni istiyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Öğütlerinle hayatıma yön verdim ve başarıya ulaştım. Sana pek çok şey borçlu olsam da sevginle ve sıcacık gülümsemenle her yeni günde bana verdiğin hediye için asıl ben teşekkür ederim. dünyanın en karizmatik ve en yakışıklı babasına son not. babalar günün kutlu olsun.

kızından babasına mesajlar

Bu Dünyada Babana bile güven olmaz sözünü anlamsızlaştıran ve boşa çıkartan tüm Babaların Babalar Günü Kutlu Olsun!

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, Babaların en yakışıklısı, bugün sadece senin… Biricik kızın olarak seni çok seviyor ve Babalar gününü kutluyorum.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Babalar Günün kutlu olsun.

Çocuklarımın dedesi ve benim babamsın bana kazandırdığın sayısız tecrübe için teşekkür ederim. İyi ki varsın babalar günün kutlu olsun. Her zaman senin prensesin Biricik kızın.

Babacığım seni çok seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın, iyi ki babamsın. Babalar günün kutlu olsun. Seni dünyalar kadar seven kızın.

kızından babasına mesajlar

Yalnızca bir gün değil her gün çok özel ve değerlisin ancak bugün senin günün olduğu için ekstra kıymetlisin. Varlığınla hayatıma kattığın en büyük renk ve armağan ile bana yaşattığın sayısız mutluluk için teşekkür ederim babacığım, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Bugün babalar günü ve ben bir kere daha yetim kaldım. Beni duyduğuna inanıyorum. Belki yanımda değilsin ama kalbimdesin İyi ki vardın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Babalar gününü sensiz kutluyoruz bir kez daha baba.

Ailemizin yakışıklısı… Kocaman çınarımız. Seni çok seviyorum. Kızın olarak kalbimdeki en büyük yeri sana ayırdım. Başka hiçbir erkek senden daha yakışıklı olmayacak ve senin yerini dolduramayacak. Canım babam. Babalar günün kutlu Olsun.

Biricik babacığım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Yerini asla kimse dolduramaz. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun canım babam. Biricik Kızın!

kızından babasına mesajlar

Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun! Seni dünyalardan daha çok seven biricik kızın.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun. Seni çok seven biricik Pamuğun.

Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam...

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

Yalnızca bugün değil her gün seni sevdiğimi ve verdiğin değeri asla yok sayamayacağımı söylemek isterim. Hep birlikte geçireceğimiz nice babalar günün olsun. Seni çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

kızından babasına mesajlar

Canım Babacığım hani sen hep bana varlığın benim için en büyük hediyedir derdin ya! Senin de varlığın bana bir ömürlük hediyedir. Seni çok seviyorum babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun! Seni çok seven biricik Kuzun.

Hiç bir şey üzmesin seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, unutma... Sen hep benim bir tanemsin babacığım.

Sevgili babamız, bizi neşeli günlerde de güçlüklerle kuşatılmış zamanlarda da koruyup kolladığın ve mükemmel yetiştirdiğin için teşekkürler! İyi ki babamızsın.

kızından babasına mesajlar

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Sana kısaca Seni her şeyden çok seviyorum canım babam demek istiyorum. Babalar günün kutlu olsun babam.

Başarılarımla mutlu olan ve onların en önemli mimarı olan babacığım, iyi ki senin evladınım. Bana gösterdiğin doğru yol ve önüme koyduğun hedefler için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Bir kızın kalbi her zaman babasına aittir. Babasının da kızına. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

kızından babasına mesajlar

Hayatta en kıymet verdiğim varlık olarak bana verdiğin sonsuz emeğe minnettarım babacığım. Daima beni sevdiğin için müthiş bir güven duygusuyla büyüdüm. Ayaklarım üstünde durmayı öğrettiğin için teşekkürler. İyi ki varsın.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Her ne kadar bazen kızsan da ben seni hep seviyorum. Aslında kızınca çok tatlı oluyorsun. Dünyanın en karizmatik en yakışıklı erkeğine yani canım babama diyorum ki Babalar günün kutlu olsun...

Sevginin en karşılıksız halini bana öğrettiğin ve yaşattığın için sana minnettarım iyi ki benim babamsın ve iyi ki varsın. Bugün senin günün kutlu olsun!

kızından babasına mesajlar

Elimden tutup bana yol gösterdiğin ve beni hayata hazırladığın için sana minnettarım. Her zaman yanındayım. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Kahramanım ve her konuda örnek aldığım rol modelim, Babalar Günün kutlu olsun!

Babam olduğun için ne kadar da şanslıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hayatta bana sunduğun her şey için bir kez daha sana sonsuz teşekkür ederim. Tüm güçlüklerle savaşırken verdiğin umut için sağ ol. İyi ki varsın. Kucak dolusu sevgiler.

