sadsad x
asdasd
Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajları

01 Ocak 2020

Tarihsel bir derinliği ve kutlama geçmişi bulunan Valentine's Day (Sevgililer Günü) evrensel bir gün olup, tüm Dünya'da her yıl Şubat Ayının 14'ünde kutlanmaktadır. Sevgiyi yücelten bu günde 24 saat boyunca tüm insanlık aşk denilen o özel duyguya odaklanır. Bu özel günde, sevgili ya da evli çiftler birbirlerine aşklarını bir kez daha tazelerler ve bugünün anısına birbirlerine sevgililer günü hediyeleri alırlar. Kanaatimizce 14 Şubat, Sevgililer Günü olarak ilan edilmemiş olsaydı bile, birbirini seven kimseler için aslında değişen hiçbir şey olmazdı. Çünkü seven insan için her gün bir bayram, her gün bir Sevgililer Günüdür. İnsan bir kere aşka tutuldu mu ya da o mutluluğu tattı mı ayakları yere değmez ve onun için zaten her gün bir bayramdır. İster kabul edin, ister etmeyin 365 gün boyunca yılın en romantik ve sevgi dolu günü hiç şüphesiz ki 14 Şubat Sevgililer Günüdür! Bu günün aşk günü olarak kutlanmasının sembolik bir anlamı olsa da, çiftler birbirlerinden bu özel günde romantik jestler, hediyeler, güzel sözler ve sürprizler beklemektedirler. Hatta normal günlerden farklı olarak Sevgililer Gününde bu beklentiler biraz daha fazla olmaktadır. Siz de sevgilinize olan aşkınızı 14 Şubat Sevgililer Gününde bir kez daha tazelemek ve Ona olan sevginizi bir kez daha dillendirmek için güzel sevgililer günü mesajları arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu yazımızda sizlere tamamen 14 Şubat Sevgililer Gününün anlamına ve ruhuna uygun olarak aşk temalı sevgililer günü mesajları hazırladık. Çalışmamızı 2 kategori halinde düzenledik. Çalışmamızın birinci kategorisi resimli sevgililer günü mesajları; ikinci kategorisi ise yazılı şekilde sevgililer günü mesajlarından oluşmaktadır. Yaklaşık 500'e yakın güzel sevgililer günü sözleri arşivinden oluşan bu çalışmamıza eminiz ki en çok sevgilisine etkileyici sevgililer günü mesajları göndermek isteyen çiftler sevinecek. Resimli Sevgililer Günü mesajları kategorisi hazırlamamızın en büyük sebebi, malumunuz üzerine günümüzün en önemli mesajlaşma aracı olarak WhatsApp kullanıldığı için akıllı telefonu olan bir çok kimse günümüzde artık mesajlarını WhatsApp'üzerinden resimli olarak göndermektedir. Biz de bu nedenle resimli mesajlarımızı özellikle de WhatsApp kullanıcıları için hazırladık dersek yeridir. Çalışmamızda üzerinde önemle durduğumuz bir diğer kriter ise, sevgilisine duygularını uzun uzadıya ifade etmek ya da göndermek isteyen çiftler için uzun sevgililer günü mesajları olmasıdır. Tabi ki bu demek değüildir ki, kısa sevgililer günü mesajları bu çalışmamızda hiç bulunmuyor! Bilakis hem kısa, hem de uzun yazı karakterleri ile oluşturulmuş güzel bir mesaj listesi bu yazımızda sizleri bekliyor. Yani resimli, uzun, kısa, romantik, ilginç hatta esprili 14 Şubat sözleri gibi her şekilde söz araştırması yapan kimseler, eminiz ki bu yazımızdan en güzel şekilde yararlanacaktır. O halde daha uzun yazacaklarımızı bu yazımızın sonraki aşamalarına bırakarak, sizleri birbirinden romantik sevgililer günü mesajları ile başbaşa bırakalım; 

Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Hediyemen olarak 14 Şubat Sevgililer Gününe özel olarak sevgiliye hediye fikirleri kategorisinden sizlere önerdiğimiz romantik hediyeler ile sevgilisine 14 Şubat'ta "Seni çok seviyorum" benzeri güzel romantik mesajlar göndermek isteyenler çiftler için harika ayrıcalıklar var. İşin hem hediye tarafında, hem de etkileyici mesajlar tarafında üzerimize düşeni yaptık ve sizin yanınızdayız. İstiyoruz ki bu 14 Şubat'ta sevgilinizi en güzel mesajla buluşturun ve Ona olan aşkınızı en etkileyici sözlerle dile getirin. Ayrıca dilediğiniz hediyeyi bu platformdan hemen seçebilir ve aşağıda sizin için özenle hazırladığımız güzel sevgililer günü sözleri eşliğinde sevgilinizin adresine göndererek Onu anında mutlu edebilirsiniz. Sevgilisini el üstünde tutan, Onu göz bebeği gibi sakınan ve her fırsatta sevgisini dile getirmekten çekinmeyen herkes bu etkileyici mesajları eminiz ki çok sevecektir. Örneğin aşağıda yer alan Romantik sevgililer günü mesajları ile başka şehirde sizden uzakta olmak durumundaki sevgilinize adeta yanındaymışsınız gibi varlığınızı hissettirebileceksiniz.

romantik sevgililer günü mesajları

Kumsaldaki küçük kum tanecikleri; gökyüzündeki tüm yıldızlar kadar seni çok sevdiğimi söylesem yine yetmez! İyi ki varsın sevgilim nice mutlu yarınlara… Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

Seni ilk gördüğüm zaman kalbim öyle hızlı ve tatlı çarpmıştı ki… O hissi hiçbir zaman unutmayacağım. Bana her zaman bu tatlılığı yaşatman dileğiyle Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!


Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için bu dünyadaki en şanslı adamım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun biricik tatlı kalbim!


Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım! Seni ilk gördüğüm an nasıl seviyorsam yine öyle seviyorum. Gerçi bize her gün sevgililer günü ama adettendir yine Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!


Aşkım, Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama sana olan sevgim hep kalbimde, hemen yanı başında. Seni çok özledim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

sevgililer günü mesajı

Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum. Seni prensesimi, tüm kalbimle seviyorum.

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... 14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim Sevgililer günümüz kutlu olsun.

sevgililer günü mesajı

Bu dünyaya güçlü bir ebedi bağ ile girdik. Hayatımdaki varlığın, Rabbimin bana nimetidir. Seni her zaman seveceğim. Mutlu Sevgililer Günü diliyorum sevgilim.

Bana kendiyle beni sevdiren sevgilim. Varlığın bana güç katıyor ve senin neşen keyfimi yerine getiriyor. İşte bu 14 Şubatı bu yüzden seviyor, bu yüzden yaşıyorum.

Sen bana bir yaşam sebebi verdin. Beni her gün mutlu ettin ve etmeye de devam ediyorsun. Teşekkür ederim sevgilim, iyi ki benimlesin!

Her sabah uyandığımda kendime, “Böyle birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Meleğim, Sevgililer Günün kutlu olsun!


romantik sevgililer günü mesajları

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Sana yüreğimden bir kelebek uçurdum. Aramızdaki mesafelere inat dağları, denizleri aştı. Yanağına bir öpücük kondurdu. Sevgililer günümüz kutlu olsun canım aşkım.


Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da sana yalnızca kalbin kadar yakın olacağım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy, çünkü ben hep orda seninleyim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun pıtırcığım!

