sadsad x
asdasd
Oğlundan Babasına Babalar Günü Mesajları

Oğlundan Babasına Babalar Günü Mesajları

08 Haziran 2020

Oğullar ve babalar…. Aralarında ki o sonsuz duygu bağlılığı bir ömür baba ve evladı saracak bir sevgi katmanı olacaktır. Oğuldan babasına babalar günü mesajlarında en içten duyguları ön plana çıkarmaya çalışarak dile getirilmek istenilenlere öncelik verdik. Babanıza hitap edebileceğiniz o kadar çok söz, o kadar çok anlamlı mesajlar var ki? Siz sadece birini seçin ve bu yıl babanıza hediyenizi sunun. Baba ve oğul arasında ki o derin duyguya örnek olacak en yeni mesajları sayfamızda bulabilirsiniz. Bazı evlatlar için babalar ile konuşma yapmak ya da ona duygularını açmak oldukça zor olabilir. Bu asla onu az sevdiğinizi gösteren bir detay değildir. Hatta bazen duygular o kadar yoğundur ki ona seni seviyorum derken bile o kelimenin yetersiz kalacağını hissedebilirsiniz. Ben babama sevgi dolu bir babalar günü mesajı yazmak istiyorum ama ne yazacağımı bilmiyorum derseniz Hediyemen sizlere bu konuda yardımcı olmak için burada bekliyor. En güzel babalar günü mesajlarını hazırlayarak harika bir kutlama yapmanızı sağlayabiliriz. Uzun bir babalar günü mesajı ile tüm duygularınızı ortaya dökebilirsiniz. Ya da kısa bir babalar günü mesajı ile az ama öz bir şekilde en içten duygularınızı babanıza hissettirebilirsiniz. Kısaca sizi anlatan, babanıza yakışacağını düşündüğünüz mesajı seçerek ilk adımı oluşturabilirsiniz. Mesajınızı nasıl ulaştırmak istediğiniz ise size kalmış.

Oğlundan Babasına En Anlamlı Babalar Günü Mesajları

Oğullardan babalarına babalar günü mesajları için özellikle en anlamlı olanlarını seçmeye gayret gösterdik. İstedik ki, o aranızda ki bağ tek bir cümle ile en derin şekilde özetlenebilsin. Bu anlamlı mesajları dilerseniz whatsapp mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, el yazınız ile ufak bir not haline de getirebilirsiniz. Alacağınız hediyenin içine not olarak ekleyebilir ya da uzakta ki babanıza telefonda kendi sesinizden de dinletebilirsiniz. Yani birçok alternatif içinde en çok içinize sineni yapmakta özgürsünüz. Duygularınızı ne şekilde ulaştırırsanız ulaştırın babanıza en içten şekilde yansıyacağına emin olabilirsiniz.

Evladından Babasına Babalar Günü Sözleri

Artık klasik kalıplaşmış sözcüklerden çok sıkıldıysanız ve toplu olarak çok daha özel bir babalar günü mesajı arıyorsanız üzülmeyin. Sizler için en yeni babalar günü mesajlarını derledik. İşte bu, işte bu diyebileceğiniz onlarca farklı mesajdan istediğinizi seçebilirsiniz. Duygularınıza tercüman olacak, hediyelerinize eşlik edebilecek olan bu kısa babalar günü kutlama mesajları ile bu anlamlı gün daha da anlamlaşacak. Babanız mesajınızın her kelimesini özenle okuyacak ve anlam kazandıracaktır. Bir babın oğlundan böylesine bir hediye alması ve hatırlanması ne kadar değerlidir bir düşünsenize.

Uzaktaki Babaya Oğlundan Mesaj

Eğer okumak için ya da iş nedeni ile babanızdan uzaktaysanız bu babalar gününde onu mutlu etmeye odaklanmalısınız. Ufacık bir mesajınız ile dünyayalar onun olabilir. Uzakta ki babaya babalar günü mesajı olarak seçtiğiniz bir dizeyi dilerseniz manevi babalar günü hediyeleri ile birleştirip kargo ile ona gönderebilirsiniz. Uzaklarda olan oğlu tarafından hatırlanmak ve aynı zamanda bir hediye ile taçlandırılmak babaya verilecek en özel hatıra olsa gerek. O halde haydi acele edin hem ona en yakışacak hediye seçimin başlayın hem de ona en çok yakışacak babalar günü mesajı ile hediyenizi daha da anlamlaştırın. Oğuldan babaya babalar günü mesajlarının en güzellerini sizler için sunuyoruz. Duygularınızı öne çıkaran ve o anda sanki babanızın yanındaymış gibi hissettirecek birçok mesaj arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

