sadsad x
asdasd
Kocaya Cuma Mesajları

Kocaya Cuma Mesajları

08 Ağustos 2020

Bu yazımızın konusunu “Kocaya Özel Cuma mesajları” ve bu mesajlar arasından en özel olanları da resimli hale getirerek sizlerin sosyal medya ortamlarında kolayca paylaşabilmesi için “Kocaya Özel Resimli Cuma Mesajları” olarak hazırladık. Birçok insan her cuma bu mübarek günü kutlamak için özellikle yakın çevresine yollayabileceği Anlamlı Cuma Mesajları araması yapmaktadır. Hemen her hafta değişik ve anlamlı Cuma mesajları bulabilmek için harıl harıl arayış içine girerler. Cuma mesajları hazırlayan ve yayınlayan internet sitelerinde ise hazırlanan yazılı ve görsel Cuma mesajları ise hemen herkese yollanabilecek şekilde önceden hazırlanmıştır. Tamam, arkadaş, dost akraba çevresine bu mesajlar gönül rahatlığı ile yollanabilir anlamda ve güzellikte mesajlardır bunlar ancak bazen insan çok yakını örneğin sevgilisi, eşi için daha özel, daha sıcak bir “Cuma Mesajı” yollamak ister. İşte bizde bu konudan hareketle bu yazımızda bayanlara özel çok sevdikleri eşleri, kocaları için samimi ve sıcak Cuma mesajları hazırlamak istedik.

Bazıları sözlü mesajlar bazıları ise “Kocaya özel resimli Cuma mesajları” olarak hazırladık. Bu şekilde kocalarına hem duygusal, hem dini duygularını yansıtabilecekleri harika içeriğe sahip Cuma mesajları hazırladık. Cuma mesajları genellikle sabah saatlerinde paylaşır. Adeta bayram tadında bir gün olarak geçer. Sizde bu mübarek Cuma gününde de biricik aşkınız, sevgiliniz,  kocanız için hazırlanmış olan bu samimi ve içten Cuma mesajlarından birini onunla paylaşarak onu mutlu ve mesut edebilirsiniz. Bu şekilde hem size olan sevgisini hem de dini duygularını yastık kabartır gibi kabartmış olacaksınız…

Kocaya Resimli Cuma Mesajları

# Allah’ım! Ruhumuzu daraltma, kalbimizi karartma, darda koyup aratma, Hak yolundan saptırma, Bizi senden başkasına yalvartma. Âmin. Hayırlı CumaIar...

# Yeni ilaç bulduk, diyor tabipler, lokman gibi, deva bilse, ne fayda. Son nefeste söylemezse, bu diller, bülbül gibi dilin olsa, ne fayda? Hayırlı cumalar...

# Allah’ım! İlahi kudretin ve önü alınamaz merhametin ile beni ve Eşimi kuşat. Bizlerin kalplerine aydınlık ver. Âmin. Hayırlı cumalar evimizin direği.

kocaya resimli cuma mesajları

# Dün rüya, yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür. Bugün gönlünün umudu neyse yarın onu yaşaman dileğiyle birtaneciğim. Hayırlı nurlu Cumalar…

# Öyle yollar uzanır ki hakka yürümek için, tomurcuklar yeşerir güller açar Onu görmek için, dua eden birileri var senin için. Sen de dua et Allah için. En güzel cumalar senin olsun Canım.

kocaya hediyelik cüzdan

# Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun Aşkım… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

# Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme. Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Canım Benim. Hayırlı Cumalar!

kocaya resimli cuma mesajları

# Ey sevgili… Allah bizi her iki cihanda da ayırmasın. Cuma günümüz mübarek olsun.

# Allah’ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun bir tanem! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

# Canım kocacığım, Günün maddi ve manevi anlamda aydınlık, gönlün hoş olsun. Seni kedere, üzüntüye sevk edecek ne kadar olumsuzluklar varsa senden her daim uzak olsun. Allah sonumuzu hayretsin. Kurtuluşa erenlerden eylesin, Birtanem. Amin.

kocaya resimli cuma mesajları

# Sevgisi, aşkı Cuma olanın eşine olan aşkından şüphe etmeyin. Hayırlı cumalar.

# Yaşamın öyle olsun ki Rabbim, kulum senden razıyım desin… Duaların öyle olsun ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın… Yaratana sığın ki nefsin seni değil sen onu bitiresin. Hayırlı Cumalar.

kocaya resimli cuma mesajları

# Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sende dua et Allah için. Cumamız mübarek olsun Aşkım...

# Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. (Âmin) Hayırlı Cumalar.

# Allah'ın nuru, ümmetini selamlayan gül yüzlü Peygamberimizin şefaati üzerine olsun Aşkım. Hayırlı Cumalar.

kocaya resimli cuma mesajları

# Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Âmin. Hayırlı Cumalar bir tanem.

# Hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini, nasip eyle ya Rabbim. Hayırlı cumalar dilerim Aşkım.

# Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu seninle olsun. Hayırlı cumalar sana Ey sevgili.

# Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı ve bereketli cumalar dilerim, Ailemizin Reisi.

kocaya resimli cuma mesajları

# Allah'ım... Bana ve Eşime ümidimizi kaybettiğimizde, senin yazdığın kaderin, hayallerimizden daha güzel olduğunu hatırlat... Hayırlı Cumalar canım.

# İmkânların bittiği yerde iman vardır, derdin ne kadar büyük olursa olsun” derdinden büyük Allah vardır. Aşkımız Cuma Olsun!

# Melekler daima duacımız olsun. Yüreğimiz ferah, ilhamımız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

kocaya resimli cuma mesajları

# Rasulullah (s.a.v): ‘Allah, birbirinin arkasından dua eden kullarıma kıyamam. İkisini de affederim, diye buyurur.’ der. Duanın en güzel anında dualarında anılmak dileğiyle. Cuman mübarek olsun canım.

# Cuman mübarek olsun. Günün maddi ve manevi anlamda aydınlık, gönlün hoş olsun. Seni kedere, üzüntüye sevk edecek ne kadar olumsuzluklar varsa senden her daim uzak olsun. Allah sonumuzu hayretsin. Kurtuluşa erenlerden eylesin. Âmin. Hayırlı Cumalar Canım Kocam!

# Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

# Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

kocaya resimli cuma mesajları

# Cuma rahmettir. Cuma berekettir. Cuma huzurdur. Hayırlı Cumalar…

# Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısından ver bize Rabbim. Hayırlı Nurlu Cumalar.

# Mutluluk nedir sorusunun cevabı; biriciğim! En güzel cumalar senin olsun.

kocaya resimli cuma mesajları

# Şeytandan yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

# Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek Cuma gününde, Rabbim dualarını kabul etsin Aşkım! Seni rahmetinden mahrum bırakmasın Canım. Hayırlı Cuma’lar.

kocaya resimli cuma mesajları

# Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan Cumanı kutlarım Aşkım…

# Ey sevgili yar! Günün nurlu, nefesin huzur dolu, sağlıklı ve sıhhatli iman dolu, sabrın bol, şükrün daim olsun. Hayırlı nurlu Cumalar.

# La ilahe illallah tır özüm, Muhammeԁ Mustafa’ԁır sözüm, ihlas-i şerif ile yıkadım yüzüm. Ayet-el kürsü için sen kabul eyle sözüm. Allah’ım cumamızı ve ettiğimiz ԁuaları kabul etsin inşallah.

# Rabbimiz! Bize katınԁan rahmet gönԁer ve bize içinԁe bulunԁuğumuz ԁurumԁan bir çıkış yolu göster (Kehf 18/10) Amin Ya Rabbel’Alemin. Dualarımız kabul cumamız mübarek olsun.

kocaya resimli cuma mesajları

# Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem. Diyen peygamberimizin ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hep beraber olalım sevgilim.

# Allah’ım Bizi Yoklukla, Sıkıntıyla, Hastalıklarla, Sevdiklerimizle İmtihan Etme. Âmin! Hayırlı Cumalar Kocacığım…

Kişiye Özel Kuran-ı Kerim Kitabı

# Allah’ım sen isyan ettirici fakirlikten, azdırıcı zenginlikten bizleri koru. Sen hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip eyle! Hayırlı işler, Hayırlı Cumalar Aşkım!

# Canım Eşim; Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, bizler mutluluk getirsin. Hayırlı Cumalar dilerim.

kocaya resimli cuma mesajları

# Ey Rabbimiz! Bizi İslam’dan ve Kur’an’dan ayırma. Bizi daima sırat-ı müstakimde tut. İslâm nurunu söndürmek isteyenlere fırsat verme. Bizim yüzümüzden insanları helak etme. Âmin. Aşkım Hayırlı Cumalar

# Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz… Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz… Hayırlı Cumalar…

kocaya resimli cuma mesajları

# İki cihan saadetine kavuşmak, ancak ve yalnız dünya ve ahiretin efendisi olan Hz. Muhammed’e (s.a.v) tabii olmaya bağlıdır. Aşkımız Cuma Olsun!

# Allah için işleyiniz, Allah için görüşünüz, Allah için çalışınız. O vakit sizin ömrünüzün dakikaları, seneler hükmüne geçer. Hayırlı işler, Hayırlı Cumalar Aşkım!

# Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah’ın müminlerini bağışlaması dileğiyle… Cumamız mübarek olsun!

kocaya resimli cuma mesajları

# Ya Rabbim! Sen anne babalarımızı ve tüm inananları sonsuz rahmetinle bağışla ve cumamızı hayırlı, nurlu ve bereketli eyle, Âmin! Selam ve dua ile hayırlı cumalar.

# Dua, sevgiye yazılmış bir mektup gibidir. Zarfın içine yüreğini koyanın, duası kabul edilir. Hayırlı cumalar sevgilim.

# Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun...