Eşe Sevgililer Günü Mesajları


Çoluk çocuk yetiştirme, iş hayatı, ev yaşamı, aile ekonomisi, karı - koca sorumlulukları gibi evlilik hayatı içerisinde boğulan insanlar, bazen birbirleri ile "Sevgili" olduklarını unutabiliyorlar maalesef. Tabi bu sözümüz her çifti kapsamıyor. Daha doğrusu eşler evliliğin getirdiği çeşitli ağır koşullarla boğuşmaktan, kendilerine hiç zaman ayıramıyorlar veya heyecanlarını kaybediyorlar! Bu yüzden de evlenmeden önce birbirleri ile sevgili oldukları dönemleri artık güzel bir mazi olarak hatırlıyorlar. Evlendikten sonra kadın oluyor anne, erkek oluyor baba! Oysa ki evlilik aşkı ve romantizmi öldürmemeli! Bilakis, aşkın da, sevginin de, paylaşımın da en büyüğüdür evlilik. Yani aşkın Nirvana'sıdır. Ayrıca insan düşündüğünde eşi olmasa, hayat ne yaman ne zor olurdu öyle değil mi? Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız, şimdi silkelenme zamanı! Tıpkı sevgili olmaya başladığınız heyecan dolu günlere dönme zamanı. Sizinle hayatın tüm yükünü birlikte gööğüsleyen, hastalıkta - sağlıkta, varlıkta - yoklukta her an sizin yanınızda olan, en yakın arkadaşınız, en büyük sırdaşınız, en çok sevdiğiniz, en büyük aşkınız kısacası en değerliniz için güzelbir sürpriz yapmak ister misiniz? Biricik eşinize, yani sevgilinize bu 14 Şubat'ta aşağıda yer alan eşe sevgililer günü mesajları eşliğinde aşkınızı bir kez daha tazeleyebilirsiniz. Hem kocaya sevgililer günü mesajları, hem de kadın eşe yönelik olarak hazırladığımız anlamlı mesajlarla sevgilinize bu senenin en güzel Sevgililer Günü sürprizini yapabilirsiniz.

Beni kendine aşık ettiğin için sana minnettarım! Beni bir prenses gibi hissettirdiğin, gözlerime aşkla baktığın ve yarınlarımıza umutla sarılmamı sağladığın için teşekkürler sevgilim! Kucak dolusu sevgiler ve öpücükler!

Gülüşünü aklıma mıhladığım bu yılların yanında Sevgililer Günü nedir ki, mevsimler nedir? Her an bizim, her başlayan gün bana en güzel hediyen. Biriciğim iyi ki varsın.

sevgililer günü mesajları

Yıldızların ışıklarıyla parıldayan saçların, ellerimi mıknatıs gibi çeken güzel tenin ve mis kokunla hayatımdaki en güzel şeysin. İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun…

Senin gibi hoş bir kadınla yılın aslında her gününün ne kadar muhteşem geçtiğini çok iyi biliyorum! Ama bugün özellikle aşkına destan yazmak istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Sen hayatımın en özel nimeti oldun. Sen varlığımın sebebisin ve sen benim yaşam sebebimsin. Sevgili kocam, sana romantik bir Sevgililer Günü diliyorum. Seni sonsuza kadar seveceğim!

sevgililer günü mesajları

Şarkılar da türküler de senin için, başka ne yapsam sevdiğimi anlaman için. Bilmiyor musun sevildiğini, gözümün içine bak neler neler göreceksin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum .. Seni prensesim tüm kalbimle seviyorum. SENİ ÇOK SEVİYORUM… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.


Hayat boyunca senin yanında olmak, beni çok mutlu ediyor. Yaşım ilerledikçe seni daha çok sevmeye söz veriyorum. Gücüm oldukça söz veriyorum. Mutlu Sevgililer Günü, sevgili kocam.

eşe sevgililer günü mesajları

Sevgi sana hissettiklerimi anlatmak için çok zayıf bir kelimedir. Bu hayat, sana aşık olduğumu delice ifade etmek için çok küçük bir zamandır. Seni çok seviyorum… 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun Birtanem.

Sevgililer Günü ne denli önemli olabilir? Ne kadar mühim senin için? Her günüm, her nefesim sana olan özlemimle parıldıyor. Sanırım aşık oluyorum. Karşılaştığımızda yüreğim çırpınıyor. Nefesim… İyi ki varsın.


Seninle tanışana kadar hayatımın mükemmel olduğunu düşünüyordum. Hayatımda senin gibi harika bir kadın/adam olmadan tüm bunların eksik olduğunu gösterdin. Seni her zaman seveceğim. Sevgililer Günün kutlu olsun!

eşe sevgililer günü mesajları

Gökyüzü dönüyordu ve bugüne uyandım adeta. Sevgililer Günü kutlu olsun aşkım, iyi ki varsın.

