sadsad x
asdasd
Sevgiliye Cuma Mesajları

Sevgiliye Cuma Mesajları

07 Ağustos 2020

Sevgilinize Cuma mesajları atarak onu bu mübarek günde mutlu etmeye ne dersiniz? Cuma mesajlarını kişiler genellikle tanıdıkları, önemsedikleri ve sevdikleri kişilere sabah saati itibari ile atmaya başlıyorlar. Sizler de bu sevdiklerinizin içinde yer alan sevgilinize anlamlı ve güzel bir Cuma mesajı atarak onun da güne daha maneviyatla dolu bir şekilde başlamasına yardımcı olabilirsiniz. Kadın sevgiliye Cuma mesajları ya da erkek sevgiliye Cuma mesajları olarak hiçbir fark yok. Bizler Cuma mesajlarını en anlamlı, en değerli anlamları ile hazırlanmış bir şekilde herkese gönderilebilecek şekilde hazırlıyoruz. İstiyoruz ki sevdiğiniz kişi telefonu sabah eline aldığında ilk mesaj sizden gitsin ve bu bir Cuma mesajı olsun. Sevgiliniz ne kadar şanslı olduğunu da düşünecek ve maneviyat dolu i-bir ilişkinin içinde yer aldığını da hissetmiş olacaktır. Dolayısı ile sizler de sevgiliye Cuma Mesajlarını mutlaka önemsemeli ve her Cuma sabahı sevgilinize mesaj atarak onun güne başlamasını sağlamalısınız.

Sevgiliye Cuma mesajları atıldıktan sonra elbette sizlere de karşılığında harikam bir mesaj gelecektir. Her hafta gönderim yapacağınız için farklı farklı mesajlar göndermeye ve aynı içeriklerden oluşan mesajlar göndermemeye dikkat etmelisiniz. Sizin göndereceğiniz mesaj belki de onun tam kalbine dokunacaktır. Özellikle anlamlı Cuma mesajlarını seçmeye özen gösteriniz deriz. Dileriz görsel anlamda zenginleştirişmiş olan mesajlardan da dilediğinizi seçerek sevgiliye gönderim yapabilirsiniz. Çiçekler ile bezenmiş bir Cuma mesajı ya da kelebekler ile süslenmiş bir Cuma mesajı da oldukça anlamlı olacak. Cuma mesajınız hem resimli cuma mesajı yani görsel olarak zengin olmalı hem de içerik olarak zengin olmalıdır.

Son yıllarda özellikle herkes birbirine Cuma mesajları göndermekte ve bunu önemsemektedir. Her hafta aynı mesajı göndermek oldukça yersiz olacaktır. Dolayısı ile sadece hayırlı Cumalar yazmak yerine, çok güzel kıssadan hisse şeklinde anlamlı birçok Cuma mesajından birini gönderebilirsiniz. Mesajınız karşı tarafa ulaştığında ise anlamını tam olarak kazanmış olacak. Sizler de sevgiliye Cuma mesajları göndermek istiyor ama farklı farklı metinler arıyorsanız sizlere yardımcı olmaya hazırız. En güzel ve en yeni Cuma mesajları sevgilinize göndermek üzere hazır. İşte bu dediğiniz mesajı seçerek Cuma mesajı gönderme işlemini tamamlayabilişiniz. Güne bereketli başlamak ve maneviyat ile uyanmak için Cuma mesajlarını göndermeyi ihmal etmeyin deriz. Sadece sevgiliye değil aynı zamanda nişanlı ve sözlü çiftler içinde Cuma mesajlarımız sizleri bekliyor. Nişanlınıza Cuma mesajı göndererek onu mutlu edebilir ve gününün güzel ve hayırlı geçmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye Resimli Cuma Mesajları

# Gününüz nurlu, nefesiniz huzur dolu, sağlıklı ve sıhhatli iman dolu, sabrınız bol şükrünüz daim olsun. Hayırlı nurlu Cumalar.

# Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

# İmkânların bittiği yerde iman vardır, derdin ne kadar büyük olursa olsun” derdinden büyük Allah vardır. Hayırlı Cumalar.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Allah için işleyiniz, Allah için görüşünüz, Allah için çalışınız. O vakit sizin ömrünüzün dakikaları, seneler hükmüne geçer. Hayırlı cumalar.

# Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah’ın müminlerini bağışlaması dileğiyle cumanız mübarek olsun

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Rabbim Cuma gecemizi mübarek eylesin. Hayırlı amel, hayırlı ilim ile son nefeste iman ile ölebilmeyi ümmeti Muhamede nasip eylesin. Amin.

# Dua, sevgiye yazılmış bir mektup gibidir. Zarfın içine yüreğini koyanın, duası kabul edilir. Hayırlı cumalar sevgilim.

# Rasulullah (s.a.v): ‘Allah, birbirinin arkasından dua eden kullarıma kıyamam. Ikisini de affederim, diye buyurur.’ der. Duanın en güzel anında dualarında anılmak dileğiyle. Cumanız mübarek olsun.

# Yaşamın öyle olsun ki Rabbim, kulum senden razıyım desin… Duaların öyle olsun ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın… Yaradana sığın ki nefsin seni değil sen onu bitiresin. Hayırlı Cumalar.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Dün rüya, yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür. Bugün gönlünün umudu neyse yarın onu yaşaman dileğiyle. Hayırlı nurlu Cumalar…

# La ilahe illallah tır özüm, Muhammeԁ Mustafa’ԁır sözüm, ihlas-i şerif ile yıkadım yüzüm. Ayet-el kürsü için sen kabul eyle sözüm. Allah’ım cumamızı ve ettiğimiz ԁuaları kabul etsin inşallah.

# Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu seninle olsun. Hayırlı cumalar Aşkım…

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz… Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz… Hayırlı Cumalar…

# İstiyorsan Hakk’a varmayı, meslek edin gönül almayı, bırak saraylarda mermer olmayı, toprak ol, bağrında güller yetişsin. Cuma gününüzün güzel geçmesi dileğiyle...

kuranı kerim

# Mutluluk nedir sorusunun cevabı biriciğim en güzel cumalar senin olsun.

# Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sende dua et ALLAH için. Cumamız mübarek olsun Aşkım...

sevgiliye resimli cuma mesajları

# İlahi Yarabbi! son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim. Allah Cumanızı Kabul Etsin.

# Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Ey sevgili… Allah bizi her iki cihanda da ayırmasın. Cuma günümüz mübarek olsun.

# Yeni ilaç bulduk, diyor tabipler, lokman gibi, deva bilse, ne fayda. Son nefeste söylemezse, bu diller, bülbül gibi dilin olsa, ne fayda? Hayırlı cumalar...

# Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarını kabul etsin. Seni rahmetinden mahrum bırakmasın Canım. Hayırlı Cumalar.

# Allah’ım! İlahi kudretin ve önü alınamaz merhametin ile beni ve sevdiklerimi kuşat. Bizlerin kalplerine aydınlık ver. Âmin. Cuman Mübarek Olsun Aşkım!

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Cuma gününde bir saat vardır ki Müslüman, bu saate isabet ederek hayırlı bir şey isterse Allah ona istediğini verir. (Müslim, Cuma, 15) Hayırlı Cumalar

# Sana bugün rabbimde dualar getirdim bir tanem. Cumamız hayırlı olsun.

# Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

# Allah’ım! Gece ve gündüzün getirdiklerinin şerrinden, rüzgârın ve zamanın getirdiği kötülüklerden sana sığınırız” Hayırlı Cumalar.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

# Öyle yollar uzanır ki hakka yürümek için, tomurcuklar yeşerir güller açar Onu görmek için, dua eden birileri var senin için. Sen de dua et ALLAH için. Cumanız Mübarek Olsun.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar… Cuman Mübarek Olsun Canımın içi.

