sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Fotoğraflarınız, sizi anlatan ve geçmişinizi belgeleyen önemli ayrıntılardır. En güzel hatıralarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınızla sevdiklerinizi etkileyecek çok anlamlı bir hediyeye imzanızı atmak ister misiniz? Polaroid Fotoğraflı Ürünler tanımıyla kategorize ettiğimiz ve her biri birbirinden kıymetli ve özel olan fotoğraflı ürünlerimizle sevdiklerinize eşsiz hediye sürprizleri yapabilirsiniz. Polaroid fotoğraflı anı çerçevesinden, ipli ve mandallı anı köşesine, sürpriz anı kutusundan dönme dolaplı polaroid çerçevelere kadar bir dolu sürpriz hediyelik ürün bu sayfada sizlerin beğenisine sunuldu.

Üzerine fotoğraf baskısı yapmadığımız hemen hemen hiçbir ürün kalmadı! Yani anılarınızla enfes güzellikte hediyeler tasarlıyoruz. Örneğin fotoğraf baskılı kupa bardaklardan tutunda, fotoğraflı yastıklara, kalemliklerden tutun da duvar saatlerine kadar birçok ürünümüz tamamen fotoğraflarınızla vücut buluyor. Bu kez ise, yine başka hiçbir hediye sitesinde örneğini bulamayacağınız ve Polaroid fotoğraf makinelerinin çıkarttığı polaroid fotoğtraflar görünümündeki lirik ürünlerimizle huzurlarınızdayız. Bu özel objeler o kadar anlamlı, o kadar iddialı ki, hemen tüm sevdiklerinizi bu şiir gibi hediyelerle mutlu edecek, ayaklarını yerden keseceksiniz. Kısacası İnternet Dünyasının fotoğraf baskılı ürünlerle hazırlanan en kapsamlı hediye sitesi Hediyemen!  Sizler de yukarıda yer alan enfes polaroid fotoğraf baskılı ürünlerimiz içerisinden dilediğinizi sepetinize ekleyin ve sevdiklerinizi son derece anlamlı bu armağanlarla mutlu edin. Hediye kutusu ile sipariş vermeniz halinde çok daha şık ve özel bir sunumla adresinize ulaştırılacak olan Polaroid fotoğraf efektli ürünlerimiz sizlerin ilgisini bekliyor.

Polaroid Fotoğraf Baskılı Ürünlerimiz Hangileri?

İzin verirseniz, sizleri bu soruyu bize sormuşcasına bilgilendirmek istiyoruz. Sizler de aşağıda liste olarak sıraladığımız polaroidli ürünlerimiz arasından kolaylıkla hediye tercihlerinizi yapı vermiş olun. Aşağıda listelediğimiz şahane ürünlerimizi annenize, babanıza, kız arkadaşınıza, yakın dostunuza, hatta en güzeli de sevgiliye alınabilecek hediyeler listenizde çekinmeden ilk sırada tercih edebilirsiniz. Hızlı şekilde kargo ve kağıda ödeme kolaylığı ile sipariş edebileceğiniz Polaroid fotoğraf görünümündeki hediyelik eşya modellerimiz şöyle;

1 -) Kişiye Özel Mandallı Fotoğraflı Ağaç
2 -) İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi
3 -) Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu
4 -) Işıklı Anı Çerçevesi
5 -) Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve
6 -) Kişiye Özel Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi
7 -) Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano
8 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Şövalye Masa Takvimi
9 -) Kişiye Özel Geometrik Fotoğraf Vitrini

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.