sadsad x
asdasd
Kurban Bayramı Tebrik Mesajları

Kurban Bayramı Tebrik Mesajları

29 Temmuz 2020

Her geçen yıl bayramların tadı ve neşesi kaçıyor diyenlerden misiniz? Çocukluğumuzun bayramları elbette çok daha anlamlı ve özeldi. Ama her geçen yıl bayramların büyüsü kaçıyor diye bizde uzaklaşacak değiliz. Bizler bayramlara ne kadar sarılırsak aslında önemini ve güzelliğini o kadar çok yaşarız. Bunların en başında Kurban bayramı mesajlarını unutmamak gerekiyor. 2020 Kurban bayramı mesajları bu yılda yepyeni içerikleri ile karşınızda. Kimi çok komik, kimi çok esprili, kimi çok duygusal kimi çok anlamlı yani kısaca hepsi birbirinden farklı birçok mesaj yer alıyor sayfada. Yeni kurban bayramı mesajları daha çok gençlere hitap ediyor diyebiliriz. Gençler aile üyelerine, sevdiklerinize bu harika mesajları göndererek onların kalbini kazanmaya devam ediyor ve bayram kutlama geleneklerini devam ettirmiş oluyorlar. Özellikle farklı şehirlerde yaşayanlar için yanına gidip el öpüp bayram kutlaması yapmak imkansız olabilir. Sizler uzakları yakın hale getirmek için en yeni kurban bayramı mesajlarını kullanabilirsiniz.

kurban bayramı mesajları

2020 Kurban Bayramı Mesajlarında karikatürlü mesajlarda çok fazla yer alıyor. Aslında bu mesajlar uzakları biraz daha yakın ediyor. Gönderdiğiniz kişi mesajı okuduğunda seviniyor, duygulanıyor ve hatırlandığı için mutlu oluyor. Bazen çok uzaktan tanıdığınız birine bile bir kurban bayramı mesajı atmak çok anlamlı olabilir. Bizim bayramlarımızda herkes birbirini tebrik eder ve hatırlar. Dolayısı ile sizler de rehberinizde ki kişilere sırası ile Kurban Bayramı Tebrik mesajlarını gönderebilirsiniz.

kurban bayramı mesajları

Bu yıl ki Kurban Mesajları fazlaca hasretlik içerecek diyebiliriz. Uzun zamandır kişilerin ayrı kalması bu hasretlikleri çok daha zor kılıyor. Eğer sizlerde sevdikleriniz ile b bayramda bir araya gelemeyecekseniz onların kurban bayramını kutlamayı asla ve asla unutmayın. Öncelikle telefon ile arayabilir sonrasında ise onlara gülümseten, iç ısıtan bir bayram tebrik mesajı gönderebilirsiniz. Tüm bunlar sizin aranızda ki o bağları daha da güçlü hale getirecektir. 2020 bayram mesajını arkadaşınıza da gönderebilirsiniz, sevgilinize gönderebilirsiniz. Dedenize ya da ninenize de gönderebilirsiniz öğretmeninize de gönderebilirsiniz. Kısaca aklınızdan geçen ve sevdiğiniz önemsediğiniz herkes için en güzel kurban bayramı mesajları bizlerden sizlere armağan olsun. Ona en çok hitap edecek olan kurban bayramı mesajını seçin ve birkaç saniye içinde ona göndererek bir hatıra bırakın.

Resimli Kurban Bayramı Mesajları

Hayırlı ve güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Bayramınız mübarek olsun.

Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle.

kurban bayramı mesajları

Küslerin barıştığı, ayrı düşenlerin kavuştuğu, safların sıklaştığı, umutların tazelendiği, yüreklerin heyecanla çarptığı bir bayrama daha ulaştık. Kurban Bayramı'nız mübarek olsun.

Bugün ilk işimiz, (bayram) namazı kılmak, sonra dönüp kurban kesmektir. Kim böyle yaparsa sünnetimize uymuş olur. ( Buhari, İdeyn, 3) Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Biz her ümmete kurban kesmeyi meşru kıldık ki kendilerine rızık olarak verdiği kurbanlık hayvanlar üzerine Allah'ın adını ansınlar... (Hacc, 22 / 34 ) Bayramınız Mübarek Olsun, Hayırlı Bayramlar.

kurban bayramı mesajları

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar… Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

kurban bayramı mesajları

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın mübarek olsun! Kurban Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun.

kurban bayramı mesajları

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin...

