+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Özellikleri

17 Mart 2020

Kova burcu özellikleri arasında hümanistlik, vefa, idealistlik, entelektüellik, yeni olana merak ve orijinallik vardır. Aynı zamanda isyankar, muhalif, zaman zaman sabit fikirli ve tartışmaya da meraklıdır. Kendini beğenmiş olarak adlandırılan kova burcu dikkat çekmeyi de oldukça sever. Genellikle de gelenekleri zorlamayı da sever. Hayal güçleri oldukça sınırsızdır. Sevecen tavırlarıyla dikkat çekerler. Asla bencil değillerdir. Modern olmalarına ve geleneklerden kaçmalarına rağmen inatçı ve sabit fikirli davranabilirler. Özgürlüklerine düşkün kova burcu yeni bir şeyleri keşfetmekten hoşlanırlar. Sosyal ve arkadaş canlısıdır. Oldukça objektif davranırlar. Sizin haksız olduğunuzu düşünüyorsa bunu açıkça dile getirmekten kaçınmazlar. Bununla birlikte fazlasıyla da hümanisttir. Burçlar hakkında tüm detaylı bilgilere buradan ulaşabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

KOVA BURCU YÜKSELENİ

kova burcu özellikleri

Kova burcu yükseleni olanlar, diğer burçlar arasında en dürüst burçtur. Her zaman içtendir. Hümanist olduklarından insancıl ve bağışlayıcıdırlar. Temiz kalplidirler. Aşk konusunda da sevgi ve devamlılık onlar için çok önemlidir. Sadık ve tutkuludur. Sanata meraklı, okumayı müzik dinlemeyi severler. Bilimsel makaleleri de takip ederler. Asla kin tutmazlar, ancak sinirlendiklerinde hemen parlayabilirler. Sağlam birer dosttur. Kimseyi yalnız ve yarı yolda bırakmak istemezler. Keyif dolu, neşeli insanlardır. Enerjileri yüksektir ve etraflarına bu pozitifliği yayarlar. Onunla arkadaş olanlar bundan büyük bir keyif alırlar. Eğlenmeyi iyi bilen koca burcu yükselenler her daim etrafına neşe saçarlar. Yanındakileri de pozitif enerjiye boğarlar.

KOVA BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

kova burcu

Kova burcu kadın özellikleri arasında özgürlük ve neşeli hal tavırları ön plandadır. Oldukça beceriklidirler. Dostluk onlar için çok önemlidir ve kendi gibi insanlarla birlikte olmak isterler. Sorunlar karşısında oldukça pratik ve akılcı davranırlar. Güçlü karakterleri vardır, çalışkan olup kolay kolay asla vazgeçmezler. Maddi konularda pek başarılı değillerdir. Birikim yapmayı beceremezler. Savurgandır. Kova burcu kadını, kişilik olarak kısıtlamalara gelemezler ve bu tarz ilişkilerden de kaçınırlar. Dürüst ve güvenilirdir. Her zaman herkese karşı açık ve net davranır.

kova burcu kadına hediye

Sevdiğine karşı iyi bir aşıktır. İlişkisi adına elinden geleni yapacaktır. Duygusal bir burç olan kova kadını, paylaşımcı olacaktır. Evine düşkün ve iyi bir partnerdir. Çocuklarına karşı her vakit düşünceli olacaktır. Anneliğinin yanında sosyal hayatını da eş zamanlı idare edebilecek bir dengeye sahiptir.

KOVA BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

kova burcu özellikleri

Kova burcu erkek özellikleri arasında iyimserlik, özgürlük ön plandadır. Oldukça neşeli karakterleri nedeniyle çevresi tarafından sevilir. Değişiklik ve farklılık arayışındadır. Hareketli bir hayat onu mutlu edecektir. Azla yetinmeyi sevmeyen kova burcu erkeği, çalışkan olmayı görev edinmiştir. Bu yüzden başarılı olacaktır. İşinde olduğu gibi diğer alanlarda da başarılı olmak isteyeceklerdir. Sosyal bir hayatı vardır ve dostlarına önem verir. Geniş bir bakış açısına sahiptir. Bu yönüyle etrafındaki insanlara da yön verebilir, öğreticidir.

kova burcu sevgiliye hediye

İlişkilerinde hem tutkulu bir sevgili hem de iyi bir arkadaştır. Güzelliğin yanında akıllı kadınlar ilgisini çeker. Eğlenceli bir partner olurlar. Evlilik onlar için korkulacak ya da kaçılacak bir kurum değildir. Evliliğe sıcak bakarlar. Evliliği süresince sadık bir partner olur. Çocuklarının iyi bir eğitim görmesi için elinden geleni yapacaktır. Özgürlükçü ruhları nedeniyle çocuklarını da bağımsız bireyler olarak yetiştirmek isterler.

KOVA BURCU HAFTALIK

kova burcu özellikleri

Kova burcu haftalık yorumunda, finansal konular gündemde olabilir. Ödemeleriniz ve borçlarınıza yönelik görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz. Etrafınızda sizi şüpheye düşürecek davranışlar sezebilirsiniz. Ev ve aile yaşantınızda finansal konulara destek bulabileceksiniz. Hafta ortasından sonra aşk hayatınızda birtakım gerilimler olabilir. Şartların iyileşmesini beklemek oldukça akıllıca bir davranış olacaktır.

arkadaşa hediye

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.