sadsad x
asdasd
Kuzene Yaratıcı Doğum Günü Mesajları

Kuzene Yaratıcı Doğum Günü Mesajları

18 Ekim 2020

En yakın arkadaşlarınız gibi olan kuzenleriniz için en iyi doğum günü mesajları arasından en derin anlamları olan mesajları seçebilirsiniz. Kuzenlere özel olarak yazılmış olan doğum günü mesajları arasından hislerinizi en iyi şekilde ifade eden doğum günü mesajını kuzenlerinize gönderebilirsiniz. Bu sayede de kuzenlerinizin bu özel anlarında sizi yanlarında hissetmelerini sağlayabilirsiniz. En yakın arkadaş hatta bazen kardeş gibi olan kuzenlerinizin bazen gülmelerini bazen de duygulanmalarını bu doğum günü mesajları sayesinde sağlayabilirsiniz. Kuzenleriniz ile birlikte geçirdiğiniz eğlenceli anları ve hoş anıları da bu mesajlara ekleyerek, doğum günlerinde kuzenlerinizin sizi yanlarında hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

ilginizi çekebilir » İlginç Hediye Fikirleri

Kuzene özel doğum günü mesajları yanlarında olamasanız bile kuzenlerinizin doğum günlerini en özel şekilde kutlayabilirsiniz. Böylelikle de kuzenlerinizin en özel günlerinden birisi olan doğum günlerinde yüzlerini gülümsetebilirsiniz. Kuzenlerinize özel olarak en iyi doğum günü mesajını göndermek isterseniz eğer sayfamız içerisinde yer alan doğum günü mesajlarını okuyabilirsiniz. Bu mesajlar arasından hislerinizi en iyi şekilde yansıtan ve kendinizi en iyi biçimde ifade ettiğinizi düşündüğünüz mesajı gönderebilirsiniz. En derin anlamları içeren sözcüklerle yazılmış olan doğum günü mesajlarını kuzenlerinize göndererek kuzenlerinizin doğum günlerinde son derecede mutlu hissetmelerinizi sağlayabilirsiniz. Böylelikle de yanlarında olamasanız bile kuzenlerinizi mutlu etmenin mutluluğunu sizler de yaşayabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız kuzenlere özel en iyi doğum günü mesajları..

Kuzene Gönderilecek Doğum Günü Mesajları

~ Kuzenden de öte birisi olduğunu sakın unutma. Her zaman yanındayım canım kuzenim. Doğum gününü tebrik eder, başarılı ve mutlu bir yıl geçirmeni temenni ederim.

~ Güzel bir doğum günü partisi vermiş olduğunu hayal ederek doğum gününü kutlarım. Tüm iyi dileklerinde beni de unutma.

~ Kalpler bir olduğu zaman hatırlanırmış, ben seni unutmadım, doğum günün kutlu olsun kuzen.

kuzene doğum günü mesajları

~ Aramızda mesafeler olsa da senin yerin bende hep ayrı olacaktır. Canım kuzenim doğum günün kutlu olsun.

~ Dün yan yanaydık seninle yarın yine yan yana oluruz umarım. Güzel günlerde hayatın güzelliklerini yaşamak dileğiyle. Mutlu yıllar kuzenim.

~ İyi ki doğmuşsun en tatlı kuzen. Doğum günün kutlu olsun nice beraber senelere.

kuzene doğum günü mesajları

~ Senin gülüşün, huzurun ve tatlılığın bana mutluluk verir, doğum gününün senin kadar tatlı, şirin ve keyifli geçmesini dilerim.Doğum Günün Kutlu Olsun Kuzen…

~ Her ne kadar yanında olamasam da her zaman yan yana olduğumuzu bilirsin. Doğum günün kutlu olsun kuzen.

kuzene doğum günü mesajları

~ Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim bir tanecik kuzenim. Nice güzel doğum günlerine.

~ Her ne kadar burada benim mutlu olmam söz konusu olsa da beraber niceler seneler kuzenim.

kuzene doğum günü mesajları

~ Bir yaş daha almış olsan da iyi ki doğdun kuzen. Sevdiklerinle bir ömür boyu mutlu, huzurlu bir yaşam geçirmen dileğiyle.

~ Bir yaş daha aldın gittikçe yaşlanıyorsun evet ama seni en kadar çok sevdiğimi asla unutma canım kuzenim. Doğum günün kutlu olsun her ne kadar yaşlansan da seni her zaman seveceğimi bilmelisin.

doğum günü bardağı

~ Senin adına uzun bir ömür ve tüm dileklerinin gerçekleşmesi için dua ediyorum. Doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun.

