+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Kocaya Sevgililer Günü Mesajları

Kocaya Sevgililer Günü Mesajları

30 Ocak 2021

Özellikle sevgililer günü söz konusu olduğunda, iletilecek romantik dilekler de önemli bir hal alır. Ama sevgililer günü için dileklerinizi kocanıza iletirken hangi romantik mesajlar seçilmelidir? İşte bu noktada da sizlere Hediyemen yardımcı oluyor. Sizin için hazırladığımız birbirinden güzel sevgililer günü sözleri ile kocanızın hislerine dokunabilirsiniz. En özel gününüzü ise bu sözlerden en beğendiğinizle kutlayabilirsiniz. Sevgililer gününde kocaya hangi mesajlar daha etkileyici olur? Hislerinizi yansıtabileceğiniz en güzel kocaya sevgililer günü mesajları nelerdir? Sevgililer gününde kocaya hangi unutulmaz mesajlar atılır? Hangi sevgililer günü sözü sevginizi ve güzel dileklerinizi en etkili biçimde kocanıza sunabilir? İşte biz bu yazımızda bu sorularınıza yanıtlar arıyor ve sizleri en güzel sevgililer günü mesajları ile buluşturuyoruz. Sevgililer gününde kocanıza aşkınızı resimli bu güzel mesajlarla haykırabilirsiniz.

ilginizi çekebilir » Sevgililer Günü Mesajları

Kalpten gelenleri sevdiğimize aktarmak bazen kolay olmaz. Ancak biz hediyemen olarak zor gibi görünen şeyi kolay forma sokuyoruz. Sevgililer günü evli çiftler açısından son derece önemlidir. Sevgili eşinizi sevgililer günü sözleri ile gururlandırıp mutlu edebilirsiniz. Kocanıza olan sevginizi ve aşkınızı sevgililer gününde en güzel bu sözlerle ifade edebileceğinize inanıyoruz. Sizin için sevgililer gününde geçerli olabilecek en romantik, en yaratıcı ve en özgün sevgililer günü sözlerini derledik. Sevgili hayat arkadaşınız eminiz ki bu sözler kerşısında çok duygulanacak ve size olan aşkı katlanarak çoğalacaktır. Eşimiz, hayatımızdaki en değerli insandır. Haliyle eşimize göndereceğimiz sevgililer günü mesajı titizlikle seçilmeli ve aşkımızı en iyi şekilde yansıtacak mesaj gönderilmelidir.

Kocaya Gönderilebilecek Sevgililer Günü Mesajları

* Yalnız benim sevgilim olduğun için değil; seninle gurur duyduğum ve senden çok şey öğrendiğim için de şanslıyım. Seni her şeyden çok seviyorum. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

* Sen benim dünyamın merkezi oldun. Şimdi sensiz bir hayatın nasıl olacağını düşünemiyorum bile. Sen yanımda yoksan ben kaybederim, asla var olamam! Sevgililer Günün kutlu olsun eşsiz kocam.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni Seviyorum Hayatım!

* İyi ki benim olmuşsun, iyi ki seni çılgınlar gibi de sevmişim! Sen benim her şeyimsin… Sevgililer günümüz kutlu olsun. Seni daima seveceğim hayatım!

* Seni düşünmediğim gün, günüm eksik. Seninle tanışana kadar hayatım eksikti. Beni canlı hissettirdiğin için teşekkürler. 2021 yılının bizim için güzel geçmesi dileğimle, Sevgililer günümüz kutlu olsun Hayatım.

* Ellerimiz ayrılmasın, kalbimde bir tek sen varsın sevgili kocam. Bir sevgililer gününde yine beraberiz. Ömrümün sonuna kadar tüm Sevgililer Gününde sadece seninle olmak ümidiyle… Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Seni sevdiğim kadar yaşasaydım muhtemelen ölümsüzlüğün adını da aşk koyardım... Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik Kocacığım!

* Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem! Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları ise bir mevsimde seninle yaşamaya razıyım. Seni çok seviyorum kocacığım.

* Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum. Seni prensimi tüm kalbimle seviyorum.

