sadsad x
asdasd
Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Özellikleri

17 Mart 2020

Kova burcu özellikleri arasında hümanistlik, vefa, idealistlik, entelektüellik, yeni olana merak ve orijinallik vardır. Aynı zamanda isyankar, muhalif, zaman zaman sabit fikirli ve tartışmaya da meraklıdır. Kendini beğenmiş olarak adlandırılan kova burcu dikkat çekmeyi de oldukça sever. Genellikle de gelenekleri zorlamayı da sever. Hayal güçleri oldukça sınırsızdır. Sevecen tavırlarıyla dikkat çekerler. Asla bencil değillerdir. Modern olmalarına ve geleneklerden kaçmalarına rağmen inatçı ve sabit fikirli davranabilirler. Özgürlüklerine düşkün kova burcu yeni bir şeyleri keşfetmekten hoşlanırlar. Sosyal ve arkadaş canlısıdır. Oldukça objektif davranırlar. Sizin haksız olduğunuzu düşünüyorsa bunu açıkça dile getirmekten kaçınmazlar. Bununla birlikte fazlasıyla da hümanisttir. Burçlar hakkında tüm detaylı bilgilere buradan ulaşabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

KOVA BURCUNUN GENEL ÖZELLİKLERİ

** Değişiklikleri çok seven ve onları arayan bir burçtur, çılgınca ve değişik şeyleri denemek kova burcunu hiç korkutmaz tam tersine Onu daha da cesaretlendirir.
** Aşırı girişken bir burçtur, Kova kendi mutluluğu kadar başkalarının mutluluğundan da keyif alır.
** Her zaman kendine özel orijinal fikirleri vardır ve bunu başkalarına söylemekten hiç saklanmazlar.
** Kova burcu insanları sürekli özgürlük arayışı içindedir, hayatlarının temel amacı da budur.
** Kova burcu karar vermekte çok zorlanmaz, tereddüt etmeden karar vermeyi gaye haline getirmiş bir burçtur.
** Kova burcun bağımsız bir burçtur. Çoğu zaman etrafındakileri rahatsız etmeden tek başına olayları idare eder.
** Kovalar çok yaratıcıdır, her zaman bir çok şey icat ederler ve düşüncelerinde sürekli bir kargaşa içindedirler. Kafasındaki soru işaretlerini ne kadar cevaplarsa o kadar mutlu olurlar.
** Kovalar genellikle zekidirler, bu yaratıcılıkla birlikte gelir, entelektüel ve derin tartışmaları severler.
** Özellikle durumları nasıl analiz edeceklerini çok iyi bilirler. Ayrıca çok çok iyi bir sezgileri vardır.
** Özellikle tüm durumlara iyi uyum sağlayan bir burçtur.

KOVA BURCUNUN GENEL KUSURLARI

** Biraz hoşgörüsüzlüklükleri vardır. Bizim onlar gibi düşünmediğimizi anlamakta zorlanıyorlar.
** Dengesiz olduklarını düşünebilirsiniz ama bu sadece bir görünüştür. Gerçekte ayakları yere basar. 
** Kova burcunu takip etmek genellikle karmaşıktır çünkü o çok yönlüdür. Bir Kova ile tartışmak ve kendinizi haklı çıkartmak imkansıza yakın bir şeydir. 
** Kova rutini desteklemez ve onu kırmak ve hareket halinde olmak için her şeyi yapar. 
** Kova burçları her zaman biraz ironik ve alaycıdır ve bazen çok kötü karşılanabilecek kışkırtıcı bir yanları da vardır.
** Kova her zaman yeni şeyler denemeyi ve test etmeyi sever. Bazen bir şey yapmak anlamına gelse bile.
** Kova kıskançlıktan ve sahiplenicilikten nefret eder. Şayet bir Kova burcunu kıskanıyorsanız, size ikinci şans daha vermez.
** Kovalar kesinlikle başkalarının onayını veya desteğini aramazlar, bu da onları kaba gösterebilir. Onun hakkında ne düşündüğünüzü gerçekten önemsemez.
** Kuralları sevmezler ve özellikle dakikliği, size verdikleri sözü tutmayı sevmezler.
** Öngörülemezler, ne yapacaklarını veya onlarla nasıl gideceğini asla bilemezsiniz, bu da çoğu zaman onların anlaşılmasını zorlaştırır.
** Son derece inatçı bir burçtur: Kova burcu haklı olduğunu düşündüğünde hiçbir şey ve hiç kimse onun gözünü açıp fikrini değiştiremez. 