~ Zaman mıydı bizi ayıran, mesafe miydi bilemem ama doğum gününü unuttuğumu düşünme, doğum günün kutlu olsun.İyi ki varsın kuzen…

kuzene doğum günü mesajları

~ Her ne kadar yollarımız ayrılmış olsa da senin gibi kuzen unutulur mu? Pastanı kesmeden önce gözlerini kapatıp hatıralarımızı düşün. Sonra da benim içinde bir şeyler dilersin artık.

~ Kuzen naber len iyi ki doğdun iyi ki varsın kıymetinin bilindiğini unutma sakın…

~ Nice seneler görmeliyiz beraber, her şeyimiz birlikte olmalı derdik hep. Onca zaman geçti ve aynı bu şekilde devam etmeyi sürdürdük. Belki de nadir kişilerden birisiyizdir bunu yapabilen. Seni çok seviyorum kuzenciğim, doğum günün kutlu olsun.

~ Birlikte büyümüş olmanın verdiği güzelliği hala üzerimde taşıyorum canım kuzenim. Doğum günün kutlu, gülen yüzün hiç solmasın.

kuzene doğum günü mesajları

~ Aklıma gelen en güzel şeysin sen benim bu hayatta, seninle eğlenip, seninle gülüp, ağlıyorum. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun canım kuenim.

~ Kalpler daima bir olursa her şey çok daha güzel olurmuş. Sen benim kalbimde hep varsın ve senin kalbini hissetmek çok güzel bir duygu. Beraber nice seneler kuzencik. Doğum günün kutlu olsun.

~ Yıldızlar gibidir kuzenler onlara sahip çıkıldığı zaman parıldar unutulduğunda bir yıldız gibi ölürler doğum günün kutlu olsun.

kuzene doğum günü mesajları

~ Bugün senin özel bir günün olduğunu hatırladım kuzen. Neydi acaba? Tamam, doğum günün kutlu olsun ufaklık.

~ Eskileri ve yenileri düşün, unutmayacağın bir ömür, bir yaşam dilerim… Doğum günün kutlu olsun kuzencim.

Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

~ Eski veya yeni bir günde birlikte yaşadıklarınızın hatıralarına sana kocaman doğum günü kutlu olsun mesajı gönderiyorum.

~ Seninle yaşam, huzur, mutluluk gelir aslında. Ömürler ömür olur, keyifler keyif olur. Nice yaşlara kuzenim.

kuzene doğum günü mesajları

~ Kuzenim dahi olsan sen benim biricik kardeşim gibisin varlığın ile birlikte doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım canım.

~ Benim yanımda olduğun sürece daima mutlu olacağımızı biliyorsun. Beraber nice seneleri göreceğiz ve daima mutlu olacağız canım kuzenim. Asla seni bırakabileceğimi düşünme. Doğum günün kutlu olsun.

~ Her zaman bir yanım eksik kalırdı eğer sen doğmamış olsaydın seni çok seviyorum. mutlu seneler.

~ Bugün ne kadar sade bir gün ve hiç bir anlamı yok. Ama sanki bir yerlerde de birilerinin doğum günü. Doğum günün kutlu olsun sevgili kuzenciğim.

~ Doğum günün kutlu olsun balım seninle geçirdiğimiz onca güzel şeyin üzerine yenilerini eklemek inanılmaz güzel bir duygu. Nice senelerimiz olsun balım.

kuzene doğum günü mesajları

~ Seni hepimiz tüm kalbimizle seviyoruz uzakta olsan da daha sonra telafi edeceğiz doğum günün kutlu olsun.

~ Senin adına tüm dileklerini gerçekleştirmek isteyen bir kuzene sahipsin. Benim için ne kadar önemli olduğunu daima sana hissettirdim. Doğum günün kutlu olsun.

~ Aramızda olan mesafeler sevgimizi, arkadaşlığımı, kardeşliğimizi tatmamıza engel değil, iyi doğdun kuzenim.

