sadsad x
asdasd
Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

14 Kasım 2015

24 Kasım, eğitime gönül vermiş Sevgili Öğretmenlere adanmış en özel gün! Bu gün, hem öğrenciler, hem öğrenci aileleri için, Sevgili öğretmenlerinin değerini bir kez daha hatırlayacakları ve öğretmenlik mesleğne olan saygılarını gösterebilecekleri çok anlamlı bir gün! Öğretmenler Gününü değerli ve özel hale getirmenin en şahane yolu ise, güzel bir Öğretmenler günününe özel hediyeler eşliğinde Sevgili Öğretmenlere teşekkür etmektir. Ancak tam da bu aşamada çok önemli bir husu var; Öğretmen sevgini en iyi şekilde ifade edecek, O'na olan şükranları en etkileyici biçimde gösterecek özel bir hediye seçmek! Hediyemen.com ekibi olarak, Sevgili öğretmenlerimizi çok mutlu edeceğine inandığımız son derece anlamlı hediyeler tasarladık. Ağırlıklı olarak kişiye özel hediyelerin yer aldığı ürün yelpazemizde, her bütçeye ve her zevke uygun öğretmenler günü hediyeleri oluşturduk! Hediyelik ürün kataloğumuz içerisinde Öğretmenlere özel çikolatalardan tutun da, anlamlı kolye modellerine, kişiye özel kitap ayraçlarından tutun da, öğretmenler için dekoratif yastık modellerine kadar bir çok farklı hediye bulabilmek mümkün!

Öğretmenler Günü için Hediye Fikirleri

Öğretmenler Günü şenlik havasında geçirecek ve Öğretmeninize kendisini çok özel hissettirecek en özel hediyeler, Hediyemen.com'un büyüleyici hediyeler dünyasında sizi bekliyor. Öğretmenler günü için hediyenize hızlı ve en güvenilir şekilde sitemiz aracılığıyla sahip olabilirsiniz. "Hediye, zamanında ulaşırsa bir anlamı olur" ilkesiyle hareket eden Hediyemen.com, başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel tasarım ürünler ve kaçırılmayacak fırsatlarla siparişlerinizi ayağınıza getiriyor. Üstelik beğenmiş olduğunuz hediyelik eşyayı ister kredi kartıyla, ister banka havalesiyle, isterseniz de KAPIDA ÖDEMEYLE satın alabilirsiniz. Saat 14:00'a kadar sipariş edeceğiniz tüm hediyelikleri AYNI GÜN KARGOYA teslim edeceğimizi taahhüt ediyoruz. İşte sizin için seçtiğimiz en anlamlı öğretmenler Günü Hediyeleri karşınızda.

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çikolatası

öğretmenler günü için hediye fikirleri

Öğretmenler Gününe Özel Çikolatalar: Öğretmenler Gününe özel olarak hazırladığımız çikolatalarla Öğretmeninizi çok mutlu edebilirsiniz. Kara tahta zeminini andıran özel ambalajı ve özel hediye kutusuyla bu çikolatalar bambaşka! Kişisel mesajınızla istediğiniz teşekkür mesajlarınızı yazdırabileceğiniz öğretmenler günü çikolatası, hem özel, hem de anlamlı bir armağana dönüşüyor. 

Kimya Öğretmenlerine Özel Deney Önlüğü

öğretmenler günü için hediye fikirleri

Kimya Öğretmenlerine Özel Deney Önlüğü: Kimya Öğretmenlerine ve laboratuvar ortamında deney yapan kişilere özel olarak hazırladığımız deney önlüğü, öğretmenler günü için hem esprili, hem de değişik hediye seçeneklerinden biri. Boyalar ve çeşitli kimasal maddelerle deney yapmak Sevgili Kimya Öğretmeninizin kıyafetinin kirlenmesine yol açıyorsa, üzerinde esprili mesajınızın da yer alacağı bu önlük tam size göre.

Kişiye Özel Esprili Öğretmen Karnesi

öğretmenler günü için hediye fikirleri

Öğretmenime Karnem: Yılın en esprili Öğretmenler Günü Hediyesi işte karşınızda. Bugüne kadar Sizi notlarıyla değerlendiren ve kanaat notu kullanan Biricik Öğretmeninize aynı yöntemle cevap vermeye ne dersiniz? Kişiye Özel Öğretmenime Karnem hediyesi ile Öğretmeninizin yüzünden gülücükler hiç eksik olmayacak! Sevgili öğretmeninizi paunalyacağınız eğlenceli karne ile Öğretmeninizle ilgili düşüncelerinizi de yazabilirsiniz. 