“Baba” kelimesine ne kadar anlam yüklenebilirse o kadar anlam yüklüyorum ama yine de bir şeyler eksik kalıyor. Çünkü senin gibi bir babayı anlatmaya kelimeler yetmiyor. Hayatımdaki varlığın için teşekkür ederim, iyi ki varsın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Öğütlerinle hayatıma yön verdim ve başarıya ulaştım. Sana pek çok şey borçlu olsam da sevginle ve sıcacık gülümsemenle her yeni günde bana verdiğin hediye için asıl ben teşekkür ederim. Dünyanın en karizmatik ve en yakışıklı babasına son not. Babalar günün kutlu olsun.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona “baba” diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Canım Babacığım Bana kattığın sayısız tecrübe için sana binlerce teşekkür ederim. İyi ki varsın… Babalar günün kutlu olsun.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Dünyaya geldim beni heyecanla karşıladın, ilk sözcüklerimi seninle söyledim. Okullu oldum, elimden tuttun. Evlendim, en büyük destekçim sendin. İyi ki varsın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Babaların en yakışıklısı, en kralı! Şarkılar, şiirler, resimler sana olan duygularımı anlatmakta yetersiz kalırlar. Seninle geçirdiğim her anın tadı, benim için bir hazine! Nice hatıralarımız olsun. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyanın en tontiş, en nazik, en centilmen, en yakışıklı, en cesur, en hoş görülü babasına sesleniyorum; Seni Çok Seviyorum Babacığım.

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Babalar gününü sensiz kutluyoruz bir kez daha baba.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için paha biçilmez bir değerdesin. Babaların en yakışıklısı, Babalar günün kutlu olsun.

Yalnızca huyum değil sevgimin de sana benzediğini söylemek isterim. Aramızdaki sevgi bağının hiçbir zaman çözülmediğini ve gün geçtikçe daha da arttığını söyleyebilirim. En kıymetim ve en değerlim canım babam… Babalar günün kutlu olsun.

Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Oğlun olmaktan gurur duyuyorum babacığım Seni çok seviyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Babalar Günün kutlu olsun.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun! Seni dünyalardan daha çok seven biricik oğlun.

Merhametle ve sabırla beni yetiştirdiğin için sana teşekkür ediyorum. İyi ki benim babamsın. Nice keyifle geçen yıllarımız ve babalar günü kutlamalarımız olsun.

Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Nice uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Babalar günün kutlu olsun, gül yüzlü babam. Seni çok seviyorum. Oğlun...

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulanabilirsin ancak; benim seni sevdiğimden asla kuşkulanma canım babacığım, Babalar günün kutlu olsun… Seni dünyalar kadar seven biricik Oğlun…

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Babaların en tatlısı, biricik babam, bana verdiğin emeklerle ile ben ben adam olabildim. Ne yaparsam yapayım senin emeklerini asla ödeyemem. Sana çok ama çok minnettarım, biricik Oğlun olarak babalar gününü kutlarım.

Ailemizin yıkılmaz direği, örnek aldığım harika adam… Medar-ı iftiharım, canım, her şeyim! Babalar günün kutlu olsun…

Beni hayata hazırlarken önüme çıkan taşları temizleyen ve kendimi güçlü hissetmemi sağlayan babacığım, sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Babalar günün kutlu olsun. Seni dünyalar kadar seven Oğlun...

Benim Koca yürekli Babacığım! Biliyor musun eğer sen olmasaydın, bugün olduğum insan olmazdım. Bu hayattaki en güzel örneğim sensin! Seni çok seviyorum. Benim babam olduğun için kendimi çok şanslı hissettiğimi bilmeni istiyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Canım Babacığım! Sen bana bu hayattaki “en güzel örnek” oldun. Bana hep ilham verdin. Bundan sonra da daima senin izinde olacağım. Babalar Günün kutlu olsun!

Evimizin güneşi, neşesi, bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil, her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Küçücük bir çocukken elimden tutup beni ayağa kaldırdığında benim için neler yapabileceğinin sinyallerini vermeye başlamıştın aslında… Bunun bu yaşıma kadar devam ettiğini ve bundan sonra da böyle olacağını biliyorum. Canım babam, babalar günün kutlu olsun.

