sadsad x
asdasd
Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcu Özellikleri

16 Mart 2020

Koç burcu özellikleri; ateş grubuna ait olan bu burcun yöneticisi Mars gezegendir. Yüksek enerji ve maceracı ruhlarıyla hemen fark edilir. Girişken yapılarıyla her zaman hırslı olan koç burcu liderlik vasıfları taşırlar. Kendilerine oldukça fazla değer verirler ve özgüvenleri yüksektir. Başarılı olmak onlar için önemlidir ve giyim, duruş statü her daim ön plandadır. Fazla özgüvenden dolayı zaman egolarının ön plana çıkmasını sağlar ve birtakım eleştiriler alabilirler. Oldukça zeki olan bu burç, bu sayede birçok şeyin altından kalkabilir. Tutkulu aşıklardır. Çekicidirler ve girdikleri ortama yaydıkları enerjiyle fark edilirler. Her zaman ön planda yer almak isterler. Aynı zamanda sabırsız ve kolay sinirlenebilen bir yapıları vardır. Akıllarına ilk geleni söylemeleri, ani çıkışları bazen ilişkilerini çıkmaza sokabilir. 

KOÇ BURCU YÜKSELENİ

koç burcu özellikleri

Koç burcu yükseleni olanlar liderlik vasıflarına sahip öncü karakterlerdir. Gezmeyi seven, maceracı ve yüksek enerjili kişilerdir. Yeniliklere açık, farklı bakış açılarına sahip olan ve sürekli kendilerini geliştirmeye açıktırlar. Çabuk sinirlenen bir yapıları olmasına rağmen asla kin tutmazlar.

KOÇ BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

koç burcu özellikleri

Koç burcu kadın özellikleri arasında espri yeteneği, farklılığı, cazibesi, hareketli, konuşkan olması ve mükemmelliyetçiliği yer almaktadır. İş hayatında da her zaman idealist ve hırslıdır. Zaman yöntemine oldukça hakim olan bu burç hedefinden şaşmadan ilerlemeye devam eder. Eğlenceli karakter yapısıyla her daim arkadaş çevresinde sevilen bu burç aynı zamanda sevdiklerine karşı her zaman fedakardır. İş hayatında olduğu gibi özel hayatında da mükemmeliyetçidir ve ailesine çok düşkündür. Koç burcunun genel özelliklerinden biri olan hareketlilik, koç burcu kadınında da olup arkadaş çevresiyle vakit geçirmekten, gezmekten, spor yapmaktan ve de aktivitelerde bulunmaktan oldukça fazla keyif alır.

koç burcuna özel hediye

Dış görünüşüne ve statüye özen gösteren koç burcu kadını, beraber olduğu kişiden de aynı önemi bekler. Onlar nasıl güçlü bir karakterse partnerleri de ayakları yere sağlam basan, ilgili ve tutkulu olmaz zorundadırlar. Dürüstlüğe oldukça fazla önem verirler. Ona karşı her zaman dürüst olunmalıdır. Özel günlerde hediyelere bayılırlar. Tutku önemli olduğu kadar desteklenmek, ilgi görmek ve övülmek de koç burcu kadınları için fazlasıyla önemlidir. Son olarak oldukça gururlu olan koç kadını, duygusal olarak fazla hassas olacağı için ne olursa olsun kendisini kıracak sözler ve davranışlarla karşılaştığında oldukça sinirlenecektir.

KOÇ BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

koç burcu özellikleri

Koç burcu erkek özellikleri arasında kendine güven, hareketlilik, dik başlılık, özgürlük ve enerjik bir yapı yer almaktadır. Bu özellikleri nedeniyle hemen fark edilen koç burcu erkeği, otoriterdir ve aynı zamanda özgürlüğüne de oldukça düşkündür. Maddi anlamda da özgür olmayı sever, otoriter ve başkalarından emir almaktan çok istediğini, dediğini yaptırmakta başarılı olan koç burcu erkeği kendi işini kurmak ve yürütmek isteyecektir. Aynı şekilde evine ve ailesine de çok düşkündür. Evin içinde daima rahat ve huzurlu olmak isterken hareketli yapısı nedeniyle de dışarıdaki hayatı da sever. 

Ellerinizi Isıtacak Sıcak Kalpler

Partnerini sahiplenir ve bazı kıskançlıkları olabilir. Sadece güzellik değil zeka da bir koç burcu erkeği özelliği arasındadır. O yüzden her zaman bakımlı olmanın yanında kendinizi de geliştirmeye açık olmanız gerekmektedir. Kırıldığı zaman asla sözünü sakınmayan koç burcu erkeği, güç savaşlarında da asla hoşlanmayacaktır.

KOÇ BURCU HAFTALIK

koç burcu özellikleri

Koç burcu haftalık yorumunda, enerjiniz yerine gelecek ve bu haftalık süreçte yeni iş projeleri gündeme gelebilir, daha titiz ve detaycı olabilir, evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgili konulara odaklanacağınız ve kişisel sağlığınızın ön planda olacağı bir hafta sizi bekleyecektir. Yardımsever yönünüz ortaya çıkacaktır.  İş ve ev hayatını, çok çalışmayı ama az karşılığının pek tatmin edici olmaması söz konusu olabilir.

kız arkadaşa hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.