Sevgililer Günü bir tutam gökkuşağı gibi etrafı süslüyor. Senden uzakta olmak düşüncesiyle nefesimi elimden alıyor. Öylesine özlüyorum ki yanında değilken çıldıracağım. Benim her şeyim, kıymetli sevgilimsin. Sevgililer Günü kutlu olsun.

eşe sevgililer günü mesajları

Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

sevgililer günü mesajı

Birimizin diğerini anlamadığı bir an yokken bu huzura neden şaşırıyoruz ki? Kelimelere gerek kalmayan duygulu bakışların üzerimden eksik olmasın. İyi ki varsın. Sevgililer Günü Kutlu Olsun.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu... Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim... Sevgililer günümüz kutlu olsun...


Aşk veya sevgiyle ilgili tanımım ilk seninle başlar! Çünkü aşk denilen şeyi ancak sen olduğun zaman anlayabilirim. Sen benim yaşam motivasyonum, özlemim ve gücümsün. Seni çok seviyorum. İlk Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Biricik Aşkım!

Uzun Sevgililer Günü Mesajları

Her insan sevmeli ve her insan aşkı mutlaka tatmalıdır diyoruz. Ama aşk varsa insanın hayatında, onun da değeri muhakkak ki bilinmelidir. Çünkü bazen insan aşk yaşamında da nankörlüğe düşebiliyor. Yani sahip olduğu eşsiz güzelliğin kıymetini maalesef iş işten geçtikten sonra anlıyor. Şayet ki böyle bir şey olur ise sonuç nafile. Soğuk su misali artık geçmiş olsun! Bir kere seven bir kalpler kırıldı mı, iyileşmesi ve tekrar sevmesi çok zordur! O yüzden hepimiz hayatımızdaki en değerli insanın kıymetini iyi bilmeliyiz. Bu sosyal mesajımızı da verdikten sonra, şimdi gel gelelim sevgililer günü için hazırladığımız uzun mesajlar listesine! Size aşk namına tüm güzellikleri uzun uzadıya layıkıyla yaşatan biricik sevgilinize, 14 Şubat'ta uzun sevgililer günü mesajı göndermek istiyorsanız aşağıdaki mesaj listesi de tam size göre. Erkek sevgili için uzun sevgililer günü mesajları ile, kız arkadaşınıza gönderebileceğiniz söz listesini aşağıdaki mesajlar içerisinden kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. O halde şimdi cep telefonunuz hemen elinize alın ve sevgilinize daha uykudayken 14 Şubat'ın sabah saatlerinde aşağıdaki mesajlardan gönderin. Hatta Onunla buluşuncaya kadar her saat başı bir mesaj gönderin ki, Ona olan aşkınızla mest olsun.


Yalnızlığımın bir yerinden yakalamıştın beni, neşeli hallerinle renkleri getirdin düşlerime. Gecemin kapısını çalan sendin. Müthiş hayaller kurmama sebep oldun sevgilm ve en huzurlu anlara beraber yelken açtık. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

uzun sevgililer günü mesajları

Gözlerin gözlerime baktığında tüm dünyam adeta sana çekiliyor. Yıldız tozundan yapılmış kalpler taşıyoruz ve ışıltın bağımızı güçlendiriyor. Benim masal kahramanım, güzelliğini gördüğüm andan bu yana adeta bir saniyede olup bitti her şey. Benim bütün hayallerimde ve bütün dileklerimde aşkı taşıyan prenses sensin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!


uzun sevgililer günü mesajları

Aşkımız tıpkı bir çiçek gibi. Onu kendi ellerimizle suluyor ve yetiştiriyoruz. Birbirimizin ellerini hiç bırakmayalım dediğimiz o utangaç ilk günler hatıralarımızda sevgilim. Seninle güzelleşmeyecek veya anlamlanmayacak bir 14 Şubat düşünemiyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri ... Seni seviyorum ve seni asla yarı yolda bırakmak istemiyorum. Benim için hayatın olmazsa olmazı sensin. Aşkım, her Sevgililer Günü’nde birlikte olmak dileğiyle…

sevgililer günü mesajı uzun

Yaşamak isteyip de yaşayamadığım ne varsa sen de buldum. Sen bana en güzel yarınlarımı verdin. Hayatımın aşkı, hayatımın anlamı oldun. Sen benim sevgilimden öte bana aile oldun. Sen bana yuva oldun. Bir sıcak çorba, bir sıcak gülümseme oldun. İyi ki de oldun! Seni çok seviyorum aşkım, yuvam, kalbim… İyi ki varsın, iyi ki benimlesin.