* Ellerim ellerindeyken, diz dize ve göz gözeyken tüm zorluklara karşı koyabilir tüm güzellikleri yaşayabilirim. Önemli olan yanı başında uyanmak ve akşamları paylaşacağım her şeyle seni karşımda bulmak. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Seni çok seviyorum biricik eşim! Kokun, gülüşün, gözlerin sanki yanı başımda. Seni soluyor, Seninle her anımı yaşıyorum! Seni çok seviyorum sevgilim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun…

* Biricik Aşkım, bugüne kadar bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda olduğun için çok ama çok şanslıyım. Sevgililer günümüz kutlu yakışıklı kocacığım.

* Senin için mürekkepten denizler, mektup kağıtlarından gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

* Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. Sevgililer Günün Kutlu biricik kocam.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Hani bazen imkansız gelir her şey insana. Seninle olmak da bana öyle imkansız gelmişti ama anladım ki imkansız diye bir şey yokmuş. Sen hayallerimden daha güzel ve özelsin. Güzel günlere birlikte adım atmaya devam edelim mi?

* Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi, sen her şeyimsin. Seni çok seviyorum biriciğim, sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Sen bu dünyadaki en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel; ancak herkesin hak edemeyeceği kadar da özelsin. Seni çok seviyorum aşkım, Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Beni kendine aşık ettiğin için sana minnettarım! Beni bir prenses gibi hissettirdiğin, gözlerime aşkla baktığın ve yarınlarımıza umutla sarılmamı sağladığın için teşekkürler sevgilim! Kucak dolusu sevgiler ve öpücükler!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sevgililer Günü bir tutam gökkuşağı gibi etrafı süslüyor. Senden uzakta olmak düşüncesiyle nefesimi elimden alıyor. Öylesine özlüyorum ki yanında değilken çıldıracağım. Benim her şeyim, kıymetli sevgilimsin. Sevgililer Günü kutlu olsun.

* Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Mevsimler geçip giderken heyecanlı ve çocuksu bir halde, paketlenmiş bir armağan gibi yaşamı bağrımıza basıyoruz. Elele tutuşmuş görüntümüz her şeyden daha değerli. Günümüz kutlu olsun kocacığım.

* Aşkın ne olduğu, ne hissettirdiği kısacası aşkın bir tarifi yok bende! Hoş geldin kalbime kocacığım. Sevgililer günümüz kutlu yakışıklı kocacığım.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sana olan aşkım için ne söylersem söyleyeyim anlatamıyor, kelimeler yetersiz kalıyor. En basit deyişle, sen benim için “hayat” demeksin. Sen benim varlığımın tek sebebisin. Biriciğim nice Sevgililer Günü'ne birlikte varmak dileği ile.

* Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu biricik kocam.

* Küçücük bir gülümsemen, bir bakışın, canım deyişin dünyalara bedeldir. Şimdi uzaklarda sana hasretim. Bu sevgililer gününü senin hasretini tüketircesine kutluyorum. Bebeğim benim!

* Sana yüreğimden bir kelebek uçurdum. Aramızdaki mesafelere inat dağları, denizleri aştı. Yanağına bir öpücük kondurdu. Sevgililer günümüz kutlu olsun canım aşkım.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sen hayatımın en özel nimeti oldun. Sen varlığımın sebebisin ve sen benim yaşam sebebimsin. Sevgili kocam, sana romantik bir Sevgililer Günü diliyorum. Seni sonsuza kadar seveceğim!

* Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. Seni çok seviyorum canım eşim. Sevgililer Günün Kutlu biricik kocam.

* Ne istediysem sende buldum. Senden öncesi yok! Bilmiyor hatırlamıyorum! Sanki seninle var olmuş, sanki doğmuşum. Beni artık bende arama. Ben sen olmuşum, sen de ben! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

sevgililer günü hediyesi kocaya

* Kumsaldaki küçük kum tanecikleri; gökyüzündeki tüm yıldızlar kadar seni çok sevdiğimi söylesem yine yetmez! İyi ki varsın sevgilim nice mutlu yarınlara… Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Sen yanımdaysan silinir gider tüm dertlerim. Unuturum dünyanın derdini tasasını. Ne olur sonsuza kadar hep benim yanımda ol. Aşkımız taptaze bir çiçek gibi hiç solmasın. Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik bebeğim.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Seni her gördüğümde kalbimde bir alev hissediyorum, sanki yanıyor. Çünkü seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun can parçam.