# Bu güzel cuma gecesinde, rahmetin gökyüzünden yağarken, sana açılan elleri ve çekilen salavat şerifleri boş çevirme Allah’ım. Hayırlı Cumalar dilerim birtanem.

kocaya resimli cuma mesajları

# İnsan; Geçmişin Hasretçisi, Geleceğin Özlemcisi, Yaşadığı Anın Şikâyetçisidir! Allah bizi şikâyet değil şükredenlerden eylesin. (Âmin) Hayırlı Cumalar Birtanem.

# Mü’min kardeşinle münakaşa etme, Onun hoşuna gitmeyen şakalar yapma ve ona yerine getiremeyeceğin bir söz verme. Hayırlı Cumalar, Hayırlı işler Aşkım!

kocaya resimli cuma mesajları

# Sana bugün rabbimde dualar getirdim bir tanem. Cumamız hayırlı olsun.

# Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. En güzel günün cuma olsun Sevgilim...

# Cuma gününde bir saat vardır ki Müslüman, bu saate isabet ederek hayırlı bir şey isterse Allah ona istediğini verir. (Müslim, Cuma, 15) Hayırlı Cumalar

kocaya resimli cuma mesajları

# Ey Rabbim! Eşim ve benim gözlerimizden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Âmin. Hayırlı Cumalar Sevdalım…

# Ey iman edenler, cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah’ı zikretmeye koşun ve alış-verişi bırakın. Eğer bilirseniz, bu sizin için daha hayırlıdır. Hayırlı Cumalar Canımıniçi.

# İstiyorsan Hakk’a varmayı, meslek edin gönül almayı, bırak saraylarda mermer olmayı, toprak ol, bağrında güller yetişsin. Cuma günün bereketli geçmesi dileğiyle...

kocama hediye

# Allah'ım bu mesajı okuyan sevgili kocamı; Ezanla uyanan, abdestle kendine gelen, namazla huzura varıp secde ile sana yaklaşan ve de dua ile kulluğunu anlayan hakiki mümin olmayı nasip eyle. Âmin. Cuman mübarek olsun Aşkım.

# Güzellikler içini aydınlatsın, yüzünden ve yüreğinden tebessüm eksilmesin. Hayırlı nurlu Cumalar.

# Allah’ım! Senden bugünün ve yarının bildiğim ve bilmediğim ne kadar hayır varsa hepsinden ailem için isterim. Bizim için senden cenneti ve cennete yaklaştıracak söz ve amelleri isterim. Âmin. Hayırlı cumalar canım.

kocaya resimli cuma mesajları

# Bizim en büyük aşkımızdır Cuma. Cuma’sı aşk olanın, aşkı baki olsun. Hayırlı Cumalar Sevdiğim.

# Allah’ım, kin, kibir ve kim ne der’ hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Âmin. Hayırlı Cumalar Sevgilim...

# Ey iman edenler! Sabır ve namaz ile Allah'tan isteyin. Şüphesiz Allah sabredenler ile beraberdir. (Bakara - 153) Cumanız Mübarek Olsun... Selam ve Dua ile.

# Allah'ım! Ailemizi yoklukla, sıkıntıyla, hastalıklarla ve birbirimiz ile imtihan etme! Hayırlı cumalar canım…

kocaya hediye

# Ey Rabbimiz! Senin rahmetini umuyoruz. Eşimi ve beni göz açıp kapayıncaya kadar da olsa nefsimizle baş başa bırakma. Halimizi tümüyle düzelt, Senden başka İlah yoktur. Cumamız Mübarek olsun birtanem.

# Mutluluk yakamıza yapışsın, huzur ayağımıza dolaşsın, sevinç ellerimize bulaşsın, güzellikler kirpiklerimizi ıslatsın İnşallah. Cuma günümüz hayırlı olsun aşkım.

# Rabbim! Yuvalarımıza saadet ver, ömrümüze bereket ver, kazancımızı helalinden eyle! Rızana uygun şekilde yaşamayı nasip eyle. Âmin. Sağlık ve huzurla… Hayırlı Cumalar.

kocaya resimli cuma mesajları

# Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın… Cuma günümüz hayırlı olsun aşkım.

# Allah’ım! Gece ve gündüzün getirdiklerinin şerrinden, rüzgârın ve zamanın getirdiği kötülüklerden sana sığınırız” Canım eşim Allah sevdiklerimiz korusun. Hayırlı Cumalar dilerim.

# Kalpler, ancak Allah’ı zikretmekle huzur bulur. Hayırlı cumalar bir tanem.

# Artık namazı kılınca, yeryüzünde dağılın. Allah’ın fazlını isteyip-arayın ve Allah’ı çokça zikredin; umulur ki felaha (kurtuluşa ve umduklarınıza) kavuşmuş olursunuz. Hayırlı Cumalar, Hayırlı işler Aşkım!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.