sadsad x
asdasd
Kova Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

Kova Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

18 Mart 2020

Kova burcu kadınlar klasik hediyelerden pek hoşlanmayan kadınlardır. Dolayısıyla, kova kadınlarına sürpriz yapacaksanız, oldukça düşünülmüş ve farklı sürprizler tercih etmelisiniz. Aksi takdirde sürprizlerinize yeterli ilgiyi göremeyebilirsiniz. Kova kadınları, kendisini daima özel hissetmek ister. Bu nedenle, kova burcu kadına sürpriz fikirleri araştırması yaparken listenizde bulundurmanız gereken en önemli kurallardan biri, hediyelerin ve sürprizlerin kişisel içerikli olmasıdır. Kişisel içerikli hediyeler ve sürprizler, kova kadınlarının en çok hoşlandığı sürpriz türleridir. Kava insanlarının doğum tarihi 21 Ocak - 18 Şubat arasıdır. Bu dönemde sevdiklerinizden biri doğdu, ancak onun doğum günü için mükemmel hediyeyi bulmakta zorlanıyor musunuz? Hediyemen yardımıyla, ilham almanıza yardımcı olmak için size bu astrolojik burcun psikolojik özellikleri hakkında daha fazla bilgi veriyoruz. Ve bu da yeterli değilse, durum ne olursa olsun kesinlikle onu memnun edecek birkaç hediye fikri de listeliyoruz.

Sinema Bileti

kova burcu kadınına sürpriz

Kova burcu kadını ile birlikteyseniz ve harika bir sürpriz planı hazırlamak istiyorsanız bu tavsiyemize kulak vermelisiniz. Kova burcuna sürpriz önerileri içerisinde en çok beğenilen ve uygulanan bu sürpriz, kova kadınlarını oldukça mutlu etmektedir. Bu sürpriz bir sinema bileti almak ile başlar daha sonrasında sinema salonunu kapatmak ile devam eder. Sinemayı kendine özel bir hale getirmeniz kova kadınının çok hoşuna gidecektir. Dilerseniz, kendi çektiğiniz mini filmlerin de oynatılmasını talep edebilirsiniz.

Teleskop

kova burcu kadınına sürpriz

Kova burcu, adından da anlaşılacağı gibi bir Hava burcudur. Hoşgörülü, herkesin ifade özgürlüğüne inanır ve hızlı kararlar almaktan nefret eder. Alışılmadık, bağımsız, birden çok şekilde veya aynı anda birden çok kişiyi sevebilir. Fedakar, alçakgönüllülükle başkaları için çok şey yapıyor. Avangard olmayı ve aynı zamanda da özgünlüğü sever. Neşeli ve güler yüzlüdür ve içindeki çocuk ruhunu korumuştur. Harika bir dinleme yeteneği var, tartışmayı seviyor ve yapıcı konuşmalar yapıyor. Kova burcu kadınları her zaman farklı olmanın arayışı içerisindedirler. Bu yüzden gelişime çok açık bir burçtur. Bu burcun kadınına özel olarak bir sürpriz hazırlamak istediğiniz de sıra dışı hediyeler ile sürprizler yapabilirsiniz. 

Ateşli Görevler Oyunu

Kova kadını Zodyak'ın anlaşılabilir veya basit burcu değildir. Hatta belki de paradoksun ta kendisidir. Kişi bazen kendini gerçekte olduğu gibi göstermeden görünmek konusunda ısrar ederek kendi kişiliğinde kaybolur. O bağımsızdır ve her zaman kendi başına nasıl idare edeceğini çok iyi bilir. Bu karakter özelliği onu bazen saldırganlaştırabilir, ancak aynı zamanda çok yaratıcıdır ve çoğu zaman sorunlarını kimseye iht,yaç duymadan çözer.  Kova burcu kadınına sürpriz yapmak istiyorsanız, en çok hoşuna gidecek olan aletlerden biri teleskoptur. Bir teleskop satın alarak, evinin penceresinin önüne yerleştirerek harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu tarz orijinal fikirler kova burcu kadınlarını çok mutlu edecektir. 

Doğa Gezisi

kova burcu kadınına sürpriz

Kova kadınlarının en çok sevdiği şeylerden biri de yürüyüş ve spor faaliyetleridir. Dilerseniz bu tarz sürprizler ile harikalar yaratabilirsiniz. Burçlara göre sürpriz fikirleri farklılık gösterse de kova kadınları, bu tarz sürprizlerden en çok hoşlanan burçlardan biridir. Mesela, kova burcu sevgilinize birlikte vakit geçirmek istediğinizi söyleyin ve daha sonra doğası harika olan bir ormana giderek doğa gezisi yaparak yürüyüş yapabilirsiniz.

Albüm

kova burcu kadınına sürpriz

Klasik olmayın, özgünlüğe önem verin! Kova, modern ve avangart olan her şeyi sever. Moda veya yeni teknolojilerle ilgili bir hediye bu nedenle isabetli olacaktır. Ancak dikkatli olun! Klasik olmak yerine, modern, teknolojik, şeyler almayı düşünebilirsiniz. Yeni hediye trendleri nasıl bulacağınızı biliyorsanız, onlara yönelin. Kova kadınlarının özel hediyelerden hoşlandığını söylemiştik hele de bu hediyeler anlamlı ve kişiye özel hediyeler ise yaşadınız! Hayatının sonuna kadar unutmayacaktır bu hediyeyi. Kova kadınına sürpriz yapmak istiyorsanız ve fikir üretmekte de zorluk çekiyorsanız size oldukça uygulanabilir ve pratik bir yöntemden bahsedelim! 