Baba, sen olmasaydın, bugün olduğum insan olmazdım. Babalar Günün kutlu olsun!

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Bana ve kardeşime her daim sevgi ve şefkat gösterdiğin için, aynı zamanda bize her zaman hep eşit mesafede yaklaşarak adaletli davrandığın için sana minnettarım, babalar günün kutlu olsun.

İyi ki benim babam dedirten her gün için Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Babalar günün kutlu olsun babacığım!

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu, şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın. Seni çok seviyoruz. Babalar günün kutlu olsun...

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Sana kısaca Seni her şeyden çok seviyorum canım babam demek istiyorum. Babalar günün kutlu olsun!

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Canım Babacığım, hani sen hep bana “varlığın benim için en büyük hediyedir.” derdin ya! Senin de varlığın bana bir ömürlük hediyedir. Seni çok seviyorum babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiği, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Babaya Özel Ses İzi Fotoğraflı Kanvas Tablo

Beni kendi kendine yeten, ayakları üzerinde durmayı öğreten ve insanlara daima sevgi ile yaklaşmamı sağlayan süper babam! Babalar günü kutlu olsun. Sen dünyanın en müthiş babasısın.

Allah'ım bir evlat olarak, ben babamdan razıyım. Sen de ondan razı ol. Canım babam. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Babalar gününün kutlu olsun.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Elimden tutup bana yol gösterdiğin ve beni hayata hazırladığın için sana minnettarım. Dünyanın en mükemmel adamı. Her zaman yanındayım. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Yaşadığım en güzel sevgi, senin sevginmiş babacığım. Sana her seslenişim de ya acım diniyor; ya da sana olan sevgim coşuyor! Babalar günün kutlu olsun.

Ailemizin bir tanesi… Ne yaparsam yapayım, yine babalık hakkını ödeyemem, sen benim canımsın. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve ellerinden öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Biricik babama sevgilerimle. Babalar günün kutlu olsun.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Ailemizin yakışıklısı… Kocaman çınarımız. Seni çok seviyorum. Oğlun olarak kalbimdeki en büyük yer senin. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Sen harika bir insansın... Babalar günün kutlu olsun.

Babaların en iyisi, en tatlısı, en tontişi, en yakışıklısı… Bugün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

Bir tanem babam, deniz gibi hür ve engin yüreğinle iyi ki varsın. Sana olan sevgimi ifade etmek güç ama daima kalbimde olduğunu bil istedim. Babalar günün kutlu olsun.

Her ne kadar bazen kızsan da ben seni hep seviyorum. Aramızda kalsın ama kızınca çok tatlı oluyorsun. Dünyanın en karizmatik en yakışıklı erkeğine, yani canım babama diyorum ki; Babalar günün kutlu olsun...

Ailemizin çınarı ve ailemizin bir tanesi… Her zaman kanatlarının arasına alarak bizi sarıp sarmaladın. Her zaman güven duyduğumuz yüce dağımız oldun. Canım babam… Babalar günün kutlu olsun.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Hayatta en büyük huzur babanızınız omzuna yatıp kokusunu içine çekmektir. Senin kokunu dünyalara değişmem. Canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Bir insan ebeveynlerinden yana ne kadar şanslı olabilirse o kadar şanslı olabilirim diye düşünüyorum. Doğuştan gelen şansım ve ömür boyu sürecek, hayatımın en büyük anlamı babacığım, Babalar günün kutlu olsun.

Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Babalar Günün kutlu olsun!

Huzur ve dert ortağım canım babam Babalar günün kutlu olsun..

Benim en yakın arkadaşım Babamdır. Onunla güler, onunla ağlarım. Kendimi bildim bileli hep destekçim olmuştur. Babacığım günün kutlu olsun.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Şefkat ve iyilik kalkanıyla insanlara yaklaşan ve bana da hep bunu öğütleyen canım babamın babalar günü kutlu olsun.

Canım babacığım, Her anı bir hayal gibi geçen tüm yaşamımızın daha nice babalar günleriyle güzelleşmesini dilerim. Ne çok güçlüğü ve imkânsızlığı beraber aşmışız, dayanışmayı senden öğrendim. Daima yanımda olduğun için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

Başarılarımla mutlu olan ve onların en önemli mimarı olan babacığım, iyi ki senin evladınım. Bana gösterdiğin doğru yol ve önüme koyduğun hedefler için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

Her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğini ben senden öğrendim. Sen benim vazgeçilmezsin. Canım babam. Babalar Günün kutlu olsun!

