sadsad x
asdasd
Kreş Öğretmenine Hediye Fikirleri

Kreş Öğretmenine Hediye Fikirleri

20 Eylül 2023

Kreş öğretmenleri, çocuklarımızın hayatında çok önemli bir rol oynarlar. Onlara yıl boyunca gösterdikleri ilgi, sevgi ve sabır için minnettarlığımızı ifade etmek isteriz. Bu yüzden, Hediyemen olarak sizlere Kreş öğretmenlerine fotoğraf, resim ve grafiklerle özelleştirebileceğiniz, onları duygulandıracak ve mutlu edecek hediye seçenekleri sunuyoruz. Kreş öğretmenine hem yaratıcı hem de pratik hediye arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Sitemizde bulabileceğiniz tüm ürünler, seçtiğiniz bir veya daha fazla fotoğrafın, görselin ve çizimin, yazının, sözün, ismin ve armağanın baskısıyla ve tabii ki sizin tarafınızdan seçilen temalı grafiklerimizle özelleştirilebilir. Tasarımcılarımızın hazırladığı grafikler arasından dilediğinizi seçin. Hediye olarak bir moda aksesuarı, ev dekorasyonu veya ofis malzemesi tercih edin. Kreş öğretmenlerine sunduğumuz hediye seçenekleri;

Öğretmenlerin Bir Tanesi Karikatürlü Biblo

Kreş öğretmenine hediye fikirleri

Kreş öğretmenine hediye fikirleri arayan veliler için harika bir seçenek Öğretmenlerin Bir Tanesi Karikatürlü Biblo. Bu biblo, öğretmeninizin fotoğrafından oluşturulan bir karikatür baskısı ile süslenmiş 18 cm uzunluğunda bir figürdür. Ahşap kaidesine ise öğretmeninizin ismini veya size özel bir mesajı lazer ile kazıyabilirsiniz. Bu biblo, öğretmeninizin masasında veya evinde şık bir dekorasyon olacaktır. Öğretmenlerin Bir Tanesi Karikatürlü Bibloyu sipariş etmek çok kolaydır. Sadece fotoğrafınızı seçip yükleyin ve istediğiniz yazıyı belirtin. Biblonuz hafta içi saat 14.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir. Fotoğrafınızın ön cepheden ve net olmasına dikkat edin, böylece karikatürünüz daha kaliteli olacaktır. Unutmayın, bu karikatür el ile çizilmemiş, bilgisayar programları ile yapılmıştır. Unutmayın, sadece en kaliteli malzemeler kullanarak Hediyemen'de sizin ve çok sevdiğiniz öğretmenleriniz için kişiye özel hediyeler üretilmektedir.

Yılın Öğretmenine Özel Hediye Kutusu

Kreş öğretmenine hediye fikirleri

Kreş öğretmenine nasıl bir hediye vereceğinize karar veremiyorsanız, merak etmeyin, grafik ekibimiz size en orijinal hediyeyi bulmanızda yardımcı olacaktır. Kreş öğretmenine hediye fikirleri arasında en özel ve en şık olanı Yılın Öğretmenine Özel Hediye Kutusu. Bu hediye kutusu, öğretmeninizin ismine ve mesajınıza göre hazırlanan 5 parça üründen oluşmaktadır. ** Öğretmeninizin ismini ve başarısını taçlandıran Oscar Heykelciği ** Öğretmeninizin ismini taşıyan termos bardak ** Öğretmeninizin ismini yazan kalem ** Özel kutusunda BETA TEA bitki çayı ** French press bitki çayı demliği Bu hediye kutusu, 35 X 25 X 11 cm boyutlarında ve zarif bir sunuma sahiptir. Kutu içinde Z kesim süs kağıtları ile ürünler daha güzel görünür. Yılın Öğretmenine Özel Hediye Kutusunu saat 14.00’a kadar sipariş verirseniz aynı gün kargoya gidecektir. Öğretmeninizin Öğretmenler Günü’nü unutulmaz kılın.