Tüm yarınlarımı sana bağladım. Sen bana güzel bir gelecek verdin. Mutlu ve huzurlu bir gelecek… O gülüşün var ya, işte o gülüş! Beni yarınlara daha umutlu uyandıran gülüş… Sevgilim bir bilsen kalbimde nasıl göründüğünü, kendine hayran kalırsın. O gülüşünle bu kalbin tek sahibi sensin. Seni hiçbir zaman üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum!

sevgililer günü mesajı uzun

Sevgililer Günü benim için tüm gündelik detaylardan taşıyor gibi şimdi. Sesini işitmek yaşamak kadar mühim, su kadar hakiki gözlerinin içine bakabilmek… Sevgililer Günü kutlu olsun sevgilim, senin için bir soran olursa o geceleri sabaha bağlayan ışık diyeceğim.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun! 

sevgililer günü mesajı

Ellerim ellerindeyken, diz dize ve göz gözeyken tüm zorluklara karşı koyabilir tüm güzellikleri yaşayabilirim. Önemli olan yanı başında uyanmak ve akşamları paylaşacağım her şeyle seni karşımda bulmak. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bana artık özlemeden, sevmeden, durağan akan bir yaşam ıstıraptır. Sakın unutma sevgilim, sevmek seni daima yanımda hissetmem hem de yokluğunda kıvranmam. Çelişkiyle dolu bir istek, biraz hüzün ve aşk… Bu kalp senin için çarpıyor. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

uzun sevgililer günü mesajları

Senin olmadığın bir gün, benim için güneşsiz bir gündür. Sensiz bir gece ise ay olmayan bir gecedir; Sensiz bir hayat amacı ve sebebi olmayan bir hayattır. Seni çok seviyorum. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

Sen benim bu hayata açılan penceremsin. Beni elimden tutup yaşama bağlayan ve yarınlarıma umutla bakmamı sağlayansın! İyi ki varsın sevgilim, iyi ki seninim, iyi ki benimsin! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!


Sana olan aşkımı nasıl tarif etsem acaba? Mesela benimkisi ilk görüşte aşktı… İkinci görüşte de aşktı… Sonra üçüncü ve dördüncü. Bu böyle hep devam ediyordu. Ya ben seni sonsuza kadar seveceğim galiba. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.


Biricik Aşkım, bugüne kadar bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda olduğun için çok ama çok şanslıyım. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Kısa Sevgililer Günü Mesajları

Ben laf kalabalığı ya da argo değimi ile laf salatasını sevmem. Uğraştırmayın beni arkadaş! Direkt sevgilime özlü olarak gönderebileceğim kısa sevgililer günü mesajı yok mu? diyorsanız, hemen kızmayın canım! Elbette ki var. Hem de istemediğiniz kadar özlü sevgililer günü mesajları bu başlık altında bir araya toplandı. Tamamen işin ruhuna değinen, sevginin çekirdeğini temal alan kısa ama öz sevgililer günü mesajları. Sahiden de bazen sadece bir "Seni seviyorum aşkım" mesajı bile, uzun uzadıya sıralanmış cümleleri alt edecek derecede etkileyici olabiliyor. Az sayıda harf karaktri ile hazırladığımız aşağıdaki kısa mesajlarla, sevgilinizi tam da can evinden vuracak ve eminiz ki 14 Şubat'ta onu kendinize yeniden aşık edeceksiniz. Aşağıdaki mesajları ister hediye notunuzu yazmakta değerlendirin, ister el yapımı sevgililer günü hediyesi olarak bir şeyler hazırladıysanız, içerisine ufak bir not olarak ekleyin, isterseniz de SMS olarak sevgilinize gönderin. Her koşulda bu mesajların büyük işler başaracağına ve Onu çok etkileyeceğine eminiz.  

kısa sevgililer günü mesajları

Bundan böyle bize her gün Sevgililer Günü olacak Aşkım! iyi ki varsın, iyi ki sevgilimsin!