# Allah’ım sen isyan ettirici fakirlikten, azdırıcı zenginlikten bizleri koru. Sen hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip eyle! Hayırlı Cumalar.

# Allah'ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

# Selɑmun Aleykum ” Eğer Din, Ölümԁen önce bir işe yɑrɑmɑzsɑ, Ölümden sonra hiçbir işe yɑrɑmɑyɑcɑktır ” Hayırlı Cumalar!

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Şeytandan yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

# Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin.

# Artık namazı kılınca, yeryüzünde dağılın. Allah’ın fazlını isteyip-arayın ve Allah’ı çokça zikredin; umulur ki felaha (kurtuluşa ve umduklarınıza) kavuşmuş olursunuz. (Cuma suresi 10) Hayırlı Cumalar

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Gününüz maddi ve manevi anlamda aydınlık, gönlümüz hoş olsun. Bizi kedere, üzüntüye sevk edecek ne kadar olumsuzluklar varsa Bizden her daim uzak olsun. Allah sonumuzu hayretsin. Kurtuluşa erenlerden eylesin Bir Tanem. Âmin.

# Allah'ım bu mesajı okuyan kulunu; Ezanla uyanan, abdestle kendine gelen, namazla huzura varıp secde ile sana yaklaşan ve de dua ile kulluğunu anlayan hakiki mümin olmayı nasip eyle. Âmin. Cumanız mübarek olsun.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Allah’ım! Senden bugünün ve yarının bildiğim ve bilmediğim ne kadar hayır varsa hepsinden isterim. Senden cenneti ve cennete yaklaştıracak söz ve amelleri isterim. Âmin. Hayırlı cumalar ԁilerim.

# Sevgisi, aşkı Cuma olanın eşine olan aşkından şüphe etmeyin. Hayırlı cumalar.

# Rabbim nefsimize ‘CELALİYLE’, kalbimize ‘CEMALİYLE’, hayatımıza ‘HİKMETİYLE’, hatalarımıza ‘RAHMETİYLE’, mahşerde ‘MUHAMMEDİYLE’ yardım etsin inşallah. Hayırlı Cumalar

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Bizim en büyük aşkımızdır Cuma. Cuma’sı aşk olanın, aşkı baki olsun.

# Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Âmin. Hayırlı Cumalar Sevdalım…

# Ey Allah’ım! Senin rahmetini umuyorum. Beni göz açıp kapayıncaya kadar da olsa nefsimle baş başa bırakma. Halimi tümüyle düzelt, Senden başka İlah yoktur. Cumamız Mübarek olsun.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Allah'ım Bizi Yoklukla, Sıkıntıyla, Hastalıklarla, Sevdiklerimizle İmtihan Etme Hayırlı Cumalar.

# Bir kimse güzelce abdest alır sonra mescide gelir, susup okunacak hutbeyi dinlerse, gelecek cumaya kadar ve ondan sonraki üç gün içinde işleyeceği (küçük) günahları affedilir. (Müslim, Cuma, 24) Hayırlı Cumalar

# Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun…

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Ağlıyorsam kalbimde acı var, ağlatıyorsam halimi anlayanlar var, bunun adı aşk ve bu aşk sende başladı sende biter, duy sesimi sevdiğim.

# Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısından ver bize Rabbim. Hayırlı Nurlu Cumalar.

# Allah’ım, kin, kibir ve kim ne der’ hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Âmin. Hayırlı Cumalar Sevgilim...

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Âmin. Hayırlı Cumalar bir tanem.

# Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım Aşkım…

# Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem. Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hep beraber olalım sevgilim.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Ey Rabbimiz! Bizi İslam’dan ve Kur’an’dan ayırma. Bizi daima sırat-ı müstakimde tut. İslâm nurunu söndürmek isteyenlere fırsat verme. Bizim yüzümüzden insanları helak etme. ÂMİN Aşkım hayırlı cumalar

# La ilahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafa’dır sözüm, ihlas-i şerif ile yıkadım yüzüm. Ayet-el kürsü için sen kabul eyle sözüm. Allah’ım cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.