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Sen güçlü bir çınar gibisin… Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim… Çünkü bana hep güç veriyorsun… Bir evladın ihtiyaç duyabileceği en mükemmel “baba” oldun. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun…

Babacığım, ellerinden ve yanaklarından doya doya öper, Babalar gününü en içten dileklerim ile kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Oğlun.

Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim için, bana doğru yolu gösterdiğin için, bana zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Sana olan sevgimi anlatmaya kelimeler dahi yetmezken cümle nasıl kurulur bilemiyorum, ama senin varlığın benim hayatımdaki en önemli detaylardan biri, iyi ki benim babamsın ve iyi ki senin evladınım. Babalar günün kutlu olsun.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Düşündüm de, en mutlu anlarımda hep sen vardın yanımda. Bugün senin günün babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olabileceğim en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğin için teşekkürler. Sen ailemizin her zaman sağduyusu oldun. Her zaman en doğru kararlarımızı senin sayende verdik. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyoruz. Babalar Günün kutlu olsun!

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Ailemizin direği, dünyanın en yakışıklı adamı, canım babam… Seninle geçen çocukluk günlerim, sohbetlerimiz, bana kızmaların, hepsi zihnimde dolaşıp duruyor ve artık bana daha anlamlı geliyor. Bana verdiğin sonsuz emekler için sana minnettarım. Sen müthiş bir adamsın, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun. Oğlun…

Çocuklarımın dedesi ve benim babamsın. Bana kazandırdığın sayısız tecrübe için sana teşekkür ederim. İyi ki varsın… Babalar günün kutlu olsun. Seni her zaman seven oğlun…

Ailemizin reisi, Benim örnek aldığım kıymetlim. Babalar günün kutlu olsun.

Babam! Beni kollarına aldığın ilk günden bu yana bana her zaman güven ve sevgi dolu bir yuva verdin. Sana minnettarım; babalar gününü tebrik eder, ellerinden öperim.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Bana bir babadan çok arkadaş olduğun ve her üzüntümü paylaşıp derdime ortak olarak yaralarımı sardığın için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım, canım babam. Babalar günün kutlu olsun.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.

Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

Sevgili babam, bana verdiğin kıymetle ve emekle bugünlere gelmemi sağladığın için sana minnettarım. İyi ki benimlesin. Babalar günün kutlu olsun.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Hiçbir zaman bana eksikliğini hissettirmediğin ve her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

Örnek aldığım harika adam, canım babam. Babalar günün kutlu olsun. Bana en güzel armağan şimdi yanı başında olmak ve o tontiş yanaklarından doya doya öpmekti. Hep aklımda ve de kalbimde olduğunu sakın unutma. Seni her şeyden ve herkesten çok seven biricik Oğlun.

babaya komik hediye

Kahramanım ve her konuda örnek aldığım rol modelim, Babalar Günün kutlu olsun!

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Baba en büyük kahramandır bir çocuğunun gözünde. Sende benim çocukluğumun kahramanıydın, büyüdüm ve sen benim hala süper kahramanımsın. Canım babam... Sen her şeyin en güzeline layıksın. Babalar günün kutlu olsun. Biricik Oğlun…

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Babalar günün kutlu olsun! Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir zaman unutamam. O kadar harika bir babalık yaptın ki bana, umarım bende senin gibi iyi bir baba olabilirim. Emeklerin için sana şükranlarımı sunarım. Babalar günün kutlu olsun…

Benim başarı reçetem, babamın her zaman söylediği bir şeye dayanır: Hiçbir zaman bir başkasından daha iyi olmaya çalışmayacaksın, ama hiçbir zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktan da vazgeçmeyeceksin. Canım babam. Senden hala öğreneceğim o kadar çok şey var ki… Babalar günün kutlu olsun!

Sevgili babacığım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki babamsın. Seni seviyorum.

Bana öğrettiklerin ile beni hayata hazırladın. Bugün eğer başarılı sayılıyorsam bunu sebebi sensin! Her zaman bana umut verdiğin için sağol babacığım. İyi ki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun...

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Sevginin en karşılıksız halini bana öğrettiğin ve yaşattığın için sana minnettarım iyi ki benim babamsın ve iyi ki varsın. Bugün senin günün kutlu olsun!