Fizik Öğretmenlerine Özel Hediyeler

öğretmenler günü için hediye fikirleri

Fizik Öğretmenleri İçin Duvar Saati: Öğretmenime hediye özel ve orijinal olsun diyenlere müjdeli bir haberimiz var. Fizik Öğretmeninize, başka hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel bir duvar saati armağan edebilirsiniz. Üzerinde fizik yasalarının formül şeklinde yer aldığı bu saat, tam da fizikçiler için. 

Müzik Öğretmenlerine Özel Hediyeler

öğretmenler günü için hediye fikirleri

Müzik Öğretmenlerine Özel Kupa Bardak: Sol anahtarı ve notalarla süslediğimiz, üzerine Müzik Öğretmeninize olan sevginizi ve Öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz bu özel kupa, Müzikl Öğretmenleri için özel olarak tasarlandı. Hem kullanışlı, hem de zarif bir hediye seçenepş olan bu kupa bardakla, çay ve kahve keyfi tavan yapacak!

İngilizce Öğretmenlerine Hediye Fikirleri

öğretmenler günü için hediye fikirleri

İngilizce Öğretmenine Özel Kupa Bardak: 24 Kasım Öğretmenler Günü için en çok beğenilecek hediyeler içerisinde özellikle kupa bardaklara geniş yer vermek istedik. Üstelik hemen hemen her branştaki Öğretmenlerimizi unutmadan. Bu sefer ki kupa bardağımız ise İngilizce Öğretmenlerine özel! Üzerinde İngilizce The Best Of the Teacher Worl / Dünya'nın En İyi Öğretmeni ifadesi yer alan bu kupa bardakla, İngilizce Öğretmeninizi çok mutlu edeceğinizden hiç şüphe duymuyoruz. 

Öğretmenlere Özel Fotoğraf ve Mesajlı Plaket

öğretmenler günü için hediye fikirleri

Öğretmenlere Özel Plaket Hediyesi: Kalıcı ve son derece anlamlı bir hediye seçeneği olan Öğretmenlere Özel Fotoğraflı Plaket, 24 KAsım Öğretmenler Gününe damgasını vuracak en şahane hediyelerden biri. Kişisel mesajınızı üzerine taşıyabileceğiniz bu plaketi, nasıl istiyorsanız öyle hazırlıyoruz. Üstelik Öğretmenler için bu özel plaket de, aynı gün kargoya verebileceğimiz armağanlardan biri. 

Yılın En İyi Öğretmeni Oscar Ödülü

öğretmenler günü için hediye fikirleri

En İyi Öğretmen Oscar Ödülü: Öğretmenlik, başka hiçbir meslekle kıyaslanmayacak derecede özel ve kutsal bir meslektir. Sevgili Öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek ya da ne kadar güzel söz söylesek az bile kalır. İşte karşınızda, 24 Kasım Öğretmenler Günü için, Sevginizi, saygınızı, teşekkürlerinizi en etkili biçimde gösterebileceğiniiz, film yıldızlarına verilen Oscar ödüllerinden. Yılın En İyi Öğretmeni Oscar Ödülü ile değerli öğretmeninize inanılmaz büyük bir mutluluk yaşatabilirsiniz. 

Klasik Öğretmen Sözleri Kupa Bardak

öğretmenler günü için hediye fikirleri

En İyi Öğretmen Sertifikası: "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum...", öğretici olan, bilgiyi veren ve ışığıyla yol gösterici olan Öğretmenler için sarf edilmiş en güzel cümlelerden biridir. Siz başarılı öğrencileriyle gurur duyan biricik Öğretmeninize, tüm eğitim ve öğretim yılı süresince göstermiş olduğu ve göstereceği tüm emekleri için anlamlı bir teşekkür etmek istiyorsanız, En iyi öğretmen sertifikası ilginizi çekebilir.  Öğretmenimin Klasik Sözleri Kupa Bardak: Öğretmenlerin ağzından duymaya alışkın olduğumuz en klasik sözler, bu kupa bardakla esprili bir öğretmenler günü hediyesine dönüşüyor. Örneğin; Evladım konuşma!","Dön Önüne...","Otur evladım yerine..","Arka taraf sessiz olun.." işte bunlardan bazıları. Siz de üzerinde Sevgili Öğretmeninizin klasik sözlerini yazdırabileceğiniz son derece şık bir kupa bardakla, O'na unutamayacağı en komik armağanlardan birini verebilirsiniz. 

