sadsad x
asdasd
KPSS'ye Hazırlananlara Hediye Fikirleri

KPSS'ye Hazırlananlara Hediye Fikirleri

26 Mayıs 2020

Kpss'ye hazırlananlar için alınabilecek hediyeler onları rahatlatacak ya da çalışmalarını kolaylaştıracak türden olmalıdır. Belki de hayatlarının en belirsiz ve stresli dönemlerini yaşayan Kpss öğrencileri için en önemlisi onlara vereceğiniz destektir. Sonrasında ise onların zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda seçeceğiniz hediyeler ile bu zorlu dönemlerinde onları mutlu edebilirsiniz. Arkadaşınıza alacağınız ona özel bir defter ve kalem ile tüm hazırlık sürecinde sizi de yanında hissedecektir. Hediye seçerken çoğu zaman romantik ya da eşsiz gibi kriterler ararız. Ancak Kpss gibi sürece hazırlananlar için bu durum daha farklıdır. 

1-Bol Köpüklü Bir Kahve

kpss hediyeleri

Türk kahvesi tüm sohbetlerin, arkadaş toplantılarının, sabah ya da akşam keyiflerinin vazgeçilmezi olduğu gibi yorgunluk zamanlarında da imdada yetişmektedir. Oldukça düzenli ve sürekli bir çalışma planı isteyen Kpss’ye hazırlanan öğrencilerin çoğu çalışma hayatında da aktif bir şekilde bulunmaktadır. Bu yoğun tempoda dinlenebilmeleri için kahve severler için bir fincan kahve içmek oldukça enerji verici olmaktadır.

2 - Geceleri Uykusunu Açmak İçin İsimli Bir Termos

kpss hazırlanan kişiye hediye

Kpss'ye hazırlananlar için alınabilecek hediyeler arasındanTürk kahvesi fincanı almayı düşünüyorsanız karşınızdaki kişiye sürekli kullanabileceği bir hediye vereceğinizden emin olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bir yandan kahvesini içerken bir yandan yavaş yavaş stresini atacaktır. Temizlenmiş bir zihinle çalışmaya başlamanın adımını sizin hediyenizle atacaktır. 

3-Pes Etmemek İçin Hatırlatıcı Bir Motivasyon

kpss hazırlık hediyeleri

Sınava hazırlanan bir yakınınıza ya da sevdiğinize hediye arayışına girdiyseniz umutsuzluğa düştüğü anlarda tekrar umudunu kazanması için mottosu olan bir tablo alabilirsiniz. Kpss’ye hazırlananlar için alınabilecek hediyeler arasında insanı harekete geçirecek bu tablo, hem mekânının dekorasyonunu güzelleştirecek hem de kişinin son gücünü de kullanarak derse odaklanmasını sağlayacaktır.

4-Her Şey Güzel Olacak Konsept Hediye Kutusu

kpss öğrencisine hediye

Hepimizin hayatta başaramayacağımızı hissettiğimiz, bırakmak istediğimiz zamanlar olmuştur. Bu durumlar da bizi ayağa kaldıran şey ise amacımızı hatırlatacak küçük bir ışıktır. “Asla pes etme” gibi insana hedefini hatırlatan bu tablo ve benzeri hediyeler ile başarıya giden yolda hediye alacağınız kişinin motivasyonunu korumasını sağlayacaksınız. 

5-Bilgi Hazinesi Olabilen Bir Bellek

kpss hazırlık hediyeleri

Sevgiliniz, arkadaşınız ya bir dostunuz harıl harıl sınava çalışıyor, önünde bir sürü kâğıt karıştırıp duruyor. Bu dağınıklık, dikkatini toplayamamasına neden olacağı gibi oldukça zaman da kaybettirecektir. Bilgiyi bulmak için harcadığı enerjiyi, bilgiyi öğrenmek için harcaması Kpss'ye hazırlananlar için alınabilecek hediyeler arasından en verimlisi olacaktır. Alacağınız bir flash bellek ile tüm bilgileri tek bir yerde dosyalar halinde saklayabilir. Böylece bilgilerin kaybolmasının önüne geçmekle kalmaz, aradığı her şeye rahatça ulaşabilir. Özellikle Kpss gibi birçok kaynağın yararlanılarak çalışıldığı bir sınav sisteminde bu tarz bir hediye faydalı ve işlevsel olacaktır. Klasiklerin dışında üretilen tasarım bellek modelleriyle de zevkli bir seçim yapmış olacaksınız. 

6-Bütün Bir Seneyi Planlamak İçin Takvim

kpss hazırlık hediyeleri

Kpss' ye hazırlanan kişilerin büyük bir çoğunluğunun aynı zamanda çalışan kişiler olduğundan bahsetmiştik. İş hayatını ve sınava hazırlık dönemini bir arada yürütmek çoğu zaman kafa karıştırıcı olabilir. Hediye alacağınız kişinin işlerini planlayabileceği, tatillerini görebileceği, sınav zamanı, önemli günler gibi tarihleri not alabileceği bir takvim ile organize bir şekilde işlerin üstesinden gelmesini sağlayabilirsiniz. Başarı için plan yapmak, neyi ne zaman yapacağını bilmek ve buna sadık kalmak oldukça önemlidir. Masa başına oturulduğunda izlenecek yolu bilmek, işlerin daha hızlı ilerlemesini sağlayacaktır.

7-En İyi Arkadaşım Konsept Hediye Kutusu

kpss hediyeleri

Kpss'ye hazırlananlar için alınabilecek hediyeler içerisinde duvarlarına asabilecekleri bir takvim, programlı yaşamaları için iyi bir seçenek olacaktır. Bu duvar takvimleri renkli, cıvıl cıvıl üretimleriyle her işi keyifle yapmalarını sağlayacak, isme özel seçenekler ile kendini oldukça değerli hissettirecektir.

8-Her Şeyin Bulunduğu Bir Kutu

kpss öğrencisine hediye

Hediye alacağınız kişi için şık ve faydalı bir hediye arıyorsanız içinde ajanda, termos, ayraç gibi oldukça gerekli ürünlerin bulunduğu bir ürün alabilirsiniz. Çalışma notlarını kaydedebileceği, yorulduğunu hissettiğinde kahvesini yudumlayabileceği, ona özel kalemiyle yapacaklarının listesini tutabileceği bir hediye seti karşısında şaşırıp kalacaktır. 

9-Kişiye Özel Gümüş Gri İkili Kalem

kpss öğrencisine hediye

Kpss'ye hazırlananlar için alınabilecek hediyeler arayışındaysanız bu kutu ile fark yaratacaksınız. Yetişkinler için uygun olan bu seçimi, hediye alacağınız kişi zevkle kullanacaktır. Sizlere sunduğumuz tüm önerilerde kullanışlılık özelliği ön planda tutuldu. Ancak yine de hediye seçerken karşınızdaki kişinin ilgi alanlarına, beğenilerine özen gösterirseniz en doğru seçimi yapmış olursunuz.

öğrenci hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.