KOVA BURCU YÜKSELENİ

kova burcu özellikleri

Kova burcu yükseleni olanlar, diğer burçlar arasında en dürüst burçtur. Her zaman içtendir. Hümanist olduklarından insancıl ve bağışlayıcıdırlar. Temiz kalplidirler. Aşk konusunda da sevgi ve devamlılık onlar için çok önemlidir. Sadık ve tutkuludur. Sanata meraklı, okumayı müzik dinlemeyi severler. Bilimsel makaleleri de takip ederler. Asla kin tutmazlar, ancak sinirlendiklerinde hemen parlayabilirler. Sağlam birer dosttur. Kimseyi yalnız ve yarı yolda bırakmak istemezler. Keyif dolu, neşeli insanlardır. Enerjileri yüksektir ve etraflarına bu pozitifliği yayarlar. Onunla arkadaş olanlar bundan büyük bir keyif alırlar. Eğlenmeyi iyi bilen koca burcu yükselenler her daim etrafına neşe saçarlar. Yanındakileri de pozitif enerjiye boğarlar.

KOVA BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

kova burcu

Kova burcu kadın özellikleri arasında özgürlük ve neşeli hal tavırları ön plandadır. Oldukça beceriklidirler. Dostluk onlar için çok önemlidir ve kendi gibi insanlarla birlikte olmak isterler. Sorunlar karşısında oldukça pratik ve akılcı davranırlar. Güçlü karakterleri vardır, çalışkan olup kolay kolay asla vazgeçmezler. Maddi konularda pek başarılı değillerdir. Birikim yapmayı beceremezler. Savurgandır. Kova burcu kadını, kişilik olarak kısıtlamalara gelemezler ve bu tarz ilişkilerden de kaçınırlar. Dürüst ve güvenilirdir. Her zaman herkese karşı açık ve net davranır.

kova burcu kadına hediye

Sevdiğine karşı iyi bir aşıktır. İlişkisi adına elinden geleni yapacaktır. Duygusal bir burç olan kova kadını, paylaşımcı olacaktır. Evine düşkün ve iyi bir partnerdir. Çocuklarına karşı her vakit düşünceli olacaktır. Anneliğinin yanında sosyal hayatını da eş zamanlı idare edebilecek bir dengeye sahiptir.

KOVA BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

kova burcu özellikleri

Kova burcu erkek özellikleri arasında iyimserlik, özgürlük ön plandadır. Oldukça neşeli karakterleri nedeniyle çevresi tarafından sevilir. Değişiklik ve farklılık arayışındadır. Hareketli bir hayat onu mutlu edecektir. Azla yetinmeyi sevmeyen kova burcu erkeği, çalışkan olmayı görev edinmiştir. Bu yüzden başarılı olacaktır. İşinde olduğu gibi diğer alanlarda da başarılı olmak isteyeceklerdir. Sosyal bir hayatı vardır ve dostlarına önem verir. Geniş bir bakış açısına sahiptir. Bu yönüyle etrafındaki insanlara da yön verebilir, öğreticidir.

kova burcu sevgiliye hediye

İlişkilerinde hem tutkulu bir sevgili hem de iyi bir arkadaştır. Güzelliğin yanında akıllı kadınlar ilgisini çeker. Eğlenceli bir partner olurlar. Evlilik onlar için korkulacak ya da kaçılacak bir kurum değildir. Evliliğe sıcak bakarlar. Evliliği süresince sadık bir partner olur. Çocuklarının iyi bir eğitim görmesi için elinden geleni yapacaktır. Özgürlükçü ruhları nedeniyle çocuklarını da bağımsız bireyler olarak yetiştirmek isterler.

KOVA BURCU HAFTALIK

kova burcu özellikleri

Kova burcu haftalık yorumunda, finansal konular gündemde olabilir. Ödemeleriniz ve borçlarınıza yönelik görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz. Etrafınızda sizi şüpheye düşürecek davranışlar sezebilirsiniz. Ev ve aile yaşantınızda finansal konulara destek bulabileceksiniz. Hafta ortasından sonra aşk hayatınızda birtakım gerilimler olabilir. Şartların iyileşmesini beklemek oldukça akıllıca bir davranış olacaktır.

arkadaşa hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.