sadsad x
asdasd
Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

29 Temmuz 2020

Sevgiliye bayram mesajları bir başka anlamlı bir başka özel oluyor öyle değil mi? Hatta belki de bayram sabahı ilk mesaj çektiğiniz kişi sevgiliniz oluyor. Sevgili için Kurban bayramı Mesajı biraz daha anlamlı ve derin olmalı. Kız ya da erkek fark etmez. Bayramın maneviyatını taşıyan ve aynı zamanda sizin duygularınız ile birleşen bir mesaj bizce tam aranılan seçim olacaktır. Sevgiliye Kurban bayramı mesajı nı günün en erken saatinde göndererek onu ne kadar önemsediğinizi bir kez daha gösterebilirsiniz. Sevgilinize özel günlerde hediye almayı seviyorsanız bizce bayramlarda bu günler için ideal seçimler olmalıdır. Sevgiliniz için bayrama uygu bir hediye almayı da düşünebilirsiniz. İçine ekleyeceğiniz bir tebrik mesajı ya d hediyenin yanı sıra mesaj ile iletebileceğiniz bir mesaj seçebilirsiniz. Sevgiliye Kurban Bayramı mesajınızı sizler için derledik. En beğendiğinizi sevgilinize dilerseniz kendi sözlerinizi de katarak gönderebilirsiniz. Yepyeni kurban bayramı mesajları ile özellikle uzakta ki sevgiliye bayram tebriği yapmak çok daha anlamlı olacak.

Sevgiliniz sizden uzaktaysa ya da bayramın ilk günü buluşamayacaksanız ona mutlaka bayram mesajı göndermeyi unutmayınız. Bütün sülaleye çektiğiniz mesajdan biraz daha farklı mesaj seçimi de yapabilirsiniz. Sonuna onu sevdiğinizi ekleyebilir ve mesajı duygusal bir anlama da taşıyabilirsiniz. Sevgililer elbette her zaman yan yana olmak ister. Bayram gibi özel günlerde bunların içinde yer alıyor. Eğer nişanlıysanız muhtemelen bayram ziyareti yapıyor olabilirsiniz ama iş henüz sevgili boyutundaysa aile ile tanışmamış ve dolayısı ile bayram için tebriğe gidemiyor olabilirsiniz. Yine de tüm bunlar sevgilinizin bayramını kutlamak için engel olmayacak. Ona en güzel kurban bayramı mesajını gönderin ve en derin ve en içten şekilde kutlamanızı yapın. Sevgili için bayram mesajlarını hem kısa mesaj olarak hem de uzun şekilleri ile sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde en süslü bayram mesajlarından birini ya da birkaçını sevgilinize gönderebilirsiniz. Sevgili ile en özel anların paylaşılması ve kutlanması ilişkiyi daha da anlamlaştırmıyor mu? Dolayısı ile bu yıl en güzel bayram mesajlarını sevgililer için özel olarak hazırlıyoruz.

Sevgiliye Güzel Kurban Bayramı Mesajları

Canım sevgilim birlikte daha nice güzel bayramlar görelim! Seni çok seviyorum.

Biricik aşkım! Bayram tadında uzun yıllar el ele kol kola olalım! Seni çok seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

O tatlı gülüşüne ve güzel gözlerine kurban olurum. Seni çok seviyorum. Bayramını sevgiyle kutluyorum.

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Biricik sevgilim. Seninle bir ömür nice güzel bayramlar yaşayalım. Her zaman hayatımda olmanı dilerim. Bayramın kutlu olsun.

Canım Sevgilim, bak bir bayram daha seninleyiz. Rabbim sevenleri ayırmasın. Seni çok seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Mevlam, içimize küskünlük birbirimize karşı dargınlık yaşatmasın! Seni çok seviyorum. Ellerimiz hiç ayrılmasın. Nice güzel ve aydınlık bayramlara seninle birlikte inşallah!

Biriciğim bu bayram yanında olamadım ama sen hep kalbimde yanı başımdasın! Seni çok seviyorum. Bayramın kutlu olsun görüşmek dileği ile…

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Bu bayram Korona bizi ayrı tutmuş olabilir ama Rabbimizden başka aşkımıza engel olabilecek başka bir güç yok! Seni çok seviyorum bayramın kutlu olsun.

Uzakta da olsan eni yanımdaymışsımn gibi çok seviyorum biricik sevgilim! Bayramın kutlu olsun. Seni daima seveceğim Aşkın!

Aşkım..! Bayramını en yüce ve en samimi duygularımla kutlarım. Yüzün daima bayram sevinci içinde gülsün..!

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Allah’a sonsuz şükürler ki… Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Kurban Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

Aramızdaki mesafelere ve zorluklara inat, içten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Kurban Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle… Kurban Bayramın kutlu olsun canım.