Babacığım, Babalar Günü’nde ellerinden doya doya öper, bu özel gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Kızın.

Bazı süper kahramanlar pelerin giymez! Harika bir gün geçir Süpermen! Babalar Günün kutlu olsun! Biricik kızın…

kızından babasına mesajlar

Biricik babama sevgilerimle! Babalar günün kutlu olsun. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sen dünyanın en iyi, en güzel babasısın. Seni çok seven kızın

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun... Seni çok seven biricik Kuzun.

Gücünü ve kudretini hiçe sayamayacağım kadar çok seviyorum seni. İçimde büyüttüğün bu güçlü sevgi bağı için sana minnettarım babacığım babalar günün kutlu olsun.

Bana ve kardeşime her daim sevgi ve şefkat gösterdiğin için, aynı zamanda bizi bir gün bile olsun ayırmayarak hep eşit mesafede yaklaştığın için sana minnettarım, babalar günün kutlu olsun.

Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!

Düşündüm de en mutlu anlarımda hep sen vardın yanımda. Bugün senin günün babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

kızından babasına mesajlar

Benim başarı reçetem, babamın her zaman söylediği bir şeye dayanır: Hiçbir zaman bir başkasından daha iyi olmaya çalışmayacaksın, ama hiçbir zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktan da vazgeçmeyeceksin. Canım babam babalar günün kutlu olsun Senden hala öğreneceği çok şey olan Biricik kızın.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam.

“Baba” kelimesinin anlamını düşündüğümde aklıma birçok güzel düşünce gelir. Bana bu kelimenin bu kadar anlamlı gelmesini sağlayan, Bir babanın bu kadar harika bir görüntüsü ile vuku bulmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

kızından babasına mesajlar

Sevgili ve biricik babam, insanın pek çok çocuğu olabilir veya evlenip ayrılabilir. Ama düşünüp durduğum tek şey var, hayatta herkesin yalnızca bir tek babası olur. Bu yüzden benim olduğun için çok şanslıyım. Yaşamda elimden tuttuğun için sağ ol, babalar günün kutlu olsun.

Nezaket, merhamet ve dürüstlük ... Senden öğrendiğim en önemli üç şey. Kızın/kızın olmaktan gurur duyuyorum. Babalar günün kutlu olsun!

Sıcacık gülümsemen ile birlikte açan çiçek bahçelerinin ve doğan güneşin hatırına değil seni bir ömür boyu seveceğim ve bana sunduğun huzurlu yuva için sana hep teşekkür edeceğim. Babalar günün kutlu olsun canım babacığım.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım.

kızından babasına mesajlar

Her zaman güçlü yanınla ve şefkatli ruhunla bana yanımda olduğunu hissettiren canım babam, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım. Seni çok seven biricik Kuzun.

Her kızın ilk aşkı babasıdır, sen de benim hayata gözümü açar açmaz elimi uzattığım ilk dalımsın. İyi ki varsın babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu, şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın. seni çok seviyoruz. Babalar günün kutlu olsun..

Babaların bir tanesi! Ve kızı için dünyanın en yakışıklı erkeği… İyi ki varsın. En güzel anılarımızın, daha birçok babalar gününde, tüm ailemizle beraber zenginleşmesi dileklerimle… Babalar gününü kutlarım. Sıcacık sofralarda güzel günlerimizin şerefine…

Baba en büyük kahramandır bir çocuğunun gözünde. Sende benim çocukluğumun kahramanıydın, kahramanımsın canım babam benim. Hala Seni dünyalar kadar seviyorum. Babalar günün kutlu olsun. Biricik kızın…

kızından babasına mesajlar

Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutan babamız… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyanın en mutlu kızından dünyanın en i mükemmel babasına… Babalar Günün kutlu olsun!

Senin kızın olmaktan sonsuz bir gurur duyuyorum babacığım! Seni hayal bile edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Baba, sen olmasaydın, bugün olduğum insan olmazdım. Babalar Günün kutlu olsun!

Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin. özgürlük kadar özel güller kadar güzelsin benim güzel babacığım…

kızından babasına mesajlar

Ailemizin çınarı ve kanatlarının arasına alarak bizi sarıp sarmalayan canım babamın Babalar Gününü kutlarım. Seni çok seven prensesin.