* Sevgilim, sana olan aşkım denizler kadar derin ve gökyüzü kadar engin. Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için en şanslı adamım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlım!

* Bazеn bana ahmakça bir soru sorarlar; “Hayatında biri var mı” diyе. Oysa ki benim hayatımda biri hiç olmadı. Aslında birinin ellerine bağlı bir hayatım var. Sevgililer Günü kutlu yakışıklı kocacığım!

* Her sabah gözlerimi açtığımda seni yanımda arıyorum. Bir kutlamanın ışıkları, mutlu insanlar ya da çöken akşam karanlığı sana dair karşı koyulmaz bir hisle kaplıyor tüm ruhumu. Seni çok seviyorum, her an özlüyorum. İyi ki varsın sevgili kocam. Sevgililer Günü Kutlu Olsun.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sevgililer günümüz kutlu biricik kocam! Seni ilk gördüğüm an nasıl seviyorsam yine öyle seviyorum. Gerçi bize her gün sevgililer günü ama adettendir yine Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa zaten içim yanıyor. Tenine göre uygun çiçek bulamadım, hepsi zaten kokusunu senden alıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Birimizin diğerini anlamadığı bir an yokken bu huzura neden şaşırıyoruz ki? Kelimelere gerek kalmayan duygulu bakışların üzerimden eksik olmasın. İyi ki varsın sevgili kocam. Sevgililer Günü Kutlu Olsun.

* Sen koca semadaki yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar uzak, onlar kadar erişilmezsin. Ancak onlardan bir farkın var; onlar milyar tane sen ise bir tanesin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Aşk veya sevgiyle ilgili tanımım ilk seninle başlar! Çünkü aşk denilen şeyi ancak sen olduğun zaman anlayabilirim. Sen benim yaşam motivasyonum, özlemim ve gücümsün. Seni çok seviyorum. İlk Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Biricik Aşkım!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Hayat boyunca senin yanında olmak, beni çok mutlu ediyor. Yaşım ilerledikçe seni daha çok sevmeye söz veriyorum. Gücüm oldukça söz veriyorum. Mutlu Sevgililer Günü, sevgili kocam.

* Bundan böyle bize her gün Sevgililer Günü olacak Aşkım! iyi ki varsın, iyi ki Kocamsın!

* Asla bitmeyecek bir merakla keşfettiğim aşk alevim, ruh ikizim… Biricik duygularını bana belli ettiğin andan bu yana her şey bambaşka. Sevgililer Günümüz kutlu olsun. Daha nicelerine…

* Yıldızların ışıklarıyla parıldayan saçların, ellerimi mıknatıs gibi çeken güzel tenin ve mis kokunla hayatımdaki en güzel şeysin. İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun…

* Huzurlu ve aşkla dolu nice anılarda aşkımızın ışığı daima parlasın sevgilim. Nice 14 Şubatlarda sana aşkımı fısıldamak dileğimle…

kocaya sevgililer günü mesajları

* Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Masmavi gözlerine hiç doyamıyor hep özlüyorum. Seni seviyorum mavişim! Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Varlığıyla yaşamımı aydınlatan sevgilim, bizim için tüm emeklerine minnettarım. Yaşamda karşılaşacağımız her sürprize beraber adım atmak için, nice 14 Şubat Sevgililer Günümüz olsun…

* Sana olan duygularımı ifade etmek için kelimeler anlamsız ve güçsüz kalır. Büyük sevgimi ifade etmek için doğru kelime bulamıyorum. Benim için dünyanın tek anlamısın. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayatım.

* Sevgilim yarınlarımın romantik sabahı, romantik sabahlarımın yarınlarısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun kocacığım.

* Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri ... Seni seviyorum ve seni asla yarı yolda bırakmak istemiyorum. Benim için hayatın olmazsa olmazı sensin. Aşkım, her Sevgililer Günü’nde birlikte olmak dileğiyle…

kocaya sevgililer günü mesajları

* Yalnızlığımın bir yerinden yakalamıştın beni, neşeli hallerinle renkleri getirdin düşlerime. Gecemin kapısını çalan sendin. Müthiş hayaller kurmama sebep oldun sevgilm ve en huzurlu anlara beraber yelken açtık. Sevgililer Günümüz kutlu olsun kocacığım.

* Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim seni, her atışı sen. Sevgililer günümüz kutlu olsun kocacığım.

* Canım ilk sevgililer günümüz kutlu olsun. Seninle nice nice musmutlu yarınlara… Seni Seviyorum Hayatım!

* Sana olan aşkımı nasıl tarif etsem acaba? Mesela benimkisi ilk görüşte aşktı… İkinci görüşte de aşktı… Sonra üçüncü ve dördüncü. Bu böyle hep devam ediyordu. Ya ben seni sonsuza kadar seveceğim galiba. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

* Bu Sevgililer Gününde yanında olamadığım için bana lütfen kızma olur mu aşkım? Aklında ve kalbinde olduğum sürece sana yakınım. Bu ayrılıklarımızın hepsini zamanı gelince telafi edeceğim. Seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya varım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

* Sevgi sana hissettiklerimi anlatmak için çok zayıf bir kelimedir. Bu hayat, sana aşık olduğumu delice ifade etmek için çok küçük bir zamandır. SENİ ÇOK SEVİYORUM… 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu biricik kocam.

* Ruh eşim, seninle gözlerimiz buluştuğundan beri bir kıvılcımın büyüdüğü tatlı bir enerjiye dönüştüğü doğru kalplerimizde. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Bu dünyaya güçlü bir ebedi bağ ile girdik. Hayatımdaki varlığın, Rabbimin bana nimetidir. Seni her zaman seveceğim. Mutlu Sevgililer Günü diliyorum sevgilim.

* Seninle tanışana kadar hayatımın mükemmel olduğunu düşünüyordum. Hayatımda senin gibi harika bir kadın/adam olmadan tüm bunların eksik olduğunu gösterdin. Seni her zaman seveceğim. Sevgililer Günün kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Sevgiyle büyüdüğümüz yaşamda daima el ele kalmak dileğimdir. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sen benim en güzel renklerim, nefes aldığım atmosferim ve yaşam sebebimsin. Seninle geçen her mevsim tek ve benzersiz… Zaman akarken aşkımız kalbimde daha da büyüyor. Sevgililer Günün kutlu biricik kocam…”

* Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

* Seni çok seviyorum birtanem! Nerede olduğumuz, birbirimize neler hissettiğimiz, neler sevip neleri sevmediğimiz umrumda değil! Çünkü sen benim tek değişmeyenimsin… İyi ki varsın sevgili kocam.

sevgililer günü hediyesi kocaya

* Beni kollarına aldığın zaman kendimi Everest'in zirvesinde hissediyorum. Bana baktığında ise kendimi çok özel hissediyorum. Sen benim hayatımsın ve benim en güzel dünyamsın. 2021 yılı Sevgililer Günümüzü en iyi dileklerimle kutluyorum.

* Sen bana bir yaşam sebebi verdin. Beni her gün mutlu ettin ve etmeye de devam ediyorsun. Teşekkür ederim kocacığım, iyi ki seninle evliyim.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Şarkılar da türküler de senin için, başka ne yapsam sevdiğimi anlaman için. Bilmiyor musun sevildiğini, gözümün içine bak neler neler göreceksin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Sen benim bu hayata açılan penceremsin. Beni elimden tutup yaşama bağlayan ve yarınlarıma umutla bakmamı sağlayansın! İyi ki varsın sevgilim, iyi ki seninim, iyi ki benimsin! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Senden önce hayatı hiç yaşamamış gibiyim. Sonra sayende güneş olduğunu, yıldızların olduğunu, kuşların böceklerin olduğunu fark ettim! Yani sayende hayatın yaşanabilir bir şey olduğunu öğrendim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Sevgililer Günü benim için tüm gündelik detaylardan taşıyor gibi şimdi. Sesini işitmek yaşamak kadar mühim, su kadar hakiki gözlerinin içine bakabilmek… Sevgililer Günü kutlu olsun kocacığım, senin için bir soran olursa o geceleri sabaha bağlayan ışık diyeceğim.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Çikolatadan daha tatlısın! Serinleten rüzgardan da daha tatlısın! Aslında sen her şeyden daha tatlısın. Sen benim meleğim, biricik tatlı sevgilimsin. Mutlu Sevgililer Günümüz olsun. SENİ ÇOK SEVİYORUM.