Kuzene Resimli Doğum Günü Mesajları 

Teyzenizin, halanızın, dayınızın veya amcanızın çocukları, hayattaki en büyük şansınız olabilir. Hem akrabalığın sıcak bağını hem de arkadaşlığın uzun soluklu keyfini sürebileceğiniz bir bağın öznelerinden biri olabilirsiniz. Evet kuzen demek, pek çoğumuz için kardeş demektir. Hatta birbirinize yakınsanız, hayatınızdan kardeşten de öte bağlar kurabileceğiniz biri var demektir.  İşte sizin için özel olan kuzeninize doğum gününde güzel sözler söylemeniz, aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir. Ayrıca, bizim için özel olan insanlara bunu hissettirmek her zaman için çok önemlidir. Kuzenlerimizle pek çok eğlenceli ve komik an da yaşayabiliriz. Kan bağımız olan en yakın arkadaşlarımız yani kuzenlerimizin varlığı bize bir armağan gibi gelirken yoklukları da özlem dolu olur. 

Yılın Kuzeni Oscar Ödülü

İşte bizim için bu denli önemli olan kuzenlerimize karşı olan hislerimizi paylaşmak için aracı olabilecek en güzel doğum günü sözleri sizin için derledik. Bu sözler vesilesi ile sizin için bir akrabadan fazlası olan ve ömürlük dostlarınız olan kuzenlerinizin sizin için ne kadar kıymetli olduklarını hissettirebilir, aranızdaki bağı kuvvetlendirerek dostluğunuzun pekişmesini sağlayabilirsiniz. Bu sözleri onlara doğrudan SMS ya da Whatsapp yoluyla iletebileceğiniz gibi, sosyal medya mecralarından da paylaşarak aranızdaki bağı ve sevgiyi herkese de gösterebilirsiniz. Hangi yolu tercih ederseniz edin, kan bağınız olan en yakın arkadaşlarınıza ileteceğiniz her bir mesaj, onları mutlu etmekle kalmayacak, siz de o mutluluğa vesile olmanın verdiği keyifle dolacaksınız.

~ Seninle yaşamak mutluluktur, huzurdur. Bunu yaşamayanlar bilemez. Ben bu konuda şanslıyım çünkü 7/24 seninle beraberim. İyi ki doğdun dünyalar tatlısı kuzen!

~ Canım kuzenimin bugün doğum günü olduğundan dolayı ona kalpten gelen sevgileri sunmaktayım.

kuzene doğum günü mesajları

~ Senin gibi bir kuzene sahip olduğum için çok ama çok şanslıyım neden mi? Çünkü sen kalbimde duran ateşsin ve seni daima en çok ben severim. Kuzencim bugün özel bir gün fakat yanında değilim ama kalbimin derinliklerinde seninle beraber olduğumu bilmelisin. Doğum günün kutlu olsun.

~ Bugün senin doğum günün olduğunu bir yıl öncesinden aklımda tutuyordum kuzen. Bir yıl daha yaşlandın sen ona bak. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın yanımda.

~ Hayatımızın hep bir ortak noktasında buluşuyoruz seninle iyi ya da kötü buluşmaktayız. Beraber olduğumuz her saniye de mutluluğu zirve de yaşıyoruz sence de mükemmel değil miyiz? Doğum günün kutlu olsun senelerce kutlu olsun canım kuzencim.

kuzene doğum günü mesajları

~ Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sevgili kuzenim. Doğum Günün Kutlu Olsun.

~ Yılların verdiği güzel hatıralarla aklımdan ve kalbimden hiçbir zaman çıkmıyorsun. Doğum gününü unuttuğumu filan mı sandın yoksa? Mutlu yıllar canım kuzenim.

~ Her daim en iyi sırdaşımsın sen benim, doğum günün kutlu olsun.

~ Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile… Mutlu yıllar sevgili kuzenim. İyi ki doğdun!

kuzene doğum günü mesajları

~ Hmmmm aklımda bir şey vardı da unuttum ne kadar sıradan bir gün, hatırlamıyorum dur bakayım doğum günün kutlu olsun kuzen.

~ Bir yaşına daha giren canım kuzenim, pastayı üflemeden önce bizler için iyi dileklerde bulunursun umarım.

~ Kuzenler yıldız gibidir birisi söndüğünde diğeri de yok olur sende benim için öylesin uzun ömürler dilerim nice senelere kuzen.

~ Bugün ne kadar sade anlamsız bir gün canım nedense çok sıkılıyor sürpriz mutlu yıllar kuzenciğim.

kuzene doğum günü mesajları

~ Bir yaş daha alıp artık yaşlandığını kabul etmelisin kuzenciğim. Toton bir nine olmaya doğru yol alıyorsun. Tabii ki bende öyle! Ama korkma ben senin her zaman yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun.

~ Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun sevgili kuzenim.

~ Kalpler bir tabak çilekli pasta ile dolu olsun doğum günün ise en tatlı zamanın olmasını dilerim mutlu yıllar.