Evimizin yakışıklısı. Babamız, canımız, bir tanemiz... Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Hayatımızda olman en büyük şansımız. İyi ki varsın seni çok seviyoruz.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; benim biricik BABAM derim. Seni bir gün değil, her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Yalnızca bir gün değil her gün çok özel ve değerlisin ancak bugün senin günün olduğu için ekstra kıymetlisin. Varlığınla hayatıma kattığın en büyük renk ve armağan ile bana yaşattığın sayısız mutluluk için teşekkür ederim babacığım, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Babacığım, seni sevdiğimi biliyorsun. Giderek artan bir hayranlıkla yolunda ilerliyorum; Hayatımda olduğun, benim babam olduğun için ne kadar mutlu ve gururlu olduğumu söylemek istedim sana. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Babacığım; ben çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni sabırla dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda hep bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günün kutlu olsun!

Babaların bir tanesi! Dünyanın en yakışıklı erkeği… İyi ki varsın. En güzel anılarımızın, daha birçok babalar gününde, tüm ailemizle beraber zenginleşmesi dileklerimle… Babalar gününü kutlarım.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

“Baba” kelimesinin anlamını düşündüğümde aklıma birçok güzel düşünce gelir. Bana bu kelimenin mucizevi bir anlama gelmesini sağlayan, kişi sensin canım babam. Mükemmel insanı tarif et deseler aklıma senden başkası gelmez. Babalar Günün kutlu olsun!

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Hiç bir şey üzmesin seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, Unutma! Sen hep benim bir tanemsin, babacığım.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, Babalar Günün kutlu olsun! Seni çok seven Oğlun.

Sevgili babamız! Ailemizi neşeli günlerde ve zor zamanlarda da her zaman koruyup kolladığın ve bizleri mükemmel yetiştirdiğin için sana sonsuz kere teşekkürler! İyi ki babamızsın. Babalar Günün Kutlu Olsun!

Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canını, sen güllerden güzelsin. Özgürlük kadar özel, güller kadar güzelsin. Benim güzel babacığım…

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Biricik babama sevgilerimle! Babalar günün kutlu olsun. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sen dünyanın en iyi, en güzel, en cesur babasısın. Seni çok seven Oğlun

Dünyanın en mutlu oğlundan, dünyanın en mükemmel babasına… Babalar Günün kutlu olsun!

Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutan babamız… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar günün kutlu olsun.

Bazı süper kahramanlar pelerin giymez! Sen benim süper kahramanımsın. Harika bir gün geçir Süpermen! Babalar Günün kutlu olsun! Oğlun…

Hayatta en kıymet verdiğim varlık, bana verdiğin sonsuz emeğe minnettarım. Beni sevdiğin ve bu sevgini iliklerime kadar bana hissettirdiğin için minnettarım. Sayende müthiş bir güven duygusuyla büyüdüm. Sevgini esirgemediğin, ayaklarım üstünde durmayı öğrettiğin için sonsuz teşekkürler. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Baba bir çınar ağacı gibidir, gölgesi bile yeter. Sen bizim çınarımızsın canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacığım. Seni çok seven Oğlun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş baba. Babalar günün kutlu olsun.

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Babacığım, bana en büyük iyiliğin, bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, Babaların en yakışıklısı, bugün sadece senin… Oğlun olarak seni çok seviyor ve Babalar gününü kutluyorum.

Gözümün nuru, canım içi sevgili babam… Babalar günün kutlu olsun.

Nezaket, merhamet ve dürüstlük... Senden öğrendiğim en önemli üç şey. Oğlun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar günün kutlu olsun!

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Sevgi ve şefkatinle aramızda her daim sıcacık bir bağ kurduğun için sana minnettarım, iyi ki babamsın ve iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun, biricik babam! Seninle daima gülüp eğlendiğimiz hatıraları, ömrüm boyuncu hiç unutmayacak ve hep zihnimde yaşatacağım. Her an yanında olmak ve hiçbir zaman ayrılmamak özlemiyle, sevgiler! Oğlun…

Biricik babacığım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Yerini asla kimse dolduramaz. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Her zaman yanımda oldun. Farkında olmadığım zamanlarda bile bana Dünyayı daha iyi bir yer yaptın. Şimdi, bunu daha iyi anlıyorum ve bunun için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

Senin Oğlun olmaktan sonsuz bir gurur duyuyorum babacığım! Seni hayal bile edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Babam olduğun için ne kadar da şanslıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hayatta bana sunduğun her şey için bir kez daha sana sonsuz teşekkür ederim. Tüm güçlüklerle savaşırken verdiğin umut için sağ ol. İyi ki varsın. Sen benim hem babam hem de dostumsun. Kucak dolusu sevgiler.