* Kimsin sen? Birlikt yaşlanmayı en çok istediğim, uğruna tüm geçmişimi tek kalemde silebileceğim, en büyük dualarım, en katıksız sevgilerim! Kimsin sen? Sen benim en büyük sevdamsın! Seni hep seveceğim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

* Kalbimin en güzel yeri yalnızca senin! Çünkü sen benim her şeyimsin. Ayırmasın bizi hiçbir şey, sen benim bir tanemsin. Sevgililer günümüz kutlu biricik kocam.

* Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sen benim sevgilimsin ve ben kendimi dünyadaki en şanslı erkek gibi hissediyorum. Sen benim aşkımsın ve çok kutsanmış hissediyorum. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günü Kutlu Olsun Hayatım.

* Aşk bir bulut gibi, Aşk bir rüya gibi, Aşk bir kelime ve Aşk her şeyde gizli.. Aşk bir masalın gerçekleşmesi gibi… Aşkı sende buldum en sonunda.. Sevgililer Günün Kutlu yakışıklı kocacığım.

* Unutma ki mesafaler aşka engel değildir. Sevmek daima beraber olmak da değil! Sensizken bile seninle aynı aşkı soluyabilmek ve seninle olabilmektir. Seni seviyorum ve hep seveceğim sevgilim.

* Her baktığın yerde, her dokunduğun şeyde ben olmak isterdim. Sana biraz daha yakın olabilmek için şu an inan nelerden vazgeçerdim. Ah biricik kocam… Bir gün bu hasret bitecek biraz daha dayan! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

* Hayatıma öyle girdin ki beni ben yaptın. Canım Kocam, seni çok seviyorum.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Aşkla örülmüş bir yolun her iki ucundan birbirimize doğru atılan adımlarımız. Sabırsızım, ortada seninle buluşmak için can atıyorum. Kalbim hızla çarpıyor. Hangi yana baksam tüm objeler sen oluyor! Sevgililer Gününü aşkla kutlarım.

* Seni ilk gördüğüm zaman kalbim öyle hızlı ve tatlı çarpmıştı ki… O hissi hiçbir zaman unutmayacağım. Bana her zaman bu tatlılığı yaşatman dileğiyle Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Bu güne kadar hissettiğim en güçlü duygular sana, sana uzananlar sevgilim. Bir mucizenin yansıması olarak, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Doğan her güneşte seni içime çekmek sana sarılmak istiyorum. Nice mutlu yarınlarımıza ve nice doğacak güneşlerimize sevgilim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Senin olmadığın bir gün, benim için güneşsiz bir gündür. Sensiz bir gece ise ay olmayan bir gecedir; Sensiz bir hayat amacı ve sebebi olmayan bir hayattır. Seni çok seviyorum. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu... Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim... Sevgililer günümüz kutlu olsun...

kocaya sevgililer günü mesajları

* Biliyorum ki yollar karanlıktan geçse bile hiç korkmayacağım. Çünkü yanımda sen olacaksın hep. Ellerin ellerime dokunduğu sürece eksik olan varlığım da tamamlanmış olacak. Sevgilim, benim Canım Kocam! İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Sıcak bir tebessüm yakınlaşmadır diğer kişiye; birden döndürür bir kişiye. Geçmişe sığınıp anılara sığınsan bile, yetmez o ömür yalnız başına bir kişiye.

* Yaşamın akıp gittiği tek düze bir dünyada kısılıp kalmışken şimdi olağan üstü renklere sebep olan sensin. Ve ben seninle birlikte olduğum için çok şanslıyım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Aşk: Hangi yönden eseceği hiç belli olmayan bir fırtınaaydı! Sen de benim tutulduğum en büyük fırtınamsın. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Sevgililer günümüz kutlu biricik kocam. Seni daima ilk gördüğüm zamanki gibi seveceğim!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın biricik aşkı, yakışıklı prensim. Sen bana Sevgililer Günü için verilmiş en güzel hediyesin…

* Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Bazı rüyalar vardır diğerler rüyalardan uzun sürer. Bazı rüyalar vardır bitmesini hiç istemezsin. Çünlü çok güzeldir. Benim en büyük ve en özel rüyam ise şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Kalbin kadar ellerin de sıcak sevgilim, ellerini tutunca kalbim ısınıyor. Sevgililer günümüz kutlu biricik kocam.