Canım ilk sevgililer günümüz kutlu olsun. Seninle nice nice musmutlu yarınlara… Seni Seviyorum!


Sana bir kelebek gönderdim yanağına aşk dolu bir buse kondursun diye. Sen de hissettin mi sevgilim? Bu ilk Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

sevgililer günü mesajı kısa

Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım. Seni daima ilk gördüğüm zamanki gibi seveceğim!

İyi ki benim olmuşsun, iyi ki seni çılgınlar gibi de sevmişim! Sen benim her şeyimsin… Sevgililer günümüz kutlu olsun. Seni daima seveceğim!


Aşkımızın etrafa ışık saçtığı yıllar boyunca daha nice 14 Şubatlar bizim olsun sevgilim. Seni çok seven biriciğin! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!


Sevgiyle büyüdüğümüz yaşamda daima el ele kalmak dileğimdir. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

kısa sevgililer günü mesajları

Huzurlu ve aşkla dolu nice anılarda aşkımızın ışığı daima parlasın sevgilim. Nice 14 Şubatlarda sana aşkımı fısıldamak dileğimle…

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım muhtemelen ölümsüzlüğün adını da aşk koyardım... Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik aşkım!


Sevgilim yarınlarımın romantik sabahı, romantik sabahlarımın yarınlarısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.


Kalbin kadar ellerin de sıcak sevgilim, ellerini tutunca kalbim ısınıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

sevgililer günü mesajları

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Sıcak bir tebessüm yakınlaşmadır diğer kişiye; birden döndürür bir kişiye. Geçmişe sığınıp anılara sığınsan bile, yetmez o ömür yalnız başına bir kişiye.


Sen ve ben birer zerresi koca evrenin, savrulurken birbirimizi bulmuş gibiyiz. Ve tamamlanmak duygusuyla güneşli günlere gülümsüyoruz. Seni çok seviyorum.

Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

kısa sevgililer günü mesajları

Sana olan duygularımı ifade etmek için kelimeler anlamsız ve güçsüz kalır. Büyük sevgimi ifade etmek için doğru kelime bulamıyorum. Benim için dünyanın tek anlamısın. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayatım.

Seni benden daha çok sevebilen kimse yok. Karım olarak sana sahip olduğum için çok mutluyum. Hayatımı tamamlamış olduğun için teşekkürler. Kalbimi yöneten kadın için mutlu Sevgililer Günü.


Yaşamın akıp gittiği tek düze bir dünyada kısılıp kalmışken şimdi olağan üstü renklere sebep olan sensin. Ve ben seninle birlikte olduğum için çok şanslıyım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.


Mevsimler geçip giderken heyecanlı ve çocuksu bir halde, paketlenmiş bir armağan gibi yaşamı bağrımıza basıyoruz. Elele tutuşmuş görüntümüz her şeyden daha değerli. Günümüz kutlu olsun sevgilim.

sevgililer günü mesajı

Soluduğum her nefeste ve baktığım her yerde seni düşünüyorum. İyi ki varsın biriciğim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Doğan her güneşte seni içime çekmek sana sarılmak istiyorum. Nice mutlu yarınlarımıza ve nice doğacak güneşlerimize sevgilim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!


Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, bеni yaşatan tеk duygu anladım ki yalnızca senmişsin bebeğim. Sevgililer günümüzü kutluyorum.


Aşk nеdir? Eğer bilmiyorsan bunu gеcеlеrе sor, sapsarı yüzlеrе, kupkuru dudaklara sor! Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