Sınıf Öğretmenine Hediye Madalyon

öğretmenler günü için hediye fikirleri

Öğretmeninizin fotoğrafına ve yazdıracağınız kişisel mesajınıza özel olarak hazırlanacak altın sarısı rengindeki bu özel madalyon, 24 Kasım Öğretmenler Günü için en gurur verici armağanlardan biri.  Öğretmenlere Özel Resim Çerçevesi: Erkek ve bayan öğretmeninize, içerisinde sınıfınızın tamamına ait bir fotoğrafı ya da özel olarak birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafınızı koyarak armağan edebileceğiniz tamamen kişiye özel bir resim çerçevesine ne dersiniz?

Anaokulu Öğretmeni İçin Hediye Yastık

öğretmenler günü için hediye fikirleri

Öğretmenler Gününe Özel Mesaj Yazılı Yastık: Dekoratif olduğu kadar şık, şık oldupu kadar da farklı bir hediye alternatifi olan Öğretmenler Gününe Özel Yastık, çiçeki çikolata veya kalem gibi klasik hediyelerden bunalanlar için benzersiz bir armağan fırsatı sunuyor. Üzerine dilediğiniz mesajınızı ve öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz kara tahta fonununa sahip bu özel yastıkla öğretmeninize kimsede olmayan çok değişik bir hediye verebilirsiniz. 

24 Kasım Hatırası Kitap Ayracı

öğretmenler günü için hediye fikirleri

Öğretmenlere Özel Kitap Ayracı: Mesleği eğitmenlik olan Sevgili Öğretmenlerin kitap okumalarını kolaylaştıracak özel tasarım kitap ayracı işte karşınızda! Yalnızca Hediyemen.com'da bulabuleceğiniz Kişiye Özel Kitap Ayracı ile biricik öğretmeninize 2015 yılının en değerli öğretmenler günü hediyelerinden birini verebilirsiniz. Çok sevdiğiniz öğretmeninize öyle bir hediye verin ki, O'na olan sevginizi hiç ama hiç unutamasın! Sonsuzluk sembolü ve üzeri parlak taşlarla süslenmiş Sonsuzluk Kolye, Bayan öğretmeninize en şık öğretmenler günü hediyesi olacaktır. 

Öğretmene Özel Hediye Kutusu

öğretmenler günü hediye fikirleri

Öğretmene öğretmenler günü hediyesi ne alınır sorusunu sizlere sunacağımız binlerce çeşit ve zengin içerikli hediyelik eşyalarımızla cevaplamaya çalışıyoruz. Öğretmene öğretmenler gününde ne verilir? Hangi özel gününü kutluyor olun, öğretmeninize ne alacağınızı dikkatlice seçmeniz çok önemlidir. Sevgili öğretmeninizi ne kadar çok önemsediğinizi bu isme özel ve mesajlı hediye kutusuyla ona gösterin. Isme özel ve mesajlı konsept hediye kutusu sayesinde öğretmene hediye ne alınır sorusunun yanıtını artık verdiğimize göre, sizler de gönül rahatlığı ile bu isme özel ve mesajlı konsept hediye kutusunu hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Bol konsept hediye kutusu ve zengin içerikli hediyelik eşya çeşitliliği de buna ek olarak geliyor.

Öğretmenler İçin Hediyelik Termos Mug

öğretmenler günü hediye fikirleri

Öğretmeninizi mutlu edecek, kıskananları da derin gıybetlere sürükleyecek birbirinden etkileyici hediye seçenekleri Hediyemen sayfalarında adresinde sizleri bekliyor. Özel tasarlanmış bu termos bardak, öğretmenler günü armağanlarına yepyeni bir anlam kazandırıyor. Öğretmenler için hediyelik listemizde ikinci sırada sizin de beğeneceğinize inandığımız etkileyici bir termos bardak var. Kalite garantisi, kapıda ödeme fırsatı ve buna ek olarak da ücretsiz kargo seçeneği ile öğretmenlerinizi bu termosla mutlu edin. Öğretmenine için anısı olan bir öğretmenler günü hediyesi düşünenler için öğretmenler İçin hediyelik termos mug akla gelebilecek en etkileyici hediyelerden bir tanesi. Öğretmenlere hediye olarak kahve düşkünlüğü bulunan öğretmeniniz için İsme özel bu termos bardak, ideal bir seçimdir. 