~ Vay be kuzen bir yaş daha atladık durumumuz iyi değil. Ama sen yinede iyi ki doğdun…

kuzene doğum günü mesajları

~ Kuzenim olsan da kardeşten öte biri olduğunu bilmeni isterim. Her zaman yanında olduğu bil, iyi ki doğdun kardeşim.

~ Eskisi gibi çok sık görüşemesek de doğum gününü unutacak kadar ihtiyarlamadım. Nice güzel yaşlara kuzen.

~ Daha iyi bir kuzeni nasıl bulacaktım, sensiz ben ne yapardım iyi ki doğdun kuzen.

~ Tatlı ve küçücük kuzene sahibim ve birlikte yapmış olduğumuz onca çılgınca şeyi hatırlayıp yaşlandıkça güleceğiz. Doğum günün kutlu olsun beraber nice seneler.

kuzene doğum günü mesajları

~ Canım kuzenim keşke böyle özel bir günde uzakta olmak yerine yanında olabilseydim, seninle inanılmaz mutlu olurduk eskiden doğum gününde. Şimdiyse uzaktayım ama lütfen yanında olduğumu hisset. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

~ Toton nene vardı hatırlıyor musun? Doğum gününde daima yanaklarını sıkardı. İyi ki doğdun bir tanem.

~ Zaman insanları unuttursa dahi, sen asla unutacağım birisi olmadın. Doğum günün de dahi yanındayım iyiki doğdun kuzen.

~ Dünyanın en tatlı insanı şuan bu mesajı okuyarak yüzünde tatlı bir tebessüm oluştu.

kuzene doğum günü mesajları

~ Çok daha güzel, mutlu ve eğlenceli bir yıl geçirmeni dileyerek doğum gününü kutların kuzen. Kendine ve sevdiklerine başarılarla dolu bir hayal dilerim.

~ Tamamı itibariyle sevgi dolu sözcüklerle yazılmış bir mesaj alman çok yakındır. Tatlı kuzen, doğum günün kutlu olsun. Çok daha mutlu ve başarılı bir hayatın olması temennisiyle.

~ Her türlü sorunun engel olamadığı bir kişi olarak doğum gününü kutlarım kuzen. Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmeni dilerim Allah’tan.

~ Senin gibi kuzenin kıymetini bilsem de gökten taş yağar. Doğum günün kutlu, hayatın hem huzurla dolsun.

~ Kuzen demek kardeş demektir, dost demektir, arkadaş demektir, candan bile öte demektir. Seninle olduğum her saniye mutlu olduğumu bilmelisin seni çok seven kuzenin. Doğum günün kutlu olsun.

kuzene doğum günü mesajları

~ Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik kuzenim!

~ Ömründe ikinci bir başlangıç olmasını temenni ederek doğum gününü kutlarım kuzen. Sağlıklı bir hayat yaşamanın tadını çıkar artık.

Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

~ Sürpriz dolu mesajlar telefonunuza iletildi! Nice yıllara dilerim kuzencim.

~ Her zaman birlikte olunca çok daha güçlü olduğumuzu sakın unutma. Doğum günün kutlu olsun kuzenlerin kralı.

~ Özlem, sevgi, hayat hepsi aslında sevdiğimiz içindir, doğum günleri o sevdiğimizi gerçekten sevdiğimizdendir. İyi ki Doğdun Kuzen.

~ Kuzenim olsan bile kardeşten ötesin bunu biliyorsun. Her daim yanında seni seven birisi olduğunu da bilmeni istiyorum. Beraber çok uzun bir ömre sahip olacağız. Seni çok seviyorum. İyi ki Doğdun!

kuzene doğum günü mesajları

~ Mesafeler insanları ayırmaz, birlikte olmak, birlikte bir şeyler yapmak aslında geleceğimizdir. Yeni yaşını tüm kalbimle kutluyorum kuzen.

~ Tonton bir ninemiz vardı hatırlar mısın doğum gününde yanaklarını mıncıklardı iyi ki doğdun kuzen.

~ Eğer sen bu hayata gelmeseydin ben yapayalnız olacaktım. İyi ki geldin ve benim kuzenim olarak doğdun. Doğum günün kutlu olsun dostum.

~ Hayatımız bir noktadan sonra son bulsa dahi, şunu bil ki seni asla unutmayacağım doğum günün kutlu olsun kuzi.

~ Her ne kadar benim kadar mutlu olman söz konusu olmasa da yine de nice güzel yaşlara kuzen.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.