sadsad x
asdasd
Yengeç Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

Yengeç Burcu Kadına Sürpriz Fikirleri

20 Mart 2020

Yengeç burcu kadına sürpriz fikirleri konusundan bahsetmeden önce yengeç burcu kadını özelliklerini incelemekte fayda var. Yengeç burcu kadını genel olarak giyim kuşam konusuna olan merakı ile ön plana çıkar. Bu burcun kadınları geleneksel yapıları ile yenilikleri sevmez. Ancak büsbütün karşı değildirler. Bundan dolayı sürprizlere açıktırlar. Yengeç burcu kadına sürpriz önerileri listesi hazırlarken onun bu özelliklerine uygun olarak bir liste yaptık.

1.Sevdiği Giyim Markasından Hediye Çekin Verin

yengeç burcu kadına sürpriz

Yengeç burcu kadını sürprizlerden hoşlanır. Özellikle şaşırtılmak hoşuna gider. Çünkü erkeğinden ilgi görmeyi sever. Giyim konusuna önem veren yengeç kadınına sevdiği markalardan hediye çeki verin. Böylece hem şaşırmasını hem de mutlu olmasını sağlarsınız. Yengeç burcu kadına sürpriz konusunda detaycı olmanız onun ilgisini çekmenizi sağlar. Örneğin; hediye çekini hiç beklemediği bir yere koyun. Bu banyo dolabının içi bile olur. Böylece birden bire bulduğu hediye çeki ile son derece mutlu olur. 

2.Evde Film Gecesi Organize Edin

yengeç burcu kadına sürpriz

Yengeç kadını evde olmayı sever. Bu yüzden onunla beraber bir plan yapmak istediğinizde kendisinden evle ilgili bir plan duymanız mümkün. Bundan dolayı ona evde olabileceğiniz bir sürpriz hazırlamanız onu daha çok mutlu eder. Onunla beraber izleyebileceğiniz güzel bir film seçin. Yengeç kadını dövüş filmleri dışında bütün filmlerden hoşlanır. Abur cubur alıp bir film gecesi organize edin. Burçlara göre sürpriz hazırlandığında yengeç kadını daha mutlu olur.

3.Müze Gezisi Planlayın

yengeç burcu kadına sürpriz

Yengeç kadını yeniliklere fazla açık olmasa da gezmeyi ve yeni şeyler görmeyi sever. Gelenekçi bir yapıya sahiptir. Bu yüzden onun için bir müze gezisi planlayın. Bu müzede göreceklerinden mutlu olur. Yengeç kadınına sürpriz hazırlarken onun hoşlandığı tarzda bir müze seçin. Böylece hem şaşırmasını hem de mutlu olmasını sağlayın.

4.Eğlenceli Bir Gece Planlayın

yengeç burcu kadına sürpriz

Yengeç kadını güvendiği kişi ile birlikte eğlenmeyi sever. Bunun için öncelikle güzel bir yemek yiyip daha sonra eğlenebileceğiniz bir gece planı yapın. Örneğin; yemekten sonra bir iki kadeh içebileceğiniz bir bara gidin. Yengeç kadınına doğum günü sürprizi olarak planladığınız bu gece gelenekçi yengeç kadınının şaşırmasını ve mutlu olmasını sağlar. 

5.Hobi Köşesi Oluşturun

yengeç burcu kadına sürpriz

Yengeç burcu kadını evde olmayı ve evini çok sever. Onun için her şeyden önce ailesi gelir. Bu yüzden en doğru annelerin yengeç burcu kadınlardan çıktığı görülür. Evi ve ailesi için bir şeyler yapmaktan mutluluk duyar. Bu yüzden yengeç burcu kadınına yılbaşı sürprizi olarak bir hobi kösesi tertiplerin. Bu ahşap boyama veya silikon tabancası ile yapabileceği eşyalar için malzemelerden oluşan bir köşe olsun. Veya fotoğraf makinesi malzemelerinden bir hobi köşesi oluşturun. Böylece yengeç kadınını şaşırtın ve mutlu olmasını sağlayın.

6.Romantik Bir Akşam Yemeği Hazırlayın

yengeç burcu kadına sürpriz

Yengeç kadını romantik bir yapıya sahiptir. Bu yüzden karşısındaki erkekten romantik olmasını bekler. Bir ilişkide romantizm olmadığında yengeç kadını mutsuz olur. Yengeç burcu kadına sevgililer günü sürprizi olarak romantik bir akşam yemeği hazırlayın. Akşam yemeğinin daha romantik olması için hoş bir müzik seçimi yapın. Hazırladığınız yemeklerin yengeç kadının damak zevkine uygun olmasına dikkat edin. Yengeç kadını için yemek becerisi oldukça önemlidir. Böylece yengeç kadının şaşırmasını ve mutlu olmasını sağlayın. 

7.Mutfağını Yenileyin

yengeç burcu kadına sürpriz

Yengeç burcu kadını yemek yapmayı sever. Bunu bir hobi haline getiren burç özelliğine sahiptir. Bundan dolayı mutfağını sever ve mutfak eşyalarına önem verir. Yengeç burcu kadınına anneler günü sürprizi olarak mutfağındaki eşyaları yenileyin. Evde olmadığı bir saatte yeni eşyaları yerleştirin. Ancak mutfağı tamamen değiştirmemeye dikkat edin. Yengeç burcu kadının yenilikleri fazla sevmediğini unutmayın. Tepki almamak için eskiyen eşyalarını yenilemeyi tercih edin. Eve geldiğinde çocuklarla beraber mutfağı görmesini sağlayın. Böylelikle yengeç burcu kadının şaşırmasını ve mutlu olmasını sağlayın.

bayana doğum günü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.