sevgililer günü mesajı

Etkileyici 14 Şubat Mesajları

14 Şubat sevgililer gününü bir mecburiyet ya da bir dayatma günü olarak gören ya da değerlendiren bir çok insan biliyoruz. Diyelim ki böyle düşünenler düşüncelerinde %100 haklılar ve doğru düşünüyorlar! Ama sevgiliye bir çift güzel laf söylemek, uzaktaysa mesaj göndermek böyle düşünen kimselere ne kaybettirir ki? Mesela bu kimselere diyoruz ki; unutun 14 Şubat'ın sevgililer günü olduğunu! O günün siz ve sevgiliniz için diğer sıradan günler gibi, klasik bir gün olduğunu düşünün. Hatta sevgilinize mesaj yollayın ama mesajınızın ekinde "Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun." diye belirtmeseniz de olur yani. Sadece "Seni Seviyorum Aşkım, İyi ki hayatımdasın" gibi net ve duygu yüklü bir mesaj da gönderebilirsiniz. Özellikle erkekler bu 14 Şubat olayına çok takmış. Oysa ki her çiftin birbirine hediye verdiği, güzel sözler söylediği bu özel günde, insanın sevgilisinin boynunu bükük bırakması acaba ne kadar doğru? Bu önermemiz, her çift için geçerli değildi tabi ki! Belki Sevgililer Gününde sevgilisine mesaj atmakta çekimser kalan inatçı beyler için, minik bir tavsiye niteliğinde alınabilir. Şimdi gelelim, Sevgililer günü için etkileyici mesajlarımıza. Aslında ana başlığımız altında yer alan hem uzun, hem de kısa mesajların tamamı etkileyici mesajlar olarak görülebilir. Dolayısıyla biz bu yazımızı titizlikle hazırladık ve en güzel sözlerle kurguladık. İsteyen anlamlı sevgililer günü mesajları listemiz içerisinden dilediğini seçebilir ya da resimli mesajlarımızdan istediğiniz koyalayarak WhatsApp üzerinden sevdiğine gönderebilir. Biz bu makalemizin hazırlık aşamasından son derec keyif aldık, umuyoruz ki siz de okurken keyif alırsınız. Birbirini hesapsız, kitapsız, tüm kalbiyle ve samimice seven her çiftin 14 Şubat Sevgililer Gününü tüm içtenliğimizle bir kez daha kutluyoruz. 

sevgililer günü mesajı

Günaydın sevgilim! Bugün günlerden sevgililer günü. Seni ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar seveceğimi hiç aklından çıkarma! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

Yaşama sebebim, başımı ve dünyamı döndüren biricik sevgilim… Sevgililer Günün kutlu olsun iyi ki varsın.


Seni öyle özledim ki… Kokun, gülüşün, gözlerin sanki yanı başımda. Seni soluyor, Seninle her anımı yaşıyorum! Seni çok seviyorum sevgilim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun…


Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın biricik aşkı, güzel kelebeğim. Sen bana Sevgililer Günü için verilmiş en güzel hediyesin…

etkileyici sevgililer günü mesajları

Senden önce hayatı hiç yaşamamış gibiyim. Sonra sayende güneş olduğunu, yıldızların olduğunu, kuşların böceklerin olduğunu fark ettim! Yani sayende hayatın yaşanabilir bir şey olduğunu öğrendim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Bir parça aşk, bir okyanusa benzer. Ne kadar uzak olsam da sana bir parça aşkına bir yudum su kadar muhtacım. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.


Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!


Sen bu dünyadaki en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel; ancak herkesin hak edemeyeceği kadar da özelsin. Seni çok seviyorum aşkım, Sevgililer günümüz kutlu olsun.

sevgililer günü mesajı

Sen hayatıma girdin ve güneş bulutların arasından belirdi. Birden bire yaşam değişti. Hayatımın bir parçası olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günün Kutlu olsun meleğim.

Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa zaten içim yanıyor. Tenine göre uygun çiçek bulamadım, hepsi zaten kokusunu senden alıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Küçücük bir gülümsemen, bir bakışın, canım deyişin dünyalara bedeldir. Şimdi uzaklarda sana hasretim. Bu sevgililer gününü senin hasretini tüketircesine kutluyorum. Bebeğim benim!


etkileyici sevgililer günü mesajları

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

Seni düşünmediğim gün, günüm eksik. Seninle tanışana kadar hayatım eksikti. Beni canlı hissettirdiğin için teşekkürler. 2021 yılının bizim için güzel geçmesi dileğimle, Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Beni kollarına aldığın zaman kendimi Everest'in zirvesinde hissediyorum. Bana baktığında ise kendimi çok özel hissediyorum. Sen benim hayatımsın ve benim en güzel dünyamsın. 2021 yılı Sevgililer Günümüzü en iyi dileklerimle kutluyorum.


sevgililer günü mesajı

Sen benim sevgilimsin ve ben kendimi dünyadaki en şanslı erkek gibi hissediyorum. Sen benim aşkımsın ve çok kutsanmış hissediyorum. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günü Kutlu Olsun Hayatım.