Öğretmenime Hediye Papatya Anahtarlık

Kreş öğretmenine hediye fikirleri

Öğretmenlere hediye seçmek için Hediyemen'i tercih edin! Kreş öğretmenlerine en çok tercih edilen hediyelerden biri de kişiye özel seramik kupalardır. Birçok farklı modeli bulunan kupalara fotoğraf ve görsellerle istediğiniz gibi baskı yapabilirsiniz. Klasik beyaz veya renkli kenarlı kupayı alın ve temalı grafiklerle süsleyin. Sihirli kupa ise “sürpriz” etkisiyle öğretmeni etkileyecek, çünkü içine sıcak bir sıvı konulduğunda baskılı fotoğraf ortaya çıkacak. Öğretmenime Hediye Papatya Anahtarlık, kreş öğretmenine hediye fikirleri arasında hem sevimli hem de anlamlı bir seçenek. Bu anahtarlık, öğretmeninizin fotoğrafı ve ismi ile kişiye özel olarak hazırlanıyor. Papatya şeklindeki anahtarlık, öğretmeninizin anahtarlarını kaybetmesini önlerken, aynı zamanda ona sizin sevginizi ve saygınızı hatırlatacak. Bu anahtarlığı hediyemen.com’dan kolayca sipariş edebilirsiniz. Sadece fotoğrafınızı yükleyin ve istediğiniz ismi yazın. Anahtarlığınız aynı gün kargoya verilecektir. Öğretmeninizin Öğretmenler Günü’nü bu güzel anahtarlıkla kutlayın.

Yılın Öğretmeni Kupa Bardak

Kreş öğretmenine hediye fikirleri

Kreş öğretmenine hediye fikirleri arasında en özgün ve en anlamlı olanı Yılın Öğretmeni Kupa Bardak. Bu kupa bardak, öğretmeninizin ismine ve mesajınıza göre kişiye özel olarak tasarlanıyor. Kupa bardağın üzerinde “Yılın Öğretmeni” yazısı ve biricik öğretmeninizin ismi bulunuyor. Öğretmeninizin ismi de kupanın yan tarafında yer alıyor. Bu kupa bardak, öğretmeninizin hem evinde hem de okulunda kullanabileceği bir hediye olacaktır. Yılın Öğretmeni Kupa Bardağı hediyemen.com’dan sipariş edebilirsiniz. Sadece öğretmeninizin ismini ve istediğiniz mesajı yazmanız yeterli.

Sarı Kupa Bardak Anaokulu Öğretmenleri İçin

Kreş öğretmenine hediye fikirleri

Kupa bardağınız hafta içi saat 14.00’a kadar verdiğiniz siparişlerde aynı gün kargoya verilecektir. Kupa bardağı porselen malzemeden yapılmıştır ve 40-80 derecede yıkanabilir. Kupanın baskısı çift taraflıdır ve özenle hediye paketi yapılır. Öğretmeninizin Öğretmenler Günü’nü bu güzel kupa bardakla kutlayın. Öğretmeniniz bu hediyeyi görünce çok mutlu olacaktır. Yılın Öğretmeni Kupa Bardağı, kreş öğretmenine hediye fikirleri arasında en beğenilenlerden biridir. 

Anaokulu Öğretmeni İçin Hediye Yastık

Kreş öğretmenine hediye fikirleri

Kreş öğretmenine hediye fikirleri arasında en sevimli ve en anlamlı olanlardan biri de bu yastık. Kreşteki çocuğunun öğretmenine hediye arayışında olan veliler, bu yastıkla hem öğretmenin yüzünü güldürebilir hem de ona ne kadar değer verdiğini gösterebilir. Bu yastık, kreş öğretmeninin ismine, sınıfına ve öğrencilerinin isimlerine özel olarak hazırlanıyor. Yastığın üzerindeki renkli harfler ve sevimli çocuk figürleri, kreş ortamının neşesini yansıtıyor. Bu yastık, kreş öğretmeninin evinde ya da sınıfında kullanabileceği, her zaman yanında olacak ve onu mutlu edecek bir hediye olacaktır. Kreş öğretmenine hediye fikirleri arasında bu yastığı tercih ederek, ona unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz.