# Ya Rabbim! Sen anne babalarımızı ve tüm inananları sonsuz rahmetinle bağışla ve cumamızı hayırlı, nurlu ve bereketli eyle, Âmin! Selam ve dua ile hayırlı cumalar.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Tüm din kardeşlerimin cuması kutlu olsun ALLAH herkese şifa versin en güzel gününüz gülümsemelerle bitsin iyi günler

# Allah’ım! Ruhumu daraltma, kalbimi karartma, darda koyup aratma, Hak yolundan saptırma, beni senden başkasına yalvartma. Âmin. Hayırlı cumalar..

# Hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini, nasip eyle ya Rabbim. Hayırlı cumalar dilerim Aşkım.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Rabbimiz! Bize katınԁan rahmet gönԁer ve bize içinԁe bulunԁuğumuz ԁurumԁan bir çıkış yolu göster (Kehf 18/10) Amin Ya Rabbel’Alemin. Dualarımız kabul cumamız mübarek olsun.

# Mutluluk yakamıza yapışsın, huzur ayağımıza dolaşsın, sevinç ellerimize bulaşsın, güzellikler kirpiklerimizi ıslatsın İnşallah. Cuma günümüz hayırlı olsun aşkım.

# Mü’min kardeşinle münakaşa etme, Onun hoşuna gitmeyen şakalar yapma ve ona yerine getiremeyeceğin bir söz verme. (Hz. Muhammed) Hayırlı cumalar.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. (Âmin) Hayırlı Cumalar.

# İnsan; Geçmişin Hasretçisi, Geleceğin Özlemcisi, Yaşadığı Anın Şikâyetçisidir! ALLAH bizi şikâyet değil Şükredenlerden eylesin. (Âmin) Hayırlı Cumalar.

# Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Âmin. Hayırlı nurlu cumalar.

# Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun...

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Allah’ım Bizi Yoklukla, Sıkıntıyla, Hastalıklarla, Sevdiklerimizle İmtihan Etme Hayırlı Cumalar

# Allah'ım... Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat... Seni Seviyorum Hayırlı Cumalar...

# Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar dilerim Aşkım.

# Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

kişiye özel kuran

# Ey iman Edenler! Sabır ve Namaz/ Dua ile Allah'tan dua isteyin. Şüphesiz Allah sabredenler ile beraberdir. (Bakara - 153) Cumanız Mübarek Olsun... Selam ve Dua ile.

# Bu güzel cuma gecesinde, rahmetin gökyüzünden yağarken, sana açılan elleri ve çekilen salavat şerifleri boş çevirme Allah’ım. Hayırlı Cumalar dilerim Aşkım...

# Cuma rahmettir. Cuma berekettir. Cuma huzurdur. Hayırlı Cumalar… Aşkım…

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın…

# Allah’ım! Günahlarımın hepsini küçüğünü ve büyüğünü ilkini ve sonunu gizlisini ve aşikârını bağışla. (Hadis’i Şerif /Müslim) Hayırlı cumalar.

# Her cuma günü için rabbimizin ve senin aşkınla güçleniyor sevgilim. Hayırlı cumalar.

# Allah’ım! İlahi kudretin ve önü alınamaz merhametin ile beni ve sevdiklerimi kuşat. Bizlerin kalplerine aydınlık ver. Âmin. Hayırlı Cumalar Sevdiğim.

sevgiliye resimli cuma mesajları

# Allah’ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun birtanem! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

# Bugün Ramazan’ın Cumasının hürmetine. La ilahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi ԁaraltma, senden başka kapı aratma, namerde muhtaç etme Allahım (Âmin) Hayırlı Cumalar…

# Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun Sevgilim...

# Rabbim! Yuvalarımıza saadet ver, ömrümüze bereket ver, kazancımızı helalinden eyle! Rızana uygun şekilde yaşamayı nasip eyle. Âmin.

dini hediyeler

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.