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Foto Kitap Albüm

İkinizin birlikte çekilmiş tüm fotoğraflarını belirli boyutlarda çıkarttırarak, harika bir albüm oluşturabilirsiniz. Dilerseniz altına küçük notlar ekleyerek sürprizinizi daha da zengin bir hale getirebilirsiniz. Kova kadını, otoriteye boyun eğmez ve hiyerarşik ilişkileri asla sevmez. Yerli, kurulu düzeni sever ve rahatsız edilmekten nefret eder. Ancak Kova kadını kendini gerilimlerinden kurtarmayı başardığında, o zaman dinamiktir, yapıcı, neşeli ve uyumludur. Ancak, duygularını kolayca ifade etmez ve genellikle sadeliği sever. Akrabaları, bunun sadece bir iletişim meselesi olduğunu, ancak gerçekte Kova kadınının çok hassas olduğunu anlamalıdır.

Kişiselleştirilmiş Eşyalar

kova burcu kadınına sürpriz

Kova burcu kadınları şahsına özel olarak tasarlanmış hediyeler ve bu hediyelere bağlı olarak yapılan sürprizlerden bir hayli hoşlanırlar. Örneğin, kova kadınına doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız harika bir pasta ya da kurabiye ile ismine özel olarak tasarlanmış bir hediye vermeniz kendisi için büyük bir sürpriz olacaktır. Karakterine uyumlu olarak tasarlanmış bu hediyeler ve sürprizler kova burçlarının en çok hoşuna giden şeylerden biridir. Kova kadınlarının doğum günü sürprizleri için en tercih ettiği şeyler kişiselleştirilmiş eşyalardır.

Tatil Planı

kova burcu kadınına sürpriz

Kova kadınları, sakin ve içine kapanık kimseler oldukları için karakterine uyumlu sürprizlerin yapılmasını tercih ederler. Yani çılgınca kutlamalar, konfetiler değil de sakin ve huzurlu bir tatil, güzel bir akşam yemeği gibi fikirler kova kadınlarının daha çok hoşuna giden fikirlerdir. 

Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

Örneğin, kova burcu kadınına anneler günü sürprizi yapmak istiyorsanız mini bir tatil planı yapmanız kendisi için harika bir sürpriz olacaktır.

Nezih Bir Akşam Yemeği

kova burcu kadınına sürpriz

Kova kadınlarının özel gecelere ve akşam yemeklerine zaafı olduklarını bilmekteyiz. Bu yüzden bir kova kadınına en güzel sürprizi doğası ve mekanı sakin, temiz bir ortam da akşam yemeği sürprizi yapabilirsiniz. Kova burcu kadına yılbaşı sürprizi yapmak istediğinizde olayı fazla abartmayın ve harika bir akşam yemeği organizasyonu yapın. Emin olabilirsiniz ki, bu tarz yemekler kendisinin daha çok hoşuna gidecektir. Bununla birlikte kova burcu kadına sevgililer günü sürprizi yapmak istediğinizde de aynı şekilde güzel bir akşam yemeği organizasyonu ile harika bir sürpriz yapabilirsiniz.

bayana hediye fikirleri

Kova burcu kadınların karakteristik özelliklerini saydıktan sonra şimdi Kova burcu kadınlara doğum günü sürprizi veya Kova burcu kadın için yılbaşı sürprizleri nelerdir sorularına yanıt arayacağız. Kova burcu kadınlara bu listede güzel sürpriz seçenekleri sunuyoruz. Bu hediye listesinde yer alan sürpriz hediyeler, Hediyemen'de bulunuyor ve Kova burcu kadınlara alınabilecek hediyelerdir. Gelin Kova burcu bayanlar için hangi sürprizler var birlikte göz atalım;

Kova Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

1 -) Aşk Bize Benzer Karikatürlü Suluk
2 -) Sevgiliye Hediye Polaroid Fotoğraf Albümü
3 -) Canım Arkadaşım Fotoğraflı Şık Yastık
4 -) Bayanlara Özel Nostaljik Hediye Sepeti
5 -) Goril ve Sevgilisi Karikatürlü Suluk
6 -) Bayana Özel Yağlı Boya Efektli Masa Saati
7 -) Aşkımıza Dair Herşey Hediye Sepeti
8 -) Suluboya Efektli Atatürk Kanvas Tablosu
9 -) Doğum Günü Kutlayan Kadın Karikatürlü Yastık
10 -) Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Mum
11 -) Kişiye Özel Dans Eden Mutlu Çiftler Müzik Kutusu
12 -) En iyi Kız Arkadaşım Fotoğraflı Anahtarlık
13 -) Kişiye Özel Öpüşen Çiftler Işıklı Yastık
14 -) Hayatımın En Güzel Anlamısın Hediye Kutusu
15 -) Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.