sadsad x
asdasd
Mutlaka Bilmeniz Gereken Giyim Tüyoları

Mutlaka Bilmeniz Gereken Giyim Tüyoları

15 Nisan 2020

Giyim önerileri arayan çoğu kişi günlük hayatında hem şık hem de rahat olabileceği kombinler aramaktadır. Aslında bir kişiye verilebilecek en iyi giyim önerisi kişinin kendisinde saklıdır. Kişi kendini giyimi açısından iyi hissettiğinde, çevresindeki insanlar o gün güzel göründüğünü söylediğinde kendi fotoğrafını çekerse ve daha sonra ne giyeceği konusunda kararsız kaldığında bu resimlere bakarsa söz konusu sorunu çözmesi daha kolay olacaktır.

Bir Kot Pantolonu Giymeden Uygun Olup Olmadığını Anlamak

kadınlara giyim tüyoları

Normalde bir kıyafeti denemeden almak kişiyi zarara sokacak bir davranış olsa da kişi alacağı pantolonla aynı model bir pantolona sahipse ve eskidiği için almak istiyorsa pantolonun uyup uymayacağını iki farklı yöntemle giymeden de öğrenebilir. Bunun için deneyebileceğiniz ilk yol almayı düşündüğünüz pantolonun bel kısmını boynunuza sarmanızdır. İkinci yöntem ise pantolonun bel kısmının içine dirseğinizden aşağısını dik bir biçimde yerleştirmenizdir. Bu kolay ve hızlı giyim tüyoları ile aceleniz olduğunda bile üzerinize uykun pantolonu bulabilirsiniz.

Uzun Boylular İçin Giyim Önerileri

kadınlara giyim tüyoları

Eğer boyunuzdan dolayı size tam olarak yakışacak kombini bulamadıysanız en iyi giyim fikirleri arasında yuvarlak burunlu ya da bilekten bağlamalı ayakkabılar olacaktır. Bu tip bir ayakkabı, nispeten büyük takılar ve büyük bir çanta ile proporsiyon prensibine uygun bir kombin elde edebilirisiniz.

kadınlara giyim tüyoları

Dikey ve küçük desenli kıyafetlerden uzak durmanız, uzun etekler tercih etmeniz ve kıyafetlerinizde aynı rengi kullanmak yerine üstünüz ve altınızı için farklı renkler kullanmanız daha şık durmanızı sağlayacaktır. Üst kıyafetinizi kısa tutmamanız, kol ve pantolonlarınızın kısa kalmamasına dikkat etmelisiniz.

Bacaklarından Şikâyet Edenler İçin Giyim Önerileri

kadınlara giyim tüyoları

Eğer bacaklarınızın ince olmasından yakınıyorsanız diz altı etekler sizin için en iyi kombin önerileri arasında ilk sırada olacaktır. Bu tip etekler baldırın geniş kısmında biterler. Bu da yüksek topuklu bir ayakkabı ile sizi daha kalın bacaklara sahip gösterecektir. Bacaklarının kalın olmasından şikâyet edenlerdenseniz dizin hemen altında biten eteklerle mini etekleri tercih etmemenizde fayda var. Bu tip bir giyim tarzı bacaklarınızı daha ön plana çıkaracaktır. Aynı şekilde babet ayakkabılar ve boru paçalar hem kalın hem kısa bacaklı kişiler için önerilmeyen kıyafetler arasındadır. Boyunuza uygunsa uzun etek ve elbiseler giyebilir ya da boru paça pantolonları topuklu ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. 

kadınlara giyim tüyoları

Bacaklarınızın kısaysa ve bundan hoşlanmıyorsanız üstünüze giyeceğiniz kıyafetleri kısa olanlardan seçmek, üst kıyafetlerinizi içeri sokmak, yüksek bel pantolonları tercih etmek, boyuna çizgili pantolonlar giymek ve mümkün olduğunca elbise tercih etmek kurtarıcınız olabilir. Bunların dışında pantolonunuzla aynı renk bir topuklu ayakkabı sizi hem daha şık hem de daha uzun gösterecektir. Aksesuar olarak kısa kolyeler, boyun fularları ve kalın kemerler tercih edip duble paçalardan uzak durmalısınız. Uzun paça pantolonun ya da eteğin altına aynı renk bir topuklu ayakkabı ve kalın bir kemer uygulayabileceğiniz en iyi kombin fikirleri arasındadır.

Minyon Tipliler İçin Giyim Önerileri

kadınlara giyim tüyoları

Eğer bacaklarınıza güveniyorsanız mini etek, şort ya da mini elbiseler tercih etmek veya belinizden hoşlanıyorsanız yüksek bel bir etek tercih etmek minyon tipli kişiler için mükemmel kombinler olacaktır. Minyon kişilerin tamamen bol kıyafetler giymesi çok fazla önerilmez. Böyle bir kombin yerine likralı bir pantolonun üstüne beyaz bir gömlek, herhangi bir kazak ya da V yaka bir bluz daha şık bir görüntü oluşturacaktır. Eğer İspanyol paçadan hoşlanıyorsanız dolgu topuk bir ayakkabı ile şık bir kazağı veya salaş bir bluzu kombinleyebilirsiniz. 

kız arkadaşa hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.