+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Kova Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

Kova Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

18 Mart 2020

Kova burcu kadınlar klasik hediyelerden pek hoşlanmayan kadınlardır. Dolayısıyla, kova kadınlarına sürpriz yapacaksanız, oldukça düşünülmüş ve farklı sürprizler tercih etmelisiniz. Aksi takdirde sürprizlerinize yeterli ilgiyi göremeyebilirsiniz. Kova kadınları, kendisini daima özel hissetmek ister. Bu nedenle, kova burcu kadına sürpriz fikirleri araştırması yaparken listenizde bulundurmanız gereken en önemli kurallardan biri, hediyelerin ve sürprizlerin kişisel içerikli olmasıdır. Kişisel içerikli hediyeler ve sürprizler, kova kadınlarının en çok hoşlandığı sürpriz türleridir.

Sinema Bileti

kova burcu kadınına sürpriz

Kova burcu kadını ile birlikteyseniz ve harika bir sürpriz planı hazırlamak istiyorsanız bu tavsiyemize kulak vermelisiniz. Kova burcuna sürpriz önerileri içerisinde en çok beğenilen ve uygulanan bu sürpriz, kova kadınlarını oldukça mutlu etmektedir. Bu sürpriz bir sinema bileti almak ile başlar daha sonrasında sinema salonunu kapatmak ile devam eder. Sinemayı kendine özel bir hale getirmeniz kova kadınının çok hoşuna gidecektir. Dilerseniz, kendi çektiğiniz mini filmlerin de oynatılmasını talep edebilirsiniz.

Teleskop

kova burcu kadınına sürpriz

Kova burcu kadınları her zaman farklı olmanın arayışı içerisindedirler. Bu yüzden gelişime çok açık bir burçtur. Bu burcun kadınına özel olarak bir sürpriz hazırlamak istediğiniz de sıra dışı hediyeler ile sürprizler yapabilirsiniz. 

Ateşli Görevler Oyunu

Kova burcu kadınına sürpriz yapmak istiyorsanız, en çok hoşuna gidecek olan aletlerden biri teleskoptur. Bir teleskop satın alarak, evinin penceresinin önüne yerleştirerek harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu tarz orijinal fikirler kova burcu kadınlarını çok mutlu edecektir.

Doğa Gezisi

kova burcu kadınına sürpriz

Kova kadınlarının en çok sevdiği şeylerden biri de yürüyüş ve spor faaliyetleridir. Dilerseniz bu tarz sürprizler ile harikalar yaratabilirsiniz. Burçlara göre sürpriz fikirleri farklılık gösterse de kova kadınları, bu tarz sürprizlerden en çok hoşlanan burçlardan biridir. Mesela, kova burcu sevgilinize birlikte vakit geçirmek istediğinizi söyleyin ve daha sonra doğası harika olan bir ormana giderek doğa gezisi yaparak yürüyüş yapabilirsiniz.

Albüm

kova burcu kadınına sürpriz

Kova kadınlarının özel hediyelerden hoşlandığını söylemiştik hele de bu hediyeler kişisel içerikli ise yaşadınız!  Hayatının sonuna kadar unutmayacaktır bu hediyeyi. Kova kadınına sürpriz yapmak istiyorsanız ve fikir üretmekte de zorluk çekiyorsanız size oldukça uygulanabilir ve pratik bir yöntemden bahsedelim! 

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Foto Kitap Albüm

İkinizin birlikte çekilmiş tüm fotoğraflarını belirli boyutlarda çıkarttırarak, harika bir albüm oluşturabilirsiniz. Dilerseniz altına küçük notlar ekleyerek sürprizinizi daha da zengin bir hale getirebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Eşyalar

kova burcu kadınına sürpriz

Kova burcu kadınları şahsına özel olarak tasarlanmış hediyeler ve bu hediyelere bağlı olarak yapılan sürprizlerden bir hayli hoşlanırlar. Örneğin, kova kadınına doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız harika bir pasta ya da kurabiye ile ismine özel olarak tasarlanmış bir hediye vermeniz kendisi için büyük bir sürpriz olacaktır. Karakterine uyumlu olarak tasarlanmış bu hediyeler ve sürprizler kova burçlarının en çok hoşuna giden şeylerden biridir. Kova kadınlarının doğum günü sürprizleri için en tercih ettiği şeyler kişiselleştirilmiş eşyalardır.

Tatil Planı

kova burcu kadınına sürpriz

Kova kadınları, sakin ve içine kapanık kimseler oldukları için karakterine uyumlu sürprizlerin yapılmasını tercih ederler. Yani çılgınca kutlamalar, konfetiler değil de sakin ve huzurlu bir tatil, güzel bir akşam yemeği gibi fikirler kova kadınlarının daha çok hoşuna giden fikirlerdir. 

Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

Örneğin, kova burcu kadınına anneler günü sürprizi yapmak istiyorsanız mini bir tatil planı yapmanız kendisi için harika bir sürpriz olacaktır.

Nezih Bir Akşam Yemeği

kova burcu kadınına sürpriz

Kova kadınlarının özel gecelere ve akşam yemeklerine zaafı olduklarını bilmekteyiz. Bu yüzden bir kova kadınına en güzel sürprizi doğası ve mekanı sakin, temiz bir ortam da akşam yemeği sürprizi yapabilirsiniz. Kova burcu kadına yılbaşı sürprizi yapmak istediğinizde olayı fazla abartmayın ve harika bir akşam yemeği organizasyonu yapın. Emin olabilirsiniz ki, bu tarz yemekler kendisinin daha çok hoşuna gidecektir. Bununla birlikte kova burcu kadına sevgililer günü sürprizi yapmak istediğinizde de aynı şekilde güzel bir akşam yemeği organizasyonu ile harika bir sürpriz yapabilirsiniz.

bayana hediye fikirleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.