Güler Yüzlü Öğretmenim Karikatürlü Biblo

öğretmenler günü hediye fikirleri

Öğretmeninize hediyenizin seçiminde zorlanmanızı istemeyiz elbette. Sizlere önerebileceğimiz en önemli ve tek kriter hediyenizin yaratıcı olması olacaktır. Komik bir hediyenin yolu ise kişiye özel tasarımdan geçmektedir. Kişiye özel biblonuzu hem yaratıcı ayrıntılara sahip olacak; hem de o kişiye özel olarak sunulan bir hediye özelliğini koruyacak. Üzerine karikatürünü taşımak ya da ilgi alanlarıyla alakalı bir seçim yapmak, yaratıcılığınızı ortaya çıkartacaktır. Kişiye özel biblo ucuz hediyelik fiyatı ile de göz dolduruyor. Jest yapmak istediğiniz kişiye bu biblolardan alarak onu şaşırtmak bizce çok güzel bir öğretmenler günü sürprizi olabilir.

Yılın Öğretmenine Özel Hediye Kutusu

öğretmenler günü hediye fikirleri

Yüzlerce öğretmene hediye fikrinin yer aldığı Hediyemen'in hediye dünyasında beğendiğiniz konsept hediye kutusu modelinin ürün kodunu bir yere not alsanız iyi olur. İlginizi çekecek hediye kutular şimdi Hediyemen sitesinde sizleri bekliyor. Yılın öğretmenine özel hediye kutusu seçimlerinizden biri olabilecekken, daha pek çok tasarımı bir arada inceleyeceksiniz. Alacağınız bu etkileyici bu hediye ile öğretmenler gününü güzelleştirdiğiniz gibi öğretmeninize unutamayacağı anılar bıraktıracağınızdan eminiz. Büyük mutululuklar vaat eden butik hediye fabrikanızda etkileyici hediye kutular sizleri bekliyor. İsim yazılı tasarımına sahip bu değerli konsept hediye kutusu tüm sevdiklerinizin hoşuna gidecek bir tarzdadır ki sizler de bundan emin olabilirsiniz. 

Yılın En İyi Öğretmeni Hediye Sepeti

öğretmenler günü hediye fikirleri

Konsept hediye kutusu üzerine öğretmeniniz için güzel bir hediye notu yazarak onu mutlu edebilirsin. Ne kadar harika bir öğretmenler günü sürprizi olduğunu hemen göreceksin. Bu özel hediye kutusunun kendin tasarla özelliğinin olması kesinlikle sizi çok etkileyecek. Kapıda ödeme ile alabileceğiniz bu özel hediye kutusuyla siz de öğretmeninizi sevindirmeyi başaracak ve ona her zaman hatırası olacak özel bir konsept hediye kutusu yaptırmış olacaksınız. Öğretmene öğretmenler günü hediyesi arıyorsanız, İsme ve mesaja özel konsept hediye kutusu size sunabileceğimiz en sürpriz öğretmenler günü hediye fikirlerimizden. Siz de iç rahatlığıyla bu özel hediye kutusundan faydalanabilir ve siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Öğretmenlere Özel 24 Kasım Kupa Bardağı

öğretmenler günü hediye fikirleri

Öğretmeninize hazırlanacak bu eşsiz kupa bardak, onda derin etkiler bırakacak. Hediyemen'in ucuz kişiye özel kupa bardakları fiyatlarının yanı sıra özgün ve yaratıcı tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Butik kupa bardak tasarımlarımız ile ezberleri bozuyoruz. Bingo. Aradığınız kupa bardağı Hediyemen farkıyla buldunuz. Şık görselliğinin yanında öğretmenlere özel 24 Kasım kupa bardağı çok ucuz fiyatı ile de sizi şaşırtıyor olacak. Öğretmene hediye vermek isteyenler için de kişiye özel kupa bardaklar harika bir seçenektir. Öğretmene verilecek hediye, öğretmene en çok beğendiği tarzda olmalıdır ve öğretmene en çok ne hoşuna gideceği düşünülmelidir. Kişiye özel kupa bardaklar, öğretmene verilecek hediye olarak anımsanır hale gelir ve sevgiliye özel bir his verir.

Diğer Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

öğretmenler günü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.