Öğretmen Temalı Termos Bardak

Kreş öğretmenine hediye fikirleri

Kreş öğretmenine hediye fikirleri arasında hem kullanışlı hem de şık olan bir seçenek de bu termos bardak. Kreşteki çocuğunun öğretmenine hediye arayışında olan veliler, bu termos bardakla hem öğretmenin içeceklerini sıcak tutabilir hem de ona mesleğinin önemini hatırlatabilir. Bu termos bardak, kreş öğretmeninin ismine ve mesleğine özel olarak tasarlanıyor. Bardağın üzerindeki “Öğretmen” yazısı ve elma figürü, öğretmenliğin klasik sembollerinden. Bardağın yanında gelen kaşık ve kapak da bardağı tamamlıyor. Bu termos bardak, kreş öğretmeninin evinde, iş yerinde ya da seyahatlerinde kullanabileceği, her zaman yanında olacak ve onu ısıtacak bir hediye olacaktır. Kreş öğretmenine hediye fikirleri arasında bu termos bardağı tercih ederek, ona pratik ve güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Öğretmene Hediye Taş Baskı

Kreş öğretmenine hediye fikirleri

Sınıf WhatsApp gruplarında çocuklarınızın gün içinde yaptığı etkinliklerin fotoğraf ve videoları vardır. Bu fotoğrafları manyetik polaroidlere dönüştürüp öğretmene hediye edin. Dolaplara ve metal panolara takabilir ve yıl boyunca keyifle bakabilir. “En iyi öğretmen” veya “Süper öğretmen” yazılı kişiselleştirilmiş tişört de onun yeni kıyafeti olacak. Sadece okula giderken değil, her gün giymek isteyecektir. Kreş öğretmenine hediye seçeneklerinizden hangisini tercih ederseniz edin, onu Hediyemen'de kolayca kişiselleştirebilirsiniz. Fotoğrafınızı, resminizi veya tasarımınızı yükleyip özelleştirmeye başlayın; bunları küçük resimlerimizle veya belki bir yazı, söz veya armağanla güzelleştirin ve temalı grafiklerle bitirin.

Bitanecik Öğretmenim Karikatürlü Konsept Hediye Kutusu

Kreş öğretmenine hediye fikirleri

3D önizlemesini çevrimiçi olarak görün ve birkaç adımda siparişi tamamlayın; Ürünün nakliye sırasında zarar görmemesi için her şey çok kısa sürede ve harika bir paketle size ulaştırılacaktır. Kreş öğretmenine hediye fikirlerinizle ilgileneceğiz ve onları eşsiz yapacağız, çünkü bunu nasıl yapacağımızı sadece biz biliyoruz; Öğretmeninizi eşsiz bir şeyle mutlu edin ve harika düşüncenizle ona olan saygınızı gösterin. Küçük öğrencileriyle ilgili çok heyecanlanacaktır.

Öğretmenler Günü Hediyesi Çikolata Kutusu

Kreş öğretmenine hediye fikirleri

Kreş öğretmenine hediye fikirleri arasında hem tatlı hem de özel olan bir seçenek de bu çikolata kutusu. Kreşteki çocuğunun öğretmenine hediye arayışında olan veliler, bu çikolata kutusuyla hem öğretmenin damak zevkine hitap edebilir hem de ona teşekkür edebilir. Bu çikolata kutusu, kreş öğretmeninin ismine ve Öğretmenler Günü’ne özel olarak hazırlanıyor. Kutunun üzerindeki “Öğretmenim, seni çok seviyorum” yazısı ve kalp figürü, öğretmene duyulan sevgi ve saygıyı ifade ediyor. Kutunun içindeki 16 adet lezzetli çikolata da öğretmenin keyifli anlar yaşamasını sağlıyor. Bu çikolata kutusu, kreş öğretmeninin Öğretmenler Günü’nü tatlandıracak, her zaman hatırlayacak ve onu mutlu edecek bir hediye olacaktır. Kreş öğretmenine hediye fikirleri arasında bu çikolata kutusunu tercih ederek, ona tatlı ve özel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.