sadsad x
asdasd
Kozmik Bağ Nedir

Kozmik Bağ Nedir

15 Nisan 2020

Kozmik bağ nedir? Biriyle aranızda kozmik bağ olduğunu nasıl anlarsınız? Kozmik bağ günümüzde ilgi çekici ve çok sayıdaki insanın merak ettiği bir konu haline gelmiştir. Ruh eşlerinin birleşmesi fiziksel birliktelikten çok daha önce gerçekleşmektedir. Ruh eşleri başka bir ülkede, hatta bir kabilede bile olabilir. Onu bulmak zor olmayacaktır çünkü insanın sadece bir tane ruh eşi olmaz ve bu ruh eşi sadece sevgili ya da aşık anlamındaki bir eşde değildir. Bir arkadaşımız, dostumuz, ailemizin bir üyesi hatta bazen bir kedi bile ruh eşimiz olabilmektedir. Ruh eşlerimizi bulunca asla kaybetmek istemeyebiliriz ama bazen ruhlar birbirinin gelişmişlik düzeyine ulaşamadıklarında birbirlerini kaybedebilirler. 

Kozmik Ruh Eşi Nasıl Anlaşılmaktadır?

kozmik bağ

Kozmik Ruh eşinizle tanıştığınızda sanki yıllardır tanıyormuşsunuz gibi hissedersiniz. Kozmik Ruh eşi size hayatınızda hep varmış ama sanki yeni görüyorsunuz hissini veren kişilerdir. Onunla yaptığınız sohbetlerde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Kozmik Ruh eşlerinizle hiç beklemediğiniz bir anda tanışırsınız ve onlar hayatınıza aniden girerler. Aranızda önemli rakamları paylaşırsınız, aynı günde doğmak gibi. Tüm bu tesadüfi gelen şeyler aslında tesadüf değildir. Ruh eşinizi bulduğunuzun kanıtıdır.

Ruh Eşinizi Bulmanız İçin Neler Yapabilirsiniz ?

 kozmik bağ

Eğer ruh eşinizi arıyorsanız biriyle kozmik bağlantı kurmak için bazı yöntemler vardır. Özellikle dürüst olmalısınız. Bilinçaltınızı sevgi olumlamalariylakodlamalısınız. Dünyadakiher şeyin bira frekansı vardır. Aşkın da belli bir frekansı vardır . Bunun için 528hz aşk frekanslarını dinleyebilirsiniz. Aranızda telepatik bir bağlantı vardır. Örneğin onları düşünürken bir anda kapınızda görebilirsiniz.

karikatürlü kupa bardaklar

Siz ruh eşinizi bulmaya hazır olabilirsiniz ancak onunda sizi bulmaya hazır olması lazım. Hayatınızda benzer olaylar yaşarsınız. Bir aşıktan daha fazlası olursunuz. Arkadaş, dost yada iş ortağı gibi paylaşımlarınız olabilir. Bir araya geldikten sonra yaşamınızda iyileşme olmaya başlar . İlişkiniz de çatışmalar yaşamazsınız , ilişkinizin kolaylıkla aktığını hissedersiniz. 

Ruh Eşinin Görevi Nedir ?

 kozmik bağ

Ruh eşlerinin karmık ve kozmik olmak üzere farklı iki türü vardır. İkisinin hayatımıza giriş amacı farklıdır. Karmik ruh eşleriniz hayatla ilgili size birşey öğretmek karmanizi temizlemek içingeleceklerdir. Düşmanlarınız genelde karmik ruh eşlerinizdir . Kozmik ruh eşleri ise kendini arayan ruhlara yardım etmeye gelirler. Telepatik bağ kurarak iletişime geçeceğiniz kozmik ruh eşleri, sizi evrensel enerjiyle birleştirerek yaşamanızın çok daha güzel ve anlamlı olmasını sağlayacaktır. Günlük ilişkilerinizde verdiğiniz bir sözü tutmamanız, adaletli davranmamanız, egosal hırslarla bir şeye sahip olmayı istemeniz, bilerek insanları kırmanız gibi çok ince ayrıntılar karma yaratır. Bu durumda karmik ruh eşiniz sizi bularak yasattığınızı yaşatır. Amacı size ceza çektirmek değil aslında sizin aynanız olmaktır. 

Kozmik Bağlar

kozmik bağ

Yaşamamızda tezahür eden olaylar ve yaşamamıza giren kişiler bizlere bir ders vermeye, ruhsal gelişimimizde bizlere rehberlik etmeye gelmişlerdir. Kozmik bağlantı nedir daha iyi anlamak için her şeyin bu dünyada gerçekleştiğini anlamalıyız. Kozmik bağlantılar maddi düzlemde yaşantılarımızı yeniden incelememiz için rutinlerimizi düzenlerimizi bozarlar. Çok hızlı yaşadığımız dönemlerde işten çıkarılma , kaza gibi bir olayla durup yavaşlamamızı isterler. Hayallerimizi gerçekleştirebilmemiz için karşımıza bir çok fırsat çıkarırlar. Ancak bunu fark etmemiz içinde kalplerimizin açık olması gerekir. Tüm bunlara bakıldığında bizim için olumsuz gibi gözüken kozmik bağlantılarımızın amacı ruhlarımızıiyileştirmek, geçmişle yüzleşmek ve hayat amacımıza doğru güvenle ilerlememizi sağlamaktır.

burçların özellikleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.