Aşkım..! Bayramını en yüce ve en samimi duygularımla kutlarım. Yüzün daima bayram sevinci içinde gülsün..!

Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Her ilkbaharda gelinciklerin en guzel başlangıçları mujdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dilerim. Kurban Bayramını kutluyorum…

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban Bayramın mübarek olsun…

Ramazan Bayramı'n kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Böyle bir kutlu günde özel insanlara, güzel insanlara, vazgeçemediklerimize sevgi ve dua göndeririz. Ben de bütün sevgilerimi sana gönderiyorum aşkım. Bayramın kurlu olsun.

Bayramın kutlu yüreğin umutlu, umutların atlı, sevdan kanatlı, mutluluğumuz katlı, sofranmız tatlı, mekânımız tahtlı, ömrün bahtlı olsun sevgilim.

En güzel anları birlikte yaşamak, en güzel anıları beraber hatırlamak dileğiyle sevgilim… Kurban Bayramın Kutlu olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Her şeye kadir Mevla’ma, Alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Kurban Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Not: Umarım Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları hoşunuza gitmiştir. Sizden de Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ile ilgili yorumlar ve Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ve sözleri bekliyoruz. Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Kurban Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Kurban Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

Nimetlerin en iyisi alın teri akıtılarak kazanılan, sevgililerin en iyisi de her an Allah’ı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun canım aşkım…

Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi… Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Sema kapılarının sonuna kadar açık olduğu bu kutlu günde heybendeki dua menekşelerini etrafa saçman dileğimle… Hayırlı Bayramlar.

Benim ömrümde okyanuslar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm… Hele biri var ki ömrüme ömür katan; ÖMRÜM senin ve sevdiklerinin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. İyi ki varsın! Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Hayatın en güzel anları birlikte yaşamak dileğiyle… En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle… Kurban Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

Şu bayrama erenler Yakınlaşıp gülenler Gül elden gül derenler Gül cemali görenler… Gül al, Dua al, Gönül al… Hepsi hoş, bayramlık nimettir. Nimete şükür gerektir.. Bayramımız mübarek olsun.

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Kurban Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Yeni umutlar, yeni sevinçler, yeni gülücüklerle hoş geldin bayram. Bana ve sevdiklerime hoş geldin Kurban. Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah bayramlarda kendisine dua edenleri geri çevirmez. Seninle bir ömür geçirmek dileğiyle… Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Sevgilim bugün ve bütün bayramlar beraber olmak umudu ile bayramın kutlu olsun.

En güzel Anıları birlikte ğaylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Kurban bayramınızı kutlarız.

Gözlerindeki ışık, kalbindeki ışık kaybolmasın. Kurban Bayramın Kutlu Olsun.

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Aşkım bugün de hayatımdasın bugün de kalbimdesin bayramın kutlu olsun seni çok seviyorum.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Her bayram sabahı gökyüzünde yıldızlı kandiller yanar ve inan bütün gönülleri aydınlatırlar. Bayramın kutlu olsun, neşe ve umutlarınız beyaz olsun.

Rabbim beni doğru yoldan ve sevdiklerimden bir ömür boyu ayırmasın. Seni çok seviyorum aşkım. Bayramın mübarek olsun.

Bu bayram diğer bayramlarda olmayan içimde bir burukluk var. Benim için BAYRAM seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Canım! Yalnızca bu bayram değil, eriştiğimiz erişebildiğimiz her bayram kutlu olsun. Seni Seviyorum..!

Delice esen rüzgar, en parlak ve en sıcak günlerdir bayramlar… Yüreklerdeki sevgi ve özlem meltemine “MERHABA”dır bayramlar. Kurban Bayramın Kutlu Olsun Aşkım!

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Siz bu Kurban Bayramında sevgilinize nasıl bir bayram mesaj yollarsınız? Yorum bölümden sevgilinize en güzel Kurban Bayramı mesajını yollayın…

Telefonum, telefonunun Kurban Bayramını en içten dileklerle kutlar. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri ve seninle hiç bitmeyecek sevdalar dileriz.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın mübarek olsunSana gelen her iyilik Allah'tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Kurban Bayramın mübarek olsun.

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her gece, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi… Hayatındaki sevgi ışığının hiç sönmemesi dileğimle… Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

Dost Acı Söyler, Hayat Sessizce Biter, Zaman Su Gibi Akıp geçer, Sadece Hayat Değil Koskoca Dünya Biter… Nice Mutlu Kurban Bayramlarına..

Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim. Sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım! Seni Seviyorum..!

sevgiliye kurban bayramı mesajları

Yüreğin umut ve sevgiyle, her anın bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güller açan yüzün hiç solmasın, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Her bayram biraz özlem, biraz hatırlanmak isteğidir. Sevgi tadında mutlu bir bayram dileğiyle…

Sevgi atmosferinde ve sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

sevgiliye hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.