* Sen ve ben birer zerresi koca evrenin, savrulurken birbirimizi bulmuş gibiyiz. Ve tamamlanmak duygusuyla güneşli günlere gülümsüyoruz. Seni çok seviyorum.

* Seni ilk gördüğümde senin sihrine kapıldım. Ve şimdi deliler gibi sana aşığım. Sevgililer Günün kutlu biricik kocam, Sen gerçekten benim için çok özelsin.

* Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... 14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Sana bir kelebek gönderdim yanağına aşk dolu bir buse kondursun diye. Sen de hissettin mi sevgilim? Bu ilk Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Bana kendiyle beni sevdiren sevgilim. Varlığın bana güç katıyor ve senin neşen keyfimi yerine getiriyor. İşte bu 14 Şubatı bu yüzden seviyor, bu yüzden yaşıyorum.

* Yanımdayken, mutlu oluyorum. Elini tutarken, kendimi güvende hissediyorum. Seninle her özel duyguyu en güzel haliyle yaşıyorum. Gülüşümün en büyük sebebi olan adam, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Gökyüzü dönüyordu ve bugüne uyandım adeta. Sevgililer Günü kutlu yakışıklı kocacığım, iyi ki varsın sevgili kocam.

bayan sevgiliye hediye

* Seni benden daha çok sevebilen kimse yok. Karım olarak sana sahip olduğum için çok mutluyum. Hayatımı tamamlamış olduğun için teşekkürler. Kalbimi yöneten kadın için mutlu Sevgililer Günü.

* Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum .. Seni prensesim tüm kalbimle seviyorum. Seni Seviyorum Sevgililer Günün Kutlu biricik kocam.

* Sevgililer Günü ne denli önemli olabilir? Ne kadar mühim senin için? Her günüm, her nefesim sana olan özlemimle parıldıyor. Sanırım aşık oluyorum. Karşılaştığımızda yüreğim çırpınıyor. Nefesim… İyi ki varsın sevgili kocam.

* Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Bir parça aşk, bir okyanusa benzer. Ne kadar uzak olsam da sana bir parça aşkına bir yudum su kadar muhtacım. Sevgililer günümüz kutlu yakışıklı kocacığım.

* Bu sevgililer gününde anladım ki sen bana bir tek bugün değil, her gün için en güzel hediyesin. Sen bana Allah'ın en güzel lütfusun! Sen benim kalbim, geleceğim, mutluluğumsun. Sevgililer günümüz kutlu yakışıklı kocacığım.

* Yaşama sebebim, başımı ve dünyamı döndüren biricik kocam… Sevgililer Günün kutlu olsun iyi ki varsın sevgili kocam.

* Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

erkeğe sevgililer günü hediyeleri

* Hayatımda seninle birlikte dünyadaki en şanslı kadın gibi hissediyorum. Kendini çevremizde sevilen, bakımlı ve korunan hissediyorum. 2019 Sevgililer Gününün kutlu biricik kocam!

* Günaydın sevgilim! Bugün günlerden sevgililer günü. Seni ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar seveceğimi hiç aklından çıkarma! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

ini görebilmek için yanıp tutuşuyordum, sonrasında benim oldun. İyi ki birlikteyiz, seni çok seviyorum.

* Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için bu dünyadaki en şanslı kadınım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun biricik tatlı kalbim!

* Her sabah uyandığımda kendime, “Böyle birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Sevgililer Günün kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Gülüşünü aklıma mıhladığım bu yılların yanında Sevgililer Günü nedir ki, mevsimler nedir? Her an bizim, her başlayan gün bana en güzel hediyen. Biriciğim iyi ki varsın sevgili kocam.

* Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice 14 Şubat'lara.

* Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Kocacığım Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Uyandığım her sabah, uyuyacağım her gece gözlerini görebilmek ümidiyle Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Sen benim nefesim, sen benim sebebimsin! Dünyamı değiştirdiğin için ne mutlu bana . Bu manzaranın adı aşk olmalı. Sevgililer Günün kutlu olsun biriciğim!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.