Canım babacığım. Seninle anılarımı oluşturup üstüne yaşamımı inşa ettim. Her zaman yanımdaydın. Her şey için sana bütün kalbimle teşekkür ediyorum. İyi ki benim hayatımdasın, İyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun!

Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam sana teşekkür edemem Babacığım! Seni seviyorum ve her zaman seveceğim canım babacığım. Babalar Günün kutlu olsun.

Benim babam olduğun için o kadar şanslıyım ki, sensiz bir hayat düşünemiyorum. Büyüleyici gülüşünle, her zaman benim parlayan yıldızım olacaksın. Seni çok seviyorum canım babam. Kelimelerle tam olarak ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum seni. Bize yaptığın her şey için sonsuz teşekkürler. Dünyanın en yakışıklı babası, Babalar Günün kutlu olsun!

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Her zaman güçlü yanınla ve şefkatli ruhunla bana yanımda olduğunu hissettiren canım babam, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı, en anlayışlı, en karizmatik, en sevecen, en tatlı babası, Babalar günün kutlu olsun..

Şimdilerde artık ben de yavrumun ardından düşüncelere dalıyor ve onun geleceğini düşünüyorum. Senin hissettiklerini anlamak ve zor yılları nasıl aştığını bilmek daha kolay… Sana olan saygım ve sevgim hep aynı… Özlemle uzaklardan babalar gününü kutlamak isterim.

Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Hiçbir zaman ellerimi bırakma, hep yanımda ol canım babam. Oğlun olarak her zaman bana olan desteğine ihtiyacım olacak Babalar günün kutlu olsun.

Baba; Ironman kadar zeki, Hulk kadar güçlü, Süpermen kadar hızlı ve Batman kadar cesursun. Sen benim en sevdiğim, süper kahramansın. Babalar Günün kutlu olsun! Oğlun…

Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun. Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba…

babaya hediyeler

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun...

Sevgili ve biricik babam, insanın pek çok çocuğu olabilir veya evlenip ayrılabilir. Ama düşünüp durduğum tek şey var, hayatta herkesin yalnızca bir tek babası olur. Bu yüzden benim olduğun için çok şanslıyım. Yaşamda elimden tuttuğun için sağ ol, babalar günün kutlu olsun.

Baba, sen benim kahramanımsın, bütün hayatım boyunca her zaman bana destek oldun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda hep mantıklı davranmayı bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun! Oğlun…

Babalar günün kutlu olsun. Dünyanın en iyi, en yakışıklı ve en akıllı babası. Seni çok ama çok seviyorum.

oğlundan babasına babalar günü mesajları

Babacığım seni çok seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın, iyi ki babamsın. Babalar günün kutlu olsun. Seni her zaman örnek almaya çalışan ve her geçen yıl seni daha iyi anlayan ve seni dünyalar kadar seven Oğlun.

Mutlu bir birey mutlu bir ebeveyn ile var olur. Evlatlarını mutlu bireyler haline getirip onları bu şekilde yetiştiren ve hayata hazırlayan güçlü babaların balar günü kutlu olsun.

Babalar günü her yıl benim açımdan daha da anlamlı bir hale geliyor. Bu özel günde sana verebileceğim en değerli hediye sanırım yine “sonsuz sevgim” olacak. Babalar günün kutlu olsun.

Eğer sen olmasaydın, bu dünyanın gerçeğini anlamam zaman alırdı babacım. Ve eğer sen olmasaydın, bu hayatın güzelliklerini anlamam da o kadar uzun sürerdi ki… İyi ki hayatımın her adımında yanımda oldun ve bana destek çıktın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar Günün kutlu olsun.

Korkuya yer bırakmayan, dürüstlükle ve aydınlıkla dolu bir çocukluk bana ve kardeşlerime yaşattığın için sana müteşekkiriz Babacığım. İyi ki varsın canım babam!

Kız Çocuğundan Babasına Babalar Günü Mesajları İçin Tıklayınız: https://www.hediyemen.com/kizindan-babasina-babalar-gunu-mesajlari

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.