Kısa Kurban Bayramı Mesajları

Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı dilerim.

kurban bayramı mesajları

Ya Rabbi! Sen bu mübarek Kurban Bayramı’nın Arafatta Müzdelifede, Mekke ve Medine’de yapılan tüm duaların hürmetine bizleri ve tüm İslâm alemini affı mağfiret eyle (Amin) Hayırlı nurlu ve bereketli Bayramlar. Şu anda Arafat dağında bulunan Milyonlarca müslümanın duası ile bütün müslüman aleminin bayramı mübarek olsun.

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

kurban bayramı mesajları

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günün hayırlara vesile olmasını dilerim. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Dualarım sizinle bir daha ki Kurban Bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Kurban Bayramı’nız hayırlı olsun. Bin damla serilsin yüreğine, Bin mutluluk dolsun gönlüne, Bütün hayallerin gerçek olsun, Duaların kabul olsun bu bayramda. Kurban Bayramın mübarek olsun!

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtalacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

kurban bayramı mesajları

Rabbim hayırlara vesile kılsın. Hayırlı Bayramlar. Ya Rabbi Hz İsmail teslimiyetini bizlere nasip eyleyip cehennem ateşinden azad eyle…. “Ey kapıları açan Allah”ım! Bizim için en hayırlı kapıyı aç… Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

Bayram günleri, maddi ve manevi dayanışmanın; sevgi, saygı, hoşgörü ve barışın da doruğa ulaştığı günler olsun. Bayram’ınız mübarek olsun.

Bayram demek, barış ve kardeşlik demektir. Bayram demek, hatırlama, hatırlanma, heyecan ve huzur demektir. Kurban Bayramı'nız kutlu olsun.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

kurban bayramı mesajları

Bütün İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutlar, bu mübarek ayın tüm insanlığa barış, huzur ve hoşgörü getirmesini temenni ederim.

Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyor; yurt içinde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız ile tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum...

Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve huzur dolu bir Kurban Bayramı dilerim.

Mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularla tebrik eder, Bayramın, ülkemize, milletimize, tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ederim. Kurban bayramımız hayırlı olsun.

Uzun Kurban Bayramı Mesajları

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim. Kurban Bayramınızı kutlar, bu mübarek günlerin Allah’a ve Efendimize biraz daha yaklaşmak için vesile olmasını Rabbimizden niyaz ederim. Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun…

kurban bayramı mesajları

Yüce dinimizin bizlere en güzel hediyelerinden biri olan Kurban Bayramına ulaşmanın emsalsiz huzur ve sevincini yaşıyoruz. Kurban Bayramı'mız mübarek olsun…

Allah İbrahim (a.s.) gibi itaatkar, İsmail (a.s.) gibi teslimiyet gösterenlerden eylesin. Bayramınız mübarek olsun.

Kestiğiniz kurbanın kabul olacağı, evinizin kurban bayramının bereketi ile dolacağı nice daha nice bayramlara. Bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

kurban bayramı mesajları

Ya Rabbi! Bu kurban bayramı tüm islam alemine kurtuluş vesilesi kıl. Bizi bize sevdir, bizi kardeş kıldığin gibi, emretigin gibi hakiki kardeşler kıl. Kini, nefreti, adaveti, haset etmekten bizleri biribirimize emin kişiler kıl (amin) Kurban bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun!

kurban bayramı mesajları

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle… En Güzel Bayramların En Güzel Anlıları Sadece Bugün değil Hergün Size güzel bir Anı olsun! Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!

Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Kutlu olsun...

kurban bayramı mesajları

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar; dargınlıkların unutulduğu, incinen gönüllerin tamir edildiği, coşkuyu ve sevinci hep birlikte yaşayabildiğimiz en özel zamanlardır. Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.

Kurban Bayramı’nın bütün evlere, gönüllere, huzur ve bereket getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

kurban bayramı mesajları

Özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan bayramlar, sevgi ve hoşgörü duygularını güçlendirerek, sevinç ve mutluluğu yaşadığımız özel günlerdir. Sizin ve ailenizin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı Kutlarız.

kurban bayramı mesajları

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Hayırlı Bayramlar…

Kurban Bayramı'nın başta İslam alemi olmak üzere tüm dünyaya sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik getirmesini diliyorum. İyi bayramlar...

kurban bayramı mesajları

Sevgi ve saygının daha da güçlendiği, hoşgörü ve dayanışma duygularının pekiştiği, aile ve milletimizin birleştirici özel günlerinden Kurban Bayramı'nız mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği; mutluluk içinde , sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.