Aşkla örülmüş bir yolun her iki ucundan birbirimize doğru atılan adımlarımız. Sabırsızım, ortada seninle buluşmak için can atıyorum. Kalbim hızla çarpıyor. Hangi yana baksam tüm objeler sen oluyor! Sevgililer Gününü aşkla kutlarım.


Bu Sevgililer Gününde yanında olamadığım için bana lütfen kızma olur mu aşkım? Aklında ve kalbinde olduğum sürece sana yakınım. Bu ayrılıklarımızın hepsini zamanı gelince telafi edeceğim. Seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

etkileyici sevgililer günü mesajları

Sana olan aşkım için ne söylersem söyleyeyim anlatamıyor, kelimeler yetersiz kalıyor. En basit deyişle, sen benim için “hayat” demeksin. Sen benim varlığımın tek sebebisin. Biriciğim nice Sevgililer Günü'ne birlikte varmak dileği ile.

Hani bazen imkansız gelir her şey insana. Seninle olmak da bana öyle imkansız gelmişti ama anladım ki imkansız diye bir şey yokmuş. Sen hayallerimden daha güzel ve özelsin. Güzel günlere birlikte adım atmaya devam edelim mi?


Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

sevgililer günü mesajı

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice 14 Şubat'lara.

Yalnız benim sevgilim olduğun için değil; seninle gurur duyduğum ve senden çok şey öğrendiğim için de şanslıyım. Seni her şeyden çok seviyorum. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.


Seni ilk gördüğümde senin sihrine kapıldım. Ve şimdi deliler gibi sana aşığım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım, sen gerçekten özelsin.


Kalbimin en güzel yeri yalnızca senin! Çünkü sen benim her şeyimsin. Ayırmasın bizi hiçbir şey, sen benim bir tanemsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

etkileyici sevgililer günü mesajları

Ruh eşim, seninle gözlerimiz buluştuğundan beri bir kıvılcımın büyüdüğü tatlı bir enerjiye dönüştüğü doğru kalplerimizde. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen benim en güzel renklerim, nefes aldığım atmosferim ve yaşam sebebimsin. Seninle geçen her mevsim tek ve benzersiz… Zaman akarken aşkımız kalbimde daha da büyüyor. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım…”

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi, sen her şeyimsin. Seni çok seviyorum biriciğim, sevgililer günümüz kutlu olsun.


sevgililer günü mesajı

Unutma ki mesafaler aşka engel değildir. Sevmek daima beraber olmak da değil! Sensizken bile seninle aynı aşkı soluyabilmek ve seninle olabilmektir. Seni seviyorum ve hep seveceğim sevgilim.

Uyandığım her sabah, uyuyacağım her gece gözlerini görebilmek ümidiyle Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Bazеn bana ahmakça bir soru sorarlar; “Hayatında biri var mı” diyе. Oysa ki benim hayatımda biri hiç olmadı. Aslında birinin ellerine bağlı bir hayatım var. Sevgililer Günü kutlu olsun aşkım!

Benim bu yılki hediyem sensin. Her günümü bana en güzel ve en özel şekilde yaşattıran Sevgilim… Sana minnettarım! Seni çok seviyorum.

sevgililer günü mesajı

Seni her gördüğümde kalbimde bir alev hissediyorum, sanki yanıyor. Çünkü seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun can parçam.

Yanımdayken, mutlu oluyorum. Elini tutarken, kendimi güvende hissediyorum. Seninle her özel duyguyu en güzel haliyle yaşıyorum. Gülüşümün en büyük sebebi olan adam, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Sen benim nefesim, sen benim sebebimsin! Dünyamı değiştirdiğin için ne mutlu bana . Bu manzaranın adı aşk olmalı. Sevgililer Günün kutlu olsun biriciğim!

yaratıcı sevgililer günü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.