Sevgili babam, bana verdiğin kıymetle ve emekle bugünlere gelmemi sağladığın için sana minnettarım. İyi ki benimlesin. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun, biricik babam! Seninle daima gülüp eğlendiğimiz hatıraları ömrüm boyuncu hiç unutmayacak ve hep zihnimde yaşatacağım. Her an yanında olmak özlemiyle, sevgiler! Kızın…

Sevgili babamız! Ailemizi neşeli günlerde ve zor zamanlarda da her zaman koruyup kolladığın ve bizleri mükemmel yetiştirdiğin için sana sonsuz kere teşekkürler! İyi ki babamızsın. Babalar Günün Kutlu Olsun!

kızından babasına mesajlar

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babaların en yakışıklısı, Babalar günün kutlu olsun.

Mutlu bir birey mutlu bir ebeveyn ile var olur. Evlatlarını mutlu bireyler haline getirip onları bu şekilde yetiştiren ve hayata hazırlayan güçlü babaların balar günü kutlu olsun.

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Gözümün nuru, canım babam babalar günün kutlu olsun.

kızından babasına mesajlar

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Babalar günün kutlu olsun. Babacığım.

Şefkat ve iyilik kalkanıyla insanlara yaklaşan ve bana da hep bunu öğütleyen canım babamın babalar günü kutlu olsun.

Ailemizin reisi, Benim ilk aşkım. Babalar günün kutlu olsun. Seni çok seven prensesin.

Bizi bu günlerimize getiren, kol kanat geren, sevgisi ile sarıp sarmalayan babalarımıza gönülden teşekkür etmek için hazırlanan mesajları sizler için toparladık.

Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

kızından babasına mesajlar

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim.*Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke

Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğini ben senden öğrendim. Sen benim vazgeçilmezsin Canım babam, yakışıklım. Babalar Günün kutlu olsun!

Evimizin yakışıklısı. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz.

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Huzur ve dert ortağım canım babam Babalar günün kutlu olsun..

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun...

kızından babasına mesajlar

Sana olan sevgimi anlatmaya kelimeler dahi yetmezken cümle nasıl kurulur bilemiyorum, ama senin varlığın benim hayatımdaki en önemli detaylardan biri, iyi ki benim babamsın ve iyi ki senin evladınım. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyaya geldim beni heyecanla karşıladın, ilk sözcüklerimi seninle söyledim, okullu oldum elimden tuttun. Evlendim en büyük destekçim sendin. İyi ki varsın babacığım babalar günün kutlu olsun.

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini… Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim Babam...

Dünyanın en tontiş, en nazik, en centilmen, en yakışıklı, en cesur, en hoş görülü babasına sesleniyorum; Seni Çok Seviyorum Babacığım.... Seni çok seven prensesin.

En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğin için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

İyi ki benim babam dedirten her güne binlerce kez şükürler olsun. Babalar günün kutlu olsun babacığım!

kızından babasına mesajlar

Babamm! Beni kollarına aldığın ilk günden bu yana bana her zaman güven ve sevgi dolu bir yuva kurduğun için sana minnettarım; babalar gününü tebrik eder, ellerinden öperim.

Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir Prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun!

Babacığım, seni sevdiğimi biliyorsun. Giderek artan bir hayranlıkla bağlıyım sana; Hayatımda olduğun, benim babam olduğun için ne kadar mutlu ve gururlu olduğumu söylemek istedim sana. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Sevgili babacığım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki babamsın. Seni seviyorum.

Yaşı kaç olursa olsun enerji ve yaşama sevincinden hiçbir şey kaybetmeyen bütün babaların babalar günü kutlu olsun.

Canım babacığım. Seninle anılarımı oluşturup üstüne yaşamımı inşa ettim. Her zaman yanımdaydın. Her şey için sana bütün kalbimle teşekkür ediyorum İyi ki benim hayatımdasın, İyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun

kızından babasına mesajlar

Kızın olmaktan gurur duyuyorum babacığım Seni çok seviyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Hiç ayrılmasak da, günlerce uzağında da kalsam, aramıza kilometrelerde de girse hiçbir şey değişmeyecek. Bunu biliyorum ve hatta ruhumda hissediyorum. Sana olan sevgimin sönmeyen bir yıldız gibi üstüne ışık saçtığı bir gelecek bizim. İyi ki varsın babacığım. Seni her zaman sevecek olan Biricik kızın.

Her geçen sene daha da anlamlanan bu özel günde sana verebileceğim en değerli hediye yine sonsuz sevgim olacak. Babalar günün kutlu olsun.

Babaların en iyisi, en tatlısı, en tontişi, en yakışıklısı… Bugün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

Bir tanem babam, deniz gibi hür ve engin yüreğinle iyi ki varsın. Sana olan sevgimi ifade etmek güç ama daima kalbimde olduğunu bil istedim. Babalar günün kutlu olsun.

Sevgi ve şefkatinle aramızda her daim sıcacık bir bağ kurduğun için sana minnettarım, iyi ki babamsın ve iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

babaya hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.